Kinokinovõi Kodi Addon: samm-sammult installimisjuhend Kodi Leidale ja Kryptonile

Kinoteater-või-kodi-addon

Kinokino või Kodi lisandmoodul on populaarse Exodus Kodi lisandmooduli veel üks kahvel ja sellel on sama Exodus Kodi liides. Selle lisandmooduli juurdepääsetavus on siiski parem kui Exodus Kodi pistikprogrammil, kuna see võimaldab kasutajatel selle automaatse esituse funktsiooni kaudu filme tagantjärele vaadata..

See funktsioon muudab selle paremaks kui ülejäänud, kuna te ei pea järgmise filmi vaatamiseks ümber lülituma, lihtsalt istuge ja nautige oma esitusloendit, ilma et peaksite iga kord vaeva nägema..

Kinoteatri Butter Kodi lisandmooduli veel üks suurepärane omadus on see, et see pakub integratsiooni Trakt ja Real Debrid. Paljud Kodi kasutajad eelistavad kasutada neid teenuseid voogesituse jaoks parima VPN-iga.

Kinoteatri või Kodi Addoni hoidla

Kinodoki Kodi lisad on saadaval Kodi teemantrepo kaudu, millel on mõned parimad Kodi lisad, näiteks Cartoon Network, Briti parim komöödia, Vortex, YouTube jne..

Kuidas installida kinoteatri võid Kodi Leida versioonile 18.2 või madalamale

 1. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu seaded ikoon ( ikoon).
 2. Minema Süsteemisätted sektsiooni ja lubada Tundmatud allikad.
 3. Naaske seadete menüüsse ja avage Failihaldur.
 4. Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas vasakpoolsest veerust > Klõpsake seal, kus ta ütleb <Puudub> ja sisesta see URL „http://repo.rubyjewelwizard.com/” > klõps Okei > Pange sellele meediaallikale nimiTeemant ” > Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake uuesti Kontrollige URL-i ja nime ning klõpsake nuppu Okei dialoogiboksi sulgemiseks.
 5. Naaske Kodi avaekraanile ja minge lehele Lisamaons
 6. Klõpsake nupul „kastiikoonVasakus ülanurgas > Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Valige Teemant > Klõpsake nuppu INSTALL_DIAMOND_REPO > Valige Teemant- nõustaja-Repo.zip > Oodake teadet.
 7. Nüüd vali Installi hoidlast valik > Klõpsake nuppu Teemant võlur Repo > Avatud Video lisandmoodulid kausta > Valige Kinokinovõi – automaatne esitus
 8. Klõpsake nuppu Installi >Oodake teadet

Kuidas paigaldada Kino Kryptoni versioonile 17.6 või madalamale kinoteatri või

 1. Avatud Kodi > Minema Seadistused.
 2. Avatud Failihaldur.
 3. Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas > Klõpsake nuppu <Puudub> ja tippige see URL „http://repo.rubyjewelwizard.com/” > klõps Okei > Pange sellele meediumile URL nimeksTeemant ” > Klõpsake nuppu Okei > Klõpsake nuppu Okei jälle.
 4. Minge tagasi Kodi avaekraanile > Kliki Lisamaons
 5. Klõpsake nupul „Pakendi installija ikoonVasakus ülanurgas > Valige Installige ZIP-failist valik > Valige Teemant > Klõpsake nuppu INSTALL_DIAMOND_REPO > Kliki Teemant- nõustaja-Repo.zip > Oodake teadet.
 6. Klõpsake nuppu Installi hoidlast valik > Valige Teemant võlur Repo > Minema Video lisandmoodulid > Kliki Kinokinovõi – automaatne esitus
 7. Tulemus Installi >Oodake teadet.

Kinoteatri või Kodi allalaadimine

 1. Laadige oma seadmesse alla kinoteatri või Kodi Addoni ZIP-fail
 2. Ava Kodi > Minema Lisamaons
 3. Klõpsake nupul „Pakendi paigaldaja ikoon” > Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Sirvige ja avage alla laaditud ZIP-fail > Oodake teadet.
 4. Nüüd vali Installi hoidlast valik > Klõpsake nuppu Teemant võlur Repo > Avatud Video lisandmoodulid kausta > Valige Kinokinovõi automaatne esitus.
 5. Klõpsake nuppu Installi >Oodake teadet.

Kinoteater Või maas / ei tööta / vead / parandused

Sõltuvuse installimine ebaõnnestus

Mõnikord kuvatakse kolmanda osapoole lisandmooduli installimisel tõrkega teade “Sõltuvuse installimine ebaõnnestus” ja installimine lõpeb seal. Noh, selle tõrke põhjuseks võib olla vananenud hoidla või hoidlas puuduvad failid.

Paranda

Selle tõrke parandamiseks kontrollige hoidla lähte URL-i ja kontrollige, kas see on ajakohane või mitte. Kui hoidla on juurdepääsetav, laadige see uuesti alla ja proovige uuesti. Kui tõrge püsib, proovige installida lisandmoodul teisest hoidlast.

Kontrolli logi viga

Kontrolllogi vead võivad ilmuda pistikprogrammi juurde pääsemisel või voo avamisel. Mõlemas stsenaariumis võivad seda tõrget põhjustavaks teguriks olla teie Kodi pistikprogrammi puhverdatud vahemälu ja taustandmed..

Paranda

Seda tõrget saab hõlpsalt parandada, tühjendage Kodi lisandmooduli vahemälu ja muud taustaprogrammi andmed, minnes lisandmoodulite menüüsse ja seejärel jaotisesse Tööriistad. Kui lisandmooduli vahemälu tühjendamine ei aita, proovige pistikprogrammi värskendada.

Järeldus

Mitte paljudel kahvlitel pole potentsiaali pakkuda kvaliteetset kogemust nagu Kodi originaal-lisandmoodulitel. Kinoteatri Või Kodi lisandmoodulil on aga hämmastavaid funktsioone, mis tõestavad selle potentsiaali ja võime öelda, et see on kaugelt üks vähestest Exoduse parimatest kahvlitest..

Laadige alla ja installige see lisandmoodul ning nautige oma lemmikfilmide vaatamist HD-vormingus automaatse esituse kergusega. Kaitske oma privaatsust usaldusväärse VPN-iga!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this