Just Sports Kodi 17.6 – kuidas installida Just Sports Addon Kryptoni, Jarvise ja Firesticki

Just Sports Kodi lisandmoodul on täiesti uus reaalajas spordiülekannet võimaldav Kodi lisandmoodul, mis on saadaval UKodi1 hoidlas. Sellel on suurepärane liides ja see pakub voogesitust HD-kvaliteediga. Lisaks on sellel nimekiri populaarsetest spordikanalitest, st BT Sports, beIN Sports, Sky Sports ja ESPN. Peale selle pakub see esile hiljutisi matše, kus olete vahele jäänud.


Järgige seda juhendit, et näha, kuidas installida Just Spordi lisandmoodul oma vastavatele seadmetele ja nautida spordiülekannete otseülekannet ühe klõpsuga. Ärge unustage vaadata ka meie värskendatud kodi lisandite juhendit.

Just Spordi Kodi hoidla

Lihtsalt Spordi lisand on saadaval UKodi1 hoidlas. UKodi1 hoidlat on samuti väga kiidetud tänu arvukatele Kodi ehitustele, mida see oma raamatukogus on.

Kuidas installida Just Sports Kodi Addon Kryptoni versioonile 17.6 ja uuemale

Kui kasutate Kodi Kryptoni versiooni 17.6 või mõnda muud madalamat Kryptoni versiooni, siis järgige lihtsalt spordi lisandmooduli installimiseks järgmisi samme:

 1. Avatud Kodi > Klõpsake nuppu Käik (Seadistused) Ikoon > Selles menüüs klõpsake nuppu Toimik Juhataja > Avaneb uus aken, topeltklõpsake ikooni Lisama Allikas vasakpoolsest veerust.kuidas paigaldada kodi lihtsalt spordi lisand
 2. Dialoogiboks hüppab, klõpsake seal, kus ta ütleb <Puudub> ja tippige see URL http://ukodi1.com/Repo/ ja siis klõpsake nuppu Okei > Pange see URL nüüd nimeks UKODI1 ja klõpsake nuppu Okei > Kontrollige veelkord URL ja nimi ja siis klõpsake nuppu Okei dialoogiboksi sulgemiseks.kuidas paigaldada lihtsalt sport kodi krüptooni versioonile 17.6 või vanemale
 3. Naase lehele Kodi Avakuva > Kliki Lisandmoodulid vasakpoolsest veeru menüüst. kuidas paigaldada lihtsalt sport kodi jarvis versioonile 16 või uuemale
 4. Klõpsake nuppu Kastiikoon vasakus ülanurgas > Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist valik loendist.kuidas paigaldada lihtsalt sport kodi tulekoldele
 5. Nüüd kerige ja valige UKODI1 saadaolevatest valikutest > Kliki hoidla.ukodi1-0.0.5.zip > Oodake teadet.lihtsalt spordihoidla
 6. Pärast teatise ilmumist valige Installi hoidlast valik > Avatud UKodi1lihtsalt sport ei tööta vigadega seotud probleemid
 7. Minema Video lisandmoodulid kausta > Valige Lihtsalt sport nimekirjast > Klõpsake nuppu Installi.lihtsalt sport fifa maailmameistrivõistlused

Kuidas installida lihtsalt sportlik Kodi Addon Jarvise versioonile 16 ja uuemale

Kodi Jarvise versioonile 16 Just Spordi lisandmooduli installimiseks toimige järgmiselt.

 1. Avatud Kodi Jarvis 16. versioon.
 2. Kliki Süsteem > Avatud Failihaldur.
 3. Topeltklõpsake nuppu Lisage allikas > Nüüd klõpsake „Puudub ” ja sisesta see URL, nagu see on http://ukodi1.com/Repo/ > Klõpsake nuppu Valmis.
 4. Pange see URL nimeks UKODI1 > Klõpsake nuppu Valmis > Klõpsake nuppu Okei dialoogiboksi sulgemiseks.
 5. Mine tagasi Kodi kodu > Kliki Süsteem > Kliki Lisandmoodulid sakk.
 6. Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Kliki UKODI1 > Valige hoidla.ukodi1-0.0.5.zip.
 7. Klõpsake nuppu Installi hoidlast > Minema UKodi1.
 8. Avatud Video lisandmoodulid.
 9. Valige Lihtsalt sport > Klõpsake nuppu Installi > Oodake lisandmooduli installimist, kuvatakse teade.

