Kuidas vaadata RIFi FIFA maailmameistrivõistlusi 2018, kasutades 6 kanalit

Parima voogesitusmängija valimisel on Roku esimene, mis kõigile meelde tuleb. Rokul on tõepoolest potentsiaali pakkuda Venemaa FIFA maailmameistrivõistluste 2018 parimaks voogesituse kogemuseks, et teised voogesitusseadmed ei saa konkureerida. Kuna megajalgpalliüritus on lähedal, mõtlesime teie nöörid lahti lõigata ja aidata teil Interneti-voogesituse valimisel.

Järgige seda juhendit põhjalikult, et näha, kuidas vaadata FIFA World Cup 2018 võistlust Rokul ja tõsta oma kogemusi uuele tasemele.

kuidas vaadata rankis fifa 2018 maailmameistrivõistlusi

Siin on mõned parimad teenused, mida saab Roku kaudu voogesitada, et vaadata Venemaa FIFA 2018 jalgpalli maailmameistrivõistlusi.

Parimad teenused FIFA maailmameistrivõistluste vaatamiseks Rokul

Kaitske oma veebivooge. Hankige endale VPN mööda minna geopiirangutest ja autoriõiguse DMCA teatistest

FuboTV

Parimad teenused FIFA maailmameistrivõistluste vaatamiseks Rokul

Jalgpalli otseülekande võrgus voogesitamine pole kunagi olnud lihtne ja tore, tänu FuboTV-le, kes pakub ülimat spordivoogesituse kogemust. FuboTV on hämmastav online-voogesituse veebiteenus, mis pakub oma kasutajatele 7-päevast tasuta prooviperioodi ja tellimispaketti koguni 29,06 AUD. FuboTV-le pääseb Roku kaudu hõlpsalt ligi FIFA World Cup 2018 mängude otseülekandena.

Sling TV

sling tv fifa World Cup 2018 roku kanal

Sling TV on mõistliku tellimiskulu ja pakutavate kanalite mitmekesisuse tõttu see, mida iga voogesituse austaja sooviks kasutada Roku saates World Cup 2018 voogesitamiseks. Pealegi eristab Sling TV pakutav kohandamismugavus seda teistest voogedastusteenustest. Sling TV tellimustasu on vaid 36,35 AUD kuus ja kasutajad saavad sirvida mitmesuguseid spordi-, meelelahutus-, uudiste kanaleid jne..

DirecTV nüüd

Direc tvnow fifa World Cup 2018 roku kanal

Üks parimatest võrgus voogesituse teenustest; DirecTV Now pakub oma kasutajatele üle 60-aastaseid voogesituskanaleid hinnaga 50,89 AUD kuus. DirecTV Now saavad kasutajad segamatult vaadata oma lemmikspordi spordiüritusi, telesaateid ja filme kvaliteetselt. DirecTV Now peakontor asub Californias ja AT-s&T omab seda. Üks parimaid asju, mis DirecTV Now sellele kõrgusele viis, on voogesituse kvaliteet, mida see kasutajatele pakub.

Kuidas vaadata FIFA maailmameistrivõistlusi 2018 Rokul koos SBS-i ametliku ringhäälinguorganisatsiooniga

Kuidas vaadata FIFA maailmameistrivõistlusi 2018 Rokul koos SBS-i ametliku ringhäälinguorganisatsiooniga

SBS on 2018. aasta FIFA maailmameistrivõistluste ametlik ringhääling Austraalia regioonis. Roku kasutajad saavad FIFA maailmakarika matše hõlpsalt oma seadmetes voogesitada, tellides ametliku SBS-kanali. Kokku 25 FIFA maailmameistrivõistluste mängu tehakse otseülekandena SBS-kanalil võrgus ja seda ka HD-vormingus. Kuid kõik 64 FIFA maailmameistrivõistluste mängu on BS raadios eetris mitmes keeles.

SBS-i välisest Austraaliast pääsemiseks peab teil olema Austraalia IP-aadress. Hankige nüüd Austraalia IP.

SBS on värskendanud FIFA maailmameistrivõistluste mängude ajakava, mida nad võrgus levitavad. Kasutajad saavad SBS-rakenduse kaudu mänge ka mobiiltelefonides otseülekandena voogesitada, kuna sellel on suurepärane kasutajaliides, mis võimaldab kasutajatel vaadata mänge kvaliteetselt ja nautida funktsioone, näiteks 180-kraadiseid kordusmänge.

Kuidas vaadata FIFA maailmameistrivõistlusi 2018 Roku ekraanil koos Match TV mitteametliku saatejuhiga

Kuidas vaadata FIFA maailmameistrivõistlusi 2018 Roku ekraanil koos Match TV mitteametliku saatejuhiga

Match TV on Venemaa ringhäälinguvõrk, mis loodi Venemaa presidendi Vladimir Putini tellimusel. Selle aasta FIFA maailmameistrivõistlusi korraldab Venemaa; seega teeb Match TV kõiki mänge otseülekandes.

Kuna tegemist on geograafiliselt piiratud voogesitusteenusega, peavad kasutajad sellele voogesitusteenusele juurde pääsema, kasutades nuppu Roku VPN.

