Kuidas vaadata HotStarit väljaspool Indiat USA-s, Suurbritannias, Kanadas jm

Kas olete voogesituse austaja ja soovite teada, kus saate voogesitada kõiki uusi Bollywoodi ja Hollywoodi filme koos India telesaadete, Netflixi sisu ja reaalajas spordiga? Teil võib see kõik olla ühel platvormil, st HotStar. Järgige seda juhendit, et näha, kuidas HotStarit vaadata ja parimat voogesituse kogemust nautida. Ära unusta lugeda ka meie lõplikke kodi lisandeid ja kodi vpn juhendeid.

Mis on HotStar??

CTA

HotStar on kõige populaarsem ja suurim India platvorm online-VOD voogesituse jaoks. See pakub populaarseid filme, telesaateid ja sporti kogu maailmast. Suur hulk India võrgusuunajaid kasutab HotStarit IPL-mängude voogesitamiseks, filmide ja muude India telesaadete voogesitamiseks. Tänapäeval on saadaval väga vähe usaldusväärseid ja kvaliteetseid mobiilseid meelelahutusplatvorme. HotStari käivitamisest on möödunud 3 aastat ja tänaseks on see olnud edukas veebivoogesituse vaatajaskonna meelitamisel.

Teatud sisu saab alla laadida HotStari saidilt. Teatud sisu all peame silmas mõnda vana sisu, mis ei pruugi enam suundumuses olla. Veel üks asi, millest tuleb aru saada, on see, et HotStarist pärit videoid saab alla laadida ainult mobiil- ja tahvelarvutitest, mitte ühestki sülearvutist ega arvutist.

Soovi korral saate oma lemmikfilme vaadata HotStaril Indias, USA-s ja Kanadas. Kui hiljuti oli see saadaval kõigis piirkondades, siis nüüd on see geograafiliselt piiratud.

Millistes riikides on HotStar saadaval ?

Nagu varem öeldud, on HotStar saadaval Indias, Kanadas ja USA-s. Kui kasutate VPN-teenust, saate sellele juurde pääseda kõikjalt maailmast, luues ühenduse vaid ülalnimetatud riikide serveriga.

kuidas hotstarit vaadata

Kuidas avada / vaadata HotStari väljaspool Indiat koos VPN-iga

HotStar on geograafiliselt piiratud sait ja sellel veebisaidil olevale sisule ei pääse juurde mujalt kui Indiast, USA-st ja Kanadast. Seega, kui proovite pääseda Hotstarile mis tahes muust piirkonnast, on piirangute vältimiseks vaja VPN-teenust.

VPN-teenus võimaldab teil luua ühenduse piiranguteta piirkondades asuvate serveritega ja seetõttu varjab see teie IP-d, valmistades selle ülalnimetatud riigi IP-aadressiga. VPN-i kasutamine on väga lihtne, kuna peate vaid lihtsalt kaugserveriga ühenduse looma ja seejärel veebis sirvima, et pääseda juurde kõigele, mis oli piiratud.

VPN-i pakkujadHinnapakkumineVeebisait
PureVPN 10,95 dollarit 2,91 dollaritPerikuu

Eripakkumine: 73% soodsamalt

Külastage saiti
Loe arvustust
Surfshark 11,91 dollarit 1,99 dollaritPerikuu

Eripakkumine: 83% soodsam

Külastage saiti
Loe arvustust
CyberGhost 12,99 dollarit 2,75 dollaritPerikuu

83% soodustust

Külastage saiti
Loe arvustust
ExpressVPN 12,95 dollarit 8,32 dollaritPerikuu

35% soodsam

Külastage saiti
Loe arvustust

Kuidas vaadata USA-s HotStarit ilma VPNta

HotStar polnud varem saadaval üheski teises piirkonnas peale India, kuid hiljuti on see laiendanud oma piirkondi, nagu USA ja Kanada. Seetõttu saavad USA-s HotStarile juurdepääsu soovivad kasutajad seda hõlpsalt VPN-i kasutamata teha. HotStarile on USA-s hõlpsasti juurde pääseda ilma VPN-iga, minnes lihtsalt URL-ile “us.HotStar.com”. See on ametlik domeenilaiend, mida HotStar pakub USA regioonile.

