Parim torrenttide ja torrentite ning P2P-failide ühiskasutuse VPN

Torrentid on taevas kõigile tasuta kaasalööjatele, kes otsivad uusimaid filme, telesaateid, muusikat, tarkvara ja paljusid muid asju. Internetis on saadaval palju torrent-saite, mis pakuvad kasutajatele kvaliteetset sisu. Need torrent-saidid pakuvad sisu, haarates linke teistelt hostimise saitidelt ja pakkujatelt ilma nende nõusolekuta. Vaatamata sellele, et see on suurepärane võimalus kõigi uusimate filmide ja telesaadete vaatamiseks, on piinamine allutatud piraatlusele. seetõttu vajab torrentimiseks parimat VPN-teenust. Kui VPN on paigas, muutub teie tegevus Interneti-teenuse pakkuja jaoks krüpteeritud ja anonüümseks.

Veebipiraatluse ja andmekaitse vastane liikumine on hakanud päevast päeva järjest tugevnema ja võimud peavad selle räpase mängu kõigi mängijate metsikut jahti. Miks peaksite privaatsusest ilma jääma, kui saate VPN-i allahindlusi ja kuponge, et säästa lisatasu.

Miks on mul vaja Torrentingu jaoks parimat VPN-i?

Sirvimise ja liikluse kaitsmine Interneti-teenuse pakkuja pilkude eest on oluline, kui kasutate torrente, veebis voogesituse saite või pääsete juurde oma pangakontole või veebitehingutele. Veebivabadus on hind ja üks asi, millest enamik Internetti kasutavaid inimesi ei mõista, on see, et virtuaalse turvalisuse omamine on oluline.

Piinamine on lõbus, kuni võtate ametivõimude pilgu või olete privaatsuse rikkumise ohver. Torrenti saidid koguvad iga päev rohkelt liiklust ning paljud häkkerid ja ametivõimud on alati haavatavad haavatavatele kasutajatele.

Ametivõimud on hakanud palkama kolmandast osast autoriõiguse kaitsega tegelevaid agentuure ja Interneti-piraatluse edendajaid, et jälgida, tuvastada ebaseadusliku piinamismänguga seotud kasutajaid ja nende eest vastutusele võtta..

Need ametid ei tõmba teid otsekohe kohtu poole, kui teid tabatakse, vaid pigem hoiatavad nad teid kõigepealt, et nad võivad teid kopsaka trahviga kohtusse kaevata ebaseadusliku piinamise eest. Kui kasutaja jätkab piinamist, siis on koht, kuhu kasutaja suundub.

Parem karta kui kahetseda!

VPN-i olemasolu piinamiseks pole pelgalt valik, vaid ka vajadus!

Selleks, et teie Interneti-teenuse pakkujad ja asutused ei hiilgaks teie juurde, jälgiks teie liiklust ja sirviks, peab teil olema usaldusväärne Kodi VPN!

VPN krüpteerib teie veebiliikluse, lubamata Interneti-teenuse pakkujal jälgida teie veebitegevust või sirvimistegevust. Teiseks varjab see teie IP-aadressi, muutes selle sever-aadressi, millega olete ühendatud. See jätab Interneti-teenuse pakkujad abita ja nad ei saa aru, mida te võrgus teete.

Veel üks VPN-i eelis on see, et see pakub juurdepääsu kõigile geograafiliselt piiratud saitidele või saitidele, mis on teie Interneti-teenuse pakkuja blokeeritud. See tähendab, et kui soovite juurde pääseda tornidele, mis on teie piirkonnas või Interneti-teenuse pakkuja blokeeritud, on VPN-i kasutamine parim ja turvalisem tööriist.

Seega pakub VPN teile täielikku veebipõhist privaatsust ja virtuaalset vabadust.

Torrentite parima VPN-i KKK-d

Paljud kasutajad ei saa aru, kuidas VPN töötab, ja seetõttu on nad alati kahtlased ja segaduses. Siin on mõned kõige levinumad küsimused, mida piinavad kasutajad küsivad:

Kas VPN-iga on torrentimine turvaline?

