כיצד לצפות ב- IPL 2018 בשידור חי מקוון חינם בהודו, אוסטרליה, בריטניה, ארה”ב

מילים לא כמו איקוניות, זוהרות, מבדרות אינן מספיקות כדי להסביר את ליגת הקריקט האקסטרווגנטית הזו; IPL (ליגת העל ההודית). המהדורה ה -11 של ליגת הקריקט הפופולרית ביותר בעולם התחילה לפני יומיים וההייפ של טורניר זה בשיאו כרגע. אוהדי IPL בכל רחבי העולם מחפשים דרכים לצפות ב- IPL בבתיהם ובמשרדים שלהם באמצעות תוספות קודי.


עם זאת, אנו יודעים מה הכי טוב עבור אוהדי Kodi VPN ובגלל זה ריכזנו מדריך שיעזור לכם כיצד לצפות ב- IPL ב- Kodi.

אזהרה!! אתה יכול להזרים התאמות IPL בערוצי IPL מרחבי העולם. כדי לגשת לשדרי IPL מוגבלים גיאוגרפיים תצטרך בטל את חסימת ערוצי ה- IPL עם VPN.
CTA

רשימת ערוצים / שדרים IPL 2018

מדינה / אזורשדרנים
הודוסטאר ספורט

Hotstar

אפריקהסופר ספורט
ארצות הבריתESPN
הממלכה המאוחדתסקיי ספורט
קנדהספורט
אוסטרליהשער קריקט
ניו זילנדסקיי ספורט

כיצד לצפות ב- IPL בגירסת 17.6 ומעלה של Kodi קריפטון

ישנן תוספות רבות עבור סטרימינג בספורט חי אבל בחרנו עבורך את התוספת ZEM TV Kodi שכן היא מספקת קישור הזרמת HD לזרם חי של IPL. עקוב אחר הצעדים הבאים להתקנת ZEM TV לצפייה ב- IPL בשידור חי ב- Kodi.

 1. פתח את קודי > עבור אל התפריט הראשי של קודי > לחץ על סמל ההגדרות > פתוח מנהל קבצים > לחץ לחיצה כפולה על הוסף מקור.איך לצפות
 2. לחץ איפה כתוב ‘אף אחד’ > הזן את זה כתובת אתר בסרגל הכתובות http://kdil.co/repo/ > כעת לחץ בסדר > תן שם ‘קודיל ריפו  ואז לחץ על בסדר > בדוק כפול את שניהם כתובת אתר ו שם ולחץ בסדר שוב כדי לסגור את תיבת הדו-שיח.כיצד לצפות ב- ipl בגירסת 17.6 או יותר מקודי קריפטון
 3. חזור לקודי תפריט ראשי > פתוח הוסףons בתפריט מהעמודה השמאלית > הקלק על ה סמל תיבה.כיצד לצפות ב- ipl בגירסת קודי גרביס 16 ומעלה
 4. כעת לחץ על להתקין מ רוכסן קובץ > גלול למטה ולחץ על קודיל ריפו > פתוח קודיל.רוכסן > המתן להתראה.כיצד לצפות ב- ipl על קודקי
 5. לאחר הופעת ההודעה, לחץ על התקן מהמאגר > פתוח מאגר קודיל > לך ל תוספות וידאו.IPL 2018 הורדת קודי
 6. גלול מטה ופתח טלוויזיה Zem > לחץ על להתקין > המתן להתראה המותאמת להרחבה.

כיצד לצפות ב- IPL 2018 ב- Hotstar בארה

הנה לכם, עכשיו מותקן התוסף ועכשיו תוכלו לצפות בקלות במשחקי ה- IPL האהובים שלכם בשידור חי בקודי.

