גישה לאינטרנט פרטית נטפליקס | גש לנטפליקס האמריקנית והיפנית באמצעות VPN VPN

גישה פרטית לאינטרנט נטפליקס הייתה אחת ה- VPN הפופולריות ביותר לשירות נטפליקס. ה- VPN שימש באופן גלובלי על ידי גיקים זורמים רבים לביטול חסימה של תוכן מוגבל ולעקיפת מגבלות גיאוגרפיות. גישה פרטית לאינטרנט נקראת בדרך כלל PIA והיא מונה 3226 שרתי בכל 33 מדינות ברחבי העולם.


PIA הרימה גבות בענף הסטרימינג לאחר שהתפרסמה הידיעה כי PIA Netflix כבר לא עובדת. פירוש הדבר שמשתמשי PIA לא יכלו עוד לגשת לספריית Netflix האמריקאית מכל מקום אחר מלבד ארה”ב.

מדוע תצטרך VPN עבור Netflixנטפליקס-ספריות ברחבי העולם

נטפליקס הוא אכן שירות הסטרימינג הטוב ביותר הקיים בעולם אך העובדה שאנשים רבים אינם מודעים לכך היא שהיא אינה מספקת תוכן דומה בכל אזור. יש לה ספריות שונות לאזור מאוד ובכל ספרייה התוכן אינו דומה. כתובת האתר של Netflix נשארת זהה ל- Netflix.com עבור כל אזור. אבל כשאתה מתחבר אליו, הספרייה שונה בכל אזור.

הסיבה מאחורי ההבדל הזה בספריות נטפליקס היא הרישיון והמגבלות הרגולטוריות של ספקי תוכן. כפי ששמו לב, בספריית Netflix האמריקאית יש את המופעים המרובים והטובים ביותר לעומת כל ספריות Netflix האזוריות האחרות.

למד עוד: מראה לצפייה ברשת נטפליקס

ישנן הצגות פופולריות מסוימות שמשתמשי נטפליקס רוצים לצפות בהם. אך בשל אי זמינותם בספריה הם גורם מאכזב עבורם.

צופי זלילה מאוד חשובים לסדרי העדיפויות בתוכן שלהם והם חשים חסרי אונים בגלל מגבלות אלה. דבר נוסף שיש להבין הוא שמשתמשים אינם יכולים לגשת לספריית Netflix האמריקאית מכיוון שאין אפשרות לעבור בין ספריות התוכן.

אי נגישות זו של תוכן למשתמשים בנטפליקס מאזורים אחרים יכולה לעקוף רק בעזרת VPN.

באמצעות VPN אתה יכול להתחבר לשרת בארה”ב ולהיכנס לחשבון Netflix שלך. מערכת Netflix תזהה את ה- IP המסכות של ארה”ב ותספק לך גישה לספריית Netflix בארה”ב.

זו אכן הדרך הטובה ביותר לראות את כל התוכנית שאתה רוצה להזרים ב- Netflix ללא בעיות. כל שירות VPN מספק שרתים רבים ברחבי העולם, ומאפשר לך לבחור את האזור הרצוי.

אין דרך אחרת לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות של ספריית Netflix האמריקאית.

כיצד נטפליקס חוסמת VPN?

התרגול של שימוש בשירות VPN לזרם עם נטפליקס החל להתגבר בהדרגה ונטפליקס הבחינה בכך במהרה. בעלי הרישיונות וספקי התוכן מרוויחים באמצעות הזרמת תוכן זה. והגישה לתוכן זה דרך שירותי VPN גרמה לבעיות עבורם.

ספקי התוכן / גורמי הרישיון לחצו על נטפליקס, כדי להבטיח הפצה בטוחה של התוכן שלהם ולחסום פרוקסי ו VPN כאלה. לכן, Netflix עדכנה את המערכות שלה והחלה לאתר ולחסום שרתי פרוקסי ו- VPN.

שרתי Netflix מגלים אם המשתמש שמנסה לגשת לסרטון משתמש ב- VPN או לא על ידי התאמת מיקום ה- DNS וכתובת ה- IP שלך. אם הם תואמים, שרת Netflix לא יוכל לזהות את השימוש ב- VPN. אבל אם יש הבדל בין כתובת ה- IP שלך למיקום ה- DNS, היא תאתר את השימוש ב- VPN ותראה שגיאה.

הסיכוי להתגלות על ידי שרתי Netflix הוא גבוה אם אתה משתמש ב- VPNs ושרתי פרוקסי מקוונים בחינם. מכיוון שחלקם מנתבים את התנועה שלך דרך DNS שונה רק בעוד שאחרים מסווים את כתובת ה- IP שלך בלבד. שני הפרוטוקולים הללו צריכים להתאים וזה מה שהם לא מצליחים לספק.

שימוש בשירות VPN אמין לגישה לספריית Netflix אחרת יבטיח את פרטיותך וגישתך.

האם גישה פרטית לאינטרנט / PIA עובדת עם נטפליקס?

נתקלתי בכמה בלוגים ומדריכים שקבעו כי PIA יכולה לעקוף את מגבלות הגיאוגרפיה של ספריית נטפליקס.

