Kuidas installida Yoda Kodi lisandmoodul Kodi Leidale, Kryptoni ja Jarvisele (2020 värskendatud)

yoda-kodi-addon-leia

Yoda Kodi on populaarse Exodus Kodi lisandmooduli veel üks kahvel. Selle lisandmooduli kaudu saate nautida filmide, telesaadete, dokumentaalfilmide ja palju muu voogesitust HD- ja 4K-kvaliteediga.

Voogesitamiseks vajate parimat VPN-i, kuna HD- ja 4k-voog on geograafiliselt piiratud ja VPN saab neist piirangutest mööda.

Yoda Kodi hoidla

Yoda Kodi lisandmoodul oli varem saadaval Supremacy Kodi hoidla kaudu, kuid hoidla suleti hiljuti ja nüüd on see saadaval Kodi Iisraeli hoidla kaudu.

Kuidas Yoda Kodi installida lehele / Krypton

Yoda lisandmooduli installimiseks Kodi Leidi versioonile 18 ja Kryptoni versioonile 17.6 toimige järgmiselt.

 1. Avatud Kodi > Kliki Seadete (käiku) ikoon > Avatud Failihaldur.kuidas installida yoda kodi lisand kodi krüptoonile
 2. Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas > Ilmub dialoogiboks > Klõpsake seal, kus ta ütleb > Sisestage see URL aadressiribale „http://www.lvtvv.com/repo/” > Klõpsake nuppu Okei > Andke sellele meediaallikale nimi järgmiselt:Kodil> Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei uuesti dialoogiboksi sulgemiseks.kodil
 3. Mine tagasi Peamenüü > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Kastiikoon vasakus ülanurgas.kuidas seadistada yoda kodi addon
 4. Valige Installige ZIP-failist > Kliki Kodil > Valige hoidla.kodil-1.3.zip > oota teatist.pakt-kodi-zip-fichier-téléchargement
 5. Nüüd klõpsake nuppu Installige hoidlast > Klõpsake nuppu Kodi Iisraeli hoidla > Avatud Video lisandmoodulid kausta.Yoda kodi video lisand
 6. Kerige loendit ja valige Yoda> Klõpsake nuppu Installi > Oodake teadet.

yoda lisand filmidele ja telesaadetele

Kuidas installida Yoda Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Avatud Kodi Jarvis.
 2. Klõpsake nuppu Süsteem > Minema Failihaldur.
 3. Klõpsake nuppu Lisage allikas.
 4. Klõpsake nuppu <Puudub> ja tippige see URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Klõpsake nuppu Valmis > Pange sellele meediumiallika lingile nimi Kodil > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei.
 5. Pea tagasi Kodi kodu Ekraan > Klõpsake nuppu Süsteem > Avatud Lisandmoodulid.
 6. Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Avatud Kodil> Kliki hoidla.kodil-1.3.zip.
 7. Kliki Installi hoidlast valik > Valige Ülimus > Avatud Video lisandmoodulid kausta > Valige Yoda > Klõpsake nuppu Installi.

Kuidas installida Yoda Kodi Fire Stickile

 1. Installi Kodi oma Fire Sticki seadmes.
 2. Minema Arendaja valikud > Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.
 3. Järgige täpsemat ülaltoodud protseduuri Yoda Kodi Kodi krüptooni lisamiseks. Selle punkti edasine menetlus jääb samaks.

Yoda Kodi allalaadimine

 1. Laadige alla Yoda Kodi pistikprogrammi ZIP-fail.
 2. Minema Kodi peamenüü.
 3. Kliki Lisandmoodulid.
 4. Klõpsake nuppu Kast Ikoon.
 5. Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist.
 6. Sirvige süsteemi ja avage allalaaditud ZIP-fail.
 7. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast valik.
 8. Valige Ülimus.
 9. Kliki Video lisandmoodulid.
 10. Valige Yoda > Klõpsake nuppu Installi.

Yoda Kodi – ülevaade

Olen kohanud positiivset tagasisidet Kodi kasutajate Yoda Kodi lisandmooduli kohta. Siin on ülevaade sellest, mida kasutajad selle Kodi lisandmooduli kohta ütlevad:

Kommentaar arutelult Boogertwilliams kommentaar arutelult "Taotlused, soovitused, & Põhitõed – november 2018".

See kasutaja proovis Yoda Kodi konkreetse telesaate voogesituse jaoks ja selle suuri leitud raami link oli HD. See on üks põhjus, miks soovitan Yoda Kodi lisandmoodulit.

Kommentaar arutelult TechnicalPyro kommentaar arutelult "Taotlused, soovitused, & Põhitõed – november 2018".

Tundub, et sellele kasutajale see lisandmoodul meeldib, kuid siin tuvastatud puudus on vastuvõetav. Kodi geeksitele meeldib Traktti integreerimine, et säilitada nende jälgimisnimekirju ja raamatukogu. Yoda on Exodus Kodi lisandmooduli kahvel, kuid sellel pole Trakti konto integratsiooni, nagu Exodusel oli.

Yoda Kodi ei tööta / vead / parandused

Siin on mõned vead, mille Yoda Kodi kasutajad on postitanud erinevatel sotsiaalsetel platvormidel. Niisiis, mõtlesin leida nende vigade korraliku paranduse:

Lisandmooduli installimine ebaõnnestus

Võimalik on, et kui proovite pistikprogrammi installida hoidla videolõikude kaustast, ei pruugi lisandmoodul installida, hüpiktes ilmub teade „Ad-on install ebaõnnestus”..

Paranda

Proovige hoidlat uuesti installida, kuna see tõrge ilmub, kui hoidlas puuduvad mõned failid või kui hoidla on aegunud. Hoidla uuesti installimine värskendab hoidlat ja saate lisandmooduli hõlpsalt installida.

Vooge pole saadaval

See tõrge ilmub siis, kui proovite sisu pealkirja avada lisandmooduliteegist. Selle vea ilmnemise põhjuseks on see, et lingide skrapperid ei suuda haarata teenuseosutajate voogesituse linke konkreetse sisu pealkirja jaoks. Pakkujatel pole konkreetse sisu pealkirja jaoks voogesituslinke või teie süsteemi vahemälu võib olla ülekoormatud.

Paranda

Mitmel sellisel juhul on märgitud, et vahemälu tühjendamine on kasutajaid aidanud. Nii et kui soovite oma Kodi vahemälu tühjendada, siis vaadake meie juhendit „Kuidas videote vahemälu Kodis tühjendada”.

Lõppsõnad

Exoduse kahvlid jõuavad Internetti ja kaovad, kuid vaid vähestel on võimalus püsida ja maine teenida.

Yoda Kodi on üks neist kahvlitest, millele kasutajad saavad tugineda. Sellel on kvaliteetsed voogesituslingid ja see ei satu sageli alla nagu teised Exoduse kahvlid.

Yoda Kodi lisandmoodul on suurepärane valik Kodi kasutajatele, kes soovivad nautida voogesitusefilme ja telesaateid ilma probleemideta ja keerukate probleemideta. Yoda Kodi liides on täpselt selline nagu Exodus Kodi ja seetõttu on see üsna lihtne ja hõlpsasti kasutatav.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this