כיצד לצפות ב- IPL ב- Kodi Jarvis גירסה 16 ומעלה

 1. השקה קודי ג’רוויס V16 > לחץ על מערכת.
 2. לך ל מנהל קבצים > כעת לחץ לחיצה כפולה על הוסף מקור.
 3. לחץ איפה כתוב <אף אחד> > הקלד את זה כתובת אתר http://kdil.co/repo/ > לחץ על בוצע.
 4. תן שם לזה כתובת אתר כפי ש ‘Kodil Repo ” > לחץ על בוצע > לחץ על בסדר.
 5. חזור אל מסך הבית > לחץ על מערכת.
 6. פתוח תוספות > לחץ על התקן מקובץ Zip > פתוח Kodil Repo> לחץ על Kodil.zip.
 7. ראש חזרה אל מסך הבית.
 8. לך ל מתקין תוספות > פתוח Kodil Repo > חייב תוספות וידאו ובחר טלוויזיה Zem.
 9. לחץ על להתקין.

כיצד לצפות ב- IPL ב- Kodi Firestick

 1. פתוח קודי על מקל האש. אם לא התקנת את קודי, התקן את קודי ב- Fire Stick.
 2. לך ל אפשרויות למפתחים > הפעל ניפוי באגים ויישומים ממקורות לא ידועים.
 3. לאחר מכן, בצע את הצעדים שהוזכרו לעיל להתקנת תוספות ב- Kodi Krypton V17.6.

IPL 2018 הורדת קודי

 1. הורד את קובץ ה- Zip > פתוח קודי במכשיר שלך > פתוח תוספות תפריט > הקלק על ה סמל מתקין חבילות.
 2. לחץ על התקן מקובץ Zip > דפדף ו פתוח ה הורדת קובץ Zip.
 3. לחץ על התקן מהמאגר > פתוח מאגר קודיל > פתוח תוספות וידאו > לחץ על זם > מכה להתקין.

כיצד לצפות ב- IPL 2018 ב- Hotstar בארה”ב

כיצד לצפות ב- IPL 2018 ב- Hotstar בארה

HotStar הוא אפליקציה הודית המאפשרת למשתמשים לצפות בהתאמות ה- IPL האהובות עליהם, אך האירוניה היא שהיא נגישה רק בהודו. לפיכך, משתמשים המתגוררים בחו”ל יצטרכו לגשת ליישום זה במכשירי האנדרואיד שלהם ובמכשירי Apple באמצעות שירות Kodi VPN..

באמצעות שירות VPN, המשתמשים יצטרכו לבחור תחילה שרת אזור הודי ואז לגשת ליישום. לאחר שהורדת את היישום דרך Play Store ו- iTunes, אתה יכול לצפות בקלות ב- IPL בשידור חי.

כיצד לצפות בזרמים מקוונים חינם של IPL

למשתמשים המתגוררים באפריקה ובמזרח התיכון והם רוצים לצפות בפעולה בלתי מוגבלת של IPL באמצעות שירות בחינם, הם יכולים לבחור בחמישיות אלה:

 1. Cricingif (ברחבי העולם)
 2. קריקטגייטוויי (ברחבי העולם)
 3. IPL Live 2018
 4. SuperSport (למשתמשים בדרום אפריקה)
 5. OSN Play (למשתמשים במזרח התיכון)
 6. אפליקציית Smartcric
 7. טלוויזיה ערבה
 8. טלוויזיה JIO
 9. IPL של Vivo
 10. קריקביטים
 11. CricHD
 12. DD ספורט
 13. סובארנה פלוס

קריק בגיף

כיצד לצפות בזרמים מקוונים חינם של IPL

Cricingif הוא אתר חדשות הספורט המספק עדכונים אחרונים בכדור אחר כדור של משחקי קריקט מתמשכים ברחבי העולם. המבקרים יכולים לצפות בשיא כל המשחק ולבדוק את החדשות האחרונות מכל מילת הקריקט. תכונה נהדרת נוספת בנושא Cricingif היא שיש בה קטע ייעודי למשתמשים שרוצים לצפות ב- IPL T20 בשידור חי.

