Kas Kodi on seaduslik? Kõige keerukamale küsimusele vastamine siin

Kodi pole lihtsalt järjekordne meediumipleier; vaid pigem on see täielik meelelahutuspakett. Kasutajad saavad voogesitada ükskõik mida ja kus iganes nad soovivad. Kujutage ette, kui vabad kasutajad selle rakendusega on, kuid selle mainet on väga hävitatud.

Kõigi ilmnenud piraatluse ja autoriõiguse rikkumisega seotud probleemide tõttu on Kodi / XBMC olnud veebis väga arutatud teema. Need arutelud ja uudised on tekitanud palju kulme ja inimesed on hakanud mõtlema, kas Kodi on seaduslik või mitte? mis on kodi lisandite ja kodi vpn seaduslikkus

Ärge muretsege, me teame teie muresid ja seetõttu oleme otsustanud väärarusaamade õhkkonna lõplikult kustutada.

Mis on Kodi XBMC?

Kodi on avatud lähtekoodiga meediumipleieritarkvara, mida oma varasematel aegadel tunti XBMC-na. XBMC tähistab Xbox Media Centerit, mis ilmus 2004. aastal, kuid muutis oma nime Kodi-ks 2014. Selle rakenduse lähtekoodide kodeerimine põhineb Pythonil ja C ++ -l, mida on väga lihtne kopeerida, kuna see on avatud lähtekoodiga rakendus.

Kodi kasutatakse filmide, reaalajas telesaadete, maksa-vaatamise ürituste, koomiksite, anime, spordisündmuste ja olulisimate sündmuste, muusikasaadete voogesitamiseks. See on väga kiidetud, soovitatav ja eelistatud rakendus kõigi joodikute jälgijate ja voogesitajate seas.

Kas Kodi on seaduslik?

on kodi seaduslik või ebaseaduslik

Voogesitatud noobid ja uued kasutajad tõstatavad selle küsimuse aeg-ajalt. Vastus sellele on: Jah, Kodi on täiesti seaduslik. Kodi juhtumi seaduslikkus on subjektiivne nende lisandmoodulite ja allikate järgi, mida te sisu voogesitamiseks kasutate. Meediumisisu, mida Kodi oma ametliku lisakomplekti kaudu pakub, ei ole mingil moel seotud autoriõiguse rikkumise ega piraatlusega, muutes selle kasutamise seaduslikuks.

Mitteametlike lisandite seos Kodi-ga

Kodi pakutav voogesitus on kahtlemata suurepärane, kuid ilmselgelt peavad kasutajad tasuma sisu eest, mida nad soovivad. Vaikimisi Kodis saadaval olevad lisandmoodulid on kõik tasulised lisandmoodulid, mis on ilmselgelt asi, mida kõik voogesituse fännid ei tervita..

Sellepärast tegid mõned sõltumatud arendajad kolmanda osapoole mitteametlikud Best Kodi lisad, mis kraapivad voogesituslingid ja pakuvad seda kasutajatele tasuta. Neid mitteametlikke lisandmooduleid Kodi ei julgusta, toeta ega soovita, kuna nad on seotud privaatsuse rikkumisega.

Internetis on saadaval sadu mitteametlikke lisandmooduleid, mida miljonid kasutajad kasutavad lihtsalt seetõttu, et need on tasuta. Paljud kolmandate osapoolte lisandmoodulid suletakse iga päev, kuid nad ilmuvad uuesti veebis ja hostitakse muude hoidlate kaudu.

Kas Kodi on ebaseaduslik?

Ei, Kodi ise pole illegaalne! Mitteametlike (kolmanda osapoole) lisandmoodulite kasutamine Kodi’is on aga ebaseaduslik, kuna kolmandate osapoolte pakutavate lisandmoodulite sisu on piraatluse abil ja see tava on vastuolus DMCA juhistega. Seadistamise lihtsus mitmel platvormil, näiteks kodi androidil, iOS-il, Linuxil ja paljudel muudel, muudab selle veelgi populaarsemaks.

