Miks peaksid Kodi kasutajad muretsema võrgu neutraalsuse reegli pärast

Värskendus: Neutraalsus alla! Ma kordan, Neutraalsus alla!


FCC tegi seda, mida me kõik kartsime, nad tühistasid Kodi kasutajate võrguneutraalsuse ja me teame, et see on südantlõhestav. Sellega seotud spekulatsioonid on muutunud intensiivsemaks ja kõik veebigurud on hakanud oma arvamust avaldama erinevatel foorumitel. Tasuta Interneti, ribalaiuse võrdse levitamise ja piiramatu juurdepääsu vanus on läbi. Interneti-teenuse pakkujate silmis pole kasutajad enam võrdsed. See on iseenesest veebipõhine lõhe.

Vaatamata kogu veebis avaldatud pahameelele selle otsuse vastu, ei kujutanud keegi ette, et see juhtub. See on mõjutanud paljusid veebikogukondi ja kodi kasutajaid. Kogu selle fiasko peamised ohvrid on väikesed veebiettevõtted ja kodi voogesitajad. Üks asi, mida me teame, on see Kodi kasutajatele tõsine löök. Voogesituse ribalaius, Kodi kasutajate privaatsus ja turvalisus on ohus. Interneti-teenuse pakkujad vähendavad eelistatud klientide jaoks ribalaiust, teised kannatavad.

Kodi kasutajad peavad Kodi jaoks kasutama VPN-i, kuna see pole enam valik, vaid vajadus. Sest see peidab teie asukoha ja võimaldab teil juurdepääsu parema ribalaiusega Kodi voogudele. Pääsete juurde ka piiratud voogudele.

Netneutraalsuse Kodi trend 2017. aastal

netneutraalsus kodi

Netneutraalsuse kordamine mõjutab Kodi kasutajaid otseselt, kuna nad peavad veebis voogesituse eest maksma. Kiire ja tasuta veebis voogesitus väljuvad võrrandist ja ohus on kasutajate privaatsus. Interneti-teenuse pakkujad saavad Kodi kasutajate juurdepääsu ilma igasuguse põhjuseta piirata või teatud sisusaitide tellimise eest lisatasusid küsida. Halvim, mis juhtuda võib, on see, et Kodi kasutajatel võidakse voogudele juurdepääsu takistada.

Hääletus võrgu neutraalsuse kehtetuks tunnistamise üle toimub FCC liikmete vahel 14. detsembril 2017. Selle vastu avaldatud pahameel on levinud kogu maailmas ja kõik netilased on selle vastu rääkinud. Kuid pahandamine ei ole õnnestunud muuta komisjoni seisukohta selle plaani elluviimisel.

Pole tähtis, kui palju te seda analüüsite, võime loetleda ainult mõned selle kava tulemused. Selle tagajärgede täpne intensiivsus pole veel analüüsitav. Üks asi, mida me teame, on see, et see ei mõjuta ainult kasutajaid, vaid ka väikeseid või tekkivaid organisatsioone.

Kui Pai astub sammu võrgu neutraalsuse vastu, siis on Internetil neli võimalust:

Tasuta andmeplaanid

Lairiba pakkujad võimaldaksid tarbijatel juurdepääsu teatud sisule, arvestamata neid andmepiirangutest. Näiteks lubatakse Verizon’i kasutajatel voogesitada mõnda NFL-i mänge andmesidetasudega.

Ehkki tasuta andmepaketid tunduvad madala sissetulekuga tarbijate seas populaarsed ideed, kuna nad näeksid rohkem tasuta sisu, kuid kuna FCC endine esimees Tom Wheeler väidab, raskendab see väiksemate sisuloojate tähelepanu saamist..

Kodi kasutajad on seevastu tasuta sisu kasutajad, kes võivad Kodis saadaval oleva sisu vaatamisel seista silmitsi piirangutega. Interneti-ettevõtted nagu Netflix ja HBO maksavad kiirema Interneti-kiiruse eest tohutu rahasumma, samas kui Kodi kasutajad peavad voogesitama madalama Interneti-kiirusega.

Interneti kiirrajad

Lairibaettevõtetel on õigus pakkuda kiiremat Interneti-kiirust ettevõtetele, kes maksavad suurema summa, samal ajal kui see aeglustab Interneti-kiirust ettevõtetele, kes ei saanud seda lubada.

Seda nimetatakse tasuliseks prioriteediks seadmisel, kus videovoogesituse hiiglased, näiteks Netflix, peaksid tugeva allalaadimiskiiruse tagamiseks maksma suuri taala..

Väikeste ettevõtete jaoks suurenenud väljakutsete arv

Võrgu neutraalsusest loobumine soosib selliseid turgu valitsevaid ettevõtteid nagu Google, Verizon ja Comcast. Selle tulemusel on sajad investorid ja idufirmad kirjutanud Paile kirja, milles nõustavad teda kahju osas, mis tema ettepanekul tööstusele tekitatakse..