Kuidas vaadata arvutis HotStarit väljaspool Indiat

HotStari vaatamiseks väljaspool India arvutist toimige järgmiselt.

 1. Ava VPN-i rakendus > Logi sisse oma VPN-teenuse juurde.
 2. Nüüd ühendada India piirkonna serverisse.
 3. Avatud teie brauser > Sisestage see URL: https://www.HotStar.com/.
 4. Logi sisse oma HotStari kontole ja hakake HD-kvaliteediga lemmikfilme ja telesaateid vaatama.

Kuidas voogesitada HotStarit iPadis ja iPodis

Parim asi HotStaril on see, et sellel on spetsiaalne rakendus iOS-i jaoks. Seetõttu saavad kasutajad HotStarit hõlpsalt iPadis ja iPodis vaadata.

 1. Ava iTunes’i rakendus pood > Otsing jaoks HotStar > Klõpsake nuppu Rakendus HotStar > Laadige see alla.
 2. Pärast installimise lõppu, avatud rakendus.
 3. Logi sisse teie HotStari mandaate kasutav rakendus > Voogesitage nüüd oma iPadi ja iPodi kaudu kõike, mida soovite vaadata.

Vaata Kanadas asuvat HotStarit

HotStar tehti hiljuti Kanadas juurdepääsetavaks ja Kanadas käivitati spetsiaalne domeen HotStari kasutajatele. Kanadas HotStari jaoks käivitatud domeen on “https://ca.HotStar.com/”. Kanadas HotStari saidile ja rakendusele pääsemiseks pole vaja VPN-i ega puhverservereid. Lihtsalt avage oma brauseris ülalnimetatud veebileht ja registreeruge HotStari teenuste jaoks.

Kuidas vaadata HotStarit Suurbritannias

Kuigi HotStar on saadaval mujal USA-s ja Kanadas kui India, pole see Ühendkuningriigis ametlikult saadaval. Vaatamata sellele, et Suurbritannias on saadaval mõni suurepärane HotStariga võrreldav voogesituse teenus, näiteks Netflix ja Hulu, on selle teenuse voogesitus selles piirkonnas piiratud. Üks hämmastavamaid fakte, mida tuleb tähele panna, on see, et Suurbritannias elavate indiaanlaste arv on suur. Niisiis, selle fakti põhjal otsustades võite küsida, kui palju nad sooviksid oma emakeelset sisu voogesitada, ja mitte ainult, et paljudele inglastele meeldib vaadata Bollywoodi sisu just nii, nagu indiaanlased armastavad Hollywoodi.

Pääsete ainult juurde HotStar Suurbritannias, kasutades VPN-i. Suurbritannias oma HotStaril oma lemmiksisu vaatamiseks muutke lihtsalt oma praegune IP-asukoht Suurbritanniast India regiooniks ja pääsete HotStarile hõlpsalt juurde.

cta 3

Seetõttu peate Ühendkuningriigis HotStarile juurdepääsu saamiseks kasutama VPN-teenust, kuna sisu, mida proovite ilma UK-i IP-st voogesitada, ei esitata, pigem tekib taasesituse tõrge. Sellegipoolest, kui teil on aktiivne VPN-teenus ja olete ühendatud India serveriga, saate vaadata oma lemmiksisu HotStaril. Valitud VPN-teenus peaks olema usaldusväärne ja piisavalt kiire, et aidata teil sisu sujuvalt voogesitada.

