Si të shikoni Lucas Matthysse vs Manny Pacquiao Live Online FALAS në ESPN +

Legjendari legjendar Manny Pacquiao rikthehet në ring këtë të Dielë për t’u përballur me “Boogeyman” argjentinas; Lucas Matthysse për Titullin e Kampionatit Welterweight dhe nuk mund të mungoni ta shikoni këtë luftë drejtpërdrejt. Ndiqni udhëzuesin tonë për të mësuar se si të shikoni Matthysse vs Pacquiao në internet duke përdorur Kodi VPN dhe transmetimet në internet.


Pse ka kaq shumë hype për Matthysse vs Pacquiao?

Ka pothuajse një vit që Manny Pacquiao u fut në këmbë në rrjetë dhe për gjithë këtë kohë ai kishte qenë i zënë me karrierën e tij politike. Kampioni i vetëm në botë me tetë divizione në botë tani ka planifikuar të kthehet në ring për të provuar titullin e tij të nëntë. Menaxheri i Manny Pacquiao raportoi se ai ishte larg nga të gjitha aktivitetet e biznesit për shkak të stërvitjes për ndeshjen e tij të ardhshme për tituj.

Nga ana tjetër, Lucas Matthysse; kampioni aktual welterweight është i vendosur të luftojë Manny Pacquiao dhe nuk ka dyshim se ai është një luftëtar i rrezikshëm. Dallimi midis moshave të këtyre luftëtarëve nuk është aq domethënës pasi Pacquiao është vetëm 39 vjeç, Matthysse është 35. Dallimi më i madh për të medituar është aftësia në ring e dy luftëtarëve.

si ta shikoni Luftën e Matthysse vs Pacquiao drejtpërdrejt në internet

Tifozët e boksit dhe të sportit luftarak nga e gjithë bota kanë sytë e tyre të fiksuar në këtë luftë sepse legjenda po kthehet dhe askush nuk dëshiron ta humbasë atë. Një arsye tjetër për ngjitjen e saj është për shkak të humbjes së diskutueshme të Pacquiao në duart e Jeff Horn vitin e kaluar. Përfundimisht, ai humbi titullin e tij. Do të jetë mirë ta shohim përsëri në ring, pasi do të shohim nëse ai është shëruar nga ajo humbje.

Pas kthimit të Pacquiao pas një viti tregon qartë se ai nuk do të jetë në formën më të mirë siç ishte në kryeministrin e tij. Ndërsa, Lucas Matthysse duke qenë kampion, është në fazën e tij në rënie pasi reflekset e tij po dobësohen. Sidoqoftë, ai akoma do të kishte një dorë të lartë në këtë luftë kundër Pacquiao për shkak të garave të tij të rregullta në ring.

Ku mund ta shikoj Matthysse vs Pacquiao Online?

Të drejtat zyrtare të transmetimit të Pacquiao vs Matthysse janë fituar nga ESPN Plus dhe do të transmetojë ndeshjen drejtpërdrejt në platformën e saj në internet. ESPN plus është një shërbim i shkëlqyer online i transmetimit nga ESPN për të gjithë tifozët e sportit. Sidoqoftë, problemi me këtë shërbim është aksesueshmëria si e vetmja e disponueshme në SH.B.A. dhe është e kufizuar nga gjeografia.

espn plus bllokuar

Sidoqoftë, mund të përdorni akoma ESPN plus duke përdorur një shërbim VPN dhe të lidheni me një server amerikan. Një tjetër gjë që ju mund të bëni është të shikoni ndeshjen live falas, thjesht duke marrë një provë 7-ditore falas. Edhe pas kësaj, çmimi i pajtimit është aq i ulët sa 4,99 dollarë amerikanë / muaj.

Ofruesit VPNCriceOfferWebsite
PureVPN $ 10,95 $ 2.91 muajsh

Ofertë speciale: 73% Ulje

Vizitoni sitin
Lexoni Shqyrtimin
Surfshark 11,11 $ 1,99 $ muaj

Oferta speciale: 83% Ulje

Vizitoni sitin
Lexoni Shqyrtimin
Cyberghost 12,99 $ 2,75 $ muaj

Zbritje 83%

Vizitoni sitin
Lexoni Shqyrtimin
ExpressVPN 12,95 $ 8,32 $ muaj

35% Zbritje

Vizitoni sitin
Lexoni Shqyrtimin

Një tjetër shërbim i shkëlqyeshëm që mund të përdorni për të parë luftën Pacquiao vs Matthysse është SKY Sports PPV shërbimit. Kjo do t’ju lejojë të transmetoni drejtpërdrejt ndeshjen e plotë pa ndonjë reklamim, vonesë ose ndërprerje. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të regjistroheni në planin e tij dhe të filloni transmetimin.

Si ta shikoni Matthysse vs Pacquiao Live Online falas

Pacquiao vs Matthysse do të jetë një ferr i një shfaqje për t’u parë! Pasi që të dy këta luftëtarë kanë një stil luftimi fyes dhe të dy janë pounders të rëndë. Ju mund ta shikoni këtë ndeshje live online falas duke hyrë në faqet / lidhjet e mëposhtme:

 1. Glory667
 2. Frankie Ballard
 3. VIP League

espn plus gjykim falas

Sidoqoftë, nëse rrjedhat e mësipërme nuk janë duke punuar, ekziston një mënyrë për ta parë këtë luftë drejtpërdrejt në internet falas në ESPN +. ESPN ofron një provë falas prej 7 ditësh, për të cilën mund të regjistroheni nëse jeni në Shtetet e Bashkuara. Ju mund të maskoni IP-në tuaj duke përdorur një VPN për të ndryshuar vendndodhjen tuaj të tanishme në SH.B.A. dhe të filloni provën tuaj falas 7-ditore për të parë luftën drejtpërdrejt në internet falas.

