Publikime të reja të Netflix në Shtator 2018: Lista e Top Filmit & Shfaqjeve në TV

A jeni vazhdimisht e ngecur në një gjendje se çfarë të shikoni tjetër? Atëherë mos u shqetëso më! Ne e dimë se çfarë është më e mira për ju në Netflix dhe ne kemi rreshtuar gjithçka në detaje për ju. Kaloni përmes udhëzuesit tonë plotësisht dhe nuk do të pyesni veten se çfarë shfaqje duhet të shikoj më dhe nëse po përballeni me ndonjë problem gjatë hyrjes në Netflix, përdorni vpn më të mirë për Netflix.


Farë është Netflix?

Netflix është Mbreti mbretërues i argëtimit dhe shërbimeve streaming në të gjithë globin. Diversiteti dhe cilësia e përmbajtjes në Netflix ka vendosur vërtet standarde të reja dhe askush nuk mund të përputhet me Netflix-in e fuqishëm. Shtë një shërbim në internet i transmetimit që ka një numër sezonesh shfaqjesh nga e gjithë bota. Ekzistojnë biblioteka të ndryshme të Netflix për rajone të ndryshme, të cilave mund të arrihen me expressvpn netflix ose me netflix nordvpn.

Netflix është revolucioni në industrinë e argëtimit dixhital që ka bërë shikimin e TV një opsion të vjetëruar. Në ditët e sotme, njerëzit kanë filluar të zgjedhin të transmetojnë shfaqjet e tyre të preferuara në internet sesa të ulen duke parë atë në kabllo. Kredia kryesore për t’i sjellë njerëzit drejt transmetimit në internet shkon te Netflix.

Një tjetër gjë e shkëlqyeshme për Netflix është që për çdo rajon, ajo ka një bibliotekë specifike. Përdoruesit nga rajone të ndryshme mund të hyjnë vetëm në përmbajtjen që është në dispozicion në rajonin e tyre. Ky është në të vërtetë kufizim i imponuar për përmbajtjen për shkak të rregullave të mbrojtjes së të drejtave të autorit dhe përmbajtjes së ofruesve të përmbajtjes.

Njoftime të reja Netflix Gusht 2018

Vera do të përfundojë pasi gushti ka filluar, por karuseli i argëtimit sapo ka filluar. Netflix sapo ka njoftuar disa shfaqje të mrekullueshme TV me karamele dhe lëshime filmash për muajin gusht dhe i ka lënë të trembur të gjithë përdoruesit e Netflix dhe adhuruesit e streaming në të gjithë botën. Një total prej 38 orignals të rinj Netflix dhe 9 Netflix Films do të dalin këtë muaj.

Këtu është një vështrim i lëshime për muajin gusht:

SwitchedMagji për njerëzit
Bregu i kokainësPinky Malinky
Dinotrux Supercharged: Sezoni 3Fryma e Lirë: Sezoni 6
Unë jam një VrasësRri ketu
Urdhrat e marshimitultravjollcë
Flavors e Rinisë: Versioni NdërkombëtarInvestigator: A British Crime Story: Season 2
Z. Sunshine (Streaming Saturdaydo të Shtunë)Deadwind
Mbi FëmijëtNdiqni këtë
72 Kafshë të Rrezikshme: AziPyetni StoryBots: Sezoni 2
pikëlluarBert Kreischer: Koha Sekrete
Të gjitha në lidhje me larjetvampir
Demetri Martin: OverthinkerTë pafajshmit
i pangopurTrolls: Beat vazhdon! Sezoni 3
La casa de las floresBrenda mendjes kriminale
Menuja e miliona paundëveOzark: Sezoni 2
Klubi i PonysittersParajsa PD
Voltron: Legendary Defender: Sezoni 7Rreshtimi i komedisë: Pjesa 2
ZionUltimate Beastmaster: Mbijetesa e Fittest
zhgënjimiLigji i zbulimit

Filmat Netflix

 1. Brij Mohan Amar Rahe
 2. Si babai
 3. Perdida
 4. Shoqëria Pie Petë letrare dhe lëvore e patateve
 5. Pakoja
 6. Motivi
 7. Të gjithë djemve që kam dashur më parë
 8. Partia Pas
 9. Ligjet e termodinamikës

Showfarë shfaqje Netflix duhet të shikoj ?

