Kuidas installida Beast Kodi ehitamine vähem kui 7 minutiga

Beast Kodi lisandmoodul on populaarne ehitamine nagu titaanist kodi ehitamine. Selle põhjuseks on see, et see on Kodi jaoks parim spordisündmuste voogesituse ehitamine. Kasutajad saavad installida Beast Kodi 18 Leida, 17 Krypton või Beast Kodi 16.1 Jarvis mis tahes platvormile nagu Mac, Android või Windows. Beast Kodi ehitada 17.4 on installitud mõned suurepärased kodi lisandmoodulid. Beast Kodi 17 pakutava voo kvaliteet on laitmatu isegi siis, kui olete ühendatud Kodi parima VPN-iga.

Beast Kodi register ja Beast Kodi sisselogimine on mõned uued asjad, mida te ei näe koos teiste parimate kodi ehituse ja lisandmoodulitega. Selles juhendis näitame teile, kuidas installida Beast Kodi.

Kuidas installida metsalist Kodi Kryptoni versioonile 17 või uuemale

 1. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Seadistused Ikoon > Minema Toimik Juhataja.kuidas metsalist kodisse installida
 2. Klõpsake nuppu Lisama Allikas > Kliki Puudub > Sisestage see URL: https://thebeast2.com/repo/ > Klõpsake nuppu Okei.kuidas installida metsaline kodi krüptooni versioonile 17 või uuemale
 3. Anna nimi ‘Metsaline Repo ” selle allika juurde > Kliki Okei > Mine tagasi Kodu Ekraan kasutades ESC võti.kuidas koletist metsalist lisada
 4. Kliki Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Kast vormitud ikoon > Klõpsake nuppu Installi alates Zip Toimik > Klõpsake nuppu Beast Repo> Ava repository.beast > Valige „repository.beast-1.14.zip”.metsaline kodi
 5. Klõpsake nuppu Installi alates Hoidla > Ava “Metsalise hoidla ” > Valige „Programmi lisandmoodulid ” > Klõpsake „ Metsaline Nõustaja USA.” > Kliki Installi > Oodake, kuni teade ilmub!metsaline 2 kodi
 6. Mine tagasi Lisandmoodulid > Klõpsake „Minu lisandmoodulid” > Kliki Programm Lisamaons > Kliki Metsaline Nõustaja USA > Klõpsake nuppu Konfigureeri> Sisestage oma E-post ID ja Parool jaoks allkirjastamine üles.metsalise kodi häälestus
 7. Nüüd avatud Metsaline Nõustaja USA jälle alates Programm Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu „[Ehitaja] ehitab” > Valige 5. oktoobri versioon > Nüüd saate The Beast hõlpsalt kasutada ja nautida!

metsalise kodi seaded

Nüüd pääsete Beast Kodi pistikprogrammile hõlpsalt juurde lisamaons menüü ja nautige oma lemmiksisu.

Kuidas installida metsalist Kodi Jarvise versioonile 16 või uuemale

 1. Avatud Kodi Jarvis> Klõpsake „Süsteem” > vali „Toimik Juhataja”.
 2. Klõpsake „Lisama Allikas” > Kliki “Puudub” > Sisestage see URL: “http://thebeast2.com/repo”.
 3. Mine tagasi Avakuva ja klõpsake nuppu „Süsteem” > Kliki “Lisandmoodulid” > Klõpsake „Installi alates Zip Toimik” > Klõpsake „Metsaline Nõustaja” > Klõpsake „repository.beast-1.14.zip” > Klõpsake nuppu OK > Oodake teadet.
 4. Mine tagasi Kodi kodu ekraan > Klõpsake „Programmid” > Klõpsake nuppu „Minu Lisamaons” > Avatud Programm Lisamaons > Valige „ Metsaline Nõustaja”.
 5. Klõpsake nuppu Seadistamine ikoon> Sisestage e-post aadress teil on registreeritud> Klõpsake nuppu „The Metsaline Oktoobril 5versioon.

Kui see on installitud, taaskäivitage Kodi, et pääseda juurde Beast Kodi lisandmoodulile.

Kuidas installida metsalise Kodi Fire Stickile

Firesticki VPN tagab, et pääsete juurde sellele ehitatavale Fire Stickile, kui näete oma piirkonnas mingeid geopiiranguid.

