כיצד להתקין את Watch5S על Kodi Krypton 17.6 ו- Jarvis 16

אם אתה חובב תוספות קודי הנואש ביותר וחובב סרטים בו זמנית, אתה צריך לבדוק את התוספת של Watch5S Kodi, סרט נהדר שמציע הרחבה. ל- Watch5S ספריית סרטים אדירה המבוססת על סרטים חדשים וישנים ביותר. במדריך זה אנו מספקים שלבים קלים להתקנת Watch5S ב- Kodi, הדרך החדשה.


לפני שנתחיל, חשוב לזכור שמאגר ה- StremHub (קישור ישן) כבר לא עובד. הבעלים של התוסף המסוים של צד שלישי הסיר את התוספת של Watch5S Kodi מסיבה לא ידועה. כי מה שאנחנו עומדים להראות לכם זה גרסה חדשה יותר כיצד להתקין את Watch5S ב- Kodi. אז, המשך לקרוא.

אזהרה! עליך להשתמש ב- VPN של Kodi כדי להישאר אנונימי תוך כדי שימוש ב- Watch5S מכיוון שהוא ישמור על פרטיותך. הועיל ל 85% הנחה ב- PureVPN והזרם תוכן ללא הגבלה ב- Watch5S.

כיצד להתקין את Watch5S על Kodi Krypton גרסה 17.6 או למטה

 1. הפעל את קודי > לך להגדרות > לאחר מכן לחץ על מנהל הקבצים > לחץ פעמיים על הוסף מקור.כיצד להתקין watch5s בקודי - -
 2. כעת הקלד את כתובת האתר kodivpn.co/repo/simplycaz.zip  > הקלד את שם מקור המדיה ‘Cazwall’.כיצד להתקין את Watch5S בגירסת 17.6 של קודי קריפטון
 3. עבור למסך הבית של Kodi על ידי לחיצה על לחצן ‘Esc’ בלוח המקשים > לחץ על תוספות > כעת לחץ על סמל ‘מתקין חבילות’.כיצד להוסיף watch5s בקודי - -
 4. התקן מקובץ zip > בחר מאגר > אתר repository.simplycaz-1.0.1.zip.הורדת קובץ zip בקודי
 5. התקן מהמאגר > פשוט Caz Repo > תוספות וידאו > גלול למטה ולחץ על Watch5S > לחץ על התקן.כיצד להתקין watch5s בגירסת Jarvis 16
 6. עכשיו עבור למסך הבית של קודי > תוספות > תוספות וידאו > Watch5S.חסימת Watch5S
 7. תהנה וצפה בסרטים האחרונים.

הורדת יישום Watch5S

כיצד להתקין את Watch5S בגירסת 16 או למטה של ​​Kodi Jarvis

 1. פתח את קודי ג’רוויס > מערכת > מנהל קבצים > לחץ פעמיים על הוסף מקור.
 2. הקלד את כתובת האתר http://cazwall.com/repo > הקלד את שם מקור המדיה Cazwall > לחץ על אישור > עבור למסך הבית של קודי.
 3. מערכת > תוספות > התקן מקובץ zip > מאגר > אתר repository.simplycaz-1.0.1.zip.
 4. התקן מהמאגר > פשוט Caz Repo > תוספות וידאו > גלול למטה ולחץ על Watch5S > לחץ על התקן.
 5. אתה יכול לגשת לתוסף מ- Veos > תוספות וידאו > Watch5S ותיהנו!

הורד Kodi של Watch5s

 1. הורד את קובץ מיקוד במכשיר שלך > לך ל מסך הבית של קודי.
 2. לחץ על תוספות > לחץ על סמל תיבה > התקן מקובץ zip > אתר ופתח repository.simplycaz-1.0.1.zip.
 3. עכשיו התקן מהמאגר > פשוט Caz Repo > תוספות וידאו > בחר Watch5S > לחץ על להתקין.
 4. אתה יכול לגשת לתוסף תוספות וידאו > Watch5S.

 Watch5s Kodi לא עובד / שגיאות / בעיות

בדוק שגיאת יומן

כאשר אתה מנסה להתקין את התוסף, שגיאה עשויה להופיע בקובץ ‘בדוק יומן למידע נוסף’. המשמעות היא שחסר קובץ במאגר וזו הסיבה שמאגר המידע אינו יכול להתקין. סיבה נוספת היא שהמאגר עשוי להיות מיושן.