Farë duhet të shikoni në Netflix në Mbretërinë e Bashkuar ?

 1. Si babaiShowfarë Show Netflix Duhet të Shikoj në Gusht 2018

Ashtu si Babai është një film me komedi ku interpretojnë Kristen Bell, Kelsey Grammer dhe Seth Rogen. Filmi sillet rreth situatës së vështirë që lind kur nusja e porsamartuar rastësisht merr babanë e saj; të cilin nuk e ka takuar në vit, në muajin e saj të mjaltit pasi ishte dehur. Familja përjeton momente të Gëzimit dhe emocione pasi babai dhe vajza kalojnë ca kohë së bashku. Shtë një film i shkëlqyeshëm emocional dhe dramatik për tu parë.

 1. Të gjitha në lidhje me larjetFarë duhet të shikoni në Netflix në Mbretërinë e Bashkuar?

Një histori për një reper të sapo dalë në pension merr përgjegjësinë për tu bërë një burrë i familjes dhe të kujdeset për 4 Fëmijët e tij, ndërsa gruaja e saj kapitalizon pensionin e tij për të kënaqur në një ndërmarrje biznesi të saj.

 1. i pangopurnjoftime të reja netflix në gusht 2018

Patty, një adoleshente e ngacmuar nga bashkëmoshatarët e saj të shkollës së mesme mbi peshën e saj, këshillohet me Bob një trajner të bukurisë. Ndërsa trupi i saj merr një transformim 360, ajo planifikon të marrë hak nga të gjithë njerëzit që e kanë ngacmuar. Në këtë film janë aktorët Debby Ryan, Alyssa Milano dhe Dallas Roberts. I pangopur është një film i shkëlqyeshëm për komedinë për tu parë me familjen tuaj.

 1. vampirshfaqjet më të mira netflix

Ghoul është një histori e zbulimeve të tmerrshme të një qendre të fshehtë të ndalimit ushtarak, ku terroristët mbahen dhe merren në pyetje. Ndërsa Nida Rahim, një hetues ushtarak i rekrutuar rishtas hyn në këtë qendër të kapur, ajo zbulon se objektivi i saj i caktuar nuk është një qenie normale njerëzore, por më tepër diçka tjetër nga diku tjetër. Kjo përrallë ka shumë kthesë dhe kthehet në të dhe shikuesit do t’i kenë nofullat e tyre pasi të shikojnë kinematografinë e mahnitshme.

 1. Të pafajshmitNetflix MB

Të pafajshmit janë një histori e fuqishme e dy adoleshentëve të gërshetuar nga dashuria, por fuqitë e tyre super natyrale që përpiqen t’i ndajnë. Kjo seriali thriller dhe drama është serial i detyrueshëm, pasi do të dëshmoni një grusht të mbushur me emocione.

 1. Ozark (Sezoni 2)sezonin ozark në netflix në Mbretërinë e Bashkuar

Një pastrim parash shkoi keq dhe një familje e humbur, Sezoni Ozark 2 do të jetë një sezon emocionues për tu parë. Marty duhet të paguajë një borxh të rëndë për shkak të marrëveshjes që shkoi keq për një Lord të Meksikës meksikane. Dëshmitoni bashkimin e familjes në rrethana të ashpra në këtë sezon të Ozark.

Tofarë duhet të shikoni në Netflix Kanada ?

 1. Ndiqni këtëTofarë duhet të shikoni në Netflix Kanada?

Një seri e shkurtër por edhe informuese e tregimeve të mbuluara nga Gazetarët Buzzfeed. Gjëja e mahnitshme për këtë seri të shkurtër është se ajo do të ketë çdo episod prej vetëm 15 minutash.