Jah! Torrentimine on VPN-iga ohutu, kuna kaitseb teid, pakkudes teile liikluse krüptimist ja varjates teie IP-aadressi, et kaitsta teid oma ISP-i silmade eest..

Kas VPN peidab Torrentingu Interneti-teenuse pakkuja eest?

Täpselt! VPN-iga peibutamine ei anna teie Interneti-teenuse pakkujale teada, mida teete võrgus. See annab teile vabaduse pääseda juurde ükskõik kuhu, lubamata kellelgi teist luurata..

Kas Interneti-teenuse pakkuja oskab öelda, kas piinate?

Jah, kui te ei kasuta VPN-i, saab teie Interneti-teenuse pakkuja hõlpsalt teie veebitegevust ja liiklust jälgida. Kõigile torrentitele juurde pääsedes on teie Interneti-teenuse pakkuja esimene, kes seda teab. Seetõttu kasutage veebipõhise privaatsuse tagamiseks VPN-i.

Kasutajad küsivad pidevalt, kas võite piinata või mitte, ja ma olen alati öelnud, et ilma VPN-iga olete alati haavatav.

Funktsioonid, mida tasub vaadata torrentimise parima VPN-i jaoks

Kui olete otsustanud, et kasutate piinamise ajal VPN-i, peate kõigepealt otsustama, millist VPN-i kasutada. Internetist leiate arvukalt VPN-e ja see võib teid segadusse ajada.

Mida peaksite otsima parima võimaliku VPN-i jaoks piinamiseks?

Siin on mõned asjad, mida peaksite VPN-is otsima, kui valite piinamiseks parima VPN-i:

FunktsioonidKirjeldus
KiirusKui kasutate VPN-i torrentite allalaadimiseks või veebis voogesituseks, on kiirus üks olulisemaid omadusi, kuna mõned VPN-id takistavad Interneti sirvimist, allalaadimist ja üleslaadimise kiirust. See loob kasutajale mitte eriti meeldiva kogemuse ja pärsib teda enam VPN-i kasutamast.
Serverite mitmekesisus ja suur arvSuure hulga ja suure hulga serverite omamine kogu maailmas on üks parimaid asju, mida VPN pakub. Põhjus on see, et pääsete juurde oma veebisaidile, mis on teie piirkonnast geograafiliselt piiratud, või proovite teiste riikide kiireid serverid.
Kvaliteetne krüptimineKrüptimine on peamine funktsioon, mida tasuvamaks VPN-i valimisel otsida. AES-256 krüptimist pakkuvad VPN-id on parim valik, kuna just see krüptimistase on vajalik. Krüptimine kaitseb teie liiklust Interneti-teenuse pakkuja ja asutuste eest.
P2P kaitseP2P-failide ühiskasutus on riskantne asi ja seetõttu heidutavad paljud viirusetõrjeprogrammid ja mõned VPN-id kasutajaid neid proovima. Usaldusväärne ja hea VPN pakub siiski p2P jagamiskaitset, võimaldades kasutajatel jagada filme, telesaateid, muusikat, tarkvara ja palju muud.
Reaalajas tugiVPN-i kaevamise ajal seisavad paljud kasutajad silmitsi probleemidega ja probleeme võib olla palju erinevaid. Nende probleemide lahendamiseks peaks kasutaja alati valima VPN-teenuse, mis pakub ööpäevaringset reaalajas klienditugi.
DNS-lekkeid poleDNS-i lekked on alati VPN-serveritega ühendatud kasutajate jaoks tõsine probleem, kuna DNS-i leke seab ohtu nende anonüümsuse. Paljud VPN-id väidavad, et neil pole DNS-i lekkeid, kuid mitte kõik nende väited pole tõesed. Seetõttu valige VPN, mille kohta kasutajatel on head ülevaated, või testige ise oma DNS- ja IP-lekkeid.
Mitme platvormi ühilduvusParimateks valikuteks on VPN-id, mis ühilduvad arvukate platvormidega, nagu Windows, iOS, Android, FireOS jne, ja selliste seadmetega nagu mobiiltelefonid, telerid, ruuterid, kuna neid saab kasutada mitme seadmega.
Pole logipoliitikatEsile on tõstetud paljud VPN-teenused, mis pidasid kasutaja liikluse logisid ja nad müüsid neid logid isegi asutustele. Seetõttu on paljudel inimestel VPN-teenustega usaldusprobleeme. Parimad piinamiseks mõeldud VPN-id ei pea kunagi logisid, tagades teie privaatsuse ja turvalisuse.

