123Filmid Parim Online Filmi Sait Tasuta | Vaadake tasuta HD-filmide vaatamiseks sarnaseid saite nagu 123 filmi

Mis on 123filmi?

123movies on online-voogesituse sait, mis võimaldab kasutajatel populaarseid ja uusimaid filme tasuta voogesitada ja alla laadida. Sellel on lai raamatukogu, kus on tuhandeid filme ja telesaateid eri žanritest. 123filmid ei nõua konto registreerimist, sisselogimist ega liikmemaksu.

123-filmides on saadaval erinevad sisukategooriad, näiteks filmid, telesaated, anime jne. Kasutajad saavad soovitud filmi hõlpsalt voogesitada, minnes saidile ja klõpsates lihtsalt sisu pealkirjal, mida nad tahavad vaadata. Filmi mängitakse koheselt (klõpsamisel avanevad mõned hüpikaknad, ignoreerige neid) ja kasutajad saavad otsida soovitud sisu, kui seda ei kuvata avalehel.

Veel üks 123 filmide suurepärane omadus on see, et kui kasutaja ei leia kohapeal ühtegi filmi, saab ta klõpsata vahekaardil Taotlus ja täita filmi taotlemise vormi. Seejärel uurivad saidi omanikud seda ja laadivad kasutaja soovi korral selle filmi kohapeal üles.

123filme võib liigitada selliste torrent-saitide hulka nagu Yify, Kickass, 1337x, millel on arvukad sisupealkirjad, et kasutajad saaksid neid kasutada. Erinevus tuleneb siiski saidi toimimisest, kuna torrent-saidid võõrustavad nende pakutavat sisu, samas kui 123movies veebisait ei hostita mingit sisu. Ehkki sisu saab saidil hõlpsalt voogesitada, teatavad allikad, et neid faile ei hostita tegelikult koha serverites.

Kui olete Kodi kasutaja, siis võite olla üllatunud, kui tead, et seal on ka 123-filmi Kodi-lisandmoodul. See võimaldab teil tasuta kogu oma lemmikfilme voogesitada selle teegist. Laadige alla lisandmoodul usaldusväärse hoidla kohta, kuna võrgus on saadaval palju võltsitud 123-filmi rakendusi ja lisandmooduleid.

123movies on USA ja Suurbritannia võimudelt silmitsi seisnud palju kuumust ja selle tagajärjel suleti nende ametlik domeen, milleks oli 123movies.to. Domeen on sellest ajast olnud kasutamata ja sait ei ilmunud enam kunagi uuesti.

On 123movies maas?

Esialgne 123-filmide domeen, mis oli „123movies.to”, on maas pärast seda, kui saitide omanikud olid silmitsi võimude survestatud kohtukuludega. Selle aasta alguses nimetas MPAA (Ameerika Filmipiltide Assotsiatsioon) 123 filmi populaarseima illegaalse saidina “kurikuulsate saitide” hulgas.

123 filmi alla

Igal kuul on seda kurikuulsat saiti külastanud umbes 98 miljonit kasutajat, mis tekitas võimudele muret. Sellist liiklusmahtu koguv ebaseaduslik sait on alati eriti murettekitav.

Praegu on 123filmi ametlik domeen madal, kuid selle peegelsaitid endiselt töötavad. Veel on kuulujutt selles valdkonnas, et 123movies on endiselt funktsionaalne teiste nimedega, näiteks 123movies hub. Kuid mõned inimesed väidavad, et tegemist on kloonisaitidega ja ametlik 123movies sait pole enam funktsionaalne.

Proovisin juurde pääseda peegelsaitidele ja märkasin, et neil peegelsaitidel on ajakohane sisu ja ma arvan, et kuulujutud võivad olla tõesed.

Kas 123movies on ohutu / seaduslik?

Ei, 123filmi pole seaduslik kasutada, kuna ma juba mainisin, et MPAA on pärast seda käinud, kuna see pakub piraatsisu. Sellise sisu vaatamine või allalaadimine on ebaseaduslik ja sellega tegeledes võite sattuda tõsistesse probleemidesse.

Mis puutub selle ohutusse, siis on sellistel saitidel kohapeal pahavara ja viirused. 123movies on varem olnud pahavara ja viiruste hostimise objekt ning seetõttu nimetaksin seda ohtlikuks. Nüüd, kui sait on maas, ei saa me kontrollida, kas see sait ikka sisaldab potentsiaalseid ohte või mitte, kuid kui ma kontrollisin selle peegelsaite, näitasid tulemused, et ka need pole ohutud.

Fifa Worldcupi uudisedFilmide voogesituse ajal üle 123Movies on tungivalt soovitatav ühendada VPN-iga. 123Filmid on kuulutatud ebaseaduslikuks, kuna see voogesitab filme tasuta. Lisaks võrreldamatutele eelistele, mida VPN pakub, tagab VPN teie tegevuse turvalise, anonüümse ja blokeerib ka geograafiliselt piiratud sisu.kat cta

123 filmi ebaturvaline legaalne

Parem on sellistest potentsiaalsetest ohtudest eemale hoida, kui teie seadmel pole ühtegi viirusetõrjeprogrammi, mis teid selliste ohtude eest kaitseks. Ükskõik kui lõbusad sellised veebisaidid tunduda võivad, on parem jääda turvaliseks kui kahetseda.

