VPN של נטפליקס לא עובד – הפיתרון האולטימטיבי שעובד בשנת 2019

VPN של נטפליקס לא עובד? ובכן, אתה בטח עושה שם משהו לא בסדר, חבר!


בעיה זו מתעוררת כשמנסים לגשת לנטפליקס עם שירותי VPN שאינם יודעים אפילו את המשמעות האמיתית של פרטיות, הצפנה ואבטחה..

כשאתה סומך על הבלתי אמין, אתה נוגס באבק!

צא לטיול במדריך זה למידע נוסף על מערכת היחסים של VPN ל- Netflix.

מדוע אני זקוק ל- VPN עם Netflix?

ל- Netflix יש מדיניות של הצעת ספריות תוכן שונות בכל אזור בגלל הרשיונות וסוגיות הפיקוח על התוכן. עם זאת, המשתמשים מעדיפים לגשת לספריית התוכן הטובה ביותר, כלומר ספריית Netflix האמריקאית, כמו גם לספרייה האמריקאית הקנדית והאוסטרלית, אך הם אינם יכולים לעשות זאת בגלל מגבלת הגיאוגרפיה המיושמת.

כדי לעקוף מגבלות אלה, המשתמשים נאלצים להשתמש ב- VPN ולמלא את צרכי הצפייה שלהם באמצעות שירות VPN.

VPN של נטפליקס לא עובד – אבל למה?

בהתחלה, גישה לספריות מוגבלות גיאוגרפי של Netflix הייתה קלה מאוד מאחר וכל אחד יכול היה לעקוף את ההגבלות דרך אתרי פרוקסי מקוונים ושירותי VPN. זה הפך לטרנד נרחב בעקבותיו וכמעט כולם עשו זאת ברחבי העולם. עם זאת, תרגול זה של משתמשים גרם נזק רב להכנסותיהם של נטפליקס ומפיצי תוכן וזו הסיבה, נטפליקס נאלצה לחסום את השימוש בשירותי VPN ואתרי פרוקסי..

נטפליקס התחילה להתאים בין כתובת שרת ה- DNS לכתובת ה- IP של המשתמש ובכל מקום בו הם מוצאים סתירה בין השניים, נטפליקס מחשיבה שהיא כשרת VPN ואוסרת את הגישה שלה. כתובת השרת רשומה בשחור וכבר לא ניתן להשתמש בשרת זה על ידי אף אחד כדי לגשת ל- Netflix.

ספקי שירותי VPN רבים טוענים כי הם מספקים גישה לספריות נטפליקס אך כל הטענות הללו מונחות למנוחה ברגע שחוסם ה- VPN של Netflix מציג אותן ברשימה. אם אתה חושב ששירות ה- VPN שלך לא עוקף את מגבלת Netflix, פירוש הדבר שהשרת שאתה משתמש כבר מזוהה על ידי Netflix ונאסר עליו..

כיצד לעקוף VPN של Netflix לאסור ולתקן את VPN של Netflix לא עובד?

הצעה כנה בנושא זה היא להשתמש בשירות VPN אמין המציע הצפנת קו ופרטיות. עם זאת, וודא כי הספק שבחרת עדכן שרתים; אחרת, הסיכוי לגשת לספריית Netflix הוא 50/50.

כמה ספקי VPN מובילים כמו ExpressVPN, PureVPN ו- NordVPN וכו ‘מספקים מיסוך IP באיכות מעולה, מוודאים שאף מערכת לא תתפס על ידיך. לספקי VPN אלה יש מספר רב של שרתים מהירים לבחירה והחלק הטוב ביותר הוא שספקים אלה ממשיכים להוסיף עוד שרתים מדי פעם..

כדי לעקוף את VPN Netflix, התחבר לשרת VPN לפני שאתה ניגש לאתר נטפליקס וודא שכתובת ה- IP שלך ושרת ה- DNS שלך יש אותה כתובת. לאחר שתוודא זאת, גש לאתר Netflix והתחבר לחשבונך. תראה את כל כותרות התוכן של שרת האזור הספציפי בו אתה משתמש. למשל אם התחברת לשרת VPN בארה”ב, תוכל לגשת לספריית Netflix בארה”ב.

