نحوه تنظیم LibreELEC OpenVPN در Kodi / Raspberry Pi / Amazon Fire TV

به دنبال راهی برای نصب LibreELEC VPN یا اطلاعات مربوط به آن هستید یا نمی دانید چرا به Kodi نیاز به VPN دارید؟?

شما به جای مناسب رسیده اید! به راهنمای ما بروید و تمام موارد مهم مورد نیاز در مورد بهترین VPN را برای Kodi که می توانید با LibreELEC استفاده کنید ، بدانید.

LibreELEC که یک چنگال Kodi است ، برای کلیه دستگاه های از جمله Raspberry Pi و Amazon Fire TV Stick مورد استفاده قرار می گیرد که می توانید به راحتی LibreELEC VPN را نصب کنید تا دستگاه خود را از تهدیدات خارجی ایمن کند. LibreELEC OpenVPN همچنین آدرس IP شما را مخفی می کند و به شما این امکان را می دهد تا با آزادی در اینترنت گشت و گذار کنید.

بهترین ارائه دهنده LibreELEC VPN سال 2020

پس از تحقیقات گسترده ما این مورد را انتخاب کردیم بهترین VPN برای LibreELEC. تجزیه و تحلیل ما مبتنی بر خط مشی ورود به سیستم ، رمزگذاری اطلاعات مضاعف ، تعداد سرورها و عوامل دیگر بود. و مهمتر از همه سهولتی که با استفاده از هر یک از این بهترین VPN برای پخش جریان می تواند به LibreELEC متصل شود.

ارائه دهندگان VPNPriceOfferWebsite
PureVPN 10.95 $ 2.91 ماه ماه

پیشنهاد ویژه: 73٪ تخفیف

بازدید از سایت
نقد را بخوانید
سورفشارک $ 1.91 $ 1.99 ماه

پیشنهاد ویژه: 83٪ تخفیف

بازدید از سایت
نقد را بخوانید
CyberGhost $ 12.99 $ 2.75 ماه

83٪ تخفیف

بازدید از سایت
نقد را بخوانید
ExpressVPN 12.95 $ 8.32 ماه ماه

35٪ تخفیف

بازدید از سایت
نقد را بخوانید

نحوه تنظیم LibreELEC VPN در Raspberry Pi در 5 مرحله

 1. از طریق SSH به دستگاه LibreELEC وصل شوید

در مرحله اول ، باید فایل VPN را در دستگاه LibreELEC خود پیکربندی کنیم و برای این کار باید فایلهای پیکربندی را بارگیری کنیم. برای انجام این کار دو روش وجود دارد. در هر صورت می توانید فایلها را بارگیری کرده و سپس از یک دستگاه USB برای کپی کردن پرونده ها بر روی دستگاه استفاده کنید ، در حالی که یک مرحله آسان نیز وجود دارد که مستقیماً با کمک Secure Shell فایل را روی دستگاه خود بارگیری کنید. (SSH). 

برای بارگیری مستقیم فایل در دستگاه خود از طریق SSH ، ممکن است نیاز به باز کردن داشته باشید کدی > قابل اعتماد و متخصص تنظیمات > انتخاب کنید اطلاعات سیستم > و کلیک کنید شبکه

با استفاده از یک سرویس دهنده SSH ، آدرس IP خود را برای دستگاه LibreELEC خود در جایی بنویسید و SSH را به دستگاه وارد کنید. ما PuTTY را توصیه می کنیم.

Libreelec openvpn

PuTTY را بر روی دستگاه خود نصب کرده و آدرس IP را در قسمت جایی که می گوید “نام میزبان” را وارد کنید و سپس روی باز کردن کلیک کنید.

