نحوه نصب SALTS (پخش تمام منابع) بر روی Kodi در کمتر از 2 دقیقه

Streaming All The Source (SALTS) بهترین گزینه برای دیدن فیلم های HD و برنامه های تلویزیونی در Kodi است. در رقابت با برنامه افزودنی محبوب Kodi Exodus ، مجموعه ای کامل از سرگرمی را برای خانواده شما ارائه می دهد. فقط برخی از بهترین افزودنیهای کدویی کیفیت ویدیوی HD را با چند لینک خراب ارائه می دهند ، SALTS یکی از آنهاست.


اخبار کدیتاکنون از Kodi شنیده اید CRACKDOWN? بله ، آنها صادق هستند & میلیونها تماشا از تماشای محتوای رایگان. یک VPN می تواند هویت شما را ناشناس و امن نگه دارد. PureVPN بهترین راه حل برای محافظت از خود در برابر اعلامیه های DMCA ، مسائل مربوط به حق چاپ است & انسداد افزونه های مختلف مانند Neptune Rising ، میثاق یا GAIA.خال کوپا cta

این راهنما کاربران Kodi را در مورد نحوه نصب SALTS در Kodi خلاصه می کند. ما مراحل نصب SALTS را روی Kodi Krypton و Kodi Jarvis ذکر می کنیم.

نحوه نصب SALTS در Kodi Jarvis نسخه 16
نحوه نصب SALTS در Kodi Fire Stick
نحوه نصب SALTS روی جعبه های Kodi
SALTS vs Exodus
نمک کار نمی کند / خطا / مشکلات مربوط به Kodi
SALTS Kodi Forum و کتابخانه

نحوه نصب SALTS در Kodi Krypton نسخه 17 یا بالاتر

 1. باز کن کدی کریپتون روی سیستم > با کلیک بر روی نماد چرخ دنده در بالا که همچنین نامیده می شود تنظیمات آیکون > سپس باید انتخاب کنید مدیر فایل گزینه > اکنون به پایین بروید و دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید در سمت چپ صفحه نمایش.نحوه نصب نمک روی Kodi
 2. کلیک ‘هیچ یک’ وقتی جعبه ظاهر می شود گزینه > در اینجا از شما خواسته خواهد شد که تایپ کنید URL مخزن, بنابراین تایپ کنید http://kdil.co/repo/ > سپس کلیک کنید خوب > درست در زیر آن نام مخزن یا منبع رسانه را می پرسد ، بنابراین تایپ کنید کدیل > اکنون کلیک کنید خوب برای بستن جعبه.نحوه نصب نمک ها بر روی kodi krypton نسخه 17 یا بالاتر
 3. حالا برگردید به خانه کدی با فشار دادن “فضای پشتی” چندین بار روی صفحه کلید خود کلید بزنید تا مراحل بعدی را طی کنید > سپس کلیک کنید مواد افزودنی > اکنون انتخاب کنید نصب بسته بندی آیکون.نحوه افزودن نمک روی کدی
 4. چند گزینه را روی صفحه نمایش خود مشاهده خواهید کرد که در آن باید کلیک کنید از Zip File نصب کنید > سپس جعبه ای ظاهر می شود ، پیدا کرده و روی آن کلیک می کنید کدیل > سپس kodil.zip > چند دقیقه صبر کنید تا نصب انجام شود.نمک kodi بارگذاری آدرس اینترنتی url
 5. پس از اتمام نصب ، به بروید از مخزن نصب کنید گزینه > حالا لیست را پایین بیاورید و کلیک کنید کدیل > اکنون انتخاب کنید افزودنیهای ویدیویی از گزینه ها > بعد پیدا کن نمک و کلیک کنید نصب.نمک موجود در راه اندازی kodi
 6. بازگشت به خانه کدی در صورت نیاز به مشاهده موارد داخل این افزودنی > اکنون انتخاب کنید مواد افزودنی > افزودنیهای ویدیویی > نمک > فیلم ها > لذت بردن!

تنظیمات کد نمکی

نحوه نصب SALTS در Kodi Jarvis نسخه 16 یا زیر

 1. باز کن کدی نرم افزار > به لیستی از منو که به صورت افقی در صفحه نمایش شما قرار دارد باز خواهد شد ، اکنون روی آن کلیک کنید سیستم منو > اکنون مدیر فایل > سپس دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید.
 2. کلیک کنید ‘هیچ یک’ هنگامی که کادر روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود ، گزینه را انتخاب کنید > اکنون تایپ کنید URL مخزن Kodil kodivpn.co/repo/kodil.zip و کلیک کنید انجام شده > اکنون نام منبع رسانه را تایپ کنید “Kodil” و کلیک کنید انجام شده > اکنون برای بستن کادر ، کلیک کنید خوب.
 3. باید برگردید به منوی اصلی Kodi برای ادامه مراحل بعدی > سپس کلیک کنید مواد افزودنی > نماد جعبه > سپس از Zip File نصب کنید گزینه.
 4. به پایین بروید و روی آن کلیک کنید کدیل > سپس kodil.zip > حالا کلیک کنید از مخزن نصب کنید > مخزن Kodil > افزودنیهای ویدیویی > اکنون انتخاب کنید نمک > کلیک نصب > لذت بردن!

