Kuidas paigaldada Pro Sport Kodile vähem kui 5 minutiga

Ükskõik, kas tegemist on Ameerika jalgpalli, jäähoki või mõne muu maailma spordiga, on Pro Sportil see kõik olemas. See on kolmanda osapoole Kodi lisandmoodul, kus saate jälgida Ameerika sporti nii kaua kui soovite. Pro Sport Kodi 2017 voogesitab elavat sporti kogu maailmast ja viib selle otse Kodi kastidesse või arvutisse.


Selles juhendis arutame, kuidas paigaldada Pro Sport Kodi ja ka Fire Stickile. Lisaks käsitletakse kõiki Pro Sport Kodi-ga seotud probleeme, nii et loe edasi!

Kuidas paigaldada Pro Sport Kodi Jarvis 16
Kuidas paigaldada Pro Sport Kodi Fire Stickile
Kuidas värskendada Kodi veebisaidil Pro Sport
Pro Sport Kodi Lae alla ZIP-URL
Pro Sport Kodi Reddit – ülevaateid
Pro Sport Kodi ei tööta / vead / probleemid

Kuidas paigaldada Pro Sport Kodi Kryptoni versioonile 17 või uuemale

 1. Käivitage Kodi teie süsteemis > Minema Seadistused (ülemises menüüs asuv hammasrattaikoon) > Nüüd klõpsake nuppu Failihaldur > Siin peate topeltklõpsama Lisage allikas.kuidas paigaldada pro sport sporti
 2. Kui kast avaneb, klõpsake sinna, kus ta ütleb „Puudub” > Seejärel tippige URL https://cazwall.com/repo/ ja klõpsake nuppu Okei > Pange hoidlale nimi ‘SC’ ja klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei jälle nii, et kast sulgub.kuidas installida pro sport kodi krüptooni versioonile 17 või uuemale
 3. Minema Kodi kodu > Kliki Lisandmoodulid vahekaart vasakpoolses menüüs > Nüüd klõpsake nuppu Kastiikoon asub peal.kuidas lisada kodi spordisporti
 4. Siin peate klõpsama Installige ZIP-failist valik > Seejärel valige SC pikast nimekirjast > Seejärel klõpsake nuppu Hoidla > Nüüd lõpuks klõpsake nuppu repository.simplycaz-1.0.2.zip > Oodake, kuni see installitakse.pro sport kodi ZIP-faili allalaadimise URL
 5. Kliki Installi hoidlast > Kerige alla ja klõpsake nuppu Lihtsalt Caz Repo > Siis Video lisandmoodulid > Valige Pro Sport > Installi.pro sport kodi häälestus
 6. Lisandmooduli kuvamiseks minge aadressile Kodi kodu > Lisandmoodulid > Video lisandmoodulid > Pro Sport > Nüüd jälgige Pro Sporti NHL-i, NFL NBA-d ja muid spordialasid.

pro sport kodi seaded

Kuidas paigaldada Pro Sport Kodi Jarvise versioonile 16 või madalamale

 1. Käivitage Kodi Jarvis > Puudutage menüüd Süsteemimenüü > Klõpsake suvandit Failihaldur > Topeltklõpsake nuppu Lisa allikas > Kui dialoogiboks avaneb, klõpsake nuppu „Puudub”.
 2. Tüüp URL https://cazwall.com/repo/ ja klõpsake nuppu Valmis > Tüübi nimi ‘SC’ ja klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei kasti sulgemiseks.
 3. Nüüd minge tagasi Kodi peamenüü > Kliki Süsteem valik uuesti > Seejärel klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Installige ZIP-failist > Valige SC nimekirjast > Nüüd klõpsake nuppu Hoidla > repository.simplycaz-1.0.2.zip
 4. Nüüd vali Installi hoidlast > Lihtsalt Caz Repo > Video lisandmoodulid > Pro Sport > Installi > Nautige elavat sporti!

Kuidas paigaldada Pro Sport Kodi Fire Stickile

 1. Avage ekraanil seade Fire Stick > Minge seadetesse > Klõpsake valikul Seade > Siis arendaja võimalus > Nüüd valige Lülita ADB silumine ja rakendused sisse tundmatutest allikatest.
 2. Nüüd minge Fire Stick Home’i > Avage Kodi ja järgige ülaltoodud jaotises kirjeldatud samme.

Kuidas värskendada Kodi veebisaidil Pro Sport

Kodi värskendab Kodi lisandmooduleid automaatselt. Kui teie Kodi ei värskenda lisandmooduleid, peate seda tegema käsitsi.