Kuidas installida lihtsalt spordi-Kodi lisandmoodulit Fire Stickile

 1. Avatud Kodi tulekolbal. Kui te pole Kodi Fire Sticki installinud, installige see kõigepealt.
 2. Suunake Arendaja valikud > Lülitage sisse ADB silumine ja rakendused tundmatutest allikatest.

Järgige nüüd Kodi Kryptoni versiooni 17.6 installimisel ülaltoodud täpset protseduuri. Just Sports Kodi lisandiga on soovitatav kasutada tulekahju jaoks vpn-d. Kuna see lisand edastab reaalajas vooge tasuta, mille tulemuseks võivad olla autoriõiguse teated.

Just Sports Kodi allalaadimine

 1. Lae alla UKodi1 ZIP-fail teie seadmes
 2. Kliki Lisandmoodulid > Kliki Kastiikoon > Klõpsake nuppu Installige ZIP-failist > Sirvige süsteemi ja avage allalaaditud zip-fail, st. hoidla.ukodi1-0.0.5.zip > Oodake teadet.
 3. Kliki Installi hoidlast > Avatud UKodi1 > Minema Video lisandmoodulid > Valige Lihtsalt sport > Klõpsake nuppu Installi.

Just Sports Kodi Addoni arvustused

Lihtsalt spordi lisand Kodil on erinevate sotsiaalmeediaplatvormide kasutajate poolt väga kiidetud. Me ei suutnud leida ühtegi kasutaja esitatud negatiivset kommentaari. Siin on mõned tõendid kasutajate kogemuste jagamise kohta:

lihtsalt spordiülevaated

See tüüp ei kiitnud ainult lisandmoodulit, vaid võrdles ja hindas seda ühe populaarseima spordi Kodi lisandmooduli kohal; Spordi Kurat.

lihtsalt spordi reddit kommentaare

Kuid see kasutaja jagas oma kogemust Just spordi lisandmooduli kasutamise kohta Fire Stickil ja näib, et ta on selle kogemusega vaieldav. See on suurepärane asi, mida teada.

Just Sports Kodi Alternatiivid

Kodi jaoks on palju spordi lisandeid ja mõned neist saavad konkureerida Just Spordiga. Need põnevad spordi lisad pakuvad nii reaalajas kohtumisi kui ka spordiürituste tipphetki.

 1. SportsDevil spordi lisand 
 2. Jalgpalli täna spordi lisa
 3. Skyneti spordi lisand
 4. cCloud Sports Addon

Lihtsalt sport Kodi ei tööta / vead / probleemid

Hoidlaga ei saanud ühendust

See on väga lihtne viga, millel pole hoidlaga mingit pistmist. See ilmneb siis, kui lähteaadress pole õigesti sisestatud või kui Internetiga on probleeme.

Paranda

Kontrollige uuesti allika URL-i ja veenduge, et olete selle õigesti sisestanud. Teiseks, veenduge, et olete paigutanud kaldkriipsu (“/”) lõppu, ilma et pärast seda oleks ruumi. Proovige seda teha ja viga ei kordu.

Lõppsõnad

Just Spordi lisand on Kodi kogukonna jaoks hämmastav lisand, kuna selle jõudluse ja töökindluse tõttu on sellel suur potentsiaal. See on suurepärane asi, mis võimaldab kasutajatel mitte ainult mänge reaalajas voogesitada, vaid ka jälgida mängu tipphetki. Sellised asjad, mis pakuvad kasutajatele mugavust, on need, mida nad eelistavad kasutada mis tahes lisandmoodulites.

Just Sports Kodi lisand on saanud kasutajatelt positiivset tagasisidet ja te ei leia kedagi, kes seda lisa kritiseeriks. Seetõttu soovitame proovida seda Kodi pistikprogrammi oma voogesituse vajaduste jaoks, kuid samal ajal soovitame teil kasutada usaldusväärset VPN-teenust, et kaitsta oma sisemist vabadust.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map