نحوه تماشای پخش مستقیم IPL 2018 به صورت آنلاین پخش مستقیم در هند ، استرالیا ، انگلیس ، ایالات متحده

کلماتی مانند نمادین ، ​​پر زرق و برق ، سرگرمی برای توضیح این لیگ عجیب کریکت کافی نیست. IPL (لیگ برتر هند). یازدهمین دوره از محبوب ترین لیگ های کریکت در سطح جهان از دو روز پیش آغاز شد و اعتیاد به اعتیاد به این مسابقات در حال حاضر در اوج است. طرفداران IPL در سراسر جهان به دنبال راه هایی برای تماشای IPL در خانه ها و دفاتر خود با استفاده از افزونه های kodi هستند.


با این حال ، ما می دانیم که چه چیزی برای طرفداران Kodi VPN بهتر است و به همین دلیل ما یک راهنمایی را برای کمک به شما تهیه کرده ایم. چگونه می توانید IPL را در Kodi تماشا کنید.

هشدار!! می توانید مسابقات مربوط به IPL را از طریق سراسر کانال های IPL پخش کنید. برای دسترسی به پخش کننده های IPL محدود جغرافیایی لازم است انسداد کانال های IPL با VPN.
CTA

لیست کانال ها و پخش کنندگان IPL 2018

کشور / منطقهپخش کننده ها
هندورزش های ستاره ای

Hotstar

آفریقاسوپر اسپرت
ایالات متحدهESPN
انگلستانSky Sports
کاناداSportsnet
استرالیادروازه کریکت
نیوزلندSky Sports

نحوه تماشای IPL در Kodi krypton نسخه 17.6 یا پایین تر

افزودنیهای بسیاری برای پخش مستقیم ورزش وجود دارد اما ما افزونه ZEM TV Kodi را برای شما انتخاب کرده ایم زیرا لینک مستقیم HD را برای پخش مستقیم IPL فراهم می کند. این مراحل را برای نصب تلویزیون ZEM برای تماشای IPL مستقیم در Kodi دنبال کنید.

 1. کدی را باز کنید > به منوی اصلی Kodi بروید > بر روی نماد تنظیمات کلیک کنید > باز کن مدیر فایل > اکنون دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید.نحوه تماشای ipl
 2. کلیک کنید که در آن می گوید ‘هیچ یک’ > این را وارد کنید آدرس اینترنتی در نوار آدرس http://kdil.co/repo/ > اکنون کلیک کنید خوب > نام ببرید ‘کدیل مخزن’  و سپس کلیک کنید خوب > هر دو مورد را بررسی کنید آدرس اینترنتی و نام و کلیک کنید خوب دوباره برای بستن کادر گفتگو.نحوه تماشای ipl در kodi krypton نسخه 17.6 یا پایین تر
 3. بازگشت به Kodi منوی اصلی > باز کن اضافه کردنیکبار منو از ستون سمت چپ > کلیک کنید روی نماد جعبه.نحوه تماشای ipl در kodi jarvis نسخه 16 یا بالاتر
 4. حالا کلیک کنید نصب از جانب زیپ فایل > به پایین بروید و روی آن کلیک کنید کدیل مخزن > باز کن کدیل.زیپ > منتظر اطلاع رسانی باشید.نحوه تماشای ipl در kodi firestick
 5. بعد از اینکه اعلان ظاهر شد ، روی آن کلیک کنید از مخزن نصب کنید > باز کن مخزن Kodil > قابل اعتماد و متخصص افزودنیهای ویدیویی.IPL 2018 Kodi Download
 6. پایین بروید و باز کنید تلویزیون زم > کلیک نصب > منتظر اعلان فعال شده افزونه باشید.

نحوه تماشای IPL 2018 در Hotstar در ایالات متحده

در آنجا آن را دارید ، اکنون این افزونه نصب شده است و اکنون می توانید بازی های مورد علاقه IPL مورد علاقه خود را به راحتی در Kodi تماشا کنید.

