Si të shikoni Floyd Mayweather vs Conor McGregor On Kodi Free Live Online

Shënim: Khabib vs Mcgregor UFC 229 po fiton shumë përvojë këtë vit. Ju mund të shikoni Khabib Nurmagomedov vs Conor Mcgregor live në internet.

Floyd ‘Money’ Mayweather vs Conor orious Famshëm ’McGregor në Las Vegas në 26 gusht i jep fund një spekulimi të shumëpritur, ku dy-luftëtarët më të shitur në botë do të shkojnë kokë më kokë.

Lufta nuk filloi asgjë më shumë se thashethemet, por në fund të gjithë e dinim se kishte shumë para të përfshira për të hequr dorë nga kjo mundësi. Mayweather do të ketë një mbajtje të fortë të kundërshtarit të tij pavarësisht se është 40 vjeç, por emri më i madh në artet marciale të përziera do t’i bëjë gjërat më interesante.

Por dikush mund të pyesë veten si të shikosh Floyd Mayweather vs Conor McGregor në kodi? Lexoni më tej për të mësuar se si mund ta shihni ndeshjen në internet.

How To Watch Mayweather vs McGregor në Kodi V 17
How To Watch Mayweather vs McGregor në Kodi V 16
Mënyra më e lirë për të parë Floyd Mayweather vs Conor McGregor Paguaj Pamje
Floyd Mayweather vs Conor McGregor Fight Money
Biletat Floyd Mayweather vs Conor McGregor

Si të shikojmë Floyd Mayweather vs Conor McGregor në Kodi Krypton Version 17

 1. Lëshoni Kodi > Shko tek Cilësimet ikonë e cila është e vendosur në krye > Klikoni mbi Menaxher i Dosjeve > Tani klikoni dy herë mbi Shto Burimin, do të shfaqet një kuti.Si të shikojmë Floyd Mayweather vs Conor McGregor në Kodi
 2. Klikoni mbi ‘Asnje’ > Shtypni URL http://repo.cazwall.com/sc/ > Kliko Ne rregull > Shtypni emrin e Burimi i mediave ‘SC’ > Kliko Ne rregull.Si të shikojmë Floyd Mayweather vs Conor McGregor në Kodi Krypton Version 17
 3. Tani trokitni lehtë mbi “Backspace” kyç disa herë deri sa të kthehesh në Menyja kryesore e Kodit > Tani klikoni në Add-ons > Klikoni mbi Instaluesi i paketave ikonë e vendosur në këndin e sipërm të majtë.Mayweather vs Conor McGregor kodi lufton shtesën
 4. zgjedh Instaloni nga Zip File > Klikoni mbi SC > Tani klikoni në depo > tani repository.simplycaz-1.0.2.zip > Depoja do të marrë kohë për ta instaluar.mayweather vs conor mcgregor kodi zipi kodi
 5. Tani klikoni në Instaloni nga depoja > Thjesht Caz Repo > Shtesa të videos > Planeti MMA > Kliko instaloj.Mayweather vs Conor McGregor kodi setup luftojnë
 6. Pasi të duhen disa minuta për tu instaluar, ju do të keni mundësi të shihni streaming luftën e Floyd Mayweather vs Conor McGregor në Kodi.

instaloni mayweather vs conor mcgregor kodi

Si të shikojmë Floyd Mayweather vs Conor McGregor në Kodi Jarvis Version 16

 1. Lëshoni Kodi > Shkoni te Sistemet > Klikoni në File Manager > Klikoni dy herë Shto burimin.
 2. Klikoni Asnjë > Shkruaj kodivpn.co/repo/repo/simplycaz.zip > Klikoni në rregull > Shkruani emrin e burimit të mediave “SC” > Klikoni OK / Bërë.
 3. Kthehuni tek menuja kryesore Kodi duke shtypur shumë herë tastin “Backspace” > Shko te Sistemi > Zgjidhni Shtesat > Klikoni në Install nga Zip File > Gjeni dhe klikoni SC > depo > repository.simplycaz-1.0.2.zip.
 4. Prisni që shtesa të aktivizohet > Zgjidhni Instalimin nga Repository > Thjesht Caz Repo > Shtesa të videos > Planeti MMA > Klikoni në Install > Prisni për njoftimin për aktivizimin e shtesës në të djathtë.
 5. Shijojeni luftën!

Mënyra më e lirë për të parë Floyd Mayweather vs Conor McGregor Paguaj Pamje

Ndeshja do të transmetohet në Showtime PPV dhe ka shumë mënyra për të marrë Showtime në pajisjen tuaj. Showtime ka renditur disa nga pajisjet nga ku mund të shikoni kanalin. Këto janë paraqitur më poshtë:

Floyd Mayweather vs Conor Mcgregor Showtime Paguaj për pamje

UFC gjithashtu do ta transmetojë ndeshjen në 26 gusht por me një tarifë pajtimi 56,96 dollarë amerikanë për 6 muaj.