Funktsioon, mis ei tohiks kunagi unustada parimat VPN-i piinade jaoks

Kõige olulisem omadus, mida iga kasutaja nõuab mis tahes VPN-teenusest, on IP-aadress. ISP suudab kasutajaid IP-aadresside järgi jälgida ja hõlpsalt nende sirvimist jälgida. Teie IP-aadressi tuvastamise kaudu ei jälgi teie registrit mitte ainult teie Interneti-teenuse pakkuja, vaid ka paljud muud kolmanda osapoole asutused.

Teie IP-aadress on teie Interneti-identiteet ja kui see pole maskeeritud, saab igaüks teie asukohta jälgida ja teid luurata.

Sellepärast on veebis striimijatel ja torrentide kasutajatel soovitatav kasutada VPN-i oma IP-aadresside peitmiseks.

IP-lekitavad VPN-id võivad teie veebivabaduse ja teie anonüümsuse tekitada tõsistes probleemides, kuna piraatlusevastaseid asutusi ja häkkereid on kogu maailmas. Ühel või teisel viisil olete haavatav mõne häda eest.

Pro-näpunäide: lugege meie üksikasjalikku vpn-d tulekindla juhendi kohta.

Võrrelge VPN-i torrentsipoliitikaid

Hea küll, nii et nüüd oleksite kiiruse testi, krüptimist ja kõiki ülaltoodud omadusi arvesse võtnud ja see on hea asi!

Kuid see pole nii lõigatud ja kuiv!

Võite tellida mis tahes VPN-i piinamiseks, kuid enne peate teadma ühte asja, mitte kõik VPN-id ei võimalda piinamist.

Seda imestas?

Jah, paljud VPN-id pakuvad kvaliteetset kaitset ja privaatsust, kuid need ei võimalda oma serverite kaudu torrentit. Need VPN-id võivad olla parimad võrgus voogesituse ja veebitehingute jaoks, kuid mitte piinade jaoks.

Siin on VPN-ide loend, mis lubavad / ei luba torrentit.

PakkujaLubatud / keelatudLogipoliitika
Torrenti lubavad VPN-id
PureVPNLubatudLogimist pole
ExpressVPNLubatudLogimist pole
NordVPNLubatudLogimist pole
IPVanishLubatudLogimist pole
ProtonVPNLubatudLogimist pole
VPN-id, mis ei luba torrentimist
ZenmateEi ole lubatudLogimist pole
TouchVPNEi ole lubatudMõni metsaraie
IsiklikVPNEi ole lubatudLogimist pole
Nortoni WiFi-privaatsuse VPNEi ole lubatudMõni metsaraie
Hola VPNEi ole lubatudTäielik logimine

Torrentingu parima VPN-i test reaalajas

Iga VPN-i pakkuja väidab end olevat parim VPN ja väidab, et nad ei lekita ühtegi IP-d, DNS-i ega WebRTC-d. Te ei saa aga kunagi ühtegi VPN-i pakkujat pimesi usaldada ilma seda testimata, kuna väited võivad mõnikord olla ekslikud.

Ma ei usalda ühtegi VPN-i pakkujat ja seetõttu viisin läbi IP-lekke testid, et veenduda, kas minu soovitatud VPN-id on seda väärt.

Laadisin alla saidi töölauarakendused 3 ülemist VPN-i torrentide jaoks ja tellisid oma kuuplaanid. Pärast rakenduse installimist ja vastavatele kontodele sisselogimist ühendasin iga VPN-i kaudu erinevate piirkondade serveritega ja hakkasin sirvima.

