Exodus ei tööta – värskendatud parandustega (2020)

Exodus Kodi lisandmoodul oli HD-voogesituse linkide ja uusima sisu pakkumise tõttu üks populaarsemaid Kodi lisandmooduleid. See lisandmoodul on Kodi kogukonda pikka aega valitsenud, kuni selle arendaja teatas, et seda enam ei värskendata.

Noh, see oli rohkem kui aasta tagasi ja sellest ajast peale, kui see värskendamise lõpetas, hakkasid kasutajad selle üle hulluks minema.

Paljud Exodus Kodi kahvlid hakkasid hüppama, millel oli sarnane liides ja funktsioonid. Ükski neist kopeeritud Kodi lisanditest pole suutnud Exodus Kodi lisandiga asendada ega sellega võistelda.

Exodus Kodi addon asendati Covenant Kodi addoniga, mille väidetavalt töötas välja sama meeskond, ja sellel olid samad omadused, kuna see oli ka kahvel. Sellegipoolest pidi see hämmastav Kodi lisand koos oma arendajaga MPA õigusliku teate tõttu tolmu põrutama.

KodiVPN.co eksklusiivsed eripakkumised 2020
PureVPN

 10,95 USA dollarit 2,91 USA dollaritPerikuu

Võtke see tehing kinni

surfshark

11,95 USA dollarit 1,99 dollaritPer kuu

Võtke see tehing kinni (3 kuud tasuta)

Ivacy

 9,95 USA dollarit 2,75 dollaritPerikuu

Võtke see tehing kinni

Exodus Kodi Addoni uuestisünd

Hallelujah! Exodus Kodi Addon on taas tööle asunud ja seda tagasitulekut ei oodatud üldse. Kodi Exodus ilmus värskendatud raamatukoguga ja see töötab üsna hästi. Vood on kvaliteetsed ja mõne sisu pealkirja jaoks on ka 4 000 kvaliteediga vooge.

Exodus Kodi lisandmooduli uus kasutuselevõtt on ettenägematu, kuna kogukonna keegi seda ei ennustanud. Exoduse kahvlid on ilmunud peaaegu iga nädal ja seisavad sama tempoga.

Seetõttu arvasid kõik, et Exodus Kodi ja selle eelkäija Covenant Kodi lisandmoodul on kadunud.

Enam mitte!

Nüüd, kui Exodus Kodi on mängus tagasi, saate selle alla laadida ja installida sama meetodi abil, mida kasutasite selle installimiseks varem. Vaadake minu juhendit „Kuidas installida Exodus Kodi”, milles on Exoduse lisandmooduli installimiseks selgitatud mitmeid võimalusi.

Vead ja parandused

Nüüd, kui Exodus Kodi pistikprogrammi on värskendatud ja see töötab ideaalselt, ei tohiks te kuulda, et see Kodi lisandmoodul ei tööta.

Kuna tegemist on kolmanda osapoole Kodi lisandmooduliga, võidakse teil siiski esineda tõrkeid ja blokeeringuid, kuid kui järgite ülalmainitud juhendit, on sellel Exodus Kodi vigu ja arutatud parandusi.

See peaks aitama teil Exodus Kodi töös hoida ja vabaneda kõigist nendest Exodus Kodi voogesituse probleemidest.

Sellegipoolest on mõni asi, mida peaksite kaaluma mõne probleemiga silmitsi seistes:

1. Värskendage oma lisandmoodulit

Kui teil on pistikprogrammi voogesitusega probleeme või kui te ei leia uusimaid vooge, siis värskendage pistikprogrammi lihtsalt järgmiselt.

 1. Käivitage Kodi seadmes
  Värskendage Exodus Kodi
 2. Minge lisandmoodulite menüüsse
  Exodus Kodi Addoni värskendus ei tööta
 3. Klõpsake vahekaardil Video lisandmoodulid
  Värskendage Exodus Kodi
 4. Kerige loendist allapoole ja paremklõpsake Exodusel > Klõpsake valikul Teave > Avaneb uus aken
  Exodus Kodi teave
 5. Klõpsake nuppu Värskenda ja valige allikahoidla > Oodake teatist
  Exodus Kodi värskenduses

2. Kasutage VPN-i

Kuna Exodus Kodi on filmide ja telesaadete voogesituse lisandmoodul, tõmbavad tisside scrappers linke erinevate pakkujate kaudu veebis. Paljudel teenusepakkujatel on geopiiratud voog, millele pääseb juurde ainult konkreetsetest piirkondadest.

Kodi kasutajad ei saa neid voogusid kasutada, kui nad pole nendes piirkondades. Seetõttu on vaja VPN-i, et mööduda geopiirangutest ja pääseda juurde arvukatele kvaliteetsetele voogudele.

Saate valida Kodi jaoks parima VPN-i ja installida see, et täiustada oma voogesituse kogemusi, säilitades samal ajal ka teie privaatsuse. Parim külg Kodi kohta on see, et VPN-i ühendus on integreeritud VPN-i lisandite ja VPN-i halduri kaudu.

3. Tühjendage lisandmooduli vahemälu

Kui lisandmoodul aeglustub või ei tööta vooge vaatamata selle teegis kuvamisele, toimige järgmiselt.

 1. Ava Kodi > Klõpsake vahekaarti Lisandmoodulid
 2. Minge video lisandmoodulitesse > Valige Exodus > Klõpsake nuppu Tööriistad
 3. Nüüd klõpsake suvandil Tühjenda pakkujad > Klõpsake nuppu Jah
 4. Nüüd klõpsake suvandit Tühjenda vahemälu > Klõpsake nuppu Jah

Seal on teie vahemälu tühjendatud, taaskäivitage Kodi ja see peaks sujuvalt töötama.

Järeldus

Usun, et see juhend oleks teile inimestele kasulik, kuna paljud Kodi kasutajad pole endiselt kursis Exodus Kodi lisandmooduli tagastamisega. Installimisjuhendi link on juba ülalpool toodud, nii et te ei pea muretsema, kuidas Exodust Kodile installida.

Veebis leiate ajaveebid, mis soovitavad teil oma graafikakaarti ja muid lisaseadmeid värskendada, kuid usaldage mind, millest pole abi. Nendel asjadel pole pistikprogrammiga mingit pistmist, seega ärge langege nende alla.

Proovige kindlasti seda Kodi lisandmoodulit, kui te pole seda varem kasutanud. Armastate seda lisandmoodulit kindlasti, sest ilmselgelt on põhjus, et seda pistikprogrammi on austatud ja populaarne.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this