Kuidas installida Exodus Redux Kodi Leidale, Kryptonile ja Jarvisele

exodus-redux-kodi-addon

Exodus Redux Kodi lisand on kuulsa Exodus Kodi lisandmooduli kahvel, millel on peaaegu samad funktsioonid ja liides. Selle ülikiirete voogude kaudu saavad kasutajad HD-kvaliteediga nautida kõiki uusimaid filme, telesaateid, dokumentaalfilme jne.

On tungivalt soovitatav, et kasutajad telliksid Kodi jaoks usaldusväärse VPN-i, et kaitsta oma privaatsust ja pääseda juurde geograafiliselt piiratud voogudele.

Exodus Redux on veel üks Exodus Kodi kahvel, mis mõni aeg tagasi sisenes tööstusesse. Kuid erinevalt teistest Kodi lisandmoodulitest tuleb see lambda-kraapidega korralikult seadistada, et see saaks hästi töötada. Olen selles juhendis esitanud täieliku installiprotseduuri; veenduge, et te ei jätaks ühtegi sammu vahele.

Exodus Redux Kodi lisavarahoidla

Saate installida IAC Githubist Exodus Reduxi lisandmooduli värskendatud versiooni teile KOdi Leia verison 18 või selle uuemate versioonide jaoks. Nagu Kryponni kasutajad, saab Exodus Redux Kodi lisandmooduli installida Lazy Kodi hoidla kaudu, mis on tuntud kui tervikpakett, millel on arvukalt muid hoidlaid enda sees.

Nii nagu Exodus Kodi lisand, on Exodus Redux saadaval ka erinevate hoidlate kaudu. Asi on selles, et hoidlate arendajatele meeldib hostida lisandeid, mis on nõudluse või populaarsuse tõttu, kuna see tõstab neid esile.

Kuidas installida Exodus Redux Kodi Leida versioonile 18 ja uuemale

 1. Avage Kodi ja klõpsake nuppu Süsteemiikoon (hammasrattaikoon) peamenüüst  > Klõpsake nuppu Failihaldur valik
 2. Topeltklõpsake ikooni Lisa allikas suvand > Klõpsake seal, kus ta ütleb   ja sisesta see URL: https://i-a-c.github.io/  nagu see vastaval väljal  > Klõpsake nuppu Okei > Pange see URL nimeks Redux ja klõpsake nuppu Okei
 3. Naase Kodi peamenüüsse > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid sakk > Klõpsake nuppu Pakendi installija ikoon vasakus ülanurgas
 4. Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist valik > Kerige loendist allapoole ja valige Redux > Valige repository.exodusredux-x.x.x.zip > Oodake teadet
 5. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast valik > Minema Exodus Redux Repo > Suunake Video lisandmoodulid kausta > Valige Exodus Redux > Tulemus Installi > Oodake teadet

Kuidas installida Exodus Redux Kodi Kryptoni versioonile 17.6 või madalamale

Exodus Redux Kodi lisandmooduli installimiseks oma Kodi Leida ja Kryptoni versioonidele toimige järgmiselt.

 1. Avatud Kodi.
 2. Klõpsake nuppu Seadistused ikoon > Avatud Failihaldur > Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas.
 3. Klõpsake nuppu „Puudub” ja sisestage URL: http://lazykodi.com/ > Klõpsake nuppu Okei. Pange see allikas nüüd nimeks ‘Laisk’ > Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei uuesti dialoogiboksi sulgemiseks.
 4. Pea tagasi Peamenüü > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid.
 5. Klõpsake nuppu Kastiikoon (Pakendi installija ikoon) vasakus ülanurgas.
 6. Kliki Installige ZIP-failist valik > Kerige saadaolevate valikute loendit ja valige “Laisk”.
 7. Kliki ZIP-id kausta > Klõpsake nuppu EXODUSREDUX.zip > Oodake teadet.
 8. Nüüd klõpsake nuppu Installi hoidlast valik > Kliki Exodus Redux Repo > Avatud Video lisandmoodulid kausta.
 9. Kliki Exodus Redux > Tulemus Installi.

Nüüd peate lubama Lambda Scrappers, toimige järgmiselt.

 1. Pärast installimist avage menüü Lisandmoodulid Lisandmoodulid..
 2. Klõpsake nuppu Tööriistad.
 3. Klõpsake valikul Seaded: pakkujad.
 4. Hõljutage kursorit pakkujate kohal > Klõpsake valikul Mooduli pakkujate allikas.
 5. Muuta Vaikimisi kuni Lambda Kaabitsad ja klõpsake nuppu

Exodus Redux Kodi allalaadimine

 1. Lae alla Exodus Redux ZIP-fail.
 2. Käivita Kodi > Klõpsake nuppu Lisandmoodulid.
 3. Klõpsake nuppu Kastiikoon > Valige Installige ZIP-failist > Sirvige ja avage allalaaditud ZIP-fail.
 4. Valige Installi hoidlast > Kliki Exodus Redux Repo.
 5. Video Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Exodus Redux > Klõpsake nuppu Installi > Oodake teadet.

Exodus Redux Down / ei tööta / vead / parandused

Siin on kaks peamist viga, mis on seotud parandustega, millega Exodus Redux Kodi pistikprogrammi kasutajad tavaliselt kokku puutuvad.

Kontrolli logi viga

Mõnikord hoidla alla laadimisel ei laadita mõnda faili alla; mis põhjustab lisandmooduli installimisel hiljem probleeme. Kontrolli logi tõrge on tõrge, mis kuvatakse, kui hoidlate failidega on probleeme. Teine logi tõrke põhjus on süsteemi vahemälu, kui see on täis.

Paranda

Tühjendage lihtsalt kõik taustandmed ja vahemälu ning proovige siis uuesti. Kui tõrge püsib, laadige hoidla uuesti alla ja installige.

Hoidlaga ei saanud ühendust

Mõnikord suletakse hoidlaallikad või vananeb, tekitades kasutajale probleeme. Kui Kodi ei saa hoidlaallikaga ühendust, kuvatakse see tõrge.

Paranda

Kui näete seda viga, kontrollige URL-i ja veenduge, et link oleks aktiivne. Kui UR on aktiivne, siis kontrollige failihalduris lisatud URL-aadressi, võib-olla olete aadressi valesti kirjutanud, veenduge, et see oleks õige. Kui viga püsib, proovige muud hoidlat.

Järeldus

Internetis on saadaval arvukalt Exodus Kodi kahvleid ja ilmselgelt on raske öelda, milline neist on parim, kuid üks asi, mida ma Exodus Reduxi puhul kogesin, on see, et selle pakutavad voogesituslingid töötavad suurepäraselt. Exodus Reduxil on sama liides nagu legendaarsel Exodus Kodi lisandmoodulil ja funktsioone korratakse.

Kuid üks asi, mida tuleks meeles pidada, on see kolmanda osapoole lisandmoodul ja peaksite seda kasutama koos Kodi parima VPN-iga, et kaitsta end privaatsuse rikkumise probleemide eest.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this