بهترین VPN برای FireStick (آوریل 2020)

vpn-for-firestick

به عنوان یک کاربر Fire TV Stick ، ​​احتمالاً وقتی در خانه گیر کرده اید ، فیلم و برنامه های تلویزیونی را از راحتی مبل خود مشاهده می کنید.

اگر محتوای رایگان پخش می کنید یا سعی در دسترسی به Netflix ، Hulu یا سایر سرویسهای پخش در ایالات متحده دارید ، به بهترین VPN برای FireStick نیاز دارید.

FireStick VPN هویت آنلاین خود را خصوصی نگه می دارد در حالی که به شما امکان می دهد از سراسر جهان به وب سایت ها و برنامه های جریان دسترسی پیدا کنید.

در این راهنما ، من موفق شده ام تا لیستی از بهترین VPN های Fire TV ، FireStick و Fire Cube که دارای سرعت سریع هستند ، برنامه بومی FireStick را در کنار هم قرار دهم و هیچ گونه سیاهه ای را حفظ نکنید..

همچنین ، من همچنین در مورد نحوه نصب VPN در FireStick بعداً در این راهنما بحث کرده ام و چگونه می توانید بررسی کنید که آیا VPN شما در Amazon Fire TV Stick کار می کند؟.

7 بهترین VPN برای FireStick

ما بیش از 60 ارائه دهنده VPN را آزمایش کردیم تا این لیست از بهترین VPN های FireStick را برای شما به ارمغان بیاوریم. ما این VPN ها را بر اساس سرعت سریع ، برنامه بومی FireStick و تنظیم و استفاده آسان از آن انتخاب کردیم.

در اینجا لیستی از VPN های برتر آورده شده است:

1. PureVPN

2. گشت و گذار

3. CyberGhost

4. ExpressVPN

5. NordVPN

6. IPVanish

7. VyprVPN

1. PureVPN

PureVPN-best-vpn-for-firestick

PureVPN ماست توصیه برتر به عنوان بهترین VPN برای FireStick. این مرکز در هنگ کنگ مستقر است و ارائه می دهد 2،000+ سرور بیش از 140 کشور.

در برنامه FireStick خود ، اگر به پایین بروید ، می توانید به برنامه هایی مانند جریان وصل شوید Netflix ، Hulu ، ESPN + ، پخش کننده ITV, و دیگران برای شروع جریان.

PureVPN دارد امتیاز آمازون 3.4 ستاره و به طور قابل توجهی هفته به هفته افزایش می یابد. همچنین ارائه می دهد 7 روز محاکمه رایگان برای کاربران FireStick نیز.

طول می کشد کمتر از 3 دقیقه برای نصب برنامه آن در FireStick است که در این بخش در مورد آن بحث خواهم کرد. جدا از آن ، شما را به ارمغان می آورد سرعت اتصال سریع با رمزگذاری 256 بیتی.

می توانید PureVPN را به آن متصل کنید 10 دستگاه به طور همزمان. به عنوان مثال ، می توانید همزمان از این VPN در Fire TV ، Roku ، Android ، iOS ، Computer ، Nvidia Shield و موارد دیگر استفاده کنید.

PureVPN 2.91 دلار در ماه با یک هزینه 31 روز ضمانت برگشت پول.

از ضمانت برگشت پول به سایت3131 روزه مراجعه کنید

2. گشت و گذار

Surfshark-firestick-vpn

Surfshark بدون شک همین است مقرون به صرفه ترین سرویس VPN. این تنها VPN در کنار ExpressVPN است که ارائه می دهد ویژگی سوئیچ را بکشید در یک دستگاه FireStick.

در حال حاضر ارائه می دهد 1،040 سرور که به شما کمک می کند سرویس های جریان را از حالت قفل خارج کنید ، در حالی که این کار را دارد رمزگذاری بیتی AES-256 هنگام پخش محتوای رایگان ، اتفاق می افتد که آدرس IP واقعی خود را مخفی نگه دارید.

چشمگیر است امتیاز 4.1 ستاره در فروشگاه آمازون و کمتر از 4 دقیقه طول می کشد تا نصب شود.

این برنامه به شما می گوید که هر سرور چقدر بار دارد ، بنابراین می توانید فقط آن سرورهایی را که دارای حداقل بار برای پخش سریعتر هستند وصل کنید.

