Si të instaloni Watch5S në Kodi Krypton 17.6 dhe Jarvis 16

Nëse jeni një tifoz i dëshpëruar për shtesat më të mira të kodit dhe një fans i filmit në të njëjtën kohë, atëherë duhet të shikoni shtesën Watch5S Kodi, një film i shkëlqyeshëm që ofron shtesë. Watch5S ka një bibliotekë të madhe filmash të bazuar në filmat më të rinj dhe më të vjetër. Në këtë udhëzues, ne ofrojmë hapa të thjeshtë se si të instaloni Watch5S në Kodi, mënyra e re.


Para se të fillojmë, është e rëndësishme të mbani në mend se depoja e StremHub (lidhja më e vjetër) nuk funksionon më. Pronari i shtesës së veçantë të palës së tretë ka hequr shtesën Watch5S Kodi për arsye të panjohur. Për atë që ne jemi gati t’ju tregojmë është version i ri se si të instaloni Watch5S në Kodi. Pra, vazhdoni të lexoni.

Warning! Ju duhet të përdorni një Kodi VPN për të mbetur anonim gjatë përdorimit të Watch5S pasi do të ruajë privatësinë tuaj. Shfrytëzoni 85% zbritje në PureVPN dhe transmetoni përmbajtje të pakufizuar në Watch5S.

Si të instaloni Watch5S në Kodi Krypton Version 17.6 ose më poshtë

 1. Lëshoni Kodi > Shkoni te Parametrat > Pastaj klikoni në File Manager > Klikoni dy herë në Shto Burimin.si të instaloni watch5s në kodi
 2. Tani shtypni URL kodivpn.co/repo/simplycaz.zip  > Shtypni emrin e Burimit të Medias “Cazwall”.Si të instaloni Watch5S në Kodi Krypton Version 17.6
 3. Shkoni te Ekrani fillestar Kodi duke shtypur butonin “Esc” në tastierë > Klikoni në Shtesat > Tani klikoni në ikonën “Installer Package”.si të shtoni watch5s në kodi
 4. Instaloni nga skedari zip > Zgjidhni depo > Gjeni depo.simplycaz-1.0.1.zip.watch5s shkarkojnë skedarin zip në kodi
 5. Instaloni nga depoja > Thjesht Caz Repo > Shtesa të videos > Shkoni poshtë dhe klikoni Watch5S > Klikoni Instalo.si të instaloni watch5s në versionin 16 jarvis
 6. Tani shkoni te Kodi Home Screen > Add-ons > Shtesa të videos > Watch5S.Watch5S zhbllokuar
 7. Shijoni dhe shikoni filmat më të fundit.

Shkarkim App5S Watch

Si të instaloni Watch5S në Kodi Jarvis Version 16 ose më poshtë

 1. Hap Kodi Jarvis > sistem > Menaxher i Dosjeve > Klikoni dy herë në Shto Burimin.
 2. Shkruajeni URL http://cazwall.com/repo > Shtypni emrin e burimit të mediave Cazwall > Klikoni në rregull > Shko te Ekrani fillestar Kodi.
 3. sistem > Add-ons > Instaloni nga skedari zip > depo > Gjeni depo.simplycaz-1.0.1.zip.
 4. Instaloni nga depoja > Thjesht Caz Repo > Shtesa të videos > Shkoni poshtë dhe klikoni Watch5S > Klikoni Instalo.
 5. Mund të hyni në shtesën nga Veos > Shtesa të videos > Watch5S dhe Shijoni!

Shkarkoni Kodi Watch5s

 1. Shkarkoni Dosje zip në pajisjen tuaj > Shko tek Ekrani fillestar Kodi.
 2. Kliko Add-ons > Klikoni në Ikonë kuti > Instaloni nga skedari zip > Gjeni dhe hapni repository.simplycaz-1.0.1.zip.
 3. tani Instaloni nga depoja > Thjesht Caz Repo > Shtesa të videos > zgjedh Watch5S > Kliko instaloj.
 4. Ju mund të hyni në shtesën Shtesa të videos > Watch5S.

 Watch5s Kodi Jo Punë / Gabime / ështje

Kontrolloni Gabimin në Log

Kur përpiqeni të instaloni shtesën, një gabim mund të shfaqet “Kontrolloni Regjistrin për më shumë informacion”. Do të thotë që ka një skedar që mungon në depo dhe kjo është arsyeja pse depoja nuk është në gjendje ta instalojë. Një arsye tjetër është se depoja mund të jetë e vjetëruar.