 1. Pro Sport’i käsitsi värskendamiseks avage Kodi > Seejärel klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Video lisandmoodulid > Siis Paremklõpsake Pro Sport ja klõpsake nuppu Teave.
 2. Ekraani allservast leiate Uuenda variant, nii et klõpsake seda. Mõlemal juhul võiksite ka klõpsata Automaatne värskendamine värskenduse kõrval olev variant ja keerake seda PEAL.

Pro Sport Kodi Lae alla ZIP-URL

Teine võimalus Pro Sport Kodi 2017 allalaadimiseks on Zip URL-i kaudu. Lihtsalt Caz Repo allalaadimiseks klõpsake SIIN ja järgige allpool toodud juhiseid:

 1. Käivitage Kodi > Minge lisandmoodulitesse > Kastiikoon > Installige ZIP-failist > Liikuge allalaaditud ZIP-failis ja laadige see üles.
 2. Klõpsake käsul Installi hoidlast > Lihtsalt Caz Repo > Video lisandmoodulid > Pro Sport > Installi.

Pro Sport Kodi Reddit – ülevaateid

@ESPNCleveland Pro spordirakendus Kodis Firestickil, mul polnud mängude vaatamisega probleeme.

– Tully Mars (@ TullyMars6) 7. oktoober 2017

@ESPNCleveland Pro spordirakendus Kodis Firestickil, mul polnud mängude vaatamisega probleeme.

– Tully Mars (@ TullyMars6) 7. oktoober 2017

Kodi kasutajad on Kodi Fire Sticki vahendusel Pro Sport Appi abil jälginud Ameerika jalgpalli. Inimestel pole mängu vaatamise probleeme selle pakutava voogesituse kvaliteedi tõttu.

Kodi, Sport, Pro Sport, NFL, valivad mängu ja siis valivad voo. Peaksin hea leidmiseks vaatama mõnda voogu. Pic.twitter.com/XLu2oqtIrz

– sarah (@ sarahleigh27) 17. september 2017

Mõne Kodi kasutaja sõnul peate võib-olla klõpsama Pro Spordi lisandmoodulil mõne voo enne, kui saate Kodi töötamiseks õige voo. See väide kehtib, kuna autoriõiguse rikkumise väidete tõttu võidakse osa reaalajas voogesituse veebisaidi allikatest aktiivse tegevuse ajal sulgeda.

Pro Sport Kodi ei tööta / vead puudutavad probleemid

Pro Sport Kodi 2017 mittetöötavad probleemid võivad jääda teie külge kogu ülejäänud elu, kuid meil on selle lisa jaoks õige lahendus. Mõned probleemid ja nende lahendused on esitatud allpool:

Pro Sporti tõrkelogi

See Kodi Pro Sport viga ilmneb siis, kui olete installinud vale või suletud hoidla. Mõlemal juhul võib logikontrolli tõrge ilmneda ka siis, kui mõni lisandmoodul on ajutiselt suletud.

Lahendus

Selle probleemi lahendamiseks peate kaaluma Pro Sport’i installimist koos programmiga Simply Caz Repo. Selle lisandmooduli installimine teistesse hoidlatesse ei pruugi aidata korralikult töötada.

Aeglane sirvimine või allikaid ei leitud

Mõne Kodi kasutaja jaoks võib nende suurim probleem olla aeglane sirvimine või lihtsalt sirvimise puudumine. Kui klõpsate spordi otseülekande vaatamiseks allikal, siis olete pettunud, kui saate teada, et seda ei voogesita.

Lahendus

Aeglase sirvimise jaoks peate sirvimiskiiruse suurendamiseks tühjendama Kodi vahemälu. Kui nüüd arvestada ‘No Source Error’iga, näitab Pro Sport ainult neid matše, mida mängitakse otseülekandes. Mängude jaoks pole saadaval ühtegi esiletõstmist ega ühtegi spordieelse matši analüüsi. Seega saab allikaid leida ainult reaalajas tegevuse alguses.

Selle mähkimine

Pro Sport, Kodi lisandmoodul, milles pakutakse aktiivset Ameerika sporti, on Ameerika Kodi kasutajate seas väga populaarne Kodi lisandmoodul. See vahendab HD-voogesituse otseülekannet NFL-, NHL- ja NBA-mängudele. See juhend aitab teil Pro Sport Kodi koos Simply Caz Repoga installida ja spordi otseülekannet vaadata.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map