Kuidas installida Kodi jaoks UltraSurf VPN

UltraSurf VPN pole nii populaarne VPN-i pakkuja, kuid Kodi VPN-i valimisel on see kindlasti mõistlik valik. Karmi me ei saa seda Kodi parimaks VPN-i liigitada, kuid UltraSurf on Kodi jaoks mõistlik VPN. See on tasuta VPN, mis tähendab, et selle teenuse kasutamiseks pole vaja tellida.


Järgige seda juhendit, et saada lisateavet UltraSurf VPNi ja selle ühilduvuse kohta Kodi ja FireStick seadmetega.

Kuidas installida Kodi jaoks UltraSurf VPN

UltraSurf VPN-il oli beetaversioon Kodi-lisandmoodul, mille saab paigaldada otse Kodi-le täpselt nagu PureVPN Kodi-lisandmoodul. See oli saadaval Kobra hoidlas, kuid kuna see hiljuti suleti, pole UltraSurf Kodi lisandmooduli jälgi üheski teises hoidlas praegu olemas..

Seetõttu on parim viis selle teenuse kasutamiseks installida selle Windowsi töölaua klient ja seejärel käivitada Kodi. Võite alla laadida UltraSurf Windowsi kliendi ja installida see oma süsteemi. Selle kohta lisateabe saamiseks lugege meie juhiseid VPN-i installimiseks Kodi juhendist.

Kui olete selle installinud, registreerige lihtsalt ennast. Seejärel logige sisse ja looge soovitud turvalise serveriga ühendus. Kui olete ühendatud turvalise serveriga, avage Kodi ja alustage voogesitust kõigi Kodi lisandmoodulitega. Üks VPN-i eeliseid on see, et saate nautida voogesitust IPTV Kodi-lisandmoodulitega, kuna need on geograafiliselt piiratud.

Kuidas installida UltraSurf VPN FireSticki jaoks

FireStickist on oma juurdepääsetavuste ja funktsioonide tõttu saamas esimeseks ülevaatlikeks vaatlejateks kogu maailmas. Omades palju erinevaid rakendusi, võimaldab see kasutajatel voogesitada peaaegu kõike, mida nad soovivad vaadata. Kuid teades, et paljud inimesed armastavad tasuta voogesitust, on Kodi saidil FireStick muutunud trendiks.

Firenze VPN-i olemasolu on väga oluline, isegi kui te ei kasuta Kodi, kuna paljud rakendused ja nende kaudu saadaolev sisu on geograafiliselt piiratud. Paljud kasutajad seisavad lemmikfilmide, telesaadete vms voogesituse ajal silmitsi probleemidega, kuna nad on geograafiliselt piiratud või on nende Interneti-teenuse pakkuja blokeeritud.

Seega, kui soovite nautida probleemivaba võrgus voogesituse kogemust, siis järgige UltraSurf VPN installimiseks FireStickile järgmisi samme:

 1. Käivitage oma FireStick > Klõpsake peamenüüs otsinguvõimalust.
 2. Tüüp Allalaadija ja klõpsake nuppu Otsi.
 3. Klõpsake otsingutulemusel allalaadija rakendusel ja klõpsake nuppu Saage.
 4. Kui olete rakenduse Downloader oma FireStickisse installinud, avage rakendus.
 5. Nüüd sisestage see URL rakenduse otsinguribale: https: // bitly / 2lSyySP > Klõpsake nuppu Mine.
 6. Kui allalaadimine on lõpule jõudnud, klõpsake nuppu Järgmine.
 7. Kui ilmub dialoogiboks, klõpsake installimisel ja oodake rakenduse installimist.
 8. Pärast rakenduse installimist klõpsake nuppu Avatud.
 9. Kui rakendus avaneb, näete ette lülitusnuppu. Turvalise serveriga ühenduse loomiseks klõpsake sellel.

See installiprotsess võtab vaevalt 5 minutit ja olete valmis turvaliseks voogesituseks. Kui soovite aga FireStickis tasuta sisu voogesitada, peate kõigepealt installima Kodi FireStickis.

Kas UltraSurf VPN on ohutu?

See on iga kasutaja peamine mure, kuna VPN-i valimise põhjuseks on nende privaatsuse kaitsmine. Peaaegu iga VPN-i pakkuja väidab end olevat parim ja turvalisem teenusepakkuja, kuid viimasel ajal on paljud pakkujad jätnud oma väited tõeseks. DNS-i lekked ja nurjunud IP-maskeerimine on tasuta VPN-i pakkujate puhul tavalised asjad.

Nende turvaprotokollid pole nii tugevad, et need suudaksid pakkuda täielikku turvalisust nagu esmaklassilised VPN-i pakkujad. Seetõttu on paljudel kasutajatel tasuta VPN-i pakkujatega seotud usaldusprobleeme. UltraSurf VPN on üks tasuta teenuse pakkujaid ja paljud inimesed on selle kaudu paljudes foorumites küsitlenud. Minu arvates on nii, et kui kasutate UltraSurfi voogesituse otstarbel, siis on see nagu kõigi teiste kasutamine turvaline kasutada.

UltraSurf VPN ülevaated

UltraSurf VPN on juba mõnda aega selles valdkonnas töötanud ja VPN-i tööstusega tuttavad kasutajad teavad sellest. Parema pildi saamiseks teiste arvamustest olen lisanud mõned Redditi lõimed:

Kommentaar arutelult N3w0ne kommentaar arutelult "Milline on parim kaasaskantav, tasuta vpn koos Euroopa serveritega.".

See kasutaja on andnud UltraSurf VPN-i kohta positiivset tagasisidet. Üks olulisemaid märkusi on aga see, et ta on ka maininud, et ta on seda YouTube’i blokeeringu tühjendamiseks kasutanud. See tähendab, et kui kasutate UltraSurf VPN-i ainult piirangutest mööda hiilimiseks, on see hea võimalus.

Kommentaar arutelult redditmaid kommentaar arutelust "Kas ma ei saa VPN-i asemel kasutada ainult ultraurfi??".

See kasutaja on selgelt teatanud, et UltraSurf VPN-i ei saa kasutada muuks kui saidi deblokeerimiseks. Tema mainitud põhjus on legitiimne, et UltraSurf VPN-i pakutav turvaprotokoll on küsitav, nagu ka nende tavad. Jällegi, nii on see ka kõigi teiste tasuta VPN-teenuste puhul.

Järeldus

Selle ülevaate kokkuvõtteks ütleksin, et UltraSurf VPN on mõistlik teenus veebiserveritele. Põhjus on see, et see blokeerib peaaegu kõik piiratud saidid ja ka UltraSurf Kodi kogemus on rahuldav. Sellegipoolest ei soovitaks ma kasutajatel seda VPN-i valida, kui nad soovivad tipptasemel privaatsust.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map