123Movies puhverserver / kloonid ja peegel / sarnased saitidele

Praegu on võrgus 123 filmide peegelsaite enam kui 50 ja neil kõigil on raamatukogus peaaegu sama sisu. Olen loetlenud 50 peamist peegelsaiti, millest saate tähelepanu pöörata:

Veebilehe aadressOlekKiirus
1. https://123movies.co/VeebisVäga kiiresti
2. https://gostream.is/VeebisVäga kiiresti
3. http://123movies.gsVeebisKiire
4. http://123movies.net/VeebisTavaline
5. http://123-movie.ruVeebisVäga kiiresti
6. http://123movies.toVeebisKiire
7. http://123movieshd.toVeebisVäga kiiresti
8. http://gomovies.isVeebisTavaline
9. https://gomovies.com.ru/VeebisKiire
10. https://gomovies.pet/VeebisTavaline
11. https://gomovies.space/VeebisVäga kiiresti
12. https://gomovies.tech/VeebisTavaline
13. https://123movie.space/VeebisTavaline

Suurbritannias blokeerimata 123filmi?

MPA (Europe) taotlusel käskis Briti kõrgem kohus sulgeda enam kui tosin ebaseaduslikku saiti. Nende saitide hulgas oli 123moviesi veebisait nimekirja tipus, kuna see oli enim kasutatud piraatsait. Siin on saidid, mille kohus käskis sulgeda:

123movies.toThemovie4u.com
Geektv.isMoviesub.net
Genvideos.orgMovietubenow.biz
Gowatchseries.bizSeries-cravings.me
Hdmovies14.netSpacemov.com
Hdmovieswatch.netStreamallthis.is
Watchmovies.ms

123filmi suleti, kuid kuulujuttude kohaselt on see endiselt peegelsaitide kaudu veebis saadaval. See pole aga Ühendkuningriigis enam juurdepääsetav, kuna ametivõimud on võtnud arvesse piraatlusevastaseid seadusi.

Sellegipoolest, kui soovite, et Suurbritannias avataks 123 filmi, saate VPN-i kasutada ja sellele juurde pääseda, ühendades mis tahes neutraalse piirkonna, kuhu sait on juurdepääsetav.

Fifa Worldcupi uudised123Filmid pole Ühendkuningriigis autoriõiguse probleemide tõttu saadaval. Suurbritannias 123 filmile juurdepääsu saamiseks saab selle VPN-i abil blokeerida. Lisaks võrreldamatutele eelistele, mida VPN pakub, tagab VPN teie tegevuse turvalise, anonüümse ja blokeerib ka geograafiliselt piiratud sisu.kat cta

123 filmide alternatiivid või saidid, näiteks 123 filmid

123moviesi ametlik sait pole enam võrgus, kuid võrgus on ka sarnaseid saite, mida saab kasutada tasuta filmide voogesitamiseks. Need saidid ei nõua sisselogimist ega liikmemaksu, nagu ka 123movies. Siin on 123 parima filmi kümme parimat alternatiivi oma voogesituse nälja täitmiseks:

 1. Jah, filmid
 2. Vumoo
 3. ShowBox
 4. VexMovies
 5. Niter
 6. Film25
 7. WatchFree
 8. GoMovies
 9. PopcornFlix
 10. Zmovies

Lõppsõnad

Veebipiraatlus on sisu tootjate ja levitajate jaoks olnud viimastel aastatel tõsiseks mureks, kuna piraatluse suundumus on drastiliselt tõusnud. See algas torrent-saitidega ja siis hakkasid veebis ilmuma sellised saidid nagu 123 filmid. 123 filmid võimaldasid kasutajatel voogesitada oma filme sentigi maksmata ja see trend levis kulutulena.

Viimase paari aasta jooksul on ametiasutused muutunud Internetis siiski väga tähelepanelikuks ja mahasurumine selliste teenuste vastu on kiire. Sellised saidid, millel on miljoneid külastajaid, tõmbavad autoriteetide tähelepanu palju kergemini ja see juhtus 123filmiga.

Ametivõimud märkasid selle populaarsust ja seetõttu pidi see tolmu hammustama. Selle peegelsaitid on siiski endiselt võrgus, kuid kasutajad ei soovi neid saite alati kasutada, kuna need võivad olla pahatahtlikud ja kahjulikud.

Kasutajad, kes valivad selliste saitide kasutamise, peaksid meeles pidama, et need saidid on ebaseaduslikud ja nende kasutamine võib neid hõlpsasti ohtu seada, kuna piraatlikule sisule juurdepääsu eest võidakse maksta juriidilisi tasusid. Kui soovite ikkagi selliseid saite kasutada, on parim viis seda teha anonüümseks jäädes. Kasutage oma privaatsuse tagamiseks VPN-teenust ja sirvige veebis anonüümselt, kuid valige usaldusväärne VPN-pakkuja, kellel on parim krüptimine ja teenus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this