Merrni një CTA VPN

Si të shikoni Matthysse vs Pacquiao në Argjentinë Live Online?

Boksieri Argjentinas; Lucas Matthysse do të mbrojë titullin e tij kundër Boksierit Filipinas Pacquiao dhe padyshim që është një lojë me krenari kombëtare. Tifozët e boksit në të gjithë botën mund ta shikojnë këtë lojë drejtpërdrejt në internet nga faqet e lartpërmendura të transmetimit të drejtpërdrejtë, por një nga opsionet më të mira për tifozët e Boksit në Argjentinë është Digital Place i cili do të ketë transmetime të drejtpërdrejta me cilësi HD..

Si të shikoni Matthysse vs Pacquiao në Sling TV

Shikoni Matthysse vs Pacquiao Live Online Falas

Sling TV është një nga shërbimet më të mira të televizionit në internet në dispozicion në internet, por mjerisht, ai është i kufizuar gjeografikisht vetëm në SH.B.A. Për shkak të kufizimit gjeo, tifozët e transmetimit në internet janë të privuar nga një shërbim kaq i shkëlqyer televiziv në internet që mund të përmbushë të gjitha nevojat e transmetimit Binge dhe geeks streaming. Sidoqoftë, nëse keni një VPN, mund ta qasni atë nga kudo në botë thjesht duke u lidhur me një server amerikan.

Sidoqoftë, nëse banoni në SH.B.A., ju mund të përdorni lehtësisht TV Sling dhe përmbajtjen e tij, por jo pa tarifat e pajtimit. Sidoqoftë, gjëja më e mirë që mund të bëni me Sling TV (nëse po e zgjidhni atë thjesht për të transmetuar luftën) është që ju të mund të merrni një provë 7-ditore falas dhe ta transmetoni lojën drejtpërdrejt me cilësi HD pa ndërprerje.

Matthysse vs Pacquiao Fight Vendndodhja dhe data

Ku mund ta shikoj Matthysse vs Pacquiao Online?

Kjo periudhë shumë e madhe do të zhvillohet këtë të Diel; 15 korrik (14 korrik për përdoruesit e SHBA) në Axiata Arena në Kuala Lumpur, Malajzi. Kjo do të jetë një luftë e domosdoshme për tu parë pasi që të dy këta boksierë janë të mahnitshëm dhe kanë stile të shkëlqyera të Boksit.

Biletat e Matthysse vs Pacquiao

Matthysse vs Pacquiao është një ndeshje që çdo tifoz i boksit pret me padurim dhe pse nuk do ta bënin ata. Sfiduesi që garon për titullin është një legjendë në botën e boksit ndërsa kampioni është një boksier i bujshëm që ka bërë tituj kohët e fundit. Të gjithë tifozët që dëshirojnë të shikojnë ndeshjen drejtpërdrejt në arenën mund të blejnë biletat e Luftës Pacquiao vs Matthysse në internet nga këto portale:

 1. Tickbis
 2. StubHub
 3. SMTickets

Shtesat më të mira të Kodit të Boksit Për Brezin e rregullt WBA të Welterweight

Ekzistojnë shumë të dhëna më të mira Kodi në dispozicion në internet, por nga të gjitha, ne kemi rreshtuar 5 shtesa më të mira të boksit. Sigurohuni që t’i provoni ato:

 1. Djall sportiv
 2. Xhoker Sport
 3. UltimateIPTV
 4. Listat për dëgjim në UKTurk
 5. Player Eurosport

Si të shikoni Matthysse vs Pacquiao Live Online në Kodi Krypton v17.6

 1. hapur Kodi > Klikoni në ikonë e ingranazheve > hapur Menaxher i Dosjeve
 2. Klikoni dy herë mbi Shto burimin > Klikoni atje ku thotë ‘Asnje’ > Vendosni këtë URL: http://mavericktv.net/mavrepo/ > Klikoni Ok > Emërtojeni këtë URL si ” MavRepo” > Kliko Ne rregull > Klikoni Ok përsëri për të mbyllur kutinë e dialogut.
 3. Kthehu tek Ekran në shtëpi > Klikoni mbi Add-ons > Klikoni në Box-icon.
 4. zgjedh Instaloni nga skedari Zip alternativë > Klikoni mbi MavRepo > zgjedh repository.maverickrepo-3.4.zip > Prisni njoftimin.
 5. Tani klikoni në Instaloni nga depoja alternativë > zgjedh MaverickTV Repo > hapur Shtesa të videos dosje.
 6. zgjedh Xhoker Sport > Kliko instaloj > Prisni për njoftimin e aktivizuar me shtesën.

Tani kënaquni duke shikuar luftën drejtpërdrejt në Kodi me prurje të qetë.

Vërejtjet përfundimtare

Lufta do të jetë e mrekullueshme pasi që të dy këta luftëtarë kanë një stil unik të luftimit. Pacquiao i pëlqen të përdorë shpejtësinë e tij të mashtrimit dhe punën e këmbëve, por pyetja do të jetë nëse ai ende ka atë shkëndijë të mëparshme dhe prek akoma në të. Nga ana tjetër, Matthysse pëlqen të hedhë peshën e tij me grushtat e tij që e bëjnë atë një boksier të shkëlqyeshëm agresiv. Kjo përplasje do të jetë e domosdoshme për të dëshmuar dhe ne e dimë që edhe ju mezi po pret atë. Kjo është arsyeja pse ne kemi mbuluar të gjitha aspektet e nevojshme që ju ta shihni lojën drejtpërdrejt.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map