Fix

Për të rregulluar këtë gabim, sigurohuni që shtesa që do të instaloni së bashku me depon janë azhurnuar. Kjo do të parandalojë shfaqjen e këtij gabimi.

URL e pavlefshme e Zip-it

Ndërsa përpiqeni të instaloni nga skedari Zip, mund të përballeni me këtë gabim. Kjo nuk është diçka për tu shqetësuar dhe mund të zgjidhet lehtë.

Fix

Kur shfaqet ky gabim, kthehuni tek menaxheri i skedarit dhe kontrolloni nëse keni futur URL-në e saktë të burimit. Nëse URL-ja që keni futur është e saktë, atëherë kontrolloni lidhjen nëse është duke punuar apo jo. Ndonjëherë lidhjet prishen ose mbyllen duke shkaktuar një problem.

Shkarkim App5S Watch

Watch5S ju sjell të gjitha filmat më të fundit në pajisjet tuaja mobile me instalimin e aplikacionit Watch5S. Kjo Paketë Aplikimi Android (APK) mund të përdoret me një version Android 4.4 ose më të lartë. Sureshtë i sigurt që nuk përmban asnjë problem dhe është i lirë për t’u përdorur. Prandaj mos harroni një shans për të parë filma falas në pajisjen tuaj celular me aplikacionin Watch5S.

Watch5S zhbllokuar

Mund të ndodhë që disa nga filmat që po përpiqeni të hyni janë të kufizuara gjeografikisht ose bllokuar për një arsye ose një tjetër. Do të thotë, disa përmbajtje mediatike janë në dispozicion në vende të veçanta ndërsa bllokohen në vende të tjera.

Sidoqoftë, nuk ka nevojë të frikësohet kur akoma mund të zhbllokoni përmbajtjen e mediave Watch5S duke përdorur një Kodi VPN. Një shërbim VPN do të zhbllokojë filmat Watch5S duke ndryshuar adresën tuaj IP që i bën filmat të arritshëm.

Një përfitim tjetër i një shërbimi VPN është se veprimtaria juaj e internetit nuk do të gjurmohet kurrë nga qeveria ose Ofruesi i Shërbimeve të Internetit. Tani mund të bredh në internet lirshëm!

Watch5s Game of Thrones

Kush nuk dëshiron të shikojë Game of thrones? Përralla e mashtrimit, regjimit, gjakut, lavdisë dhe emocioneve skeptike; Lojë e froneve e ka marrë botën nga një stuhi. Ka miliarda tifozë në të gjithë botën, të etur për të parë çdo sezon të ri të Game of Thrones që vjen.

Sidoqoftë, pengesa me të cilën përballen është se ku mund ta shikojnë, ku të transmetojnë prurje me cilësi të ulët, burime jo të besueshme etj. Epo, ekziston një zgjidhje e thjeshtë për këtë! Të gjithë tifozët e Game of Thrones nuk kanë asgjë për t’u shqetësuar pasi mund të shikojnë Game of thrones në Watch5s.

Watch5s Game of Thrones

E tëra çfarë duhet të bësh është të vizitosh https://watch5s.is/ dhe kërkoni për Game of Thrones duke përdorur shiritin e kërkimit në faqen e internetit. Do të merrni të gjitha lidhjet që janë të pranishme në faqe, të hapni çdo lidhje dhe të shikoni episodin / sezonin tuaj të preferuar.

Si të shikojmë Moana në Watch5s Kodi

Si të shikojmë Moana në Watch5s Kodi

Ju mund të shikoni filmin popullor të Disney ‘Moana’ në shtesën Watch5S kodi. Për këtë, duhet të instaloni Watch5S në Kodi nga udhëzuesi i instalimit i shfaqur më sipër.

Pasi të jetë instaluar shtesa Watch5S, shkoni te Kodi Main menu > Add-ons > Shtesa të videos > Watch5S > Klikoni Kërko > Lloji Moana > Shikoni Moana në HD.

si të shikoni moana HD në kodin watch5s

Për të shtuar gjërat lart

Për një ofertë të shkëlqyer dhe të pafund të filmit, nuk ka vend si Watch5S në Kodi. Biblioteka e saj masive e filmit ju sjell të gjitha llojet e filmave nga të gjitha brezat në pak sekonda. Ky është versioni më i ri i instalimit të Watch5S në Kodi pasi StreamHub e ka shkëputur veten nga Watch5S. Nëse përballeni me kufizime gjeo-je ndërsa transmetoni një film, ju merrni një VPN për të fituar qasje. Në këtë udhëzues, ne kemi siguruar hapa se si të instaloni Watch5S në Kodi, kështu që të akordoni për më shumë shtesa Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map