Sirvimise ajal käisin https://ipleak.net/ ja testisin IP lekkeid. Siin on tulemused:

Torrentimiseks soovitatav # 1 NordVPN

Kvaliteetse teenuse pakkumise järjepidevuse tõttu on NordVPN alati kasutajate seas positiivset mainet säilitanud. VPN-i valimine on usaldusväärsuse ja usaldusväärsuse küsimus ning NordVPN-il on see standard, et seda saab igal päeval usaldada..

NordVPN-i testimiseks ühendasin ühenduse USA serveriga.

parim vpn piinamiseks

Tulemused olid suurepärased, kuna NordVPN-il puuduvad IP-lekked, mis on talle kindel koht torrentimiseks mõeldud VPN-ide seas. Kui algne IP oleks lekkinud, oleks ilmnenud tegelik DNS-i aadress, mitte kuvatud “USA IP”. 

NordVPN-l on suures valikus 5000+ serverit, mis võimaldab kasutajatel nautida piinu mis tahes piirkonnast, mida nad soovivad. NordVPN-serveritel on suur kiirus ja selle ühenduvus on suurepärane.

nordvpn torrent cta

Torrentimiseks soovitatav # 2 ExpressVPN

ExpressVPN-d on kogu maailmas hinnatud kiire ühenduvuse ja suurepärase kaitse tõttu.

ExpressVPN on alati olnud tõene oma väitele tugeva krüptimise ja puhta anonüümsuse kohta. Üks paljudest põhjustest ExpressVPN-i valimiseks on selle hõlpsasti kasutatav liides. Peale selle on ExpressVPN-l 94 riigis enam kui 2000 kiiret ja turvalist serverit.

Selle nõude testimiseks sidusin ühenduse Kanada serveriga ja kontrollisin, kas seal on IP-lekkeid või DNS-i lekkeid.

expressvpn piinamiseks

Tulemusi oodati üsna palju, kuna ExpressVPN ei lekita torrentimise ajal IP-d ega DNS-i.

Üks asi, mille üle mõned uued kasutajad kurdavad, on ExpressVPN-i hinnakujundus, mis on teistest konkurentidest kõrgem. Mida need inimesed ei mõista, on see, et ExpressVPN teenuse kvaliteet on nende tariifide korral igati õigustatud.

ekspressvpn cta

Torrenting- ja P2P-failide ühiskasutamiseks soovitatav nr 3 CyberGhost VPN

CyberGhost pole nii populaarne kui ülalmainitud VPN-i pakkujad, kuid see ei tähenda, et selle teenus poleks parimal tasemel. CyberGhostil on mõned kõige hämmastavamad funktsioonid, mida te ei näe üheski teises VPN-i pakkujas. Eriti kui otsite torrentimiseks parimat VPN-i, siis võib CyberGhost olla teie jaoks parim valik.

Siiani on kõik hea, kuid veendumaks, kas see on ohutu või mitte, testisin selle IP ja DNS-i leket ning tulemused olid järgmised:

kübervaim piinamiseks

Tulemused olid üsna rahuldavad, kuna IP- ega DNS-lekkeid ei olnud. Seega on tõestatud, et CyberGhost on üks parimaid VPN-e Torrentingi jaoks.

Sellel on spetsiaalne piinamisfunktsioon kõigile geenidele, kes valivad turvalise piinamise. See funktsioon pakub tipptasemel liikluse krüptimist, võimaldades kasutajatel torrente anonüümselt alla laadida.

küberhost torrent cta

Soovitatav nr 4 IPVanish VPN torrentimise ja P2P-failide ühiskasutuse jaoks

IPVanish astus võistlusele pauguga, mis andis hea konkurentsi eelnevalt loodud tööstuse türannidele. IPVanish on aja jooksul populaarseks saanud tänu oma suurepärasele teenuste pakkumisele.