نحوه تماشای IPL در Kodi Jarvis نسخه 16 یا بالاتر

 1. راه اندازی کدی جارویس V16 > کلیک کنید سیستم.
 2. قابل اعتماد و متخصص مدیر فایل > اکنون دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید.
 3. کلیک کنید که در آن می گوید <هیچ یک> > این را تایپ کنید آدرس اینترنتی http://kdil.co/repo/ > کلیک انجام شده.
 4. به این نام بزنید آدرس اینترنتی مانند ‘Kodil Repo “ > کلیک انجام شده > کلیک خوب.
 5. بازگشت به صفحه اصلی > کلیک سیستم.
 6. باز کن مواد افزودنی > کلیک کنید از Zip File نصب کنید > باز کن Kodil Repo> کلیک کنید Kodil.zip.
 7. برگردید به صفحه اصلی.
 8. قابل اعتماد و متخصص نصب افزونه > باز کن Kodil Repo > به افزودنیهای ویدیویی و انتخاب کنید تلویزیون زم.
 9. کلیک نصب.

نحوه تماشای IPL در Kodi Firestick

 1. باز کن کدی در Fire Stick. اگر Kodi را نصب نکرده اید ، Kodi را در Fire Stick نصب کنید.
 2. قابل اعتماد و متخصص گزینه های توسعه دهنده > اشکال زدایی و برنامه های ADB را از منابع ناشناخته روشن کنید.
 3. پس از آن مراحلی را که در بالا ذکر شد برای نصب افزونه در Kodi Krypton V17.6 دنبال کنید.

IPL 2018 Kodi Download

 1. فایل زیپ را بارگیری کنید > باز کن کدی در دستگاه شما > باز کن مواد افزودنی منو > کلیک کنید روی نماد نصب بسته.
 2. کلیک کنید از Zip File نصب کنید > مرور کردن و باز کن فایل پستی را بارگیری کنید.
 3. کلیک کنید از مخزن نصب کنید > باز کن مخزن Kodil > باز کن افزودنیهای ویدیویی > کلیک کنید زم > اصابت نصب.

نحوه تماشای IPL 2018 در Hotstar در ایالات متحده

نحوه تماشای IPL 2018 در Hotstar در ایالات متحده

HotStar یک برنامه هندی است که به کاربران اجازه می دهد مسابقات IPL مورد علاقه خود را تماشا کنند اما جالب است که فقط در هند قابل دسترسی است. بنابراین ، کاربران مقیم خارج از کشور باید با استفاده از یک سرویس Kodi VPN ، به دستگاه های اندرویدی و اپل خود دسترسی پیدا کنند..

از طریق سرویس VPN ، کاربران باید ابتدا سرور منطقه هند را انتخاب کرده و سپس به برنامه دسترسی پیدا کنند. پس از بارگیری برنامه از طریق Play Store و iTunes ، به راحتی می توانید IPL را به صورت زنده تماشا کنید.

نحوه تماشای پخش آنلاین رایگان IPL

برای کاربرانی که در آفریقا و خاورمیانه ساکن هستند و می خواهند از طریق یک سرویس رایگان اقدام به تماشای IPL نامحدود کنند ، می توانند این پنج را انتخاب کنند:

 1. Cricingif (در سراسر جهان)
 2. Cricketgateway (در سراسر جهان)
 3. IPL Live 2018
 4. SuperSport (برای کاربران در آفریقای جنوبی)
 5. OSN Play (برای کاربران در خاورمیانه)
 6. برنامه Smartcric
 7. تلویزیون بید
 8. تلویزیون جیو
 9. Vivo IPL
 10. Cricbytes
 11. CricHD
 12. DD Sports
 13. سوارنا پلاس

Cric In Gif

نحوه تماشای پخش آنلاین رایگان IPL

Cricingif یک سایت خبری ورزشی است که آخرین به روزرسانی های مسابقات کریکت در سراسر جهان را به صورت توپ به توپ ارائه می دهد. بازدید کنندگان می توانند نکات برجسته هر بازی را مشاهده کرده و آخرین اخبار را از اطراف کلمه کریکت بررسی کنند. یکی دیگر از ویژگی های جالب دیگر در مورد Cricingif این است که دارای یک بخش اختصاصی برای کاربرانی است که می خواهند IPL T20 را بصورت زنده تماشا کنند.

