Kuidas vaadata Jon Jonesi ja Anthony Smithi UFC 235 võitlust Pay Per View

Otsides parimaid viise UFC 235 otseülekande vaatamiseks veebis, lugege selle juhendi kaudu reisi läbi ja kinnitan teile, et leiate parimaid viise selle PPV-sündmuse voogesitamiseks. Oleme selle sündmuse voogesituse hõlmanud erinevatel viisidel, kuna igal kasutajal on oma eelistused.


UFC 235 ametlik promo

Allikas: UFC – ülivõitluse meistrivõistlused

Kuidas vaadata UFC 235 madalaima hinnaga, vaatamise eest

UFC pakub spetsiaalset UFC PPV-teenust, mida saab hõlpsasti kasutada kõikjal maailmas.

Sellel jutul on siiski oma roll!

UFC PPV tellimistasu on igas piirkonnas erinev, nagu näiteks võõrastemajas, peate 6-kuulise plaani eest maksma 64,99 dollarit ja 91,96 dollarit.

ufc ppv USA

Filipiinidel viibides peate maksma 920,00 ₱, mis ümberarvestamisel maksis ainult 17,52 dollarit. Ja VPN-iga maksaks see ainult teile 28,47 dollarit vaadata UFC 235 PPV-d, mis on odavaim variant UFC 235 otseülekande vaatamiseks.

ppv-ufc-peeso

Hankige vpn

Erinevus on selge, tehke nutikas käik!

Nüüd mõtleksite, kuidas saaksite seda hämmastavat allahindlust kasutada. UFC PPV soodushinnaga kasutamiseks on lihtne viis kasutada VPN-i pakkujat, millel on Filipiinide server. Ühendage Filipiinide serveriga VPN-i kaudu ja alustage UFC 235 voogesitust nii madala kiirusega.

Kuidas vaadata UFC 235 Amazon Prime’is

UFC 235 Pay Per View amazoni videol

Amazon Prime on nõudmisel video voogesituse teenus, mida haldab Amazon ise. Viimasel ajal on teenus saanud võrgus voogesituse kogukonnalt palju kiitust. Kuid kuna UFC ja Amazon sõlmisid lepingu UFC Pay per view sündmuste voogesitamiseks, on fännid üle kogu maailma seda sammu hinnanud.

Amazon prime pakub kvaliteetset voogesituse teenust, mistõttu kipuvad paljud inimesed seda valima. Eriti kui teil on võimalus UFC-makse tasulisi vaateid voogesitada, siis on see tagatud oivaline kvaliteetne meelelahutus.

UFC 235 saab kindlasti suurepäraseks tänu suurepäraste võitluskaartide rivistusele ja kogu maailm ootab seda sündmust väga. Nüüd, kui sündmus on nii eriline, on selle voogesitamine Amazon Prime’is kindlasti lõbus. See Amazoni ja UFC vaheline tehing on UFC-d armastavate Amazon Prime’i kasutajate meeleolu tõesti kergendanud, kuna nad ei pea ühtegi muud teenust tellima..

Kasutajad saavad kaklused tellida enne sündmust või saavad nad sündmuse osta 4 tunni pärast. Veel üks tore asi UFC otseülekande tegemisel koos Amazon Prime’iga on see, et kasutajad saavad toimingut reaalajas voogesituse ajal tagasi kerida.

Kuidas vaadata UFC 235 televiisorist Sling

kuidas vaadata ufc 235 televiisorist

Sling TV on üks parimaid võrgus voogesituse teenuseid, mis pakub juurdepääsu paljudele kanalitele ja tasulistele sündmustele. UFC fännid saavad UFC 235 teleris Sling TV vaadata, üritust ette tellides.

Sling TV pakub kvaliteetseid otseülekannete vooge ja kui tegemist on UFC sündmusega, siis ei saa ka te lubada voogude kvaliteedis ohtu seadmist. Sooritage ost enne sündmust ja sündmuse päeval kuvatakse teie ostetud vaatamise eest makstav sündmus teie loendi kõigi kanalite ülaservas.