با یک حساب Surfshark تنها می توانید به دستگاه های نامحدود وصل شوید همچنین. آن ویژگی CleanWeb دستگاه شما را از هرگونه بدافزار ، ویروس یا تلاش فیشینگ دور نگه می دارد.

وقتی گفتم مقرون به صرفه است ، واقعاً منظورم این بود. Surfshark تنها با 1.99 دلار در ماه هزینه دارد 30 روز ضمانت برگشت پول.

از ضمانت برگشت پول به سایت 30 روزه مراجعه کنید

3. CyberGhost

CyberGhost-best-vpn-firestick

CyberGhost بسیار زیباست آسان برای تنظیم و استفاده در آتش تلویزیون استیک. تمام شده است 5،900 سرور, که بزرگترین شبکه ارائه شده توسط هر ارائه دهنده خدمات VPN است.

آن را دارد رتبه بندی 3.6 ستاره آمازون, که بسیار مناسب و معقول است ، و با یک حساب CyberGhost تنها می توانید به آن متصل شوید 7 دستگاه به طور همزمان.

CyberGhost استفاده می کند رمزگذاری AES 256 بیتی رمزگشایی غیرممکن است. ترافیک اینترنت شما از طریق این تونل عبور می کند و باعث می شود ترافیک اینترنت شما کاملاً ناشناس باشد.

آن را نیز دارد حفاظت نشت DNS و IP, بنابراین مکان و فعالیت شما هرگز در معرض دید قرار نمی گیرد. با خیال راحت می توانید هر چیزی را در FireStick بارگیری ، مرور و بارگیری کنید.

با یک کلیک می توانید به آن متصل شوید سرور مطلوب و از هویت آنلاین خود محافظت کنید.

CyberGhost نیز مقرون به صرفه است ، با قیمت 2.75 دلار در ماه با یک ضمانت برگشت 45 روزه. نصب کمتر از 5 دقیقه طول می کشد.

از ضمانت برگشت پول به سایت 45 روزه مراجعه کنید

4. ExpressVPN

ExpressVPN-FireTVStick

ExpressVPN به دلیل داشتن سریعترین سریعترین VPN برای FireStick است 3000 سرور پر سرعت که در دسترس هستند 94 کشور.

ExpressVPN دارای امتیاز 4.1 ستاره در فروشگاه آمازون, که تقریبا بالاترین در بین بهترین VPN های این لیست است. قوی ترین را دارد رمزگذاری AES 256 بیتی دستگاه خود را در برابر هرگونه صدمه محافظت کنید.

بهترین قسمت ، ارائه می دهد 7 روز محاکمه رایگان برای کاربران FireStick بدون اضافه کردن اطلاعات کارت اعتباری شما. بسیاری از VPN ها یک آزمایش رایگان و بدون اطلاعات کارت اعتباری ارائه نمی دهند.

آن دارد یک ویژگی کشتن سوئیچ همچنین بسیاری از VPN در TV TV فاقد آن است. هر زمان که مجدداً به یک شبکه Wi-Fi غیر قابل اعتماد بپیوندید ، به صورت خودکار متصل می شود.

می توانید ExpressVPN را به آن متصل کنید 5 دستگاه مختلف در همان زمان با یک حساب واحد. با قیمت 8.32 دلار در ماه کمی گران است ، اما ارزش هر پنی دارد.

از ضمانت برگشت پول به سایت 30 روزه مراجعه کنید

5. NordVPN

NordVPN-for-FireTV

NordVPN است امن ترین VPN به دلیل بسیاری از ویژگی های امنیتی ارائه شده توسط این سرویس. این دارد رمزگذاری دو برابر VPN که ترافیک شما را نه یک بار بلکه دو بار رمزگذاری می کند.

در حال حاضر دارای یک رتبه بندی 4 ستاره آمازون و است رتبه # 3 برنامه را در رده امنیتی قرار داد توسط فروشگاه آمازون.

می توانید به NordVPN وصل شوید 5600 سرور و در دسترس است 60 کشور. NordVPN با برنامه FireStick خود را ارائه می دهد سرورهای P2P و مبهم.

