Leida ja Kryptoni versioonidele 13 uut Kodi lisad (töötab ka Firestickil)

Üks asi, mis hoiab Kodi teistest Interneti-voogesituse platvormidest ees, on selle lisandmoodulite mitmekesisus. Kodi lisandmooduleid on erinevat tüüpi, mis võimaldavad kasutajatel voogesitada peaaegu kõike seda. Probleem, millega paljud kasutajad silmitsi seisavad, on see, et mõned Kodi lisandmoodulid, mis varem töötasid suurepäraselt, hakkavad kokku kukkuma või hüppama vigu. See stimuleerib kasutajaid otsima midagi paremat ja nad jätkavad eluruumide otsimist uute Kodi lisandite otsimiseks.

Ärge muretsege enam; oleme loetlenud teile mõned parimad uued Kodi lisad, nii et te ei peaks mitme saidi sirvimisega vaeva nägema.

Kodi lisandmoodulid on erinevat tüüpi ja iseloomuga. Tüüpide all pean silmas seda, et need võivad olla filmide, telesaadete, otseülekannete, muusika, dokumentaalfilmide vms voogesituseks või võivad olla hooldus- ja tugiteenuste utiliidid.

Üks asi, mida siin mõista, on see, et ma pean silmas mitteametlikke Kodi lisandmooduleid, mida saab vabalt kasutada. Selliste lisandmoodulite installimist või kasutamist peetakse paljudes piirkondades ebaseaduslikuks, seetõttu soovitan kuttidel kasutada voogesitatud VPN-i.

13 viimast Kodi lisandust 2019. aastaks

1. Fladnag

Fladnag Kodi lisand on maiuspala kõigile Kodi kasutajatele, kellele meeldib telesaadete voogesitus. IT-l on mitmesuguseid telesaateid kogu maailmast ja kõik need on jagatud erinevatesse kategooriatesse. Need kategooriad on trendikad, TMDB parimaks hinnatud, põnevus- ja seiklusjutud, populaarsed saated jne.

fladnag movies kodi addon

Selle lisandmooduli saate alla laadida ja installida T2K-hoidlast, mis on hiljuti kolinud uude domeeni. Olen seda pistikprogrammi isiklikult proovinud ja selle installimisel ei ilmnenud mingeid tõrkeid. Lisandmoodul installiti alla ühe minuti ja see töötab sujuvalt, ilma viivituste ja krahhideta.

2. DIY Fix Kodi Addon

Kui olete sagedane Kodi kasutaja, kellele ei meeldi sirvimise vihkamisel veebist paranduste ja asjade otsimist, siis on see lisand teie jaoks. DIY Fix Kodi lisandmoodul on ainulaadne Kodi lisandmoodul, mis pakub lahendusi tavaeluga seotud probleemidele, nagu aiandus, elektroonika remont, lemmikloomad, autoremont jne. DIY Fix Kodi lisand on saadaval Võinõrmede hoidlas..

Diy-Fix-Kodi-Addon-Repo

Selle lisandmooduli olemasolu muudab teie elu palju lihtsamaks, kuna teil on juhend tavalise elu probleemide lahendamiseks ühes kohas. Te ei pea enam selliseid asju netist ega YouTubeist otsima; saate selle lisandmooduli lihtsalt abi saamiseks kasutada. Võib öelda, et Kodi mitte ainult ei muuda võrgus voogesitust paremaks, vaid pakub ka lihtsust meie igapäevaelus.

3. Modus Operandi

Modus Operandi on täiesti uus Kodi spordilisa, mis pakub voogesituse võimalusi maadluseks, võitlusspordi, korvpalli ja võistlussündmuste jaoks. See Kodi lisandmoodul võib olla uus siseneja selles valdkonnas, kuid sellel on kindlasti palju potentsiaali.

MODUS-OPERANDI-uus-Kodi-Addon

Kasutajad saavad proovida soovitud spordisündmuse voogesituse linke, kuna see pakub ühe sündmuse jaoks arvukalt voogesituse linke. Kui mõni pakutav voogesituse link ei tööta, saavad kasutajad uute linkide leidmiseks kasutada otsingufunktsiooni. Laadige alla ja installige lisandmoodul Modus Operandi Kodi iTzMe hoidlast.