במקרה שבדקת את כתובת ה- DNS של שרת ה- VPN ואת כתובת ה- IP החדשה שלך ושניהם תואמים אך אינך מצליח לגשת לספריה האזורית, עליך לאפס את החיבור שלך. ודא של- VPN שלך אין דליפות DNS, לפעמים זה מתגלה כבעיה.

דבר נוסף לתקן את חיבור ה- VPN שלך לשימוש בנטפליקס הוא לנסות להתחבר לשרת אחר. לפעמים השרתים אינם מגיבים, וגורמים בעיות למשתמשים לעקוף את מגבלות Netflix.

VPN אקספרס לא עובד עם נטפליקס

משתמשים בוטחים מאוד ומעדיפים ExpressVPN על עקיפת ספריית Netflix מכיוון שיש לה מגוון רחב של שרתים אשר היו יעילים מאוד לעקוף מגבלות. עם זאת, המשתמשים דיווחו על מספר בעיות לאחרונה בנושא ExpressVPN שאינו עובד עם נטפליקס.

הסיבות הגורמות לכך יכולות להיות אחת מהפעולות הבאות:

 1. התנגשות כתובות IP
 2. בעיה עם שטיפת כתובת שרת DNS
 3. תצורת שרת פרוקסי
 4. שרתים מפגרים / לא מגיבים

זה לא משהו רגיל עם ExpressVPN אך ניתן לתקן שגיאות אלה בקלות. למידע נוסף, עיין במדריך ExpressVPN Netflix שלנו. יש לו את כל הפרטים אודות השימוש ב- Netflix עם ExpressVPN, כמו גם את כל תיקוני השגיאות.

משתמשים רבים ממשיכים לומר שספקי ה- VPN גובים יותר מדי, אבל איך שאני רואה את זה, הפרטיות והבטיחות שהם מספקים שווה את זה.

חלופה ל- VPN: פרוקסי נטפליקס לא יעבוד

משתמשים רבים מאמינים ש- VPNs הם יקרים מדי וזו הסיבה שהם בוחרים באתרי פרוקסי של Netflix, מתוך מחשבה שהפרוקסי האלה יהיו אלטרנטיבה טובה עבור VPNs אבל במציאות, הם רחוקים מלהיות אלטרנטיבה..

משתמשים שמנסים לגשת לנטפליקס דרך פרוקסי יכולים לראות את ההודעה הזו:

Netflix vpn לא עובד

שגיאה זו אינה מופיעה כאשר אתה מבקר באתר באמצעות proxy אך היא מוצגת כאשר אתה מנסה לפתוח כותרת תוכן.

זו הסיבה שתמיד החלקתי על משתמשים שלא להשתמש בשום פרוקסי מכיוון שהם בכלל לא אמינים.

חלק מהמשתמשים גם מתווכחים על שימוש ב- VPN חינמי וחושבים שהם עשויים לעבוד טוב יותר מאתרי ה- Proxy אך האמת היא שהם פגיעים באותה מידה לגילוי על ידי חוסם ה- VPN של Netflix..

שירותי VPN בחינם אינם אמינים כלל בגלל מיסוך ה- IP וההצפנה הלא יעילים שלהם וכן בגלל השרתים האיכותיים שלהם. זו הסיבה העיקרית שאינני ממליץ על VPNs בחינם גם למשתמשים המנסים לגשת לנטפליקס או לכל אתר אחר שמוגבל גיאוגרפי..

גישה פרטית לאינטרנט נטפליקס לא עובדת

גישה לאינטרנט פרטי עשויה להיות ספקית VPN פופולרית, אך למרבה הצער, היא כבר לא עוקפת את מגבלות הגיאו של Netflix כדי לספק גישה לספריות נטפליקס. PIA נהגה לעקוף מגבלות גיאוגרפיות של נטפליקס בימים קודמים, אך מאז שנטפליקס הבינה את כתובות השרת של PIA, כל העולם התנפץ עליהם..

PIA סיפקה גישה לנטפליקס דרך שרתי עמק הסיליקון, אך כל אותם סוודרים כעת רשומים בשחור ולא ניתן להשתמש בהם יותר. זה גרם נזק רב למוניטין של גישה פרטית לאינטרנט.