اگر در کشور چین یا هر کشور دیگری هستید که مقررات سختگیرانه ای در اینترنت وجود دارد ، می توانید به سرورهای مبهم آن متصل شوید و هر محتوا یا وب سایتی را که دوست دارید پخش کنید..

با یک حساب NordVPN تنها می توانید درست کنید 6 اتصال VPN به طور همزمان. NordVPN فقط با قیمت 3.49 دلار در ماه هزینه دارد 30 روز ضمانت برگشت پول.

از ضمانت برگشت پول به سایت 30 روزه مراجعه کنید

6. IPVanish

IPVanish-firestick-vpn

IPVanish به دلیل دارا بودن گزینه برتر برای کاربران FireStick است رمزگذاری قوی و قدرتمند. می توانید اتصال اینترنتی خود را حتی اگر FireStick را به Wi-Fi عمومی وصل کنید ، ایمن کنید.

آن را دارد رتبه بندی 4 ستاره آمازون, که بسیار چشمگیر است و در رده امنیتی رتبه 1 را کسب کرد توسط خود آمازون.

IPVanish ارائه می دهد 1300 سرور در سراسر 75+ مکان که به شما کمک می کند Netflix ، Hulu ، iPlayer و سایر برنامه های Fire TV Stick را از حالت انسداد خارج کنید.

می توانید IPVanish را به هم وصل کنید 10 دستگاه به طور همزمان همچنین. برنامه IPVanish با همه گزینه هایی که در سمت چپ منو قرار دارد قابل استفاده است.

IPVanish فقط با یک دلار با قیمت 3.25 دلار در ماه در دسترس است 7 روز ضمانت برگشت پول. دارای سرعتی سریع با سیاهههای مربوط به کاملاً صفر است که اتصال شما را خصوصی می کند.

از ضمانت برگشت پول سایت 7 روزه دیدن کنید

7. VyprVPN

VyprVPN-Firestick

VyprVPN یک رابط کاربری ساده دارد و یکی از ویژگی های kill switch است. نصب بسیار آسانی است و دارد 700+ سرور که در 70+ کشور. 

VyprVPN امتیاز داده شده است 3 ستاره در فروشگاه آمازون, که بالاتر از حد متوسط ​​است این یکی از معدود VPN هایی است که گزارش های حسابرسی عمومی را در مورد آن انجام می دهد.

وقتی VyprVPN را در FireStick آزمایش کردم ، این کار مرا برد کمتر از 4 دقیقه برای نصب. این VPN همچنین از جریان 4K پشتیبانی می کند و سرعت شما را کند نمی کند.

این است مقر آن در سوئیس است این بخشی از کشور 5 چشم نیست ، و آن است سیاههها را نگه نمی دارد یا با OpenVPN رمزگذاری 256 بیتی, شما را در حین پخش از شما محافظت می کند.

VyprVPN وصل می شود 5 دستگاه چندگانه به طور همزمان و با قیمت 2.50 دلار در ماه با یک در دسترس است 30 روز ضمانت برگشت پول.

نحوه نصب و استفاده از VPN در FireStick

یک روش ساده برای نصب یک VPN در آمازون Fire TV Stick وجود دارد که می تواند در همه FireStick VPN هایی که در این راهنما ذکر کرده ام ، تکرار شود..

مثالی از PureVPN در مورد نحوه نصب ، راه اندازی و استفاده از آن در Fire TV می آورم. این مراحل را دنبال کنید:

مرحله 1: با PureVPN ثبت نام کنید

گام 2: باز کن صفحه اصلی FireStick

مرحله 2-چگونه-نصب-vpn-on-firefire

مرحله 3: در منوی بالا سمت چپ ، روی کلیک کنید جستجو کردن بار

مرحله 3-چگونه-نصب-vpn-on-firefire

مرحله 4: اکنون تایپ کنید PureVPN و روی هر یک از نتایج جستجو کلیک کنید

مرحله چهارم-چگونه-نصب-vpn-on-firefire

مرحله 5: انتخاب کنید برنامه PureVPN

مرحله -5-چگونه-نصب-vpn-on-firefire

مرحله 6: اکنون فشار دهید گرفتن یا دانلود

مرحله -6-چگونه-نصب-vpn-on-firefire

مرحله 7: بسته به سرعت اینترنت شما چند دقیقه طول خواهد کشید

مرحله -7-چگونه-نصب-vpn-on-firefire

مرحله 8: پس از نصب ، کلیک کنید باز کن

مرحله -8-چگونه-نصب-vpn-on-firefire

مرحله 9: اکنون وارد کنید نام کاربری و کلمه عبور یا روی آزمایش آزمایشی 7 روزه کلیک کنید

