Kuidas paigaldada showbox Kodi – 8 sammu juhend

Soovitame teil tutvuda meie ulatusliku kodi lisandite juhendiga ja miks on Kodi VPN vajalik kõigi teie voogude jaoks.


Showboxi Kodi hoidla

Showbox on Kodi lisandmoodul, mis pakub Netflixi ja muude teie seadmes olevate telesaadete voogesitust tasuta. Suurepärane kogemus telesaadete vaatamiseks HD-kvaliteediga videote abil, mis hõlbustavad teid meelelahutustundide pikendamisel. Showboxi saab installida SuperRepo hoidlast, mis sisaldab peaaegu kõiki kanaleid, mis Kodis kunagi eksisteerinud on ning see kuulub 2018. aasta parimate kodi-hoidlate hulka. Showbox on mõne lisandmooduli hulgas, mis töötab ka Xbox One Kodi’is.
Selles juhendis pakume samm-sammult näpunäidete Kodi installimise protsessi. Nii et olge kursis!

Kuidas installida Showbox Kodi Kryptoni versioonile 17 või uuemale

 1. Avatud Kodi teie süsteemist > Kliki „Seaded” ikooni ülaosas > Minema Failihaldur > Seejärel topeltklõpsake Lisaallikas.kuidas paigaldada showbox kodi
 2. Ekraanile ilmub kast, nii et klõpsake selle peal olevat kohta „Puudub” > Nüüd tippige URL http://srp.nu/ > Klõpsake nuppu Okei > Tippige meediumiallika nimi ‘Superrepo’ > Klõpsake nuppu Okei nii et see salvestab teabeallika.kuidas installida showbox kodi krüptooni versioonile 17
 3. Nüüd minge tagasi Kodi peamenüü lüües ‘Backspace’ vajutage mitu korda klaviatuuril > Valige Lisa mille võite leida vasakust servast > Kliki Pakendi paigaldaja ikoon (vasak ülanurk).showbox kodi seadistusel
 4. Peate valima Installige ZIP-failist > Superrepo > Sealt klõpsake nuppu Krypton > Hoidlad > Superrepo > superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Nüüd oodake, kuni hoidla on installitud. showboxi ZIP-faili URL
 5. Kliki Installi hoidlast > SuperRepo hoidlad [Krypton] [v7] > Kliki Lisandmoodulid > Nüüd vali SuperRepo kõik [Krypton] [v7] > Installi > Oodake, kuni lisandmoodul on installitud ja lubatud.showboks kodi seadetes
 6. Nüüd minge tagasi Installi hoidlast valik > Näete veel ühte hoidlat nimega SuperRepo kõik [Krypton] [v7] > Video lisandmoodulid > Leidke ja klõpsake nuppu Showbox > Klõpsake nuppu Installi.showde voog kodi peal
 7. Oodake lisandmooduli lubamist.showboxi videokonfiguratsioon kodil
 8. Mine tagasi Kodi peamenüü > Kliki Lisandmoodulid > Video lisandmoodulid > Showbox > Vaadake Netflixi telesaateid ja palju muud, nii et Nautige!

showbox kodi peal

Kuidas installida Showbox Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Ava Kodi > Süsteem > Failihaldur > Topeltklõpsake nuppu Lisa allikas > Klõpsake nuppu Puudub > Sisestage URL http://srp.nu/ > Klõpsake nuppu Valmis > Tüüp Nimi ‘Super Repo’ > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu OK.
 2. Minge Kodi avaekraanile > Süsteem > Lisandmoodulid > Installige ZIP-failist > Superrepo > Jarvis > Hoidlad > Superrepo > superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Oodake installimist.
 3. Klõpsake käsul Installi hoidlast > SuperRepo hoidlad> SuperRepo kõik > Installi > Oodake, kuni see installitakse.
 4. Minge uuesti käsku Installi hoidlast > SuperRepo kõik > Video lisandmoodulid > Showbox > Installi.
 5. Minge Kodi avaekraanile > Videod > Lisandmoodulid > Showbox > Nautige!

