نحوه نصب افزونه Navi-X در Kodi در 5 مرحله

اگر همیشه تعجب می کردید که چگونه فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، مستندها و سایر رسانه های رسانه ای در یک مکان پخش می شوند ، دیگر نیازی به نگاه بیشتر ندارید


Navi-X Kodi می تواند محبوب ترین افزودنی Kodi و همچنین قدیمی ترین باشد ، این یک افزونه Kodi است که محتوای رسانه رایگان را برای کاربران اینترنت ارائه می دهد.

با این حال ، پخش رایگان آسان نیست زیرا بسیاری از جریانهای با کیفیت بالا دارای محدودیت جغرافیایی هستند که بدون VPN برای Kodi قابل دسترسی نیستند..

در این مقاله ، ما از نحوه نصب Navi-X بر روی Kodi و حل مسائل مختلف مربوط به این افزونه رونمایی خواهیم کرد.

Navi-X Kodi چیست

Navi-X به کاربران خود اجازه می دهد تا محتوا را از طریق یک پایگاه داده ویدیویی بسیار بزرگ به اشتراک بگذارند و بارگیری کنند. همه چیز از فیلم گرفته تا برنامه های تلویزیونی ، رویدادهای ورزشی و تلویزیون زنده را می توان با انگشت انگشتان دست یافت.

این راهنمای گام به گام نحوه نصب Navi-X را بر روی Kodi دنبال کنید.

نحوه نصب Navi-X بر روی Kodi Leia و Krypton Versions

Kodi Leia جدیدترین نسخه Kodi است و پس از آن نسخه محبوب Krypton است. این افزونه با تمام نسخه های موجود Kodi عالی کار می کند.

برای نصب افزونه Navi-X Kodi در هر زمان این مراحل را دنبال کنید:

 1. باز کن کدی> انتخاب کنید ‘تنظیمات’ دکمه در سمت چپ بالا > فایل مدیر > دوبار کلیک کردناضافه کردن منبع “.نحوه نصب navi-x بر روی kodi
 2. این پیوند را تایپ کنید http://kdil.co/repo/ > کلیک خوب > اکنون نام پیوند رسانه را تایپ کنید ‘کدیل مخزن’ > کلیک خوب از نو.نحوه نصب افزونه naxi x در کدی کریپتون نسخه 17
 3. برگردید به صفحه اصلی > کلیک مواد افزودنی برگه موجود در فهرست سمت چپ > در بالا سمت چپ کلیک کنید جعبه شکل آیکون > نصب از جانب زیپ فایل > Kodil Repo > Kodil.zip.navi-x کد پستی zipi را نصب کنید
 4. از مخزن نصب کنید >انتخاب کنید مخزن Kodil > برنامه اضافه کردنیکبار> کلیک Navi-X > نصب.navon-x addon setup در کدی کریپتون نسخه 17
 5. برگردید به منوی اصلی > افزودنیهای برنامه >Navi-X > و لذت ببر!

navi-x افزودنی تنظیم کدi کریپتون نسخه 17

نحوه نصب Navi-X Kodi Jarvis نسخه 16 یا بالاتر

نصب Navi-X روی Kodi Jarvis نسخه 16 مشابه نصب Navi-X بر روی Kodi Leia و Krypton است ، جز این که طرح بندی Kodi Jarvis کمی متفاوت از نسخه پیشرفته آن است.

Kodi Jarvis در طرح منوی اصلی تغییر کمی دارد. منوی اصلی را می توان در پایین صفحه در یک موقعیت افقی یافت ، در حالی که در جدیدترین نسخه ، منوی اصلی در سمت چپ ایستاده است که به صورت عمودی قرار دارد..

در Kodi Krypton ، عملکرد اصلی به نام ‘سیستم’ جایگزین شده استتنظیمات’ که می توان در آن یافت اصلی منو. با این حال ، از نظرنحوه استفاده از Navi-X“در هر یک از نسخه های Kodi ، روند مشابه است.

چگونه می توان Navi-X را غیرفعال کرد

کاربران Navi-X هنگام نصب افزونه Kodi ممکن است با برخی از خطاها روبرو شوند. ما هنگام نصب Navi-X ، دو مورد متداول برای کاربران Kodi ارائه کرده ایم.

خطای اطلاعات بیشتر برای ورود به سیستم بررسی کنید

این خطا ممکن است همه را دیوانه کند. در برخی موارد ، همه ما دیده ایم که Kodi نتواند محتوای رسانه ای را که می خواهید به طور ناامیدی تماشا کنید ، پخش کند. با این حال ، چیزی نیست که نتوانیم آن را اصلاح کنیم.

برای برطرف کردن این مشکل ، معمولاً پاک کردن حافظه نهان شما لازم است. برای این کار ، شما باید “نصب کننده افزونه” را نصب کنید ، که یک افزونه Kodi است. پس از نصب برنامه افزودنی ، افزونه ابزار باز ، سپس بر روی افزودنی عمومی کلیک کرده و حافظه پنهان را پاک کنید.

اگر مشکل پس از پاک کردن حافظه پنهان همچنان ادامه داشته باشد ، ممکن است به نظر برسد که شما در حال تلاش برای دسترسی به یک محتوای جغرافیایی مسدود شده هستید که فقط از طریق یک Kodi VPN قابل دسترسی است..

چرا Navi-X کار را متوقف کرد?

Navi-X ممکن است گاهی اوقات کار را به شکلی غیرمنتظره متوقف کند ، که می تواند موجب پریشانی شود. این خطا معمولاً هنگامی رخ می دهد که نسخه قبلی یا نصب Kodi یا Navi-X را نصب کرده باشید. برای رفع خطا ، آخرین نسخه Navi-X و همچنین آخرین نسخه Kodi Krypton 17 را پیدا کنید.

اگر نسخه جدیدتری از Navi-X و Kodi نصب شده است ، ممکن است بخواهید Navi-X را حذف کنید و دوباره افزودنی را دوباره نصب کنید. این ممکن است مشکل شما را برطرف کند.

پیچیدن آن

Navi-X بدون شک محبوب ترین و قدیمی ترین افزودنی Kodi است. این پایگاه داده دارای یک پایگاه داده است که در آن کاربران Kodi می توانند جدیدترین محتوای رسانه را به اشتراک بگذارند. می توانید فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و سایر بسته های سرگرمی مشابه را بدون هیچ مشکلی پخش کنید.

در حقیقت ، نصب Navi-X روی Kodi ، مشکل شما را برای جریان آزاد حل خواهد کرد. شما می توانید مطالب مورد علاقه خود را به راحتی در خانه ، محل کار یا هر مکانی که احساس راحتی کنید تماشا کنید. فقط کافی است راهنمای ما را در مورد نحوه نصب Navi-X بر روی Kodi مرور کنید و محتوای مورد علاقه خود را از هر کجا تماشا کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map