Sling TV-d pidasin spordiülekannete ja eriti PPV-ürituste esikohaks. Üks asi, mida Sling TV puhul peaksite meeles pidama, on see, et Sling TV on geopiiranguga teenus, millele pääseb juurde ainult USA-s. Seega, kui viibite kusagil väljaspool USA-d ja soovite juurdepääsu Sling TV-le, vajate geopiirangutest kõrvalehoidmiseks VPN-i pakkujat.

Hankige vpn

Kuidas vaadata UFC 235 PS4 Live’is tasuta

vaadata ufc 235 ps4 jones vs smith

Kui teil on PS4 ja soovite UFC sündmust otseülekandena voogesitada, saate seda teha ilma senti maksmata. Lihtsalt järgige neid samme:

 1. Avage rakendus PlayStation Vue
 2. Registreeruge tasuta prooviversiooniks
 3. Minge jaotisse Sport.
 4. ESPN-i kanali otsimine saadaolevate kanalite loendist (registreeruge ka ESPN-i tasuta prooviversiooniks).
 5. Üritus edastatakse ESPN-is, kuna see on selle PPV-ürituse ainus ametlik ringhääling.

Kuidas vaadata UFC 235 tasuta reaalajas veebis

Paljudele inimestele meeldib otsida tasuta vooge, kuna neile ei meeldi premium-teenuste tellimine. Kui olete üks neist inimestest, proovige järgmisi UFC 235 voogesituse tasuta veebis voogesituse viise:

Fight-Live.com

Fight Live on MMA-le pühendatud sait, mis pakub tasuta live-vooge kõigile uusimatele MMA-sündmustele UFC-st, Bellatorist, Boxingust ja WWE-st. Külastage lihtsalt Fight Live’i veebisaiti ja näete esilehel reaalajas olevate ja saadaolevate mängude loendit ning saate neid ühe klõpsuga otseülekandes voogesitada..

UFC 235 Kodil

Kui tegemist on kvaliteetse voogesitusega ja ilma mingit lõivu maksmata, on Kodi üks parimatest saadaolevatest võimalustest. Sellel on arvukalt PPV Kodi lisandeid HD-kvaliteediga otseülekannete voogesitamiseks ilma katkestusteta. Saate UFC 235 Kodis voogesitada ilma probleemideta, kuna sellel on spetsiaalsed UFC lisandmoodulid, mis pakuvad tasuta voogesituse reaalajas sündmusi.

Tasuta voogesituse lingid

Üks paljude kasutajate kõige levinum tava on tasuta veebivoogude jahtimine. On palju saite, mis pakuvad tasuta voogesituse linke, kuid probleem, millega kasutajad nende saitidega silmitsi seisavad, on see, et neid pommitatakse hüpikakende ja reklaamidega. Kui soovite siiski sündmust voogesitada nende linkide kaudu, võite proovida seda linki, pakkudes seda tasuta HD-voogesitust.

http://tv.boxingnewsnow.com/

Järeldus

UFC 235 on kõigi aegade üks paremaid üritusi, kuna mõned suurepärased nimed on võitluskaartidel ja asjaolu, et kaks tiitlivõitu on ühel õhtul üles pandud. Selle sündmuse hüpe on nähtav sotsiaalmeedia platvormidel, kuna konkureerivate võitlejate toetajad näitavad üles oma toetust ja arutelud kuumenevad. UFC 235 voogesitust on Internetis palju, kuid paljud inimesed pole neist teadlikud. Sellepärast arvasimegi, et teavitada kasutajaid olemasolevatest viisidest.

Mõni ülalnimetatud viis nõuab VPN-i kasutamist, sealhulgas tasuta voogesituse valikuid. Mitte ainult sellepärast, et see aitab mööda minna geopiirangutest, vaid ka juhul, kui voogesitate sündmust otseülekandena, krüpteerib see teie liikluse ja kaitseb teid võimuesindajate ja teid luuravate häkkerite eest. Hoidke end siis kokku hoidmas ja kasutage VPN-i seal, kus peaksite!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map