שער קריקט

שער קריקט ל- ipl

אפליקציית ה- Cricket Gateway לנייד מאפשרת למשתמשים להתעדכן בפעילות הקריקט האחרונה. המשתמש יכול לצפות בכל רגעי השיא של ההתאמות ולצפות בכרטיסי הניקוד כשהוא רוצה. תכונה נהדרת שיש לאתר זה היא קטע הארכיון שלו המאפשר שימושים לצאת לטיול בכמה אירועי קריקט אחרונים מרחבי העולם. משתמשים יכולים גם לראות את החדשות האחרונות והמגמות אודות הקבוצות המועדפות עליהם באמצעות אפליקציה זו.

IPL Live 2018

ipl בשידור חי 2018

IPL Live 2018 הוא אתר ייעודי המספק שירות סטרימינג מקוון ל- IPL בלבד. איכות הזרמים שמציע אתר זה באיכות גבוהה והשרתים שיש לאתר זה הם חלקים. הוא מציע שלושה שרתים שונים להתאמת סטרימינג ומספק פרטים על שירותי סטרימינג אחרים.

סופר ספורט

supersport עבור ipl

SuperSport הוא ללא ספק אחד משירותי שידור הספורט הידועים ביותר בעולם. סופרספורט עשתה את שמה על ידי שידור ספורט חי בטלוויזיה וכעת החלה להתמקד בשירות סטרימינג מקוון של קריקט חי ואירועי ספורט אחרים. משתמשים יכולים להציג את כל התוצאות ולוחות הזמנים האחרונים של ההתאמות של IPL בזמן הזרמתם. SuperSport תזרום IPL עבור אזור דרום אפריקה אבל הסרטונים שלהם נגישים מכל העולם.

OSN Play

OSN Play עבור ipl

OSN Play מספק זרמי ספורט בשפה הערבית לקהל המזרח התיכון. זהו שירות מוגבל גיאוגרפי שניתן לבטל את חסימתו ממדינות אחרות על ידי שימוש בשירות VPN באיכות טובה. החלק הטוב ביותר ב- OSN Play הוא שהיישום שלה עבור אנדרואיד ו- iOS זמין גם בחנויות הפלטפורמה המתאימות. משתמשים שיש להם מנוי לשירותי OSN יכולים לגשת לתכני הספורט המועדפים עליהם מבלי לשלם עמלות נוספות.

אפליקציית Smartcric

אפליקציית Smartcric ל- ipl

SmartCric היא אפליקציה נהדרת להזרים משחקי קריקט חיים מכל רחבי העולם בסמארטפונים. עם זאת, אחד הדברים המביכים באפליקציה החכמה הזו לטלפונים חכמים הוא שהיא אינה זמינה בחנות Google Play. משתמשים שרוצים להתקין יישום זה צריכים להוריד את קובץ ה- apk שלו מאתר של צד שלישי ואז להתקין אותו. מלבד זה היישום הוא נהדר להשתמש בו יש לו ממשק ידידותי נהדר וזה עובד מצוין.

טלוויזיה ערבה

WillowTV להזרים ipl

TV Willow הוא ערוץ שידור ייעודי מוביל לספורט אמריקני המשדר אירועי קריקט שונים ומדגישים, המתרחשים בכל רחבי העולם. מבוסס בקליפורניה, ערוץ זה משדר את ליגת העל ההודית באופן מקוון ולמשתמשים גישה קלה לזרמים.

טלוויזיה ג’יו

jiotv בחינם להזרמת ipl - -

Jio TV מציעה למשתמשים שלה מגוון רחב של ערוצים מאזורים שונים ברחבי העולם ושפות שונות. הוא מציע יותר מ- 350 ערוצי טלוויזיה מתוכם, 50+ הם ערוצי HD. ניתן להוריד את אפליקציית Jio TV מחנות Google Play וחנות Apple App עבור מכשירים מתאימים.

אחת התכונות הטובות ביותר שיש לאפליקציה הזו היא שמשתמשים יכולים להשהות התאמה חיה כאשר הם רוצים ולשחק כדי להמשיך מאותה נקודה. משתמשים יכולים גם לצפות בתוכניות המועדפות עליהם על ידי בחירת התוכן ששודר מ 7 הימים הקודמים. משתמשים יכולים להירשם לשירותים סלולריים בלעדיים של Jio עבור נמוכים מ- 49.

