Kuidas paigaldada popkorni aeg Kodile vähem kui 2 minutiga

Dimitroloogia popkorni aja hoidla

Popcorn Time ise on veebimeedia voogesituse platvorm, kuhu on integreeritud BitTorrent klient. Kodi lisandmoodulite arendajad arvasid aga, et oleks tore see voogesitusplatvorm Kodi peale tuua.


Nii tegid nad Popcorn Time Kodi lisandmooduli, võimaldades kasutajatel laiendada meelelahutuslikku silmaringi ja voogesitada filme piiramatute lisateekide teekideni.

Sellegipoolest on selliste lisandmoodulite kasutamisel võrgu turvalisus väga soovitatav. Kasutage Kodi jaoks VPN-i, et oma liiklust krüpteerida ja pakkuda teile paremat voogesituse kogemust.

Popcorn Time Kodi paigaldusjuhend

 1. Kuidas paigaldada popkorniaega Kodi Leidale ja Kryptonile
 2. Kuidas paigaldada popkorniaega Kodi Jarvis
 3. Kuidas paigaldada Kodi Firestickile popkorni aeg
 4. Laadige alla Kodi popkorni aja ZIP-fail
 5. Kodi popkorni aja ülevaated
 6. Kodi popkorni aeg ei tööta / vead / probleemid

See juhend sisaldab üksikasjalikke samme, kuidas Popcorn Time Kodi installida. Järgige siis järgmisi samme:

Kuidas paigaldada popkorni aeg Kodi Leida või Kryptoni versioonidele

 1. Käivitage Kodi Krypton > Valige Seadistused ikooni, mida näete ülaosas > Kliki Failihaldur.Kuidas paigaldada popkorni aeg Kodi Kryptoni versioonile 17.6 või uuemale
 2. Kerige ekraani vasakus servas topeltklõpsamiseks allapoole Lisage allikas > Tüüp Dimitroloogia hoidla URL https://archive.org/download/repository.lazarus-0.1 > Klõpsake nuppu Okei > Tippige nüüd hoidla nimi s.t.. ‘Laatsarus’ > Klõpsake nuppu Okei.popcorntime on kodi
 3. Minema Kodi kodu vajutades nuppu ‘Backspace’ võti > Valige Lisandmoodulid > Kliki Karbi kujuline vasakus ülanurgas asuv ikoon nimega Package Installer.kuidas seadistada popkorni aja lisand kodi
 4. Valige Installige ZIP-failist > Kerige alla ja valige Laatsarus > Kliki repository.lazarus-0.1.zip > Nüüd oodake hoidla installimist. > Kliki Installi hoidlast > Nüüd leidke Laatsaruse hoidla.installige popcorntime ZIP-failist
 5. Minema Video lisandmoodulid > Valige Kodi popkorni aeg > Tulemus Installi Nupp.popcorntime seadistamine jaanitulel
 6. Lisandmooduli kuvamiseks minge aadressile Kodi kodu > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Siis Video lisandmoodulid > Kodi Popkorni aegKuidas installida popkorni aega Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

Kuidas installida popkorni aega Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Käivitage Kodi Jarvis > Minge süsteemi > Siis File Manager > Topeltklõpsake nuppu Lisa allikas.
 2. Sisestage nüüd URL aadressil http://dimitrology.com/repo/, kui seal on „Puudub” > Klõpsake nuppu Valmis > Tüübi hoidla nimi ‘Dimitrology’ > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu OK.
 3. Minge tagasi Kodi peamenüüsse > Süsteem > Lisandmoodulid > Seejärel klõpsake käsul Installi ZIP-failist > Dimitroloogia > kodipopcorntime.repository-1.0.0.zip
 4. Klõpsake käsul Installi hoidlast > Markop 159 hoidla > Video lisandmoodulid > Kodi popkorni aeg > Installi > Nautige!

