כיצד להתקין Pro Pro על Kodi תוך פחות מ -5 דקות

בין אם זה כדורגל אמריקאי, הוקי, או כל ענף ספורט אחר בעולם, לפרו ספורט יש את הכל. זהו תוסף קודי של צד שלישי בו תוכלו לצפות בספורט אמריקאי כל עוד תרצו. Pro Sport Kodi 2017 זורם ספורט חי מכל מקום בעולם ומקבל אותו ישר לתיבות Kodi או למחשב.


במדריך זה אנו דנים כיצד להתקין את Pro Sport על Kodi וגם על Fire Stick. בהמשך הוא עוסק בכל הנושאים הקשורים לפרו ספורט קודי, אז המשך לקרוא!

כיצד להתקין Pro Pro ב- Kodi Jarvis 16
כיצד להתקין Pro Pro על Kodi Fire Stick
כיצד לעדכן את Pro Pro ב- Kodi
Pro Sport Kodi הורד מיקוד URL
Pro Sport Kodi Reddit ביקורות
Pro Sport Kodi לא עובד / שגיאות / בעיות

כיצד להתקין Pro Pro על גרסת 17 או יותר של Kodi Krypton

 1. הפעל את קודי במערכת שלך > לך ל הגדרות (סמל גלגל שיניים הממוקם בתפריט העליון) > כעת לחץ על מנהל קבצים > כאן תצטרך ללחוץ לחיצה כפולה על הוסף מקור.כיצד להתקין ספורט פרו על קודי - -
 2. ברגע שהתיבה נפתחת, לחץ על המקום בו כתוב ‘אף אחד’ > ואז הקלד את כתובת אתר https://cazwall.com/repo/ ולחץ בסדר > תן שם למאגר ‘SC’ ולחץ בסדר > לחץ על בסדר שוב כך שהתיבה נסגרת.כיצד להתקין ספורט פרו בגירסת קודי קריפטון גרסה 17 ומעלה
 3. לך ל בית קודי > לחץ על תוספות בכרטיסייה בתפריט בצד שמאל > כעת לחץ על אייקון תיבה ממוקם בראש.כיצד להוסיף ספורט פרו על קודי - -
 4. כאן אתה צריך ללחוץ על התקן מקובץ Zip אפשרות > ואז בחר SC מהרשימה הארוכה > ואז לחץ על מאגר > עכשיו סוף סוף לחץ על repository.simplycaz-1.0.2.zip > המתן להתקנתו.הורדת קובץ מיקוד פרו ספורט
 5. לחץ על התקן מהמאגר > גלול למטה ולחץ על פשוט Caz Repo > לאחר מכן תוספות וידאו > בחר פרו ספורט > להתקין.התקנת קוד ספורט פרו
 6. לצפייה בתוסף, עבור אל בית קודי > תוספות > תוספות וידאו > פרו ספורט > כעת צפו ב- NHL, NFL NBA, וספורט אחר ב- Pro Sport.

הגדרות קוד ספורט פרו

כיצד להתקין Pro Pro בגירסת 16 או למטה של ​​Kodi Jarvis

 1. הפעל את קודי ג’רוויס > הקש על תפריט מערכת > לחץ על אפשרות מנהל הקבצים > לחץ פעמיים על הוסף מקור > לחץ על ‘אין’ כאשר תיבת הדו-שיח נפתחת.
 2. סוג כתובת אתר https://cazwall.com/repo/ ולחץ בוצע > סוג שם ‘SC’ ולחץ בוצע > לחץ על בסדר לסגור את התיבה.
 3. עכשיו חזור ל תפריט ראשי של קודי > לחץ על מערכת אפשרות שוב > ואז לחץ על תוספות > התקן מקובץ Zip > בחר SC מהרשימה > כעת לחץ על מאגר > repository.simplycaz-1.0.2.zip
 4. בחר כעת התקן מהמאגר > פשוט Caz Repo > תוספות וידאו > פרו ספורט > להתקין > ליהנות מספורט חי!

כיצד להתקין את Pro Pro על Kodi Fire Stick

 1. פתח מכשיר Fire Stick על גבי מסך > לך להגדרות > לחץ על מכשיר > ואז אפשרות למפתחים > כעת בחר הפעל באגים באגים ויישומים ממקורות לא ידועים.
 2. עכשיו עבור אל Fire Stick Home > פתח את Kodi ובצע את הצעדים המפורטים בסעיף לעיל.

כיצד לעדכן את Pro Pro ב- Kodi

Kodi מעדכן אוטומטית תוספות Kodi. אם הקודי שלך לא מעדכן תוספים, עליך לעשות זאת ידנית.