 1. Shtëpia e sekreteve vdekjeprurëseshtëpi e sekreteve vdekjeprurëse në kanada netflix

Një histori terrori për një nënë dhe bijë që sapo u zhvendos në një shtëpi të re për të shkatërruar përsëri jetën e tyre nga e para, por shtëpia ka një të kaluar dhe shumë sekrete të tmerrshme. Shikoni këtë përrallë tmerri në Netflix këtë gusht.

 1. Sezona e Tretë Outlanderoutlander është shfaqja për të parë në kanada netflix

Outlander është një histori dashurie, fryrje zemre dhe plagë të kohës që nuk mund të shërohen aq lehtë. Historia rrotullohet rreth Claire që ka dy jetë të ndryshme dhe dy histori të ndryshme dashurie që kalojnë paralel me zemrën e saj në kohë paralele.

 1. Si të shpëtoni me vrasje – Sezoni i Katërtsi të shpëtoj me sezonin e vrasjeve 4 në kanada netflix

Një grup prej 4 studentësh të drejtësisë së bashku me profesorin e tyre, grupohen në gërmime të thella në çështjet e vrasjeve që janë të thella dhe jo aq të thata. Historia gjarpëruese e vrasjeve dhe zbulimeve është ajo që duhet të shikoni.

Tofarë duhet të shikoni në Netflix Australi?

 1. La Casa De Las FloresTofarë duhet të shikoni në Netflix Australi?

Nëse jeni një tifoz i komedisë që e do lulen, atëherë kjo seri televizive spanjolle është një trajtim për ju. Historia sillet rreth një familje të pasur meksikane që zotëron një dyqan lulesh por ka shumë pak kontroll mbi mosfunksionimin e tyre.

 1. Marlon: Sezoni 2sezoni 2 i marlonn në australia netflix

Historia sillet rreth jetës së vërtetë të Marlon Wayans ndërsa ai përpiqet të ekuilibrojë jetën e tij midis fëmijëve, miqve dhe ish-gruas së tij. Gjëja më e mirë në lidhje me Marlon është që ylli i komedisë po luan vetë dhe mund të presim vetëm ndjenjën natyrale dhe origjinale që do të kishte kjo seri televizive. Fokusi i këtij sezoni është rreth luhatjeve të jetës Marlon pasi familja po rritet dhe kohët po bëhen të vështira.

 1. Lajm i madhlajme të shkëlqyera në australia netflix

Lajm i shkëlqyeshëm është historia e një prodhuesi kabllor dhe nëna e saj që punojnë së bashku në të njëjtin televizion kabllor, e bija duke qenë producentja e lajmeve dhe nëna e saj që vijnë si praktikante.

 1. Parajsa PDParajsa PD mbi australinë netflix

Paradise PD është një seri e animuar për të rriturit që kryesojnë në Netflix. Historia rrotullohet rreth një departamenti policie nga një qytet shumë i vogël dhe fokusi kryesor është tek marrëzia e oficerëve të policisë ndërsa ata shëtisin rreth qytetit për të luftuar krimin. Kjo seri ka përmbajtje grafike dhe humor të rritur për këtë ju rekomandojmë ta shikoni vetëm.

 1. The Ultimate Beastmaster Australia: Mbijetesa e FittestThe Ultimate Beastmaster Australia: Mbijetesa e Fittest

Një ngjarje konkurruese ekstreme që pret më shumë se 100 konkurrentë nga nëntë vende të ndryshme të globit që përfshijnë Francën e Shteteve të Bashkuara., Gjermaninë Mbretërinë e Bashkuar., Australinë, Korenë e Jugut, Brazilin, Italinë dhe Meksikën. Do episod përmban një sërë pengesash unike me të cilat konkurruesit duhet të përballen dhe të pushtojnë. Një fitues emërohet në fund të çdo episodi.

Whatfarë filmi Netflix duhet të shikoj ?