اکنون از شما خواسته می شود وارد شوید و رمز ورود را وارد کنید. می توانید از اعتبارنامه به شرح زیر استفاده کنید:

نام کاربری: ریشه

کلمه عبور: libreelec

 1. بارگیری فایلها

حالا با کلیک روی پیوندهای زیر ، دو پرونده را در دایرکتوری خود بارگیری کنید:

برای برنامه افزودنی Manager VPN Manager اینجا را کلیک کنید

برای پیکربندی MPN OpenVPN پیکربندی اینجا را کلیک کنید

 1. ویرایش پرونده های پیکربندی LibreELEC OpenVPN

به Storage / MPNVPN.ovpn رسیدم

اکنون می توانید محتوای پرونده پیکربندی را به شرح زیر مشاهده کنید:

1مشتری
2SERVERNAME از راه دور
3از راه دور-گواه-eku Aut تأیید هویت سرور وب TLS ‘
4دیو تیون
5پروتئین udp
6بندر 1194
7رزولوشن مجدد بی نهایت
8نجیب
9تاخیر در مسیر 2
10نادیده گرفتن پخش مجدد هشدارها

اکنون باید کلمه “SERVERNAME” را با نام سرور مورد نظر برای اتصال یعنی GBR.mypn.co جایگزین کنید

شما می توانید به لیست کامل نام سرورها در اینجا مراجعه کنید.

 1. نصب افزونه VPN Manager

اکنون کدی را باز کنید > روی افزودنیها کلیک کنید > نماد نصب بسته > از پرونده zip نصب کنید > اکنون پرونده VPN-Manager-2.4.0.zip را که در مرحله دوم بارگیری کرده اید ، پیدا کنید.

 1. اتصال به LibreELEC VPN

پس از نصب افزونه ، جعبه ای ظاهر می شود که تنظیمات- مدیر VPN برای OpenVPN را می خواند.

libreelec openvpn راه اندازی

ارائه دهنده Libreelec VPN خود را از لیست انتخاب کرده و نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید ، و برای ادامه ، YES را کلیک کنید.

اکنون گزینه Install from zip file را نصب کنید > فایل پیکربندی را از دستگاه خود یعنی i.me MPNVPN.ovpn جستجو کنید

اگر از شما می خواهد پرونده .ovpn را به روز کنید ، روی Yes کلیک کنید و ادامه دهید. اما اگر از شما درخواست تغییر نام پرونده را داده است ، بر روی NO کلیک کنید.

اکنون بر روی تب VPN Connections کلیک کنید > اولین اتصال VPN > نمایه MPNVPN را انتخاب کنید. وقتی دفعه دیگر به دستگاه وصل می شوید ، اتصال به طور خودکار شروع می شود.

بعد از اتمام اعتبار سنجی اتصال ، صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد. OK را انتخاب کنید و به صفحه اصلی برگردید. اکنون می توانید از طریق دستگاه خود به محتوای رسانه دسترسی پیدا کنید.

libreelec vpn تمشک pi

روش نصب LibreELEC VPN در تلویزیون آمازون آمازون در 7 مرحله

برای نصب LibreELEC VPN در آمازون آمازون TV ، باید روتر داشته باشید. بدون روتر نمی توانید روی دستگاه FireTV نصب کنید. مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. مرورگر وب را باز کنید > آدرس دروازه را روی روتر خود تایپ کنید (به عنوان مثال 192.168.XX.XX).
 2. اکنون به تنظیمات یا تنظیمات پیشرفته بروید > بر روی WAN کلیک کنید.Librelec VPN در آمازون آتش تلویزیون
 3. PPTP را در نوع اتصال WAN انتخاب کنید.
 4. در تنظیمات WAN DNS زیر ، از ارائه دهنده خود برای تنظیمات SmartDNS سؤال کنید.تنظیمات پیشرفته libreelec vpn
 5. نام کاربری و رمز ورود خود را از ارائه دهنده خود وارد کنید.setup libreelec vpn amazon tv tv
 6. اکنون به گزینه “Requirement special from ISP” بروید و آدرس سرور را برای هر کشور به همراه نام وارد کنید.تنظیمات تلویزیون آتش نشانی libreelec amazon
 7. پس از اتمام کار و لذت بردن ، روی درخواست کلیک کنید!

