הצצה בחייו של מפתח קודאי של צד שלישי

תמיד יש שני צדדים של תמונה; המכוער והיפה ושני צידי הסיפור; האמת והשקר. לכל צד יש ערך כלשהו אליו שאי אפשר להזניח אותו בשום שלב.

תמיד יש כמה טרנדים שיוצרים היפ ואז מגיע זמן שהם נושכים את האבק. הדיון הפופולרי ביותר בין הזרמים והמתבוננים המשולבים נכון לעכשיו הוא קודי ותוספות הצד השלישי שלו..

אם נבדוק את זה, יש לזה גם שני צדדים; הצד של המשתמשים התוספים והשני של מפתחי התוספות של Kodi.

מפתח קודי

בקלות ניתן לאמוד את נקודת המבט של המשתמשים על פי הביקורות שפורסמו על ידי פלטפורמות שונות כמו Reddit, Quora, Twitter, Facebook וכו ‘. עם זאת, אף אחד לא מכיר את הצד של המפתחים של הסיפור. איך הם מרגישים לגבי התוספות שלהם, על הפיגור של הרשויות והיבטים רבים אחרים.

אז החלטנו לגלות את הצד של המפתחים של הסיפור. בעניין זה, ביקשנו מאחד מפתחי התוספות הפופולריות ביותר של קודי, צד ג ‘, הידוע בשם MullaFabz בקרב קהילת קודי. MullaFabz פיתחה את התוסף המדהים Rising Tides Kodi; פופולרי עבור זרמי ספורט.

המסע

לכל מפתח יש מסע, דרך ארוכה שהוא סקר. הכרת המכשולים שעומדים בפני מפתח היא חשובה בכדי לקבל תמונה ברורה של איך זה להיות בנעליהם. מפתח צריך לשמור על הסטנדרטים של מגמות השוק המשתנות ללא הרף, מכיוון שהסביבה בענף זה דינאמית מאוד.

בנוסף, מפתח צריך לזכור את העדפת המשתמש וצרכיו תוך פיתוח תוסף. מעל הכל, היזם תמיד צריך להיות מוכן לזייף כל נושא שעולה, בין אם זה חוקי או טכני.

התחלנו את השיחה הזו כששאלנו אותו על המסע שלו כמפתח קודאי עד כה והייתה לו תשובה מאוד פשוטה וצנועה באומרו שהוא היה ממש כמו כולם, שרד ולמד יום אחר יום. הוא הוסיף כי הוא מפתח את עצמו לטובה, זה עשוי להיות אינדיקציה לכך שמשהו טוב יותר נמצא בצינור.

לדברי מולפאבז, שלושת הדברים שכל אחד מתחיל בענף זה צריך להיות הם “מזג ענק, סבלנות ופתיחות לשינוי”. ברור מאליו שלהיות מחבר תוספות של צד שלישי. זה לא כל כך כיף כי אתה מפתח דברים מדהימים ולא מקבל כלום בתמורה, אלא נאסר על ידי הרשויות. לכן המזג והסבלנות הם תשובה מתואמת לחלוטין ביחס לאופי הענף.

השגרה

מאוחדת לקודי

שאלנו אותו על השגרה שלו ומה הוא עושה בדרך כלל במשך כל השבוע והוא אמר לנו שהוא מקדיש את זמנו לעדכון המאגר שלו, התוספים שלו ואינטראקציה עם העוקבים שלו. הוא גם הוסיף בתשובה לשאלה שמה שמאפשר לו להמשיך בימים הקשים הם המשוב וההערכה החיוביים שהוא מקבל על המאמצים שביצעו אותו ומפתחי התעשייה האחרים..

הפיגוע

במשך החודשיים האחרונים, תוספי קודי הטובים ביותר לצדדים שלישיים ומפתחי שלהם היו תחת מכ”ם הכיבוי של הרשויות. כל יום נטרק מאגר או תוספות, וניתוק זה על ידי סמכות הפך לכאב עבור המשתמשים, מכיוון שהם נאלצים להתקין מאגר או תוסף חדש מעת לעת..

ובכן, אינך יכול להאשים את הרשויות בכך משום שהתוספות הללו אינן עומדות בתקנות התוכן הדיגיטלי. אך מצד שני, פיצוי כלשהו בתמורה לעבודתם הקשה של היזמים יהיה משהו שברכה בברכה על ידי הקהילה.

תוך כדי דיון בתרחישים העכשוויים של הענף ועתידו, שאלנו אותו כיצד הוא מרגיש בנוגע לתגובת הרשות. על כך, הוא השיב בתדהמה כי הפיגוע הזה אינו ראוי. היזמים השקיעו בו מאמץ רב מבלי לצפות לשום דבר בתמורה.

הואיל והוא נראה אופטימי מאוד לגבי עתיד תוספות קודי של צד ג ‘והצהיר,

“אפילו עם כל הפיגוע הם עדיין יהיו שם לא משנה מה יקרה”.

עם זאת, הוא נראה מעט לא בטוח לגבי עתידו של קודי עצמו, ואמר כי עתידו עדיין לא ידוע, אך הוא לא ימחה כל כך קל.

בנימה הקלה יותר

כולנו קראנו אלף ביקורות והמלצות בפלטפורמות שונות. כולנו ראינו אנשים המהללים תוספות ומאגרים מסוימים, אך שווה נקודת מבט של מפתחים. אז שאלנו את MullaFabz על התוסף והמאגר של צדדי השלישי החביב עליו, עליו הוא ענה שאין שום תוסף מיוחד שהוא יכול להגיד אבל הריפו שהוא אוהב הוא Repo של TVADDONSAG.

אין הפתעה, TVADDONSAG הייתה בעבר מאגר הצד השלישי הגדול ביותר ללא ספק. היו לו התוספות הטובות ביותר לכל דבר, יהיה זה ספורט, סרטים, תכניות טלוויזיה או IPTV אבל הכיבוי שלו יצר ואקום גדול בתעשייה אותו מאגרים רבים אחרים ניסו למלא.

עם זאת, TVADDONSAG קם לתחייה כמה חודשים אחורה, עם אותו כוח אש שהיה לו ועם אותה איכות שהיא תמיד הציעה. נאלץ למסור לניק כי הבחירה שלו היא גדולה ומדוע היא לא תהיה נהדרת, אחרי הכל, הוא מפתח! הוא יודע דברים רבים יותר טוב מהמשתמשים.

הודעה למשתמשים

בסוף שאלנו אותו אם יש לו הודעה למשתמשים של קודי והוא אמר,

“אל תאבד את האמון בקודי. זה מנוהל ותומך על ידי הקהילה “.

הוא הוסיף כי על המשתמשים להתאחד ולהעביר את המגיע. מכיוון שהמשתמשים והרשויות לא יודעים כמה מכניסים לפיתוח תוסף.

מילים אחרונות

הראיון הזה סיפק תובנה נהדרת מחיי המפתחים. לכן, החלטנו להביא למשתמשים תובנות נוספות כמו אלה כדי שיוכלו להעריך את מה שמפתח עושה עבורם. אנו עורכים ראיונות נוספים בעתיד ונביא אותם למשתמשים שיעזרו לקהילה.

המטרה היחידה של הכל היא להפגיש בין המפתחים וגם את המשתמשים ולהשלים את התמונה. אנו מתכננים לפתח פלטפורמה להעצמת קהילת קודי. כך שהמשתמשים יוכלו להעריך ולתמוך במפתחי תוספות של צד שלישי, כי זה מה שהם צריכים. הם חבל ההצלה של קודי ובלעדיהם לא הייתה מסיבה!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Thanks! You've already liked this