Kuidas installida ShowBox Kodi Android-kastidesse

Installige Kodi oma Android Boxi, järgides meie juhiseid.

Kui olete Kodi installinud, toimub ShowBoxi installimine Androidi kastidesse samamoodi nagu ülalpool Krypton V17 jaoks välja töötatud..

Kuidas paigaldada showbox Kodi Fire Stickile

Showboxi installimiseks Fire Stickile peab teil olema Kodi Kryptoni versioon 17 esmakordselt Fire Stickile installitud. Pärast Kodi installimist peate järgima järgmisi samme:

 1. Lahtise tulega TV-pulk > Minge seadetesse > Seade > Arendaja valikud > Lülitage ADB silumine sisse > Lülitage tundmatutest allikatest pärit rakendused sisse.
 2. Nüüd minge Fire Stick Home’i > Ava Kodi > ja järgige samme, mis on esile tõstetud Kodi Kryptoni Showboxi puhul.

Showbox Kodi Download

Showboxi otse installimiseks Kodi-le saate alla laadida siin asuvalt lingilt ZIP-faili.

showboxi allalaadimine kodi zip url

Kui olete faili oma süsteemis alla laadinud, saate toimida järgmiselt:

 1. Ava Kodi > Lisandmoodulid > Pakendi paigaldaja ikoon > Installige ZIP-failist > Sirvige oma süsteemis alla laaditud faili > Klõpsake nuppu OK > Oodake lisandmooduli installimist.
 2. Jätkake 5. sammus, nagu on toodud Kodi Kryptoni näituseboksi juhendis.

Showbox Kodi ei tööta / vead / probleemid

Kasutajad on kõigil foorumitel kaevanud selle üle, et Showbox Kodi ei tööta. Teised otsivad lihtsalt Showbox Kodi installimiseks töötavat hoidlat.

Lahendus

Seda pistikprogrammi pole enam üheski hoidlas saadaval, kuna see näib olevat suletud. Seal on Showbox Arize praegu saadaval koos Jesus Box TV repoga. Võite minna edasi ja proovida.

Showboxi Kodi taasesitus ebaõnnestus (kontrolli logi teavet)

See tõrge püsib, kui teenusepakkujatega on probleeme.

Lahendus

Selle probleemi lahendamiseks on vaja värsket installi. Teine võimalus selle probleemi lahendamiseks on Kodi andmebaasi tühjendamine.

Showbox Kodi ülevaated

Kasutajad on juba kritiseerinud Showboxi ja nad usuvad, et on olemas paremaid lisandmooduleid, mis ShowBoxi pakuvad:

showbox reddit ülevaade

Teisest küljest leiate selliseid kasutajaid, kes räägivad selle sisust ja juriidilistest probleemidest:

showboxi twitteri ülevaade

Pärast kõike seda on siin mõned komplimendid:

twitteri showbox

Showbox Kodi vs Showbox Arize Kodi

Showbox on tegelikult rakendus, mis voogesitab ja laadib filme alla torrentitest. See on kolmanda osapoole Kodi lisandmoodul, mis tähendab, et selle pakutavad voogud on ebaseaduslikud. Sarnaselt oma olemusele on Showbox Arize ka kolmanda osapoole Kodi lisandmoodul, mis pakub parima kvaliteediga veebivooge. Sellel kasutajatel on saadaval palju sisu.

Veel üks märgatav erinevus on see, et ShowBox pole enam ühegi hoidla kaudu saadaval. Arvestades, et ShowBox Arize on saadaval Jesus Box TV repo kaudu.

Lõppsõnad

Showbox on Kodi kasutajate jaoks ülim valik, kui soovite oma süsteemis hõlpsalt populaarseid Netflixi saateid ja muid telesaateid vaadata. See on lemmiklisand, et oma aega veeta ja olla kursis kõigi uusimate telesaadetega, mis eetris kogu maailmas. Selles juhendis esitasime juhendaja Showboxi installimiseks Kodi-le. Niisiis, nautige, kuni see kestab!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map