دروازه کریکت

دروازه کریکت برای ipl

برنامه تلفن همراه Cricket gateway به کاربران امکان می دهد تا با آخرین اقدام کریکت به روز شوند. کاربر می تواند تمام نکات برجسته مسابقات را تماشا کند و در صورت تمایل کارتهای امتیاز را مشاهده کند. یک ویژگی عالی که این سایت در آن دارد بخش بخش بایگانی آن است که با استفاده از آن می توانید برخی از رویدادهای اخیر کریکت از سراسر جهان را گشت بزنید. کاربران همچنین از طریق این برنامه می توانند جدیدترین و روندهای جدید در مورد تیم های مورد علاقه خود را مشاهده کنند.

IPL Live 2018

ipl live 2018

IPL Live 2018 یک سایت اختصاصی است که سرویس پخش آنلاین را فقط برای IPL ارائه می دهد. کیفیت جریانی که این سایت ارائه می دهد از کیفیت بالایی برخوردار است و سرورهایی که این سایت در اختیار دارد ، بی سیم است. این سه سرور مختلف برای مسابقات جریانی ارائه می دهد و جزئیاتی در مورد سایر سرویس های پخش می کند.

سوپر اسپرت

supersport برای ipl

SuperSport بدون شک یکی از مشهورترین سرویس پخش رسانه ورزشی در جهان است. SuperSport نام خود را با پخش ورزشهای زنده در تلویزیون ساخت و اکنون تمرکز خود را روی سرویس پخش آنلاین کریکت زنده و سایر رویدادهای ورزشی آغاز کرده است. کاربران می توانند آخرین نتایج و برنامه مسابقات مسابقات IPL را در زمان پخش مشاهده کنند. SuperSport برای IPL پخش می شود منطقه آفریقای جنوبی اما فیلمهای آنها از سراسر جهان قابل دسترسی است.

OSN Play

OSN بازی برای ipl

OSN Play جریانهای ورزشی به زبان عربی را برای مخاطبان خاورمیانه فراهم می کند. این یک سرویس محدود جغرافیایی است که می تواند با استفاده از یک سرویس VPN با کیفیت خوب از سایر کشورها رفع انسداد شود. بهترین بخش در مورد OSN Play این است که برنامه آن برای اندروید و iOS نیز در فروشگاه های پلتفرم مربوطه موجود است. کاربرانی که مشترک خدمات OSN هستند بدون پرداخت هزینه اضافی می توانند به محتوای ورزشی مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنند.

برنامه Smartcric

برنامه Smartcric برای ipl

SmartCric یک برنامه عالی برای پخش مستقیم مسابقات کریکت از سراسر جهان در تلفن های هوشمند است. با این حال ، یکی از جالب ترین چیز در مورد این برنامه هوشمند برای تلفن های هوشمند این است که در فروشگاه Google Play موجود نیست. کاربرانی که مایل به نصب این برنامه هستند باید فایل apk آن را از سایت شخص ثالث بارگیری کنند و سپس آن را نصب کنند. به غیر از این نرم افزار یک برنامه عالی برای استفاده است زیرا دارای یک رابط دوستانه عالی است و بسیار عالی کار می کند.

تلویزیون بید

WillowTV برای پخش جریان ipl

Willow TV یک کانال پخش تلویزیونی اختصاصی برجسته آمریکایی است که با پخش برنامه های مختلف و برجسته های مختلف کریکت ، در سراسر جهان اتفاق می افتد. این کانال مستقر در کالیفرنیا ، لیگ برتر هند را بصورت آنلاین پخش می کند و کاربران دسترسی آسان به آن را دارند.

تلویزیون جیو

jiotv به صورت رایگان جریان ipl

Jio TV طیف گسترده ای از کانال ها از مناطق مختلف جهان و زبان های مختلف را نیز به کاربران خود ارائه می دهد. این برنامه بیش از 350 کانال تلویزیونی را ارائه می دهد که از این تعداد ، 50+ کانال HD هستند. برنامه Jio TV را می توان از Google Play Store و Apple App Store برای دستگاه های مربوطه بارگیری کرد.

یکی از بهترین ویژگی هایی که این برنامه دارد این است که کاربران می توانند در صورت تمایل و پخش یک مسابقه زنده را مکث کنند تا از همان نقطه ادامه یابد. کاربران همچنین می توانند با انتخاب محتوای پخش شده از 7 روز گذشته ، نمایش های مورد علاقه خود را تماشا کنند. کاربران می توانند با کمترین قیمت برای 49 در سرویس های اختصاصی موبایل جیو عضو شوند.