לתקן

כדי לתקן שגיאה זו, וודא כי התוסף שאתה עומד להתקין יחד עם המאגר מתעדכן. זה ימנע מלהופיע בשגיאה זו.

כתובת אתר עם מיקוד לא חוקית

כשאתה מנסה להתקין מקובץ Zip אתה עלול להיתקל בשגיאה זו. זה לא משהו שצריך לדאוג לו וניתן לפתור אותו בקלות.

לתקן

כאשר שגיאה זו צצה, חזור למנהל הקבצים ובדוק אם הזנת את כתובת המקור הנכונה. אם כתובת האתר שהזנת נכונה, בדוק את הקישור אם זה עובד או לא. לפעמים הקישורים נשברים או כבויים גורמים לבעיה.

הורדת יישום Watch5S

Watch5S מביא את כל הסרטים האחרונים למכשירים הניידים שלך עם התקנת אפליקציית Watch5S. ניתן להשתמש בחבילת אפליקציות אנדרואיד זו (APK) עם גרסת אנדרואיד 4.4 ומעלה. זה בטוח אינו מכיל באגים והוא חופשי לשימוש. אז אל תפספס את ההזדמנות לצפות בסרטים בחינם במכשיר הנייד שלך באמצעות אפליקציית Watch5S.

חסימת Watch5S

יתכן וחלק מהסרטים שאתה מנסה לגשת אליהם מוגבלים או נחסמים גיאוגרפי מסיבה זו או אחרת. כלומר, חלק מתוכן המדיה זמין במדינות ספציפיות תוך חסימת במדינות אחרות.

עם זאת, אין צורך לפחד כשאתה עדיין יכול לבטל את חסימת תוכן המדיה של Watch5S באמצעות שימוש ב- VPN של Kodi. שירות VPN יבטל את חסימת סרטי Watch5S על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך שמנגישה את הסרטים.

יתרון נוסף של שירות VPN הוא שפעילות האינטרנט שלך לעולם לא תעקוב על ידי הממשלה או ספק שירותי האינטרנט. עכשיו אתה יכול לשוטט באינטרנט בחופשיות!

משחקי הכס של Watch5s

מי לא רוצה לצפות במשחק הכס? סיפור הטעיה, משטר, דם, תהילה ורגשות ספקניים; משחק הכס כבש את העולם בסערה. ישנם מיליארדי מעריצים ברחבי העולם, להוטים לצפות בכל עונה חדשה של משחקי הכס שעולה.

עם זאת, המחסום שעומד בפניו הוא היכן לצפות בו, היכן ניתן להזרים זרמים באיכות נמוכה, מקורות לא אמינים וכו ‘. ובכן יש פיתרון פשוט לזה! לכל מעריצי משחקי הכס אין מה לדאוג יותר מכיוון שהם יכולים לצפות במשחק הכס ב- Watch5s.

משחקי הכס של Watch5s

כל שעליכם לעשות הוא לבקר https://watch5s.is/ ולחפש משחקי הכס באמצעות סרגל החיפוש באתר. תקבלו את כל הקישורים שנמצאים באתר, תפתחו כל קישור וצפו בפרק / עונה אהובים עליכם.

איך לצפות במואנה בקודי

איך לצפות במואנה בקודי

אתה יכול לצפות בסרט הפופולרי של דיסני ‘מואנה’ בתוסף קודי Watch5S. לשם כך עליכם להתקין את Watch5S על Kodi ממדריך ההתקנה המוצג לעיל.

לאחר התקנת התוסף Watch5S, עבור לתפריט הראשי של Kodi > תוספות > תוספות וידאו > Watch5S > לחץ על חיפוש > הקלד מואנה > צפו במואנה ב- HD.

כיצד לצפות במואנה HD ב - Watch5s קודי - -

להוסיף דברים

להצעת סרטים נהדרת ואינסופית, אין מקום כמו Watch5S בקודי. ספריית הסרטים המסיבית שלה מביאה לך את כל סוגי הסרטים מכל הדורות תוך שניות ספורות. זוהי הגרסה החדשה יותר של התקנת Watch5S ב- Kodi מכיוון ש- StreamHub התנתק מ- Watch5S. אם אתה עומד בפני מגבלות גיאוגרפיות בזמן הזרמת סרט, אתה מקבל VPN כדי לקבל גישה. במדריך זה סיפקנו שלבים להתקנת Watch5S ב- Kodi, אז התאם לעוד הרחבות של Kodi..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map