کره سینمای کره Kodi Addon: راهنمای نصب مرحله به مرحله برای Kodi Leia و Krypton

فیلم-تئاتر-کره-کره-کدونی-افزونه


افزودنی کره سینمای کره افزودنی دیگر کد ، یکی دیگر از چنگال های محبوب افزودنی محبوب Exodus Kodi است و همان رابط Exodus Kodi را دارد. با این حال ، دسترسی به این افزودنی بهتر از افزودنی Exodus Kodi است زیرا کاربران را قادر می سازد از طریق ویژگی پخش خودکار ، فیلم ها را به عقب برگردند..

این ویژگی آن را بهتر از بقیه می کند زیرا لازم نیست که برای تماشای فیلم بعدی جابجا شوید ، به سادگی بنشینید و از لیست پخش خود لذت ببرید بدون اینکه در هر بار دردسر کلیک کنید.

یکی دیگر از ویژگیهای جالب افزودنی Butter Kodi Movie Theater این است که Trakt و Real Debrid را ادغام می کند. بسیاری از کاربران Kodi استفاده از این سرویس ها را با بهترین VPN برای پخش جریان ترجیح می دهند.

مخزن کره سینما کره مخازن آدیون

سینمای سینما افزودنی Kodi از طریق الماس کپی Kodi موجود است که برخی از بهترین افزونه های Kodi مانند شبکه کارتونی ، بهترین کمدی بریتانیا ، گرداب ، یوتیوب و غیره را در اختیار شما قرار می دهد..

نحوه نصب کره سینمای کره بر روی Kodi Leia نسخه 18.2 یا پایین تر

 1. باز کن کدی > کلیک کنید روی تنظیمات آیکون (چرخ دنده آیکون).
 2. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات سیستم بخش و فعال کنید منابع ناشناخته.
 3. به منوی تنظیمات برگردید و باز کنید مدیر فایل.
 4. دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید از ستون سمت چپ > کلیک کنید که در آن می گوید <هیچ یک> و وارد این شوید URL ‘http://repo.rubyjewelwizard.com/ ‘ > کلیک خوب > این منبع رسانه را به عنوان Nameالماس “ > کلیک خوب > بر روی Double و URL و Name را بزنید و کلیک کنید خوب برای بستن کادر گفتگو.
 5. به صفحه اصلی Kodi برگردید و بروید اضافه کردنیکبار
 6. کلیک کنید روی “نماد جعبه“از گوشه بالا سمت چپ > کلیک از پرونده zip نصب کنید > انتخاب کنید الماس > کلیک INSTALL_DIAMOND_REPO > انتخاب کنید Diamond-Wizard-Repo.zip > منتظر اطلاع رسانی باشید.
 7. اکنون انتخاب کنید نصب از مخازن گزینه > کلیک جادوگر الماس جادوگر Repo > باز کن افزودنیهای ویدیویی پوشه > انتخاب کنید کره سینمای کره – پخش خودکار
 8. کلیک نصب >منتظر اطلاع رسانی باشید

نحوه نصب کره سینمای کره بر روی Kodi Krypton نسخه 17.6 یا پایین تر

 1. باز کن کدی > قابل اعتماد و متخصص تنظیمات.
 2. باز کن مدیر فایل.
 3. دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید > کلیک <هیچ یک> و این را تایپ کنید URL ‘http://repo.rubyjewelwizard.com/ ‘ > کلیک خوب > این آدرس اینترنتی رسانه را به عنوان Nameالماس “ > کلیک خوب > کلیک خوب از نو.
 4. به صفحه اصلی Kodi برگردید > کلیک کنید اضافه کردنیکبار
 5. کلیک کنید بر روی “نماد نصب بسته“از گوشه بالا سمت چپ > انتخاب کنید از پرونده zip نصب کنید گزینه > انتخاب کنید الماس > کلیک INSTALL_DIAMOND_REPO > کلیک کنید Diamond-Wizard-Repo.zip > منتظر اطلاع رسانی باشید.
 6. کلیک نصب از مخازن گزینه > انتخاب کنید جادوگر الماس جادوگر Repo > قابل اعتماد و متخصص افزودنیهای ویدیویی > کلیک کنید کره سینمای کره – پخش خودکار
 7. اصابت نصب >منتظر اطلاع رسانی باشید.

کره تئاتر کره Kodi Download

 1. فایل سینمایی Butter Butter Kodi Addon Zip را در دستگاه خود بارگیری کنید
 2. کدی را باز کنید > قابل اعتماد و متخصص اضافه کردنیکبار
 3. کلیک کنید روی “نماد نصب بسته” > کلیک از پرونده zip نصب کنید > مرور و باز کنید فایل زیپ بارگیری شده > منتظر اطلاع رسانی باشید.
 4. اکنون انتخاب کنید نصب از مخازن گزینه > کلیک جادوگر الماس جادوگر Repo > باز کن افزودنیهای ویدیویی پوشه > انتخاب کنید پخش خودکار کره تئاتر.
 5. کلیک نصب >منتظر اطلاع رسانی باشید.

کره سینما کره پایین / کار نمی کند / خطا / رفع

نصب وابستگی انجام نشد

بعضی اوقات هنگام نصب یک افزونه شخص ثالث ، خطایی درمورد “عدم نصب وابستگی انجام نشد” ظاهر می شود و نصب در آنجا پایان می یابد. خوب ، دلیل این خطا می تواند یک مخزن منسوخ یا پرونده های موجود در مخزن باشد.

ثابت

برای ix این خطا ، URL منبع مخزن را بررسی کنید و ببینید که آیا به روز شده است یا نه. اگر مخزن در دسترس است ، دوباره آن را بارگیری کنید و دوباره امتحان کنید. در صورت ادامه خطا ، سعی کنید افزونه را از یک مخزن جایگزین نصب کنید.

خطای ورود را بررسی کنید

بررسی خطاهای ورود به سیستم هنگام تلاش برای دسترسی به افزودنی یا تلاش برای باز کردن یک جریان ممکن است ظاهر شود. در هر دو حالت ، عاملی که باعث ایجاد این خطا می شود ، می تواند حافظه پنهان و داده های پشتیبان افزودنی کدی شما باشد.

ثابت

این خطا را می توان به راحتی برطرف کرد ، با رفتن به منوی الحاقی و سپس رفتن به بخش ابزار ، حافظه نهان افزودنی Kodi و سایر داده های باطن خود را پاک کنید. اگر پاک کردن حافظه نهان افزودنی کمکی نمی کند ، سعی کنید افزونه را به روز کنید.

نتیجه

بسیاری از چنگال ها توانایی ارائه تجربه ای با کیفیت بالا مانند افزودنی های اصلی Kodi را ندارند. با این حال ، سینمای افزودنی Butter Kodi کره دارای ویژگی های شگفت انگیزی است که پتانسیل آن را اثبات می کند و می توان گفت که تا کنون یکی از معدود بهترین چنگال های Exodus است.

این افزونه را بارگیری و نصب کنید و از تماشای فیلم های مورد علاقه خود با سهولت پخش خودکار در HD لذت ببرید. مطمئن شوید که از حریم شخصی خود با یک VPN قابل اعتماد محافظت می کنید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map