Mënyra më e lirë për të parë Floyd Mayweather vs Conor McGregor Paguaj Pamje

Sidoqoftë, ne nuk supozojmë se një individ që dëshiron të shikojë një ndeshje të vetme do të paguante një shumë kaq të madhe për një abonim 6-mujor. Pra, kemi gërmuar pak më thellë dhe zbuluam se UFC ofron çmime të ndryshme për tifozët që jetojnë në vende të ndryshme. Shikoni këtë tabelë më poshtë:

vendMimet UFC
SHBAUS $ 56,99
KanadëUS $ 43,75
FilipinetUS $ 18,45
MalaysiaUS $ 59,99
RusiUS $ 27,20
 • Të gjitha çmimet janë në dollarë amerikanë

Tani, si përfitoni nga kjo ofertë? Ju mund të regjistroheni në një shërbim VPN dhe të ndryshoni vendndodhjen tuaj në Filipine, do t’i përfundoni gjërat. VPN e bën të pamundur që qeveria dhe ISP-ja juaj të gjurmojnë vendndodhjen tuaj, kështu që do të tregojë vendndodhjen tuaj në Filipine.

Floyd Mayweather vs Conor McGregor Fight Money

Pursantat e vlerësuara për luftën Mayweather vs McGregor janë befasuese. Sipas Keith Idec i Skenës së Boksit, vlerësohet se vetëm Mayweather mund të paktën të bënte 100 milion dollarë amerikanë. Sidoqoftë, kjo shifër mund të shëtitet katër herë më e lartë nëse arrihen metricat monetare të ngjarjes.

Conor McGregor nga ana tjetër mund të bëjë të paktën 75 milion dollarë amerikanë që është pesë herë më i lartë se çdo nga luftimet e tij që ai ka bërë ndonjëherë në UFC. Pantë zyrtare për luftën do të vihet në dispozicion në 25 gusht, një ditë para luftës në peshën e në.

Aussie Media raporton çanta për Floyd vs Connor

Floyd 400 milion dollarë amerikanë
McGregor US $ 127 milion

Duke supozuar se objektivat e PPV janë goditur # MayweatherMcGregor

RT

– Mbretëria e Boksit (@ BoxingKingdom14) 15 qershor 2017

Biletat Floyd Mayweather vs Conor McGregor

Biletat e luftës Mayweather vs McGregor nuk janë ofruar ende për shitje nga menaxhmenti. Sidoqoftë, supozohet se biletat VIP mund të arrijnë deri në 19,000 dollarë amerikanë për biletë. Ndërkohë, shumë faqe të rreme kanë shfrytëzuar këtë mundësi për të mashtruar fansat duke shitur bileta false.

Dana White, CEO për UFC e ka marrë këtë çështje në Twitter, ku ai konfirmoi se ata ende nuk kanë vendosur për çmimin e biletës dhe tifozët duhet të jenë të vetëdijshëm për këto kompani të rreme.

Biletat NUK janë në shitje ende. Ju lutemi mos u shqye. Kjo kompani NUK po i rimburson paratë e tifozëve. Ne do të njoftojmë kur tix goonsale pic.twitter.com/Z7KAAhkcVI

– Dana White (@danawhite) 23 qershor 2017

Floyd Mayweather vs Conor McGregor Stats

Pavarësisht se Conor McGregor ishte një kundërshtar i ashpër në luftë, ai ka humbur 3 ndeshje krejt në karrierën e tij në UFC, ndërsa ka fituar 21 ndeshje. Lufta e tij e fundit në nëntor kundër Eddie Alvarez fitoi atij dy tituj të divizionit UFC njëkohësisht.

Floyd Mayweather vs Conor McGregor Stats

Mayweather mban një statistikë mahnitëse prej 49-0 në karrierën e tij profesionale të boksit. Ai mundi Manny Pacquiao kundër të gjitha mosmarrëveshjeve dhe kundërshtoi shumë për t’u bërë boksieri më i madh i kohës së tij. Ai qartë ka një dorë të lartë edhe në këtë ndeshje, kur krahasohet në bazë të statistikave, sepse faktet nuk gënjejnë.

statistikat e luftimit flowe mayweather

Floyd Mayweather vs Conor McGregor Prediction

Ndërsa lufta do të zhvillohet nën rregullat e boksit, prandaj Mayweather bën një favorit të fortë për të fituar konkursin. Sidoqoftë, stili i pazakontë i lojës i Conor McGregor do të shkaktojë disa probleme për kampionin e pamposhtur, por akoma nuk provon që McGregor të mposhtë Mayweather.

Parashikohet shumë që arritja e armëve të tij nga McGregor do të jetë thelbësore për shanset e tij. Nuk ka dyshim që McGregor ka armë të gjata, por do të ishte interesante të shihej nëse ai mund të hidhte grushta nga kënde të çuditshme. Kohët e fundit, McGregor postoi një fotografi që me siguri mbyll çdo kritikë të bërë nga analistët.

Arrijnë të plotë 74 inç. Dhe unë jam në ortodoksët.

Një postim i ndarë nga Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) më 2 korrik 2017 në 12:20 pasdite PDT

Megjithë shanset që janë kundër McGregor, ne padyshim i vendosim paratë tona në Conor ‘Famshëm’ McGregor sepse ai është luftëtari i vetëm që është i aftë të shokojë të gjithë në botë. Mënyra për të shkuar McGregor!

Ju lutemi tregoni si të shikoni mayweather vs mcgregor në kodi udhëzues falas në kanalet sociale dhe të ndjehen të lirë të pyesni në komente.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this