IPVanishi installimine FireStickile – lihtne paigaldamine

ipvanish-on-firestick


Kas otsite juhendit IPVanishi installimiseks Firesticki? Noh, ilma kahtluse varjuta, olete selle õigesse kohta jõudnud!

Selles samm-sammulises demonstratsioonis tutvun teile kõike, mida peate teadma FireSticki ühe populaarseima VPN-i kohta – IPVanish!

Lisaks IPVanishi installimisjuhistele heidab see artikkel valgust tähtede funktsioonidele ja kirjeldab ka lihtsat protseduuri selle testimiseks Amazon Firestickiga, kui see on juba üles seatud..

Leiate täpselt selle, mida otsisite, ilma täiendava abinõuta, siin on lihtne samm-sammult IPVanishi installimine Firestickile, et minna AWOLi igal ajal, kui soovite!

Kuidas installida IPVanish Firestickile?

Möödas on päevad, mil VPN-i installimine teie Firestickile osutus hirmutavaks protsessiks. Praegu sarnaneb see protsess oma telefoni Subway Surferi allalaadimisega, kuna IPVanish on üks esimesi VPN-i pakkujaid, kelle rakendus on saadaval (tasuta) Amazon Appstore’i installimiseks.!

Allpool nimetatud lihtsaid samme järgides saate rakenduse välklambiga alla laadida.

 1. Avage oma Firestick ja liikuge lehele Otsing menüüst avalehe vasakus ülanurgas. Ekraan näeb välja nagu allpool kuvatav suurendusklaas tähtedega A kuni Z
 2. Leidke otsinguriba, liikudes tähtede vahel ja sisestage „IPV”Baaris
 3. IPV kirjutamisel annab otsinguriba teile sõnade loendi. Kerige alla ja klõpsake nuppu IPVanish
 4. Järgmine ekraan sisaldab vähe üksikasju IPVanishi ja selle kohta Installi Klõpsake nuppu
 5. Installimisel palutakse teil sisestada Kasutajanimija Parool. Jätkamiseks logige sisse
 6. Kui olete registreerumise lõpetanud, klõpsake nuppuLogi sisse ja alustage oma IPVanish Appi kasutamist
 7. Võite valida Ühendagenuppu oma värskelt alla laaditud rakenduses. Teie voogesitusseade võib saata ühendusetaotluse. See teade annab teile teada, et IPVanish soovib teie võrguliiklust jälgida. Kliki Okei jätkama. Kui soovite VPN-i välja lülitada, vajutage nuppu Katkesta ühendus nuppu

Kuidas testida, kas IPVanish töötab Amazon Firestickil?

Kui soovite testida, kas teie IPVanish VPN töötab Amazon Firestickiga või mitte, toimige järgmiselt.

 1. Minge Amazoni rakenduste poodi ja laadige alla Mozilla Firefox või Chrome. Mõlemat brauserit saab täielikult alla laadida ja kasutada
 2. Nüüd klõpsake ühenduse loomiseks oma IPVanishi ühendamisvalikut
 3. Selle URL-i sisestamisega käivitage allalaaditud brauser- https://dnsleaktest.com
 4. Veebisaidile jõudes saate vaadata IP-aadressi ja asukohta. Kui IPVanish töötab, ei saa te olla sarnane juba olemasolevaga
 5. Lõpuks valige standardtest ja veenduge, et VPN-i kasutamisel pole DNS-i lekkeid

Kas on oluline kasutada VPN-i koos Firestickiga??

Ehkki see pole kohustuslik, on soovitatav kasutada VPN-i alati koos Firestickiga. Kuna enamik inimesi usub, et see on lihtsalt veel üks tarbetu kulu, mis võib aeglustada Fire TV Interneti-ühendust. Siin on loetelu vähestest põhjustest, millest piisab, et teha kindlaks, miks pole Firesticki kunagi vaja kasutada ilma VPN-iga.

Avaliku WiFi kasutamise lihtsus

Firesticki üks peamisi vaatamisväärsusi on kaasaskantavus, kuna väikest kasti saab vajadusel kaasas kanda. Sellegipoolest tähendab see ka seda, et kasutate restoranides, hotellides ja muudes sellistes kohtades avalikku WiFi-ühendust, mis on üldiselt ebaturvaline ja ohtlik!