 1. כדי לעדכן את Pro Sport ידנית, פתח קודי > ואז לחץ על תוספות > תוספות וידאו > לאחר מכן קליק ימני Pro Sport ולחץ על מידע.
 2. בתחתית המסך תמצא עדכון אפשרות, אז לחץ עליה. או שתוכלו גם ללחוץ על עדכון אוטומטי אפשרות המוצגת לצד אפשרות העדכון והופכת אותה דולק.

Pro Sport Kodi הורד מיקוד URL

דרך נוספת להוריד את Pro Sport Kodi 2017 היא דרך Zip URL. לחץ כאן כדי להוריד את Simply Caz Repo ובצע את הצעדים המפורטים להלן:

 1. הפעל את קודי > עבור אל התוספות > אייקון תיבה > התקן מקובץ Zip > נווט בקובץ ה- Zip שהורדת והעלה אותו.
 2. לחץ על התקן מהמאגר > פשוט Caz Repo > תוספות וידאו > פרו ספורט > להתקין.

Pro Sport Kodi Reddit ביקורות

@ESPNCleveland אפליקציית הספורט Pro בקודי ב- Firestick, לא היו לי בעיות עם צפייה במשחק.

– טולי מארס (@ TullyMars6) 7 באוקטובר 2017

@ESPNCleveland אפליקציית הספורט Pro בקודי ב- Firestick, לא היו לי בעיות עם צפייה במשחק.

– טולי מארס (@ TullyMars6) 7 באוקטובר 2017

משתמשי קודי צפו בכדורגל אמריקני עם אפליקציית Pro Sport ב- Kodi Fire Stick. לאנשים אין בעיות בצפייה במשחק בגלל איכות הסטרימינג שהיא מציעה.

קודי, ספורט, פרו ספורט, NFL, בחרו משחק ואז בחרו זרם. ייתכן שיהיה עלי להסתכל על כמה זרמים כדי למצוא אחד טוב .. pic.twitter.com/XLu2oqtIrz

– sarah (@ sarahleigh27) 17 בספטמבר 2017

לדברי חלק ממשתמשי Kodi, ייתכן שתצטרך ללחוץ על כמה זרמים בתוסף Pro Sport לפני שתשיג את הזרם הנכון לעבוד על Kodi. הצהרה זו נכונה מכיוון שעקב תביעות בנושא זכויות יוצרים, חלק ממקורות הזרמת החי עשויים להיסגר במהלך פעולה חיה.

Pro Sport Kodi לא עובד / בעיות שגיאות

Pro Sport Kodi 2017 בעיות שאינן עובדות אולי תישאר איתך למשך שארית חייך, אך יש לנו את הפיתרון הנכון לתוסף זה. להלן כמה מהבעיות והפתרונות שלהן:

Pro יומן בדיקת שגיאות ספורט

שגיאת Kodi Pro Sport זו מתרחשת כאשר התקנת את המאגר השגוי או את זה שנסגר. כך או כך, שגיאת בדיקת היומן עשויה להופיע גם כאשר תוסף כלשהו מושבת באופן זמני.

פיתרון

כדי לפתור בעיה זו, עליך לשקול התקנת Pro Sport באמצעות Simply Caz Repo. ייתכן שהתקנת תוסף זה עם מאגרים אחרים לא תעזור לעבוד כראוי.

גלישה איטית או לא נמצאו מקורות

עבור חלק ממשתמשי Kodi, גלישה איטית או פשוט אין גלישה זמינה יכולה להיות הבעיה הגדולה ביותר שלהם. כשאתה לוחץ על המקור כדי לצפות בספורט חי, אתה מאוכזב לגלות שהוא לא זורם.

פיתרון

לגלישה איטית אתה נדרש לנקות את מטמון Kodi כדי להגדיל את מהירות הגלישה. בהתחשב ב”לא שגיאת מקור “, Pro Sport מציג רק משחקים שמופעלים בשידור חי. אין דגשים זמינים למשחקים או לניתוח משחק מקדים לפני ספורט. כך שניתן למצוא את המקורות רק במהלך תחילת הפעולה החיה.

לעטוף את זה

Pro Sport, תוסף Kodi הכולל ספורט אמריקאי חי הוא תוסף קודי פופולרי מאוד בקרב משתמשי קודי אמריקאים. זה משדר פעולה חיה למשחקי NFL, NHL ו- NBA עם סטרימינג HD. מדריך זה עוזר לך להתקין את Pro Sport ב- Kodi באמצעות Simply Caz Repo, ולצפות בספורט חי.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map