برنامه جیو برای ipl

Vivoipl

Vivo برای جریان ipl

Vivo حامی رسمی لیگ برتر هند 2018 است و کلیه اکشن های IPL 2018 را بصورت مستقیم در وب سایت خود پخش می کند. کاربران می توانند تمام مسابقات IPL 2018 را در وب سایت VivoIPL مشاهده کنند. این وب سایت همچنین دارای برنامه کامل مسابقات و داستان های پینت است که به راحتی قابل مشاهده است.

Cricbytes

ipl را به صورت آنلاین در cricbytes تماشا کنید

Cricbytes در حقیقت یک سایت وبلاگ نویسی است که اخبار و وبلاگ ها را در مورد همه اخبار و اخبار فعلی و آخرین نتایج حاصل از دنیای کریکت منتشر می کند. اگرچه ، کاربران قادر به تماشای بازی به صورت زنده در این سایت نخواهند بود ، اما می توانند با کارت امتیازی و کلیه اخبار و مطالب موجود در سایت به روز باشند. کاربران می توانند به راحتی با آخرین اخبار مربوط به وقایع کریکت و بازیکنان به روز بمانند.

CricHD

تماشای ipl oncrichd.tv

CricHD یک سایت جریانی شگفت انگیز است که پخش مستقیم را با یک کلیک برای انواع ورزش های مختلف مانند فوتبال ، کریکت ، راگبی ، فوتبال آمریکایی ، کشتی ، UFC ، بوکس ، گلف و غیره فراهم می کند و از برخی از بهترین شبکه های پخش پخش جریان های باکیفیت را ارائه می دهد. مانند BT Sport ، ESPN HD ، Euro Sport ، PTV Sports و Sky Sports و غیره. این سرویس پخش به هیچ وجه محدودیت جغرافیایی ندارد ، بنابراین می توانید از پخش رایگان ورزش های مورد علاقه خود از هرجایی و هر زمان و هر زمان دیگری لذت ببرید..

DD Sports

dd ورزش برای تماشای ipl رایگان

ورزش DD در حقیقت یک شبکه مخابراتی ورزشی هند است که بر پوشش بیشتر مسابقات ورزشی داخلی در هند تمرکز دارد. با این حال ، IPL 2018 را پوشش می دهد و جریان های آن به صورت آنلاین در بخش ورزشی وب سایت “GoHelloTV.in” در دسترس خواهد بود. کاربرانی که مایل به پخش مستقیم IPL 2018 هستند می توانند آن را از طریق DD Sports پخش کنند. با این وجود ، نکته قابل توجه در این مورد این است که ممکن است یک جریان جغرافیایی محدود باشد و بنابراین ممکن است برای دسترسی به آن از یک سرویس VPN استفاده کنید..

سوارنا پلاس

ستاره-سوارنا-پلاس

سوارنا پلاس همچنین با نام Star Suvarna Plus یک کانال سرگرمی هندی است که متعلق به Star Networks است. این فیلم آخرین و پرنعمت های فیلم های بالیوود و رویدادهای ورزشی بین المللی و داخلی را پخش می کند. IPL یک لیگ جذاب کریکت داخلی است که از آن در سطح جهانی ستایش می شود و به صورت زنده از سووارنا پلاس پخش می شود. بنابراین ، اگر قادر به تماشای آن در خانه خود از طریق تلویزیون نیستید ، می توانید به راحتی آن را از طریق جریان آنلاین Suvarna Plus به صورت زنده تماشا کنید.

کلمات نهایی

لیگ برتر هند یکی از بزرگترین لیگ های کریکت نه تنها آسیای جنوبی بلکه جهان است. میلیون ها هوادار در سراسر جهان وجود دارند که عاشق تماشای این لیگ هیجان انگیز کریکت هستند. کاربرانی که نمی توانند IPL را در تلویزیون تماشا کنند یا در خارج از کشور زندگی می کنند ، می توانند به راحتی IPL را بر روی Kodi تماشا کنند ، یا می توانند آن را به صورت زنده از طریق لینکهای پخش شده توسط ما پخش کنند..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map