Kui juhtub, et kasutate VPN-i, võimaldab selle krüptimine teil Firesticki nendes uutes võrkudes kasutada, muretsemata isegi tolli oma andmete lekitamise pärast!

Juurdepääs sisule välismaal

Kuna küberkuritegusid ja muid digitaalse privaatsusega seotud probleeme on massiliselt tulistatud, eelistavad paljud veebisaidid julgeolekukaalutlustel end teatud piirkonnast / riigist eraldada. Kuna neile pääseb juurde ainult serveri lubatud IP-aadressilt, on sellistele veebisaitidele sisenemine võimatu, kui te ei viibi selles piirkonnas.

VPN mitte ainult ei kaitse teie andmeid, vaid muudab ka teie IP-aadressi. Need rakendused / tarkvara on enamasti suur valik paljudele geograafiliselt piiratud kasutajatele serveritest mööda hiilimiseks ja piiratud sisule juurdepääsu saamiseks kõikjal, kus vaja.

Ohutus ja turvalisus

Firestick on loodud Androidi opsüsteemi versioonil nimega Fire OS. Kuigi Android on kogu maailmas väga populaarne, on see ka kurikuulsalt ebakindel ja ohtlik.

Seetõttu on Firesticki kasutajad häkkerite rünnakutele avatud koos ISP-dega, valitsuste ja muude selliste organisatsioonide jälgimisega. VPN-i abil saate end kõigi nende riskide eest päästa.

Miks on IPVanish teie jaoks parem valik??

Hoolimata asjaolust, et tööstuses on praegu palju VPN-e, on IPVanish kahtlemata Firesticki üks parimaid VPN-e. Mul on selle nõude toetuseks mõned kindlad põhjused!

Selle VPN-iga on kaasas ametlik lisandmoodul, mis on saadaval Amazon App Store’is, mis hõlbustab installimist ja käitamist. Rakendus on loodud spetsiaalselt Firesticki kasutajatele ja oli üks esimestest väheste VPN-ide seas, kes pakkus Amazoni seadmele spetsiaalset tarkvara.

Pealegi, kui asi puudutab Kodi kasutajad, IPVanish ei sea piiranguid andmemahtudele ega ka teie kasutatavatele failitüüpidele. IPVanish on Kodi serverites üsna hea, kuna see avab ka geograafiliselt piiratud Kodi lisad.

See on tuntud kui üks turvalisemaid pakkujaid turul, kuna sellega on kaasas AES 256-bitine krüptimine, mis on praktiliselt purustatav. Sellel on turvaelemendid nagu DNS lekkekaitse mis hoolitseb teie isikuandmete eest. Kui te ihaldate nutikat ja sujuvat voogesitust, siis on see VPN kindlasti teie jaoks.

See viib meid lõpule. Kas see artikkel oli teile kasulik? Kui teil on küsimusi ja ettepanekuid, andke meile sellest teada, jättes allpool kommentaari.

Plussid

 1. Sellel on 1300+ serverit 70+ riigis.
 2. Sõjaväelise astme AES-256 bitine krüptimine.
 3. Toetab 8 erinevat opsüsteemi ja seadet.
 4. Integreeritud tapmislüliti funktsioon .

Miinused

 1. Alla 14 silma kohtualluvus
 2. See pakub ainult 7-päevast raha tagasi garantii.

Järeldus

IPVanish on kahtlemata üks parimaid VPN-i pakkujaid kogu tööstuses ja selle omadused tõestavad seda. Kiire ühenduvus, tipptasemel turvalisus ja tõrgeteta kiirus on tipptasemel VPN-pakkuja. Vaatamata kõigile hämmastavatele omadustele on üks asi, mis mind puudutab; see kuulub 5-silma jurisdiktsiooni alla.

Peale selle pole ühtegi sellist asja, mis takistaks mul seda VPN-i oma lugejatele soovitada. EDASI, proovige seda VPN-i ja loodan, et saate sellega suurepärase kogemuse.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map