 1. Avatud Kodi Tulekepp > Klõpsake nuppu Seadistused Ikoon > Klõpsake nuppu Süsteem > Minema Arendaja Valikud > Nüüd Luba Rakendused alates Tundmatu Allikad ja ADB Silumine.
 2. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Seadistused Ikoon > Minema Toimik Juhataja.
 3. Klõpsake nuppu Lisama Allikas > Kliki Puudub > Sisestage see URL: https://thebeast2.com/repo/ > Klõpsake nuppu Okei.
 4. Anna nimi ‘Metsaline Repo ” selle allika juurde > Kliki Okei > Mine tagasi Kodu Ekraan kasutades ESC võti.
 5. Kliki Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu Kast vormitud ikoon > Klõpsake nuppu Installi alates Zip Toimik > Klõpsake nuppu Beast Repo > Avatud repository.beast > Valige „repository.beast-1.14.zip ”
 6. Klõpsake nuppu Installi alates Hoidla > Ava “Metsalise hoidla ” > Valige „Programmi lisandmoodulid ” > Klõpsake „ Metsaline Nõustaja USA.” > Kliki Installi > Oodake, kuni teade ilmub!
 7. Mine tagasi Lisandmoodulid > Klõpsake „Minu lisandmoodulid” > Kliki Programm Lisamaons > Kliki Metsaline Nõustaja USA > Klõpsake nuppu Konfigureeri> Sisestage oma E-post ID ja Parool jaoks allkirjastamine üles.
 8. Nüüd avatud Metsaline Nõustaja USA jälle alates Programm Lisandmoodulid > Klõpsake nuppu „[Ehitaja] ehitab” > Valige 5. oktoobri versioon > Nüüd saate The Beast hõlpsalt kasutada ja nautida!

Beast Kodi register

Beast Kodi pole nagu teised lisandmoodulid ja ehitab. Ükskõik, kas soovite installida Beast seadmesse Kodi 17 või Jarvis, peate registreeruma veebis. Lihtsalt läbige oma konto registreerimiseks ja seejärel kinnitamiseks vajalikud toimingud.

Metsalise Kodi sisselogimine

Kui olete sisse loginud, on Beast Kodi 17 hoidla saadaval. Nii Suurbritannias kui ka USA-s on erinevad serverid. Kasutajad peavad oma asukohale vastavates domeenides registreerima / sisse logima.

 1. USA kasutajad saavad registreeruda ja registreeruda saidil http://thebeast2.com.
 2. Suurbritannia kasutajad saavad registreeruda saidil http://thebeast1.com.

Beast Kodi sisselogimise protseduur on väga lihtne. Peate sisestama oma nime, kehtiva e-posti aadressi ja parooli. Kui olete üksikasjad sisestanud, klõpsake „Registreeri”.

Sait laaditakse uuesti ja taotletakse teie sisselogimismandaate. Logige sisse registreerimisel sisestatud andmete abil. Installiprotsessi jätkamiseks kinnitage oma e-posti aadress.

Kinnitamiseks kerige allapoole ja leiate kinnitusriba. Klõpsake seda ja logige uuesti sisse. Ilmub teade, et olete nüüd kinnitatud.

Metsaline Kodi maas / ei tööta / vead / probleemid

Beast Kodi viisardi tõrkekontrolli logi Fire Stick

See tõrge ilmub tavaliselt Beast installimisel Kodi Fire Sticki. Selle tõrke põhjuseks on tulemüür ja sisufiltrid.

Lahendus

Selle vea parandamine on väga lihtne, logige oma kontole sisse ja lülitage välja kõik lubatud sisufiltrid. See lahendab probleemi ja saate installimisprotsessi jätkata või külastada seda parimat kodi võlurite blogi.

Beast Kodi UK ISP on blokeeritud

See tõrge ilmneb siis, kui mitte-Ühendkuningriigi elanik proovib juurdepääsu UK Beast-i serverile.

Lahendus

Kui olete Suurbritannia elanik, siis logige Beastisse sisse, vastasel juhul võite kasutada Kodi VPN-i teenust. Ühendage lihtsalt VPN-i pakutud Ühendkuningriigi serveriga ja pääsete Beast UK serverisse.

Metsalise Kodi arvustused

Metsaline Kodi Reddit

Kasutajad postitavad oma küsimusi Beast Kodi kaudu Redditil ja siin aitab kogu abi! Vaadake seda:

metsalise reddit ülevaade

Ja siin on meil Beast Kodi 17.4 fänn (V4 sarjast Beast Kodi 17):

metsalise reddit kommentaare

Metsalise Kodi Twitter

Ilmselt avas Beast Kodi täiesti uue maailma:

metsalise twitteri ülevaade

Metsaline Kodi vs metsaline 2 Kodi

Erinevus nende kahe vahel on väga lihtne, üks on mõeldud USA kasutajatele ja teine ​​Ühendkuningriigi kasutajatele. Täpsemalt öeldes on The Beast Kodi spetsiaalne server Ühendkuningriigi kasutajatele ja The Beast Kodi 2 USA kasutajatele. Kuid ilmselgelt pole VPN-i kasutajal see erinevus oluline. Seetõttu pakub VPN-i kasutamine kasutajale eelise.

Et see kokku mässida!

Kasutajad, kes otsivad suurepäraseid spordisündmuste voogesituse kogemusi, saavad Beast installida Kodi 17. See lisandmoodul on kahtlemata suurepärane! Lisaks on Beast Kodi registripoliitika midagi uut.

Kahe pühendatud serveri olemasolu eri asukohtades on ka asi, mida me tavaliselt ei näe. Selle ülesehituse ülevaated ja vead on näidanud, et see ehitamine on usaldusväärne. Kasutajate jaoks, kes ei asu Suurbritannias või USA-s, on VPN-i abil hõlbus läbimurre.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this