תוכנית jio עבור ipl

Vivoipl

Vivo להזרים ipl

Vivo היא נותנת החסות הרשמית של ליגת העל ההודית 2018 והיא תשדר את כל האקציות מ- IPL 2018 בשידור חי באתר שלה. משתמשים יוכלו לצפות בכל המשחקים של IPL 2018 באתר VivoIPL. באתר יש גם לוח זמנים מלא של טורניר וסיפורי גלגלים שניתן לצפות בהם בקלות.

קריקביטים

צפה ipl באופן מקוון על cricbytes

Cricbytes הוא למעשה אתר בלוגים המפרסם חדשות ובלוגים אודות כל החדשות והתוצאות העדכניות והעודפות מעולם הקריקט. אמנם המשתמשים לא יוכלו לצפות במשחק בשידור חי באתר זה, אך הם יכולים להישאר מעודכנים עם כרטיס הניקוד וכל החדשות והדברים המופיעים באתר. משתמשים יכולים להתעדכן בקלות בכל החדשות האחרונות בנושא אירועי הקריקט והשחקנים.

CricHD

צפו ipl oncrichd.tv

CricHD הוא אתר סטרימינג מדהים המספק סטרימינג בשידור חי בלחיצה אחת למגוון ענפי ספורט כמו כדורגל, קריקט, רוגבי, כדורגל אמריקאי, היאבקות, UFC, אגרוף, גולף וכו ‘. הוא מספק זרמים באיכות גבוהה מכמה מרשתות השידור הטובות ביותר. כמו BT Sport, ESPN HD, Euro Sport, PTV Sports, ו- Sky Sports וכו ‘. לשירות הסטרימינג הזה אין מגבלות גיאוגרפיות כלל, וכך תוכלו ליהנות מזרם חופשי של ענפי הספורט המועדפים עליכם מכל מקום ובכל זמן.

DD ספורט

ספורט dd לצפות ipl בחינם - -

ספורט DD הוא למעשה רשת שיחות ספורט הודית המתמקדת בכיסוי מרבית אירועי הספורט המקומיים בהודו. עם זאת, הוא יכסה את IPL 2018 והזרמים שלו יהיו זמינים באופן מקוון בקטע הספורט של אתר “GoHelloTV.in”. משתמשים המעוניינים להעביר חינם IPL 2018 בשידור חי יכולים להזרים אותו דרך DD Sports. עם זאת, הנקודה הנוגעת לעניין זה היא שמדובר בזרם מוגבל גיאוגרפי ולכן יתכן שתצטרך להשתמש בשירות VPN כדי לגשת אליו.

סובארנה פלוס

כוכב-סובנה-פלוס

Suvarna Plus הידוע גם בכינוי Star Suvarna Plus הוא ערוץ בידור הודי בבעלות Star Networks. הוא משדר סרטי בוליווד וינטג ‘ואירועי ספורט בינלאומיים וביתיים. IPL היא ליגה מרתקת ברחבי העולם בקריקט קריקט והיא תשודר בשידור חי בסוברנה פלוס. לכן, אם אינך מצליח לצפות בו בבית בטלוויזיה, אז אתה יכול בקלות לצפות בו בשידור חי דרך הזרם המקוון של Suvarna Plus.

מילים אחרונות

ליגת העל ההודית היא אחת מליגות הקריקט הגדולות ביותר של לא רק דרום אסיה אלא גם של העולם. ישנם מיליוני אוהדים ברחבי העולם שאוהבים לצפות בליגת הקריקט המרתקת הזו. משתמשים שאינם יכולים לצפות ב- IPL בטלוויזיה או מתגוררים בחו”ל מקל מקל לצפות ב- IPL בקודי, או שהם יכולים גם להזרים אותה בשידור חי דרך קישורי הזרימה המסופקים על ידינו.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map