IPVanishi IP-lekke testimiseks ühendasin Saksamaa piirkonna IPVanish-serveriga ja testisin seda. Siin on tulemus:

IPVanish VPN torrentimiseks

IPVanishil on 1100 serverit kogu maailmas, pakkudes kompromissitu turvalisust ja suurt ribalaiuse kiirust. IPVanish Kodi pakub 10 samaaegset ühendust, mis on tõepoolest rohkem kui ükski teine ​​konkurent. Lisaks on sellel ranged No Logs reeglid, mis teeb sellest usaldusväärse VPN-i pakkuja.

Torrentingu jaoks tasuta VPN

Tasulise tellimise asemel otsite tasuta VPN-i?

Noh, võrgus on saadaval käsi täis tasuta VPN-e ja puhverservereid, mis ei vaja liitumist ega registreerumist. Siin on 3 parimat tasuta VPN-i piinamiseks.

Parim tasuta VPN torrentitele

# 1 Peida mind

# 2 Leviala kilp

# 3 Turvasuudlus

Need on kõige eelistatavamad tasuta VPN-id, mida paljud piinavad kasutajad kasutavad veebipõhiseks kaitseks.

Kuid kas nad on tõesti usaldusväärsed?

Kas see mõte on kunagi teie meelest ületanud??

Nii palju funktsioone pakkuv tasuta VPN-teenus kõlab tõele vastamiseks liiga hästi!

Ma mõtlen, et on nii ilmne, et veebipõhine privaatsus ja turvalisus pole sotsiaalteenuste asi, mille keegi annaks maailmale ilma midagi tagasi võtmata.

Üks oluline asi, mida tuleb teada kõigi tasuta VPNide kohta, on see, et ükski neist ei taga turvalisust, mis oleks eelnimetatud VPN-ide jaoks konkurentsivõimeline. Nende VPN-ide omadused ei vasta märgile ja need on lihtsalt väited, mis pole täiesti tõesed. Kõrgetasemelist turvalisust pakkuv tasuta P2P VPN on lihtsalt müüt!

Veebipõhine eraelu puutumatus ja kaitse on tõsine ebaharilik rand, seda ei tohi ega tohikski kahjustada. Nendel VPN-del on DNS- ja IP-lekked ning nad peavad logisid, mida ükski VPN-i kasutaja ei tervita.

Ma ei soovita tasuta VPN-e nende nõrkade protokollide ja mittekonkureerivate standardite tõttu. Kui olete nõus proovima tasuta VPN-i ja puutute kokku privaatsuse probleemidega, siis olge minu külaline!

Parim VPN Torrenting Redditi jaoks

Reddit on lõbus koht, kus otsida lahendusi kõige kohta, kuid takerute mitu korda mõnele küsimusele, mida tuleb lahendada järgmiselt:

Kommentaar arutelult CryptoMeSee kommentaar arutelult "Milline on parim VPN piinamiseks?".

Sellel mehel pole VPN-i võimaluste ulatuse kohta aimugi. Vastus sellele päringule on, et jah, VPN-sid saab ühendada mitme seadmega ja neil on ka mitu sisselogimisfunktsiooni.

Kas teile soovitati vpn piinadeks? piraatlusest

See kasutaja postitas Redditi lehele, et sai oma Interneti-teenuse pakkujalt teate ja nüüd plaanib ta kasutada VPN-i.

Hea kõnevend, kunagi pole liiga hilja! Liituge parima piinamise VPN-iga ja laske oma piinaval laeval purjetada.

Järeldus

Torrent on kahtlemata hull, heas mõttes!

Kuid ilma VPN-ita piinlemine on sõna otseses mõttes hull!

Sa peaksid alati olema iga Interneti kaudu tehtud liigutuse suhtes väga eriline ja kodi lisandite kasutamisel peaksid kõik lüngad olema kaetud. Oma andmeid ja liiklust peate kaitsma parima krüptimise ja privaatsuse abil.

See juhend on mõeldud teile piinamisega seotud probleemide ja nende lahenduste selgitamiseks. Torrenti allalaadimisel järgmine kord mõelge kindlasti nendele aspektidele.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Thanks! You've already liked this