نحوه نصب VPN در LibreELEC

با دنبال کردن این مراحل ساده می توانید VPN را روی Kodi در LibreELEC نصب کنید:

 1. باز کن کدی > کلیک کنید تنظیمات (نماد چرخ دنده) > انتخاب کنید تنظیمات سیستم
 2. کلیک کنید روی مواد افزودنی گزینه و روشن کن منابع ناشناخته > بازگشت به فهرست تنظیمات
 3. باز کن مدیر فایل > دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید گزینه > کلیک کنید که در آن می گوید <هیچ یک> و این را تایپ کنید آدرس اینترنتی https://github.com/Zomboided/repository.zomboided.plugins/releases/tag/1.0.0 > کلیک خوب > این منبع رسانه را نام ببرید زومبوید و کلیک کنید خوب > کلیک خوب دوباره برای بستن کادر گفتگو.
 4. به منوی اصلی برگردید و روی آن کلیک کنید مواد افزودنی برگه
 5. کلیک کنید روی نماد جعبه از گوشه بالا سمت چپ > کلیک از پرونده zip نصب کنید گزینه > به پایین لیست بروید و را انتخاب کنید زومبوید > zomboided.plugins.zip را انتخاب کنید > منتظر اطلاع رسانی باشید.
 6. اکنون بر روی کلیک کنید از مخزن نصب کنید > باز کن مخزن افزودنی Zomboided > به پوشه خدمات بروید > انتخاب کنید مدیر VPN برای OpenVPN > کلیک نصب > منتظر اطلاع رسانی باشید.
 7. یک پیام برای تنظیم یک ارائه دهنده VPN ظاهر می شود > تأیید را کلیک کنید و ارائه دهنده VPN مورد نظر خود را انتخاب کنید > با استفاده از گواهینامه هایی که در آن ثبت نام کرده اید ، وارد این سرویس شوید.

راه اندازی LibreELEC VPN آنقدرها که به نظر می رسد سخت نیست. استفاده از سیستم عامل مبتنی بر لینوکس پیچیده است اما به همان اندازه که می بینید نیست. اکنون می توانید بدون هیچ محدودیتی ، هر یک از بهترین افزودنیهای کد مورد نظر خود را انتخاب کرده و جریان دهید.

برای به پایان رساندن کارها

LibreELEC از برچسب “فقط كافی سیستم عامل كدی” استفاده می كند و چنگال كدی است كه با استفاده از آن می توانید از خدمات OpenVPN برای ارتباط با اینترنت از هرجای دنیا استفاده كنید. LibreELEC ممکن است یک سیستم عامل پیچیده یا محدود باشد زیرا فاقد ویژگی های خط بالا است اما برای کاربران Kodi مناسب است.

یک سیستم عامل که فقط برای اجرای پخش کننده های پخش کننده رسانه مانند Kodi طراحی شده است. یکی از بهترین موردی که من شخصاً در مورد LibreELEC می خواهم این است که برای اجرای آن نیازی به برخی از مشخصات بالا نیست. شما می توانید یک وسیله ساده مانند Raspberry Pi داشته باشید و هنوز هم می توانید بدون هیچ زحمتی از Kodi لذت ببرید.

یکی از اشکالات بزرگی که من به آن اشاره کردم این بود که شما نمی توانید VPN را در LibreELEC بدون داشتن Kodi نصب کنید. به غیر از این ، من شخصاً به کلیه برشگرها توصیه می کنم که Kodi را با LibreELEC VPN امتحان کنند ، زیرا این یک چیز شگفت انگیز است که داشته باشید.

در این راهنما یک فرآیند مفصل در مورد چگونگی راه اندازی LibreELEC VPN در Raspberry Pi ، Amazon FireTV و Kodi ارائه داده ام. بنابراین ، مراحل ذکر شده فوق را دنبال کنید و لذت ببرید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this