עם זאת, אם אתה עדיין מוצא אתר כלשהו שמודיע לך שאתה יכול להשתמש ב- PIA עבור Netflix, וודא שאתה סוגר אותו מייד. עם זאת, אתה יכול לבחור NordVPN לשימוש בנטפליקס.

PureVPN סיומת לעקיפת VPN Netflix Ban

PureVPN הוא עוד ספק VPN פופולרי ואמין שזכה לשבחים רבים על שירותיו בכל רחבי העולם. ל- PureVPN כמה תכונות מדהימות ומספר שרתים במהירות גבוהה בכל רחבי העולם.

נטפליקס vpn איסור

PureVPN הוא הבחירה העליונה לביטול חסימת Netflix מכיוון שיש לה סיומת דפדפן Chrome משלה, המאפשרת למשתמשים לעקוף את מגבלות הגיאוגרפיה ולגשת לספריות Netflix. זוהי תכונה ייחודית של PureVPN, שלא ניתן לראות בשום שירות VPN אחר.

עקיפת איסור VPN של Netflix עם PureVPN היא קלה מאוד וניתן לעשות זאת תוך זמן קצר. הורד את לקוח PureVPN והתחבר לחשבון PureVPN שלך. התקן את תוסף הכרום שלו וגש ל- Netflix. אני מבטיח לך שלא תתמודד עם שום בעיה בעת הגישה ל- Netflix באמצעות PureVPN.

עם זאת, יש תפיסה בתרחיש זה שללא תוסף הכרום PureVPN, אינך יכול לעקוף את איסור ה- VPN של Netflix.

נטפליקס VPN Free

דבר אחד שכל יזם הגיוני יודע הוא שלכל דבר טוב יש מחיר שיש לשלם והדברים הטובים ביותר ברשת לעולם אינם בחינם. כך גם בשירותי VPN, הטובים ביותר דורשים דמי מנוי בעוד שהחינם בחינם אינם אמינים.

כשאנחנו מדברים על שימוש בנטפליקס עם VPN חינמי, הדאגה הראשונה שעולה היא האם VPN בחינם יוכל לעקוף את מגבלת הגיאוגרפיה או לא. עם זאת, הצלחתי למצוא שלושה שירות VPN חינמי שניתן להשתמש בהם עם Netflix:

 1. פרוקסי DNS חכמה
 2. HomebrewVPN
 3. UltraSurf

VPNs אלה נוסו ונבדקו באמצעות נטפליקס והתברר שהם עובדים היטב. עם זאת, לא מובטחת אמינותם של שירותי VPN בחינם אלה. האבטחה והפרטיות של ספקי VPN בחינם מוטלים בספק תמיד מכיוון שרבים משירותים אלה מעורבים ברישום נתונים והדלפות מידע. שירותי VPN בחינם הם תמיד סיכון לשימוש ואני אף פעם לא ממליץ על שירותים אלה לאף אחד, אך אם אינך מוכן לשלם עבור פרטיותך ורוצה להשתמש ב- VPN בחינם ולצאת לטיולים מסוכנים, אז תהיה האורח שלי.

סיכום

איסור ה- VPN של נטפליקס היווה כאב אמיתי עבור צופי הגזילה מכיוון שהגישה לספריות נטפליקס המוגבלות בגיאוגרפיה הפכה קשה לכולם. קיפוח מהתוכן הטוב ביותר הוא הדבר האחרון בו כל שומר הצבעה מקוון של Netflix מעוניין להתמודד, וזו הסיבה שבחירת ספק VPN אמין נחוצה.

חידושים רבים אינם מבינים עובדה זו ונופלים טרף לשירותי ה- VPN החינמיים הטוענים כי הם עוקפים את מגבלות נטפליקס אך ברגע שהקשר שלהם יורד, הם מתחילים להתלונן על כך שנטפליקס אינה עובדת עם VPN בפלטפורמות חברתיות רבות..

מה שהם אומרים טוב יותר מאשר להצטער, אז השתמש בשירות VPN אמין ואמין עם Netflix כדי לחסוך מעצמך את הטרחה בעוקף את מגבלות Netflix.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map