نحوه نصب SALTS در Kodi Fire Stick

 1. باز کن آتش استیک > قابل اعتماد و متخصص تنظیمات > کلیک کنید گزینه توسعه دهنده > سپس باید روشن شود برنامه های ناشناخته منابع و اشکال زدایی ADB.
 2. انتخاب کنید خوب وقتی جعبه ای ظاهر می شود که به شما هشدار می دهد.
 3. برگشتن به صفحه اصلی آتش استیک > اکنون گزینه را انتخاب کنید جستجو کردن گزینه و نوع “کدی” و روی آن کلیک کنید.
 4. هنگامی که شما باز کنید کدی, شما باید همان مراحل را برای بحث در مورد Kodi Krypton و Kodi Jarvis دنبال کنید.
 5. راهنمای نصب آسان kodi firestick / firetv را بخوانید.

نحوه نصب SALTS روی جعبه های Kodi

بهترین جعبه های کاملاً لود شده Kodi در بسیاری از کشورها غیرقانونی است ، بنابراین اگر شما هر کدام از جعبه ها را دارید ، در حال حاضر SALTS را نصب کرده اید. اما اگر جعبه Kodi کاملاً بارگیری نشده باشد ، باید مراحل اساسی را دنبال کنید.

اگر جعبه Android Kodi دارید ، می توانید Kodi را از فروشگاه Google Play که می توانید مستقیماً نصب کنید ، پیدا کنید. پس از نصب ، می توانید مراحلی را که برای Kodi Krypton یا Jarvis برجسته شده است ، دنبال کنید. مراحل برای همه جعبه های Kodi یکسان است.

SALTS vs Exodus

SALTS vs Exodus

SALTS و Exodus Kodi افزودنیهای یکی پس از دیگری وقتی Kodi وارد بازار شد ، معرفی شدند. با این وجود ، در بین طرفداران کدی محبوبیت خود را جلب کنید و به زودی در کانون توجه قرار بگیرید. سالت همچنین یک افزودنی محبوب شد اما برابر با Exodus در نظر گرفته شد.

به درستی ، هنگامی که اجرای قانون سرکوب خود را علیه افزودنیهای شخص ثالث کدوی آغاز کرد ، SALTS خیلی زود ترک خورد ، اما Exodus جای خود را گرفت. با گذشت سالها ، Exodus علیرغم سختی هایی که پیش آمد ، قد بلند ایستاده است ، و این تفاوت عمده این دو افزودنی است.

نمک کار نمی کند / خطا / مشکلات مربوط به Kodi

Salt هنگامی که سرکوب نیروی انتظامی علیه الحاقات شخص ثالث صورت گرفت ، هرگز یکسان نبود. محدودیت هایی برای نمایش محتوای حق نسخه برداری وجود داشت که منجر به بسته شدن افزونه های محبوب شد. از آن زمان ، SALTS با مسائل بسیاری روبرو شد و برخی از آنها در زیر ارائه می شود:

SALTS نصب وابستگی را انجام نداد

هنگامی که می خواهید پرونده zip را برای تکمیل مراحل نصب افزونه نصب کنید ، “خطای وابستگی ناموفق بود” را انجام داد. این ممکن است به دلایل مختلف ایجاد شود. یکی از دلایل بروز این خطا در هنگام کار نکردن مخزن. دلیل دیگری که باعث بروز این خطا می شود به دلیل انجام هرگونه بروزرسانی در مخزن است.

راه حل

ما دو راه حل داریم برای دو دلیل که این خطا ظاهر می شود. اگر به دلیل وجود مخزن ناموفق است ، بنابراین توصیه می کنیم همانطور که در این راهنمای آموزشی مورد بحث قرار گرفته است از مخزن Kodil استفاده کنید. اما اگر این خطا به دلیل بروزرسانی در مخزن رخ داده باشد ، باید یک ساعت صبر کنید و دوباره نصب کنید..

سالن هیچ منبع یافت نشد

ممکن است هنگام مشاهده خطای “بدون منبع یافت نشد” که اغلب در افزودنی SALTS Kodi رخ می دهد ، احساس ناراحتی کنید. هر زمان که برای پخش جریانی به هر فیلمی برخوردید ، برای چند دقیقه بارگذاری می شود و در آخرین لحظه شما را خراش می دهد.

اگر چیزی شبیه به این اتفاق بیفتد ، دلیل آن این است که جریان دیگر در دسترس نیست و شاید لازم باشد فیلم یا برنامه تلویزیونی دیگری را امتحان کنید.

راه حل

ممکن است بخواهید قبل از شروع پخش منابع از SALTS ، همه حافظه پنهان را پاک کنید. درباره پاک کردن حافظه پنهان روی Kodi اطلاعات کسب کنید.

انجمن کالی SALTS

از آنجا که SALTS یک افزودنی شخص ثالث است و در بسیاری از کشورها غیرقانونی تلقی می شود ، بنابراین هیچ تالار رسمی در دسترس نیست. با این حال ، اگر می خواهید در بحث مربوط به SALTS شرکت کنید ، باید پست Reddit را در نظر بگیرید.

کتابخانه SALTS Kodi

SALTS متنوع محتوای رسانه سرگرمی را برای کاربران Kodi ارائه می دهد ، لیست کتابخانه SALTS Kodi در زیر ذکر شده است:

 1. فیلم ها
 2. برنامه های تلویزیونی

بسته بندی کردن آن

افزودنی SALTS Kodi به دلیل محتوای رسانه ای سرگرمی همه جانبه که به کاربران Kodi ارائه می دهد مشهور است. SALTS همچنین مشاهده HD از محتوای خود را ارائه می دهد که آن را به یک افزودنی مفید Kodi تبدیل می کند. در این راهنما نحوه نصب SALTS در Kodi را مورد بحث قرار داده ایم ، بنابراین این افزونه را نصب کنید و از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی به صورت HD لذت ببرید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map