4. Seren Kodi lisandmoodul

Seren on üks parimaid Kodi lisandmooduleid kõigile voogesitajatele, kellel on Real Debrid või Trakt konto. Hämmastav Kodi lisandmoodul, millel on saadaval kõik uusimad filmid, kuna see kraabib lingid läbi torrentide saitide.

See lisand on saadaval Nixi väravate hoidlas ja saate selle sealt hõlpsalt alla laadida ja installida. Lisandmooduli lisateabe saamiseks lugege meie juhendit „Kuidas installida Seren Kodi Addon“.

seren uus kodi lisand

5. WatchNixToons2

WatchNixToons2 on uus Kodi lisandmoodul, millel on kõik uusimad filmid, telesaated, koomiksid, anime-sisu ja palju muud. Sellel lisandmoodulil on sisu pealkirjad, mis on hästi jagatud eri jaotistesse.

nixtoons kodi addon

Selle lisandmooduli liides on üsna lihtne ja pistikprogramm ise on väga väikese suurusega. Seetõttu pole selle lisandmooduli installimine ja kasutamine üldse probleem. See lisandmoodul on saadaval Doko hoidlas.

6. Mürk

Venom on legendaarse Exodus Kodi lisandmooduli uus kahvel, millel on sarnane paigutus, kuid parem kvaliteet. Sellel on paremad ja ajakohastatud scrapperid, mis pakuvad paremaid voogesituslinke. Varem oleme tööstuses näinud palju Exoduse kahvleid, kuid mitte kõigil neist polnud potentsiaali pakkuda kvaliteetset kogemust.

mürk uus kodi addon

Venom on seevastu suurepärane kahvel, mis töötab üsna hästi ja ei paku katkenud voogesituslinke. Venom Kodi lisandmooduli saate alla laadida ja installida spetsiaalsest Venomi hoidlast.

7. 13Klounid

13 klouni Kodi lisandmoodulid on kõik Kodi lisandmoodulid IPTV, filmide, telesaadete, YouTube’i videote, spordi jms jaoks. 13 klouni oli hiljuti TVA poolt ja see on naasnud uue domeeniga, kuid paremate scrapperite ja voogudega. 13 klounil on Civitas Scrapers, mis on uus pakend, kui skreeperid, palju paremad kui vanad lambda scrappers.

13-klounid-kodi

See on tegelikult Exodus Redux Kodi lisandmooduli kahvel, kuid ma olen seda isiklikult proovinud ja mõistsin, et see on parem. Sellel on otsimootori funktsioon, mis võimaldab kasutajatel otsida oma lemmiksisu pealkirju, mida selle teegis pole. Lisandmoodul on allalaadimiseks ja installimiseks saadaval 13 klounihoidlas.

8. Üliraske

Veel üks Exodus Kodi kahvel, mis on välja antud koos värskenduste ja näpunäidetega kogemuse täiustamiseks. See on hea Kodi lisand filmide ja telesaadete voogesitamiseks ning sellel on ka mõned kasulikud Kodi tööriistad.

ülemäärane kodi lisand

See lisandmoodul on saadaval Eggmani hoidlas.

9. Kodi MUZIC

Kodi Muzic on täiesti uus Kodi muusika lisandmoodul, mis pakub kõiki uusimaid YouTube’is saadaolevaid muusikavooge. Kodi Muzici pistikprogrammi skreeperid tõmbavad voogesituse linke YouTube’ist, võimaldades kasutajatel otsida ja mängida ühe klõpsuga. Lisaks sellele saavad kasutajad vaadata ka uusimaid muusikavideoid ja kontserte.

muzic kodi addon

Selle uue Kodi lisandmooduli liides on väga hästi jaotatud erinevatesse kategooriatesse, nagu muusikalid, ja see mängib raadio otseülekannet, muusikakontserte, dokumentaalfilme jne. Selle hämmastava Kodi lisandmooduli saate alla laadida ja installida Või sõrmede hoidla.