Kuidas paigaldada Kodi Firestickile popkorni aeg

Popcorn Time installimine Kodi Firestickile on sarnane ülalpool mainitud sammudega. Siiski on Firestickil teatud VPN-i toimingud ja nõue, mis vajavad teie tähelepanu, nii et järgige allolevaid juhiseid:

 1. Käivitage Firestick > Klõpsake nuppu Süsteem > Seadistused > Arendaja valikud > Luba rakendused tundmatust allikast ja ADB silumine.
 2. Minge Firesticki koju > Klõpsake otsinguriba > Tippige Kodi ja klõpsake sellel > Käivitage Kodi.
 3. Nüüd järgige samme, nagu on kirjeldatud Kodi Leida, Kryptoni või Kodi Jarvise jaoks.

Laadige alla Kodi popkorni aja ZIP-fail

Võimalus on installida Kodi Popcorn Time 2017 otse oma Kodi. Esiteks on vaja alla laadida Kodi Popcorn Time Zip File ja järgida järgmisi samme:

 1. Käivitage Kodi > Puudutage menüüd Lisandmoodulid > Minge vasakus ülanurgas olevasse paketiinstalli ikooni > Klõpsake nuppu Installi ZIP-failist.
 2. Kui kasti ilmub, peate enne nende toimingute alustamist navigeerima või üles laadima ZIP-faili, mille olete enne alla laadinud..
 3. Faili allalaadimine võtab aega > Nüüd klõpsake käsul Installi hoidlast > Valige loendist Markop 159 Repository > Minge jaotisse Video lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Kodi popkorni aeg > Tulemus Install > Olete valmis, nautige!

Popcorn Time saab alla laadida ka järgmistelt allalaadimislingitelt:

 • Laadige GitHubi kaudu alla Kodi popkorni aeg
 • Laadige alla Kodi popkorni aeg Lazaruse hoidla kaudu
 • Laadige alla Dimitroloogia hoidla

Kodi popkorni aja ülevaated

Popkorni aeg on ilmselt kõige mugavam viis etenduste ja filmide vaatamiseks. Eriti kui see on seotud kodi kastiga.

– 8spook (@ 8synced) 30. oktoober 2017

Filmi ja telesaadete vaatamine on palju lihtsam kui miski siin maailmas ja see on täpselt see, mida Kodi kasutajad arvavad. Kaks hiiglast kohtuvad Kodi maailmas esimest korda.

Oi !! Ma tean sellest. Ma kasutan popkorni aega palju rohkem kui showbox. Ma ei kasuta enam Kodi.

– Frank Boateng (@ AFYB01) 30. juuni 2017

Suurem osa Kodi kasutajatest ei tea veel seda, et olemas on Kodi popkorni aja lisandmoodul, mille saate Kodi installida. Kodi tarkvara on palju suurem kui Popcorn Time ja seda ei tohiks võrrelda. Popcorn Time 2017 installimine muutis Kodi tarkvara veelgi suuremaks.

Kodi popkorni aeg ei tööta / vead / probleemid

Sõltuvuse installimine ebaõnnestus

See tõrge võib ilmneda seetõttu, et olete kasutanud valet hoidlat, millel pole Kodi popkorni aja värskendatud versiooni.

Lahendus

Kodi Popcorn Time 2017 installimine Dimitroloogia hoidlast lahendab teie probleemi, kuna sellel on värskendatud versioon Kodi kasutajatele valmis. Ülaltoodud juhendis mainitud toimingud käsitlevad popkorniaja paigaldamist Dimitroloogiast.

Voogu pole saadaval

Võite sageli näha, et kui popcorn Time’is voogesitate mõnda uusimat meediasisu, ilmub teade „Voogesid pole saadaval”. Selle põhjuseks on asjaolu, et Popcorn Time valib torrentitest allika ja mõnikord pole need torrentid saadaval.

Lahendus

Sellele probleemile pole kohest lahendust, kuna see on popkorni aja ainus puudus. Siiski saate siiski üle minna Kodile ja installida pakti lisandmooduli ning voogesitada tasuta filme ja telesaateid.

Asjade kokku pakkimiseks

Popcorn Time on fännide lemmik voogesitusmängija, kes voogesitab torrentite allikaid otse Kodi tarkvarale. Kodi kaudu saate hõlpsalt filme ja telesaateid vaadata. Selles juhendis arutasime, kuidas installida Kodi-le Popcorn Time, et saaksite nautida tundidepikkust meelelahutust. Vaadake seda võrdlusjuhendit popkorni aja ja kodi kohta.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map