Kirjas käsitletakse küsimust, et ilma võrgu neutraalsuse reeglita on Interneti-teenuse pakkujatel õigus valida valdkonna võitjad ja kaotajad. Interneti-teenuse pakkujad eelistavad siis neid kasutajaid, kes on võimelised tasulise sisu või selle lisatasu kasutajatele tasuma. Kodi pakub kolmanda osapoole lisandmooduleid, mis jäävad Interneti-teenuse pakkujate tähelepanu keskpunkti. Selle tulemuseks oleks Kodi kasutajate piiratud sisu kasutamine.

Uus määrus telekommunikatsiooniettevõtetele

Lairibaettevõtteid ei kontrolli enam FCC, vaid seda kontrollib Föderaalne Kaubanduskomitee FTC, kellel puudub usaldus telekommunikatsiooniettevõtete reguleerimiseks.

Kriitikud on maininud, et FTC-l ei ole reeglites muudatuste tegemiseks soovitud volitusi ega ka suure hulga andmete haldamise võimekust.

Kas VPN suudab Kodi võrgus neutraalsust ära hoida?

On ilmne, et praegu on iga Kodi kasutaja selle arengustsenaariumi pärast nördinud. Iga kasutaja muretseb, kuidas võrgu neutraalsusest mööda minna.

Oleme oma privaatsuse kaitsmiseks võrgus voogesituse ajal alati soovitanud kasutada Kodi VPN-teenust. Võrgu neutraalsuse kehtetuks tunnistamise korral pole VPN-i kasutamine vaid soovitus, vaid see muutub vajalikuks.

Inimesed on mures; Kas VPN saab võrguneutraalsuse ümber? Jah, saab küll. Võrgu neutraalsus VPN-i kasutamine varjab teie IP-d ja seetõttu ei saa teie Interneti-teenuse pakkuja teid enam piirata. Nii saate võrgu neutraalsuse taastamise VPN-is teie viimaseks päästjaks.

DNS-i lekked ja logimine ei kaitse kasutaja privaatsust teie Interneti-teenuse pakkuja eest ja võimaldavad Kodi kasutajatel probleemideta voogesitust.

VPN-i pakkujadHinnapakkumineVeebisait
PureVPN 10,95 dollarit 2,91 dollaritPerikuu

Eripakkumine: 73% soodsamalt

Külastage saiti
Loe arvustust
Surfshark 11,91 dollarit 1,99 dollaritPerikuu

Eripakkumine: 83% soodsam

Külastage saiti
Loe arvustust
CyberGhost 12,99 dollarit 2,75 dollaritPerikuu

83% soodustust

Külastage saiti
Loe arvustust
ExpressVPN 12,95 dollarit 8,32 dollaritPerikuu

35% soodsam

Külastage saiti
Loe arvustust

Kuidas neto neutraalsusest mööda minna TOR-i abil

TOR on võrdõigusvõrk, mis pakub veebiserveritest anonüümsust. TOR-i kasutamine aitab teil, kui ikkagi arvate, kas VPN suudab võrguneutraalsuse ümber saada, siis proovige TOR-i. See võib aidata Kodi kasutajaid, pakkudes p2p-tunneli ühendusi.

Siiski on TOR-il mõned lüngad, mis võivad kasutaja jaoks osutuda riskantseks.

Tor- või netneutraalsuse VPN-id?

TOR-i eeliseks on anonüümsuse parem pakkumine kui võrgu neutraalsuse VPN, kuna see ühendub läbi rea paralleelselt ühendatud tunnelitega. Kuid VPN pakub erinevat geoserverit ja loob otseühenduse. Seega on DNS-i lekkeid kõige vähem. VPN-il on eelis TOR-i ees selle serverite arvu ja krüptimisfunktsiooni tõttu.

Kui soovite siiski kõik lüngad sulgeda, on parim valik TOR-i kasutamine VPN-iga. Parem krüptimine, IP anonüümsus, suur arv servereid ja privaatsuse kaitse; kõik kaetakse.

Kodi Net Neutrality Reddit kasutajate arvamused / ülevaated

Kogu see viletsus on põhjustanud suure arutelu kogu maailmas ja Redditist on saanud kuum arutelulaud. Selle tagasivõtmise poolt ja poolt on inimesi. Üks kasutaja jagas oma arvamust selle olukorra kohta:

võrgu neutraalsus

Teine kasutaja jagas väga legitiimset vaatepunkti:

netneutraalsus reddit

Kuid see kasutaja usub, et kõigi ennustatud võrguneutraalsuse mõjud pole õiged ja neil pole midagi pistmist võrguneutraalsusega.

netneutraalsuse redditi ülevaade

Mõju on veel ilmutamata ja kuni selle ajani on meil kõigil pöialt tõmmatud!

Lõplikud mõtted

Praegu on FCC veel tulnud välja võrgu neutraalsuse vastase ettepanekuga, mis tooks selle küsimuse ametlikult arutellu. Kuid hoolimata nendest spekulatsioonidest ei tea keegi, mis juhtub, kui FCC teeb ettepaneku astuda sammu võrgu neutraalsuse vastu.

Kodi kasutajad on tegelikult radaril, kui FCC loobub võrgu neutraalsuse reeglitest. Nende ainus lootus on suurte Interneti-ettevõtete olemasolu nende poolel, keda ohustavad ka uued kehtestatavad määrused.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map