Kuidas vaadata HotStari rakendust Araabia riikides

HotStar on suurepärane meedia voogesituse platvorm, millel on palju uut ja trendikat sisu. Paraku pole see Araabia riikides saadaval. Sellised riigid nagu AÜE, Dubai, Saudi, Omaan ja Katar eelistavad India sisu voogesitust, kuid selle saidi geopiirangute tõttu nad seda teha ei saa. Nende riikide HotStari fännid saavad HotStari telesaateid hõlpsalt vaadata, kasutades HotStari puhverserverit või VPN-i teenust.

Kasutades puhverserverit või VPN-i, saavad nad nautida HotStari otseülekandeid ja HotStari telesaateid (mis on kogu maailmas nii hüppelised).

Kuidas vaadata HotStarit Pakistanis

HotStari telesaadete fänne on palju India naaberriigis, st Pakistanis. Pakistani inimesed armastavad vaadata Bollywoodi filme ja India telesaateid. Kahjuks on HotStar Pakistanis piiratud ja ainus viis HotStari otseülekannete või filmide ja telesaadete vaatamiseks on geopiirangutest mööda minemine VPN või HotStar Proxy kaudu.

HotStari allalaadimine

HotStari rakendused on saadaval mitme mobiilsideplatvormi jaoks, näiteks Android-seade ja iOS-põhine seade, nt iPhone. Android-seadmete r mobiiltelefonide jaoks saate selle hõlpsalt alla laadida Google Play poe kaudu ja alla laadida ka veebis saadaval olevad HotStari apk-failid. IOS-põhiste seadmete (nt iPhone ja iPad) puhul saate selle oma seadmest iTubes App Store’i kaudu alla laadida.

HotStari registreerimine

HotStaril saadaolev sisu on kõrge kvaliteediga ja voogesitab puhvrivabalt ilma mahajäänud. Kõigil suurepärastel on aga hind ja sellepärast peavad kasutajad kõigepealt tellima, valides makseplaani. HotStar on lihtsalt Netflixi ja Hulu konkurent ning seetõttu pole selle edastatav sisu tasuta.

Millistes riikides on HotStar saadaval?

HotStar pakub kolme erinevat makseplaani, millest saate valida, ja kõige parem on nende maksekavade puhul see, et need kõik on mõistliku hinnaga. HotStari teenuse registreerumiseks toimige järgmiselt.

 1. Minge lehele https://www.HotStar.com/subscribe/payment.
 2. Valige soovitud makseplaan.
 3. Sisestage oma andmed, st nimi, e-posti aadress ja parool.
 4. Sisestage krediitkaardi andmed.
 5. Kinnitage üksikasjad.
 6. Nautige oma lemmiksaadete vaatamist HotStaril.

Voogestage kuumate tähtedega subtiitreid

HotStar ei paku subtiitreid igale videole, mis on selle platvormil saadaval, kuid mõnel videol on subtiitrid juba olemas. Subtiitrite olemasolu saate siiski kontrollida, minnes videovalikute juurde ja kontrollides suvandit CC, lubades subtiitrite lubamise.

Kuidas vaadata HotStarit Jio TV Live App-i abil

Rakenduse Jio sim ja Jio TV Live kasutajad saavad hõlpsalt kasutada HotStari otsevoogesituse ja filmide funktsioone, kuid see piirdub ainult indiaani sisuga. Veel üks asi, Jio kasutajad peavad ikkagi HotStar India tellima, enne kui nad saavad HotStaril voogesitust alustada.

HotStari jaoks tasuta VPN

Internetis on saadaval arvukalt tasuta VPN-e ja HotStari puhverservereid, kuid me ei soovita tavaliselt kasutajatel neid tasuta VPN-i proovida nende haavatavuse tõttu. Tasuta VPN rakendab teie voogesitust, kuna tasuta VPN-servereid kasutavad miljonid inimesed kogu maailmas. Seetõttu on voogesituse aeg madalam, mille tulemuseks on palju puhverdamist. Siin on teile siiski mõned soovitused:

 1. ZenMate
 2. Sirvi
 3. Hola
 4. Hidemyass
 5. Spyoff
 6. Tunneli karu
 7. Turvasuudlus
 8. ProtonVPN
 9. Kiirendada
 10. X-VPN

Kuidas HotStarist filme ja telesaateid alla laadida

HotStar India ei luba kasutajatel oma platvormilt filme ja telesaateid alla laadida. Teatud vana või enam trendikat sisu saab siiski HotStarist alla laadida. Video avamisel või otsimisel näete selle kohal võlliikooni. Klõpsake seda ja teie ees on allalaadimisvalik.