مرحله -9-چگونه-نصب-vpn-on-firefire

مرحله 10: پس از وارد کردن ، رابط PureVPN FireStick را مشاهده خواهید کرد

مرحله -10-چگونه-نصب-vpn-on-firefire

مرحله 11: تو می توانی سرور را انتخاب کنید با انتخاب هر کشوری

مرحله 11-چگونه-نصب-vpn-on-firefire

مرحله 12: اگر می خواهید انسداد هر کدام را انجام دهید سرویس جریان شما می توانید از آن گزینه نیز استفاده کنید

مرحله -12-چگونه-نصب-vpn-on-firefire

مرحله 13: پس از انتخاب سرور یا سرویس جریان ، درخواست اتصال را درخواست می کند ، بنابراین کلیک کنید خوب

مرحله -13-چگونه-نصب-vpn-on-firefire

مرحله 14: اتصال به یک سرور یا برنامه جریان شروع می شود

مرحله -14-چگونه-نصب-vpn-on-firefire

مرحله 15: FireStick شما اکنون به محض وصل ایمن است

مرحله -15-چگونه-نصب-vpn-on-firefire

از ضمانت برگشت پول به سایت3131 روزه مراجعه کنید

چرا شما به Fire TV Stick به یک VPN احتیاج دارید

دلایل بیشماری وجود دارد که چرا شما نیاز به یک VPN برای دستگاه آمازون FireStick خود دارید. این دلایل بسته به نیاز شما می تواند از اولویت زیاد تا اولویت پایین متفاوت باشد:

1. از محدودیت های جغرافیایی خودداری کنید

محدودیت جغرافیاییپخش برنامه هایی مانند Netflix US ، Hulu ، HBO ، ESPN + ، BBC Player و بسیاری دیگر در یک کشور محدود شده و برای دیگران غیرقابل دسترسی است.

برای انسداد همه این برنامه ها از مکان فعلی خود ، باید VPN داشته باشید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید Netflix آمریکایی را تماشا کنید که دارای عناوین بیشتری نسبت به سایر مناطق Netflix است ، باید به یک سرور آمریکایی وصل شوید.

همین مورد در مورد iPlayer BBC نیز وجود دارد ، اما باید به یک سرور UK متصل شوید.

2. محافظت از ISP ها و ردیابی دولت

دولت و ISPارائه دهنده خدمات اینترنت شما ، و دولت نیز می داند چه چیزی را در دستگاه Fire TV Stick خود پخش می کنید.

اگر به کمک بهترین برنامه های FireStick ، ​​به صورت رایگان فیلم ها ، فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را پخش می کنید ، بهتر است برای عواقب خود آماده شوید.

یا می توانید خودتان یک VPN باشید که فعالیت آنلاین شما را کاملاً خصوصی و ناشناس حفظ کند.

یک VPN ترافیک شما را رمزگذاری می کند و اتصال شما را از طریق یک سرور امن محافظت می کند ، از هویت و موقعیت فیزیکی و همچنین فعالیت اینترنتی شما محافظت می کند.

3. محافظت در برابر هکرها

vpn-جلوگیری از هکرهاWi-Fi خانگی یا Wi-Fi عمومی شما هر دو ممکن است در بعضی مواقع آسیب پذیر باشند. هر شخصی که دانش اصلی در مورد هک کردن داشته باشد می تواند به راحتی وارد دستگاه شما شود و اطلاعات شخصی را در اختیار داشته باشد.

بیایید به این روش نگاه کنیم. اگر تاکنون برنامه شخص ثالث یا برنامه غیر رسمی نصب کرده باشید ، می تواند داده های آنلاین خود را به خطر بیاندازد.

برای جلوگیری از وقوع این اتفاق ، یک VPN فایروال بین دستگاه شما و شبکه ایجاد می کند که هکر ماهر برای هک کردن دستگاه شما غیرممکن خواهد بود.