תן לי להתייחס למיתוס הזה עבורך!

גישה לאינטרנט פרטית Netflix אינה פועלת עם ביטול החסימה של Netflix מכיוון שהיא הייתה בעבר מספקת שרתים מעמק הסיליקון לגישה לנטפליקס וכל אותם שרתים נאסרו כעת.

הללויה!

PIA עבדה בעבר עם נטפליקס אבל זה היה לפני זמן מה! PIA אינה מספקת גישה לנטפליקס כדי לעקוף יותר את מגבלות הגיאוגרפיה של הספרייה. הודות לפיצול ה- VPN של נטפליקס שהשבית את ה- PIA כדי לספק גישה לנטפליקס.

הדרך לעקיפת הבעיה של PIA Netflix

PIA לא עובדת עם נטפליקס; תן לעובדה זו לשקוע כי זו לא בעיה גדולה. קיימת שיטת לעקיפת הבעיה PIA Netflix שניתן להשתמש בה לזרם עם Netflix ואם זה לא עובד, ישנם מספר רב של VPNs חלופיים אחרים שניתן להשתמש בהם..בטל את החסימה של נטפליקס

בצע את הצעדים הבאים לעקיפת הבעיה של PIA Netflix:

 1. קבע את התצורה של הנתב שאליו אתה משתמש dd-wrt ואז חבר אותו לכל שרת PIA בארצות הברית.
 2. כעת הורד לקוח PIA לחלונות והתחבר לשרת בארה”ב במחשב האישי או במחשב הנייד שלך.
 3. לאחר ששניכם, המחשב והנתב שלכם מחוברים לשרת VPN, נסו לגשת לנטפליקס. מגבלת הגיאוגרפיה תעקף ותהיה לך גישה לספריית Netflix האמריקאית.

אם הדרך לעקיפת הבעיה שלך נראית מורכבת, נסה להשתמש בשירות VPN חלופי כמו ExpressVPN, PureVPN או NordVPN, שאינם דורשים דרכים לעקיפת הבעיה. שרתי ExpressVPN Netflix ו- NordVPN Netflix מדהימים מבחינת עקיפת ההגבלה שלהם ומהירותם.

גישה לאינטרנט פרטי יפן

משתמשים רבים מאמינים כי ספריית Netflix האמריקאית היא הספריה הגדולה ביותר מבחינת ספירת תוכן. עם זאת, לאחרונה נוכחתי לדעת כי בספריית נטפליקס ביפן יש יותר תוכן מאשר בספריה בארה”ב, מה שהופך אותה לספריית התוכן הגדולה ביותר של נטפליקס בעולם. יש לו כ -300 כותרות תוכן נוספות בהשוואה לספריית Netflix האמריקאית.גישה לאינטרנט פרטית

אתה יכול לגשת לספרייה Netflix היפנית בקלות באמצעות גישה לאינטרנט פרטית Netflix. לשם כך פשוט התחבר לשרת יפני שמציע PIA. לאחר שהתחברת לשרת PIA ביפן, עבור אל Netflix והתחבר לחשבונך. לאחר הכניסה, תוכלו לראות את כל ספריית Netflix היפנית.

תיהנו מגישה לספריה הגדולה ביותר ב- Netflix ותהדר בה מול חבריך!

ביקורת על גישה לאינטרנט פרטית של Netflix Reddit

גישה פרטית לאינטרנט נטפליקס סבלה מביקורת רבה מכיוון שלא הייתה מסוגלת לספק גישה לספריה נטפליקס ארה”ב למשתמשים שלה. להלן מה שהיה לסגן הנשיא הבכיר של חווית לקוח בגישה לאינטרנט פרטי על חששות המשתמשים ב- Reddit:

תגובה מהדיון התגובה של IaisonQ מהדיון "נטפליקס ב- PIA".

אתה נתקל באנשים שאינם מודעים למתרחש בענף מדי פעם, ממש כמו האדם הזה שאין לו מושג ש- PIA כבר לא עובד עם נטפליקס האמריקאית:

תגובה מההערה של stymy מהדיון "אף אחד מעולם לא מזכיר כאן גישה לאינטרנט פרטי, אבל אני צופה בנטפליקס דרך ה- VPN שלהם כל הזמן".

סיכום

PIA אולי לא תוכל לספק גישה לספריית Netflix בארה”ב, אך היא עובדת עם ספריות Netflix אזוריות אחרות מכיוון שרשתים של PIA נאסרים עד כה רק בארה”ב. PIA הייתה באור הזרקורים בגלל מהירות רוחב הפס הטובה והקישוריות העדיפה מאוד על ידי שומרי זווית..

גישה לאינטרנט פרטי היא שירות VPN טוב אך העובדה ש- PIA אינה ידידותית עם נטפליקס, פגעה רבות במוניטין שלה. השמועות הן כי הן עובדות על הגדרת מספר IP ושרתים חדשים בארה”ב כדי לספק למשתמשים גישה לנטפליקס בארה”ב ואנחנו יכולים רק לחכות לראות אם זה נכון..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map