Si të shikoni çmimet e Grammy 2018 Kodi Live Free Online

Ceremonia më e madhe e çmimeve të industrisë muzikore është vetëm 2 ditë larg! Po, e lexuat ashtu! Edicioni i 60-të i çmimeve Grammy është vetëm rreth qoshes dhe tifozët e muzikës në të gjithë botën kanë sytë e tyre në skenën më të madhe të të gjithëve.

Organizuar nga Akademia e Regjistrimit, Ceremonia e Grammy Awards është një ngjarje më e nderuar në industrinë e muzikës. E gjithë ngjarja është e mbushur me shfaqje të jashtëzakonshme nga ndjesitë kryesore muzikore të botës dhe festime dhe nderim për ata që kanë dhënë aq shumë për industrinë.

Shikoni Grammy Awards Kodi jetojnë falas pa asnjë sherr. Emërtimet tashmë janë për të gjitha kategoritë dhe njerëzit kanë gishtat e kryqëzuar dhe vizatuar linjën e syve! Pra, përgatituni tashmë për çmimet Grammy 2018 Kodi. Ndiqni udhëzuesin tonë dhe shihni se si të shikoni çmimet Grammy në Kodi.

Për më shumë shtesa Video ose shtesë të kanalit IPTV Live, shikoni listën tonë më të mirë të shtesave Kodi dhe sigurohuni që po përdorni një Kodi VPN.

Kur janë Grammys 2018

Faza e 60-tëve të Grammy Awards 2018 do të vendoset më 28 janar në Madison Square Garden. James Corden simpatik do të presë këtë ngjarje dhe audienca do të dëshmojë shfaqje që marrin frymë nga disa prej këngëtarëve më të mëdhenj si Lady Gaga, Pink, Childish Gambino dhe Little Big Town.

Grammy Awards 2018 Kodi Repository

Depoja që ne rekomandojmë për Grammy Awards Kodi është depo e Judgment dhe shtesa që ju rekomandojmë është shtesë e Verdict Kodi. Depoja e aktgjykimit është një depo e besueshme ndërsa vendimi i Kodit është një shtesë shumë e mirë për TV Live, shfaqje TV, Filma, Koncerte, Sporte etj. Shihni listën tonë më të mirë të depove të kodit për më shumë informacion.

Grammy Awards 2018 Shtesa Zyrtare Kodi

 1. cCloud TV
 2. USTVNow
 3. IPlayer BBC
 4. FilmOn TV
 5.  Livestream.com

Lajmerim i RENDESISHEM! Nëse po e transmetoni Grammy 2018 me ndonjë prej shtesave pa e lidhur një VPN, atëherë kini kujdes! Ju jeni duke kompromentuar privatësinë dhe sigurinë tuaj. Kjo është ajo ku a Kodi VPN mbron identitetin tuaj & ju mban të sigurt nga njoftimet për shkeljen e të drejtave të autorit dhe DMCA ndërsa zhbllokoni përmbajtjen e kufizuar me gjeo.

 CTA

Grammy Awards 2018 Kodi Shtesat Jozyrtare

 1. Live Mix
 2. Lihattv IPTV
 3. vendim
 4. mashtrues
 5. Wampa

Si të shikoni Grammy Awards Kodi në Krypton Version 17.6 ose më të ulët

 1. hapur Kodi në pajisjen tuaj.si të shikojmë çmime grammy në kodi
 2. Klikoni në Cilësimet (ingranazhet) ikonë) nga menyja e majtë.si të shikoni kodi të çmimeve grammy në versionin krypton 17.6 ose më të ulët
 3. Tani si zgjedhur skedar menaxher nga menyja > Klikoni dy herë mbi Shto burimin. Klikoni atje ku thotë ‘Asnje‘ > hyj https://archive.org/download/judgezips/ > Kliko Ne rregull.si të shikoni kodi të çmimeve gram në versionin jarvis 16 ose më të lartë
 4. Emërtoni këtë burim Gjykim dhe klikoni Ne rregull.çmimet gram kodi
 5. Kthehu tek Ekran në shtëpi > Klikoni mbi Add-ons > Tani klikoni në Ikonë kuti nga këndi i sipërm i majtë.si të shtoni çmimet grammy kodi addon
 6. Klikoni mbi Instaloni nga skedari zip > Klikoni mbi Gjykim > zgjedh repository.judgement.zip > Prisni që njoftimi të shfaqet.shkarkime kodi çmimesh grammy
 7. Tani klikoni Instaloni nga depoja > Kërko dhe hap Gjykimi Repo > Hapni shtesat Video > Klikoni mbi vendim > hit instaloj dhe prisni njoftimin e aktivizuar me shtesën.si për të parë kodi të çmimeve gram në firestick
 8. Mund të hyni në shtesën duke kaluar te Add-ons menu > Shtesa të videos > vendim.