Kas Kodi on ohutu? – Ametlike lisandite suhe Kodi-ga

Kodi ametlikus lisamoodulite hoidlas on vaikimisi saadaval mitmeid lisandmooduleid, mis on liigitatud vastavalt nende voogudele. Kui kasutate kaasasolevaid ametlikke lisandmooduleid, on see kindlasti ohutu kasutada.

Lisaks saavad kasutajad vastavalt vajadustele ja Kodi ametlikule veebisaidile alla laadida ka lisandmooduleid. „Need lisandmoodulid on etapid seaduslikena, kuna need vastavad täielikult DMCA esitatud autoriõiguse ja piraatlusevastase võitluse juhistele.

Kodi ametlike lisandmoodulite näide

Järgnevalt on toodud mõned ametlikud Kodi lisandmoodulid, mida on seaduslik kasutada:

 1. Plex
 2. Pluuto.TV
 3. TubeCast
 4. NBC Sports Live Extra
 5. Otseülekanne
 6. Fox Sports GO
 7. ABC perekond
 8. Laisk teler
 9. BBC iPlayer WWW
 10. TVDB

Mitteametliku Kodi lisandmooduli näide

Siin on mõned mitteametlikud; Kodi lisandmoodulid, mida on Kodil keelatud kasutada:

 1. Pakt
 2. Exodus
 3. Kodeerimata
 4. Gurzil
 5. Neptuuni tõus
 6. Poseidon
 7. Ülim IPTV
 8. Titaan
 9. Fantastiline
 10. Bennu

Kas USA-s on Kodi Legal?

Kodi on USA-s seaduslik, kuid kolmanda osapoole lisandmooduleid pole riigis seaduslik kasutada. Tegelikult anti kasutajatele mitteametlike Kodi lisandmoodulite kasutamise tõttu mitu teatist. USA-s esitati seaduseelnõu, nimelt S. 978, mis näitas autoriõiguse rikkumist tõsise rikkumisena. See eelnõu hiljem siiski laiali lasti, kuid USA on osa piraatlusevastasest komiteest, mille pardal on suured riigid.

Mahasurumine toimub USA-s kolmandate osapoolte lisakasutajate vastu ja inimesed, kes müüvad täislaaditud kaste, kuhu on installitud kolmanda osapoole lisandmoodulid, on nüüd oma haripunktis ja viimastel kuudel mõnevõrra intensiivsemad..

Kas Kodi on Suurbritannias ebaseaduslik?

Miljonid Suurbritannia elanikud kasutavad Kodi oma kodudes ja see arv kasvab järk-järgult. Kodi kasutamine pole aga ebaseaduslik, vaid suur mure on mitteametlike kolmandate osapoolte lisandmoodulite kasutamine. Ametivõimud on olnud aktiivsed meetmete võtmisel kolmandate osapoolte lisakasutajate vastu.

Kuna Suurbritannias on palju jalgpallifänne, on kolmandate osapoolte lisavoogesituse kasutajate arv märkimisväärselt suurenenud. Sel juhul on UEFA ja Premier League võtnud Suurbritannias kohtumääruse mitteametlike lisandmoodulite ja ebaseaduslike voogude sulgemiseks. Laetud androidkaste müüvate inimeste vastu on tehtud mitmeid arreteerimisi.

Kas Kodi on Kanadas legaalne?

Kodi on Kanadas seaduslik, kuid kolmanda osapoole lisandmoodulite kasutamine pole igal juhul lubatud. Kanada ametivõimud käsitlevad veebipiraatlust tõsise probleemina ja autoriõigusega kaitstud materjalide tasuta vaatamist käsitlevad ranged seadused.

Kas Kodi on Austraalias ohutu kasutada?

Austraalia kuulub ka nende riikide hulka, kes on moodustanud piraatlusevastase liidu. Sarnaselt kõigi selle liidu liikmetega on Kodi Austraalias seaduslik, kuid muude tootjate lisadega varustatud kodi kastide kasutamine on rangelt keelatud.

Miks on Kodi seaduslik?