10. KODZI

Kodzi on täiesti uus ja ainulaadne Kodi utiliit, mida te poleks kunagi isegi ette kujutanud. See on välja töötatud nii, et kasutajad ei pea enam hoidla installimise kõiki pikki samme läbi tegema. Kodzi võimaldab kasutajatel lihtsalt sisestada sinna hoidla lähteteksti lingi URL-i ja see tõmbab ja installib hoidla ise. See tähendab, et kasutajad saavad nüüd lõdvestuda ja installida kõik Kodi hoidlad, ilma et peaksid järgima ühtegi juhendit.

kodzi uus kodi lisand

Kodzi lisandmooduli abil ei pea kasutajad enam oma failihaldurit kokku tõrjuma, kuna see lisandmoodul on ülim aja- ja vaeva säästja. Selle lisandmooduli saate hõlpsalt installida kaustast MrKodzi hoidla.

11. Tempest

Piisavalt Exodus Kodi lisandmooduli kahvlitest, see oli populaarse Covenant Kodi lisandmooduli kahvel, mis ise oli Exoduse kahvel. See kahvliharude ülemäärane fiasko lihtsalt ei lõpe ja parim on see, et kahvlid on arenenud paremini kui nende eelkäijad.

tempest-kodi-add-on

Tempest Kodi lisandmoodul on täiesti uus pakti Covenant Kodi lisandmoodul, kuid paremate scrapperite ja kvaliteetsete voogesituslinkidega kuni 4K kvaliteediga. Liides on aga sarnane Covenant Kodi lisandmoodulile. Olen seda lisandmoodulit isiklikult proovinud ja usaldan, et see töötab hämmastavalt hästi. Saate seda pistikprogrammi proovida, laadides selle alla ja installides saidilt Tempetsi hoidla.

12. Võrgustiku raudlegendid

Kas olete Ameerika jalgpalli fänn? Kui jah, siis on see lisand kindlasti teie jaoks maiuspala. Grid Iron Legends on spetsiaalne Kodi lisandmoodul Ameerika suurima spordiala jaoks, kuna saate voogesitada otseülekandeid, kordusmänge, dokumentaalfilme ja palju muud.

gridiron kodi addon

Mitte ainult, et saate voogesitada ka teisi kolledži jalgpallijaoskondi. See Kodi lisandmoodul on saadaval lehel Planeedi Universumi hoidla.

13. Saatus

Destiny on Kodi lisandmoodul, mis pakub vooge peaaegu kõigele, mida kasutaja soovib Kodi kaudu vaadata. Selle lisandmooduli kaudu saavad kasutajad vaadata filme, telesaateid, lastele mõeldud sisu, elada sporti ja teha palju muud. Veel üks suurepärane asi Destiny Kodi lisandmooduli juures on see, et Acestream on värskendatud, võimaldades kasutajatel nautida meelelahutust kvaliteetse voogesituslingiga.

Destiny-Addon-Kodi addon

Üks suurimaid uusi funktsioone, mida Destiny Kodi lisandmoodulis leiate, on Torrenti voogesitus, mis töötab ilma puhverserveri või VPN-i vajaduseta. See lisandmoodul on saadaval lehel Eggmani hoidla ja saate sealt alla laadida ja installida.

Järeldus

Uued Kodi lisandmoodulid ilmuvad päevast päeva, kuna Kodi kogukond areneb suure tempoga. Kasutajatele meeldib proovida midagi paremat ja uut, mis parandaks nende kogemusi või pakuks neile paremat meelelahutust. Üks asi, mida siinjuures mõista, on aga see, et uued Kodi lisandmoodulid vabastatakse, kuid teisalt surevad paljud Kodi lisandmoodulid aeg-ajalt. Need värskelt välja antud Kodi lisandmoodulid asendavad neid langenud Kodi lisandmooduleid ja tsükkel jätkub.

Selles juhendis nimetatud Kodi lisandmoodulid on kõik mitteametlikud Kodi lisandmoodulid. Need Kodi uued lisad on vabalt installitavad ja voogesitatavad ning sellist voogesituse olemust peetakse paljudes piirkondades ebaseaduslikuks. Seetõttu soovitan teil valida Kodi jaoks usaldusväärne VPN, mis aitab teil geograafilistest piirangutest mööda minna ja aitab säilitada anonüümsust..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Thanks! You've already liked this