Disa filma të mrekullueshëm të Blockbuster po vijnë në Netflix këtë gusht dhe ju nuk mund të përballoni t’i humbni ato. Këtu janë disa rekomandime të filmave për ju:

Heist KullaShtëpia lepur
Sillni atë: Në të për ta fituar atëStar Trek Përtej
Ouija: Origjina e së Keqeskrenari & paragjykim
NgurtësohuCharlie St. Cloud
Kush merr qenin?njollos
Aventurat në Shkollën PublikeKati i trembëdhjetë
TruprojaTarracë Lakeview
Qyteti i engjejveExpress mesnate
Mbajtësi i Motrës timeNjerka
Mjalti AmerikanSulmi në Wall Street
Harry i ndyrëTë nisurit
GoodfellasFuzz i nxehtë

Tofarë duhet të shikoni në Kuizin e Netflix

Një gjë befasuese që do të shihni për të parë në shumë bloge argëtuese është kuizi që ata po organizojnë në lidhje me filmat dhe shfaqjet televizive Netflix. Kjo i ndihmon faqet e internetit dhe tregtarët të vlerësojnë preferencat e përdoruesve dhe shijen e tyre. Përdoruesit marrin pjesë në këto sondazhe pasi këto kuize bazohen në zhanre dhe ata mund të zgjedhin shfaqjet që ata pëlqejnë të shikojnë nga këto zhanre..

Një tjetër gjë e shkëlqyeshme për kuizet e tilla është se ata i ndihmojnë përdoruesit të mësojnë më shumë rreth shfaqjeve të tjera që janë në dispozicion. Përfshirja në këto kuize ndihmon vëzhguesit në largimin e konfuzionit se çfarë shfaqje duhet të shikoj në Netflix në Netflix ose çfarë serie televizive për të parë?

Këto kuize mund të bazohen gjithashtu në të famshmen tuaj të preferuar ose pushimet tuaja në ëndërr, etj., Vetëm për të nxitur ndjenjën se çfarë të shikoni tjetër, këto kuize mund të shkojnë në çdo masë.

Më poshtë janë faqet e internetit që po presin kuize dhe sondazhe të tilla:

 1. BuzzFeed
 2. BrainFall
 3. PopBuzz
 4. shtatëmbëdhjetë
 5. Sporcle

Një gjë është e sigurt që pasi të keni marrë pjesë në kuize të tilla, nuk do të pyesni veten se çfarë duhet të shikoj më vonë dhe nuk do të mërziteni të shikoni as kutinë e sugjerimeve të Netflix..

Fjalët përfundimtare

Pyetje si ajo që tregon Netflix duhet të shikoj në Netflix dhe cilat seriale televizive për të parë janë shumë të zakonshme në mesin e të gjithë dashamirëve të Netflix dhe vëzhguesve Binge në të gjithë globin. Nëse jeni një vrojtues i një niveli ekstrem, atëherë mund ta bëni këtë pyetje në një nivel më të ri si ajo që duhet të shikoj më vonë, dhe ne nuk ju fajësojmë që jeni në këtë mënyrë.

Netflix është një gjë e tillë Addictive që thjesht merr nën lëkurën tuaj shumë mirë që nuk mund të jetoni pa të, një që e keni provuar atë. Vitin e kaluar, ne themi një numër të madh të njerëzve që kërkojnë atë që shfaqja e Netflix duhet të shikoj 2017, dhe pyetjet ishin në çdo faqe në blog.

Pasi kanë parë një hyrje kaq të jashtëzakonshme, faqet në blog fillojnë të vijnë me rekomandime të shkëlqyera për njerëzit që pyesin se çfarë shfaqje duhet të shikoj në Netflix 2017?

Një skenar i njëjtë është dëshmuar këtë vit dhe përdoruesit kanë vërshuar në mediat sociale duke pyetur se çfarë shfaqje të Netflix duhet të shikoj 2018? Prandaj, ne kemi menduar për t’ju drejtuar mjaftueshëm të përpunuar për t’ju bërë të ditur se çfarë shfaqje Netflix duhet të shikoj 2018. Ne shpresojmë pasi të kalojmë nëpër këtë udhëzuesin tonë; nuk do të pyesni Whatfarë shfaqje duhet të shikoj në Netflix në Netflix.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map