Kuidas vaadata filmi UFC 235 Jones vs Smith Kodi Kryptoni, Leida ja FireSticki vahendusel

Kas otsite muretut võimalust UFC 235 põhiturniiri otseülekande tasuta voogesitamiseks? Seejärel lugege meie juhendit ja vaadake, kuidas saate hõlpsalt Jodi vs Smithi Kodil vaadata. Nautige kogu UFC sündmust otse Kodi kaudu selle hämmastavate Kodi lisandmoodulite kaudu, pakkudes HD-vooge ühe klõpsuga.

Jon Jones naasis pärast 15-kuulist suspensiooni UFC 232 juures kaheksanurgale. Ta seisis vastamisi Alexander Gustafssoniga ja säilitas UFC kergekaalu meistrivõistlused. Nüüd on ta valmis kaitsma oma tiitlit Anthony “Lionheart” Smithi vastu 2. märtsil UFC 235-l Las Vegases, NV.

Anthony Smith on suurepärane ründaja ja kaheksanurgas kiire, mis on Jonesi üks asi, mida meeles pidada. Jon Jonesi Jiu-Jitsu ja poksikombinatsioon tulevad talle aga kindlasti kasuks. Smithi maapealne mäng on nõrk, kuna ta pole just palju vaeva näinud, kuid Jonesi maapealne mäng on tugev ja see võib Smithile probleeme tekitada.

Mõlemad võitlejad on jõudnud tippu ja püsinud kogu karjääri jooksul alandlikena. Isegi UFC 235 pressikonverentsil esitasid mõlemad võitlejad üksteisele lugupidavaid märkusi, mis näitavad nende küpsust.

Otseülekanne UFC 235 Kodil

See saab olema üks põrgulik võitlus ja te ei saa seda endale jätta. Kui teil on ringhäälinguprobleeme või otsite võimalust selle otseülekande voogesitamiseks, on teie jaoks parim saadaolev võimalus Kodi.

LAS VEGAS, NEVADA – 31. JAANUAR: UFC 235 pressikonverentsi ajal David Copperfieldi teatris MGM Grandis 31. jaanuaril 2019 Las Vegases Nevadas.

Kodil on mõned parimad lisandmoodulid võitlusspordi otseülekande tegemiseks ilma mingit lõivu maksmata. Kodi kaudu voogesitamine ilma VPN-ita võib siiski olla riskantne, kuna tasuta vooge pakkuvad lisandmoodulid on mõnikord piraatluse objektiks. Seetõttu olge parem kui kahetsege, kasutage oma privaatsuse kaitsmiseks usaldusväärset VPN-teenust.

Seal on spetsiaalsed parimad Kodi VPN-i pakkujad, näiteks PureVPN, millel on spetsiaalne Kodi lisandmoodul. See võimaldab kasutajatel nautida Kodi abil voogesitust ilma ühenduvuse probleemideta. Lisaks saate Kodi lisandmoodulite voogesitust ja VPN-serveriga ühendamist nautida sujuvat voogesitust, kuna nendel serveritel on kiirem allalaadimise ja üleslaadimise kiirus.

saada kodi vpn cta

Kuidas vaadata Jon Jonesi ja Anthony Smithi saatel Kodi Krypton 17.6

 1. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Seadistused ikoonkuidas vaadata ufc 235 kohta kodi
 2. Klõpsake nuppu Toimik Juhataja valik > Topeltklõpsake nuppu Lisamaallikas valik > Avaneb dialoogibokskodi lisand UFC 235-le
 3. Klõpsake nuppu <Puudub> ja sisesta see URL http://onenation.info/Repo/ > Klõpsake nuppu Okei. Pange sellele meediaallikale nimiÜks rahvas” > Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei uuesti dialoogiboksi sulgemiseksvaadata ufc 235 krüptoonil 17.6
 4. Naaske Kodi peamenüüsse ja klõpsake nuppu Lisamaons sakkufc235 kodi hoidla
 5. Klõpsake nuppu Kast ikoon vasakus ülanurgasvaadata ufc 235 planeedil mma
 6. Valige Installi alates Zip faili valikkodi zip-fail jaoks jones vs smith
 7. Kerige loendit ja klõpsake nuppu Üks Rahvas > Kliki onenation-1.0.5.zip ja oodake teadetühe rahva repositooriumis, et vaadata ufc kohta kodi
 8. Nüüd klõpsake nuppu Installi alates Hoidla faili suvand > Kerige loendist allapoole ja valige Ühe rahva hoidlaKuidas vaadata Smith vs Jonesi Kodi Leida 18-l
 9. Minema Video lisandmoodulid kausta > Valige Pettus > Klõpsake nuppu Installi > Oodake teadet

Kuidas vaadata UFC Jon Jonesit vs Anthony Smithi Kodi FireStickis

Kuidas vaadata Smith vs Jonesi Kodi Leida 18-l

 1. Avatud Kodi > Kliki Seadistused
 2. Avatud Toimik Juhataja valik > Topeltklõpsake nuppu Lisamaallikas valik > Ilmub dialoogiboks
 3. Klõpsake nuppu <Puudub> ja tippige see URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Klõpsake nuppu Okei. Pange see allikas nimeks “Kodil” > Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei jälle
 4. Minge tagasi avaekraanile > Klõpsake nuppu Lisamaons
 5. Klõpsake nuppu Kast ikoon vasakus ülanurgas
 6. Klõpsake nuppu Installi alates Zip faili suvand
 7. Kerige loendit ja klõpsake nuppu Kodil > Kliki kodil-1.3.zip ja oodake teadet
 8. Nüüd klõpsake nuppu Installi alates Hoidla faili suvand > Valige Kodili hoidla nimekirjast
 9. Avatud Video lisandmoodulid kausta > Valige Planeedi MMA > Klõpsake nuppu Installi > Oodake teadet

Kuidas vaadata UFC Jon Jonesit vs Anthony Smithi Kodi FireStickis

Selle põhisündmuse vaatamiseks FireStickis Kodi kaudu peate kõigepealt installima Kodi FireStickile. Pärast Kodi installimist toimige järgmiselt.

 1. Avage Kodi rakendus Fire Stickil
 2. Avage arendaja valikud > Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.

Pärast seda järgige ülalpool Kodi Kryptoni või Kodi Leida puhul kirjeldatud protseduuri – mõlemad on sarnased protseduurid, kuid neil on erinevad lisandmoodulid.

Järeldus

Võitlus toimub järgmisel pühapäeval, kuid hüpe on jõudnud haripunkti ja aja möödudes kasvab see jätkuvalt. Veenduge, et olete oma süsteemiga kohandatud, et sündmust otseülekandena voogesitada, ja jälgige seda intensiivset lööki, kuna mõlemad türannid löövad üksteise otsa läbi.

Mõlemad on kaunistatud võitlejad ja nad on võitnud spordis suurepärase maine. Sellepärast väidavad paljud inimesed seda korra elus.

Kodi abil voogesitamine pole keeruline asi ja teil on kindlasti eelmainitud Kodi lisandmoodulitega suurepärane voogesituse kogemus. Miljonid inimesed loodavad Kodi-le otseülekande vajadusteks ja Kodi ei pane kunagi kellelegi pettumust. Sellegipoolest on turvalise voogesituse jaoks väga soovitatav VPN-teenuse pakkuja olemasolu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this