Üks asi, mida siin mõista, on see, et te ei saa oma arvutist HotStarist ühtegi videot alla laadida; saate seda teha ainult oma mobiilseadmes või tahvelarvutites.

Vaadake viimaseid HotStari telesaateid / seriaale ja filme

vaadata Hotstari väljaspool Indiat

HotStar India pakub kõiki uusimaid telesaateid, filme ja sporditoiminguid ühel platvormil väga mõistliku hinnaga ja kvaliteetselt. Liituge lihtsalt HotStariga ja saate vaadata kõike, mida ihaldate, ja kõike, mis on uus ja trendikas. Selles on nii India kui ka läänesisu ning Bollywoodi ja Hollywoodi filme.

Kuidas televiisorist HotStarit vaadata

Võite HotStarit oma teleris vaadata külglaadimise meetodil, kuid see töötab ainult Android TV-s. Alustamiseks toimige järgmiselt.

 1. Minge ES File Explorerisse (kõigepealt installige ES failihaldur, kui te pole seda veel installinud).
 2. Avatud Play pood oma teleris > Otsige üles „Android TV külglaadimise käivitaja” ja installige see.
 3. Minge avaekraanile > Avage rakendused > Avage külglaadimise käivitaja rakendus.
 4. Klõpsake ES File Explorer.
 5. Minge võrku > Klõpsake Remote Manager > FTP-aadressi saamiseks lülitage sisse.
 6. Nüüd sisestage oma brauseris või sülearvutis FTP-aadress veebibrauserisse > Teie teler ja arvuti ühendatakse nüüd omavahel.
 7. Nüüd kandke APK-fail arvutist telerisse.
 8. Pärast seda, Lülitage võrgu jagamine välja > Avage allalaaditavad failid.
 9. Kliki HotStar nimekirjast > Klõpsake nuppu Installi > Naudib HotStari kasutamist.

Vaadake HotStar Vijay telerit

Vijay telesaadete vaatamiseks HotStaril minge lihtsalt kanalite jaotisse ja valige Vijay TV. Seal näete kõiki saateid, mis on eetris Vijay TV-st, ja saate nende hulgast hõlpsalt valida ning voogesitust teha. HotStari kasutamine on nii lihtne!

HotStar Rokul

Roku on tipptasemel voogesitusseade, mille on välja töötanud ja tootnud Roku Inc. See on tõepoolest üks eelistatumaid voogesitusseadmeid selliste teenuste kasutamiseks nagu Netflix ja Hulu, kuna selle pakutavad voogesituse kogemused on ülimalt võrreldamatud. Kõigile HotStari fännidele, kes soovivad teada, kas HotStar on saadaval n Roku, peaksite olema õnnelik, et see on saadaval Roku kanalipoes. Minge lihtsalt Roku kanalite poodi, installige oma Roku seadmesse HotStar kanal ja nautige voogesitust.

Viimased märkused

Voogesitusteenused, nagu Netflix, Hulu, Amazon ja HotStar, on meelelahutuse ja voogesituse geenide lemmik. HotStar on hämmastav voogesitusteenus, see pole kindlasti mitte ainult konkurentsi pakkunud Netflixile ja Hulule, vaid on ka India sisu reklaamimisel sammu edasi jõudnud. Selle pakutav mitmekesisus on kindlasti suurem kui muud voogesitusteenused. See pakub isegi spordiülekandeid reaalajas, mis on suurepärane asi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this