Kodi on seaduslik, kuna see on lihtsalt avatud lähtekoodiga meediumipleieri rakendus, mida kasutatakse sisu voogesitamiseks lisandmoodulite kaudu. Kodi oma hoidlas olevad lisandmoodulid ei ole seotud privaatsuse rikkumisega ja seega on nende kasutamine seaduslik. Ebaseaduslikkus keskendub kolmandate osapoolte lisandmoodulitele ainult seetõttu, et nad on seotud autoriõiguse rikkumisega.

Kodi ise on nende kolmandate osapoolte lisandmoodulite vastu, kuna need on põhjustanud Kodi mainele kogu maailmas tõsist kahju. Kodi on toetanud võimuesindajaid mõne suurema kolmanda osapoole andmehoidla sulgemisel, nagu Colossus, Ares Wizard ja Super repo jne..

On veebis tasuta voogesituse seaduslik?

See on subjektiivne juhtum; vastus sellele küsimusele sõltub voogude olemusest.

Mitu võrgus voogesituse saiti pakuvad legaalseid tasuta sündmuste vooge. Nagu Reel Hea; mis katab vooge muudest legaalsetest allikatest nagu MTV, Crackle jne., on selline veebivoogesitamine seaduslik.

Kui proovite voogesitada allikast, mis pakub mis tahes kanali või allika piraatvooge ilma voogesituse õigusteta, siis on see kahjuks ebaseaduslik.

Kas Kodi kast on seaduslik?

Jah, Kodi kasti on seaduslik kasutada samamoodi nagu Kodi ise, kuid Kodi suhtes kehtivad seaduslikkuse probleemid ja piirid tähendavad samamoodi Kodi kaste. Kodi kastide vaikimisi on tema hoidlas Kodi ametlikud lisandmoodulid, mida on seaduslik kasutada.

Sellest hoolimata on turul saadaval ka mõned Kodi kastid, mis on laaditud muude tootjate lisandmoodulitega, mille kasutamine on ilmselgelt ebaseaduslik. Hiljuti postitati veel üks pettus, et jaemüüjad võtsid vaikimisi installitud lisandmoodulite eest lisamaksu, tehes lolli avalikkuse hulgast.

Kas Kodi Exodus on seaduslik

Ei, Kodi Exodus pole legaalne, kuna see on kolmanda osapoole lisandmoodul, mis pakub voogesitusi filmide ja telesaadete jaoks. See on veebis praegu üks populaarseimaid Kodi lisandmoodulit ja seda eelistatakse ülemaailmselt voogesituse ajal.

Internetis on ka arvukalt Exoduse kahvleid, mis vabastati pärast selle värskenduste peatamist. Kodi Exoduse üks kuulsamaid kahvleid on pakt.

Kas Kodi Genesis on seaduslik

Exoduse suurim konkurent oli Genesis; üks mainekaim kolmanda osapoole Kodi lisandmoodul filmide, telesaadete ja reaalajas TV voogesituse jaoks. Kui genees Kodi aasta tagasi kinni pandi.

Kas Kodi Legal KKK

Kas saate Kodi’st viirust hankida?

Jah, viiruse saamine on haavatav ainult siis, kui kasutate kahtlast hoidlat. Peale selle pole teil midagi muretseda.

Kas Kodi on tulipulgal illegaalne?

Ei, Kodi on seaduslik kõigi tulepulkide jaoks, välja arvatud juhul, kui kasutate mitteametlikke lisaseadmeid.

Kas veebis tasuta filmi vaadata on ebaseaduslik??

Online-filmide vaatamine on ebaseaduslik, kui vooge levitatakse allikast ilma õigusi omandamata. Seal on legaalseid veebifilmide voogesituse saite, näiteks Reel good, mida kasutajad saavad kasutada.

Lõppsõnad

Kodi on digitaalmaailmas hämmastav areng, kuid negatiivsus, mis ta on saanud tänu muude tootjate lisandmoodulitele, pole midagi, mida ta ei väärinud. Nende tulemuseks on Kodi maine tasakaalustamine kogu maailmas.

Heledamalt öeldes on tehtud palju rangeid seadusi ja arendajate vastased võimud astuvad tõhusaid samme. Jäägem vaid oodata ja vaadata, milline tulevik Kodi ees ootab.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this