Kui olete ühendatud vene serveriga, on teil kõigil hea mängu Roku kaudu voogesitada. Lõppude lõpuks on Roku parim saadaolev voogesitusmängija ja Match TV on üks parimaid võimalusi FIFA maailmameistrivõistluste otseülekande ja tasuta voogesitamiseks.

Kuidas vaadata FIFA maailmameistrivõistlusi 2018 Rokul geopiiratud iTV-ga

Kuidas vaadata FIFA maailmameistrivõistlusi 2018 Rokul geopiiratud iTV-ga

iTV on Suurbritannias asuv voogesitusteenus, mida saab kasutada FIFA World Cup 2018 mängude voogesitamiseks Rokus. ITV on aga geograafiliselt piiratud voogesituse teenus, millele ei pääse juurde Suurbritanniast mujalt. Seega peavad kasutajad Suurbritannias asuva serveriga ühenduse loomiseks ja FIFA World Cup 2018 voogudele pääsemiseks kasutama Rokul head VPN-teenust..

VPN-i pakkujadHinnapakkumineVeebisait
PureVPN 10,95 dollarit 1,91 dollaritPerikuu

Eripakkumine: Soodus 85%

Külastage saiti
Loe arvustust
Surfshark 11,91 dollarit 2,87 dollaritPerikuu

Eripakkumine: 83% soodsam

Külastage saiti
Loe arvustust
CyberGhost 12,99 dollarit 3,97 dollaritPerikuu

83% soodustust

Külastage saiti
Loe arvustust
ExpressVPN 12,95 dollarit 12,01 dollaritPerikuu

35% soodsam

Külastage saiti
Loe arvustust

Muud võimalused FIFA maailmameistrivõistluste 2018 vaatamiseks ilma Rokuta

Hoolimata sellest, et Roku on parim voogesitusmängija, pole kõigile mugav, kuna inimesed soovivad rohkem kasutusmugavust ja vaeva. Teine põhjus, miks inimesed ei pruugi Roku voogesituse jaoks valida, on see, et nad on juba tuttavad ja järjekindlad teiste seadmete ja platvormide kasutajad. Kui otsite Roku alternatiivi FIFA World Cup 2018 voogesitamiseks, võite proovida järgmisi võimalusi.

  1. Kodi
  2. Apple TV
  3. Tulekepp

Neid seadmeid saab tasuta kasutada veebis FIFA World Cup 2018 voogesituse jaoks.

Kuidas vaadata FIFA maailmameistrivõistlusi 2018 ilma kaablita

Kas elate digitaalsetel aastatuhandetel ja olete endiselt teleriga ühendatud? Kas sa oled tõsine! Nööri lõikamine on selle ajastu mõte ja soovitame teil seda järgida. Kui teler pole enam mugav, istuge ees, seetõttu on meil teile parim pakkumine. Voogesitage kõiki oma lemmikmänge FIFA maailmameistrivõistluste 2018 otseülekandena ilma kaablita kodus, kontoris või liikvel olles. Iga maailmameistrivõistluste matš on oluline ja te ei saa endale lubada, et üksikmäng maha jääb. Voogesitage kõiki mänge võrgus ilma kaablita, järgides meie eksklusiivset FIFA maailmakarikavõistluse 2018 kaablivoogesituse juhendit.

Kuidas vaadata FIFA World Cup 2018 USA-s

Pettumus on see, et USA ei pääsenud 2018. aasta maailmameistrivõistlustele, kuid siiski saavad kõik USA jalgpallifännid seda otseülekandena otseülekandes edastada. Lihtsalt lugege meie juhendist läbi ja vaadake, kuidas FIFA World Cup 2018-d USA-s vaadata. See põhjalik juhend hõlmab kõiki voogesituse aspekte USA kasutajatele.

Kuidas vaadata FIFA World Cup 2018 avatseremooniat

Vaid 14 päeva pärast algab Venemaal jalgpallimaailma megaüritus, mida saate otseülekandes jälgida kõikjal, kus soovite. Voogesitage avatseremooniat ja jälgige, kuidas kuulsad artistid kogu maailmast esinevad avatseremoonial otseülekandena. Vaadake meie juhendit, kuidas FIFA World Cup 2018 avatseremooniat otseülekandes jälgida.

Lõppsõnad

FIFA maailmameistrivõistlustel on praegu kõik silm peal ja inimesed muutuvad kannatamatuks, kui näha, kuidas rahvad Venemaal jalgpalliväljakul põrkuvad. Vahepeal telerite ees istumist vihkavad voogesitatavad geid otsivad paremaid võimalusi FIFA maailmameistrivõistluste otseülekandena. Mis oleks parem variant kui Roku – parim voogesitusseade riiulil kuni kuupäevani. See juhend hõlmab kõiki peamisi aspekte, millest kasutajad peaksid olema teadlikud FIFA World Cup 2018 voogesituse ajal Rokus. Tutvuge kindlasti juhendiga ja oleme väga tänulikud väärtusliku tagasiside eest.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Thanks! You've already liked this