Si të shikoni Grammy Awards Kodi në Jarvis Version 16 ose më të lartë

 1. hapur Kodi > Kliko sistem > Shko tek skedar menaxher > Klikoni dy herë shtoj burim.
 2. Kliko Asnje > hyj URL https://archive.org/download/judgezips/ > Kliko Done > Emërto atë ‘Gjykim’ > Kliko Done > Pastaj zgjidhni Ne rregull.
 3. Shko tek Ekrani fillestar Kodi > Kliko sistem > Klikoni mbi Add-ons > zgjedh Instaloni nga Zip File.
 4. Klikoni mbi Gjykim > Kliko repository.judgement.zip
 5. Tani klikoni Instaloni nga depoja > hapur Gjykimi Repo > hapur Shtesa Video > zgjedh vendim > hit instaloj > Prisni për të instaluar shtesën.

Grammy Awards 2018 Kodi Shkarkim

 1. Shkarko zinxhir skedar në pajisjen tuaj.
 2. hapur Kodi > Add-ons > Klikoni në Ikonë në formë kuti.
 3. Kliko Instaloni nga Zip File > Shfleto dhe hapur shkarkoi skedarin Zip.
 4. Kliko Instaloni nga depoja > Gjykimi Repo > Shtesa të videos > vendim > instaloj > gëzojnë!

Si të shikoni Grammy Awards Kodi në Fire Stick

Për të parë çmimet Grammy në Fire Stick, së pari duhet të instaloni Kodi në Fire Stick. Pas instalimit të Kodi, ndiqni këto hapa:

 1. hapur Kodi aplikim në Fire Stick.
 2. hapur Opsionet e zhvilluesit > Ndez Debutimi dhe aplikacionet ADB nga burimet e panjohura.
 3. Procedura nga këtu e tutje do të jetë e njëjtë me atë të Krypton V17. Referojuni metodës së thënë më lart.

Lista e transmetuesve / kanaleve të Grammy Awards 2018

Shfaqja e çmimeve do të transmetohet në CBS. Sidoqoftë, Lajmet ‘E!’ Dhe faqja zyrtare e Grmimeve Grammy ‘do të ofrojnë mbulim ekskluziv para-shfaqjes dhe pas shfaqjes post-show.

Si të shikoni Grammy Awards 2018 pa kabllo

Fatkeqësisht, nëse nuk po planifikoni të shikoni çmime Grammy përmes Kodi dhe të mos ndiqni udhëzimet tona për çmimet Grammy Kodi, atëherë mund të transmetoni ngjarjen duke përdorur këto lidhje.

 1. Rrjedhat e Kombit të Thatë të Kombit
 2. Wattpad
 3. Teatri Rio

Sidoqoftë, ne nuk marrim asnjë garanci që këto faqe të jenë të sigurta ose të besueshme. Ne ju rekomandojmë të zgjidhni një shërbim KodiVPN për të mbrojtur privatësinë tuaj dhe të përdorni akseset e kufizuara gjeo-kufizuese.

Fjalët përfundimtare

Ammimet Grammy është një ceremoni që asnjë fans i muzikës nuk mund të humbasë. Me nominime për më shumë se 80 kategori, hyra tashmë ka prekur qiellin. Prandaj nxitoni dhe ndiqni udhëzuesin tonë dhe mësoni se si të shikoni çmimet Grammy në Kodi para se të jetë vonë!

Një gjë që mund t’ju sigurojmë është që përvoja e Grammy Awards Kodi të jetë diçka që nuk do ta harroni kurrë. E gjithë mbrëmja do të jetë plot yje, një mbledhje ku do të jenë të gjithë super yjet.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this