4- به افزونه‌های Kodi دسترسی پیدا کنید

Kodi-addons-for-firetsickهمانطور که همه ما می دانیم ، Kodi برای همه کاربران FireStick یک برنامه محبوب بوده است. به این دلیل است که می تواند محتوای کمکی را با کمک افزونه های Kodi پخش کند.

اما از آنجا که رایگان است ، فعالیت آنلاین شما و آدرس IP واقعی شما کاملاً در معرض دید شماست. یک VPN آدرس IP اصلی شما را با هر یک از سرورهای خود جایگزین می کند و هویت شما را کاملاً ناشناس نگه می دارد.

در صورت بروز جریان برنامه با Kodi ، می توانید از بهترین VPN برای Kodi نیز استفاده کنید.

نحوه بررسی اینکه آیا VPN در FireStick کار می کند یا خیر?

بعضی اوقات ممکن است یک VPN به دلیل مشکلات شبکه قطع شود یا ممکن است اتفاق بیفتد که سرورها پاسخ ندهند ، پس چگونه می توانید VPN خود را بررسی کنید؟?

برای اطمینان از اینکه VPN در FireStick کار می کند ، این مراحلی است که باید دنبال کنید:

شماره 1 بروید تنظیمات در منوی اصلی

شماره 2 را کلیک کنید تلویزیون آتش من یا دستگاه

شماره 3 را انتخاب کنید در باره گزینه

شماره 4 در فهرست سمت راست ، می توانید ببینید آدرس IP فعلی که با آدرس IP اصلی شما متفاوت خواهد بود

نحوه بروزرسانی برنامه FireStick VPN

به احتمال زیاد ، VPN شما هر زمان که می خواهید برنامه را باز کنید ، به روز رسانی می کنید. اگر به موقع انجام نشد یا اگر آن را از دست داده اید ، این مراحل را دنبال کنید:

شماره 1 باز کن صفحه اصلی Firestick

شماره 2 بروید برنامه های کاربردی

شماره 3 را کلیک کنید برنامه های نصب شده را مدیریت کنید

شماره 4 روی VPN که می خواهید به روز شود کلیک کنید

شماره 5 اگر به روزرسانی موجود است ، ‘به روز رسانی’ نماد ظاهر می شود

سوالات متداول

آیا برای دستگاه دیگری باید یک VPN متفاوت تهیه کنم?

شماره. شما فقط به یک VPN نیاز دارید که روی همه دستگاه های شما کار خواهد کرد ، خواه از تلفن همراه ، رایانه ، روکو یا تلویزیون هوشمند شما باشد. شما نمی خواهید برای هر دستگاه یک VPN جداگانه بخرید.

بهترین VPN رایگان برای FireStick چیست؟?

همیشه به VPN های رایگان اعتماد نمی شود. آنها سیاهههای مربوط را نگه می دارند و داده های شما را به تبلیغ کنندگان یا اشخاص ثالث می فروختند. بهترین VPN رایگان برای FireStick مواردی هستند که داده های شما را به خطر نمی اندازند.

کلمات نهایی

Amazon Fire TV Stick یک دستگاه پخش کننده مناسب است که می تواند هر تلویزیون معمولی را به یک تلویزیون هوشمند تبدیل کند.

پس از اتصال FireStick به درگاه HDMI تلویزیون ، می توانید هر کاری را پخش کنید و فهرست کنید ، درست مثل اینکه این کار را در رایانه یا تلفن خود انجام دهید.

از آنجا که تعداد بیشتری از مردم به دلیل قفل شدن ، دسترسی به عناوین جدید Netflix ، به دلیل قفل شدن قفل ، تماشای فیلم و نمایش های تلویزیونی را اجباری کرده اند.

برای این کار ، شما به بهترین VPN برای FireStick نیاز دارید که دارای سرور در بسیاری از کشورها است و همچنین به اندازه کافی سریع قابل جابجایی است و هیچ مشکلی در باتری ندارد..

برای سهولت شما ، من همچنین در مورد نحوه نصب VPN در FireStick خود پس از عضویت در سرویس بحث کرده ام..

VPN همچنین هنگام پخش آنلاین فعالیت آنلاین خود را پنهان می کند. بیایید بگوییم اگر شما در حال پخش محتوای رایگان هستید ، این فعالیت را هنگام انجام آن ناشناس نگه می دارد.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Thanks! You've already liked this