Tyto VPN poskytují plynulé streamování pro Netflix | Top 5 Netflix VPN

Netflix je v současnosti největším názvem v zábavním průmyslu. Miliony uživatelů se spoléhají na tuto službu pro uspokojení svých zábavních potřeb. Mnoho uživatelů to dělá s pomocí nejlepší VPN pro Netflix jako řešení pro získání US Netflix ve své zemi. Zatímco mnoho diváků jednoduše selže při používání bezplatných VPN, které pracují s Netflixem, protože tam žádné nejsou.

Netflix rozšířil svou síť do více než 190 zemí po celém světě, což jí pomohlo získat velký podíl na trhu. Přestože jsou všechny tyto země součástí sítě Netflix, nesdílejí stejnou knihovnu obsahu.

To znamená, že tituly obsahu dostupné a dostupné na Netflixu ze Spojených států nemusí být dostupné v jiných regionech, jako je Indie, Spojené arabské emiráty nebo Japonsko. Důvodem je, že každý distributor obsahu má některá omezení a některé problémy s licencí brání společnosti Netflix nabízet veškerý obsah do každé oblasti.

Každá oblast má svou vlastní knihovnu Netflix, která má téměř stejné tituly obsahu jako jiné knihovny, s výjimkou knihoven omezených distributory obsahu kvůli problémům s licencemi.

Jinými slovy, budete mít originály Netflixu dostupné po celém světě v knihovně Netflix ve všech regionech, ale některé pořady jsou omezeny na konkrétní regiony. Toto geo-omezení lze obejít pouze prostřednictvím spolehlivé služby VPN, která nabízí úplnou anonymitu, jinak VPN pro Netflix nebude fungovat.

Od dnešního dne je Netflix nejrozšířenější službou online streamingu po celém světě a není pochyb o tom, že se jedná o předchozí volbu každého pozorovatele. Hlavním důvodem této popularity Netflixu je, že nabízí širokou škálu obsahu pro každý region a kvalita streamování je vynikající.

Zde je seznam několika známých zemí z více než 190 zemí, které mají přístup k Netflixu:

Velká Británie (Velká Británie)BangladéšIzraelSrí Lanka
Spojené státyBelgieItálieŠvédsko
AustrálieBrazílieMalajsieŠvýcarsko
NěmeckoBulharskoMexikokrocan
AfghánistánKanadaHolandskoSpojené arabské emiráty
IndieDánskoRumunskoSrí Lanka
FrancieEgyptSaudská arábieŠvédsko
PákistánŘeckoSingapurŠvýcarsko
JaponskoHongkongJižní Korea (Korejská republika)krocan
ArgentinaIndonésieŠpanělskoSpojené arabské emiráty

To je výhoda, kterou má Netflix oproti ostatním konkurentům!

Co je Netflix Sreaming Error?

Gef restrikce Netflix je jediná věc, kterou buldozer nenávidí, protože kromě toho není co stěžovat!

Na začátku se mnoho uživatelů pokusilo obejít geo-omezení pro přístup do americké knihovny Netflix (která má nejlepší a největší počet obsahových titulů) přes proxy servery, soukromý přístup k internetu Netflix a služby VPN zdarma.

Zpočátku se jim podařilo toto řešení zkusit, ale vážně to poškodilo pověst Netflixu a příjmy a integritu distributorů obsahu..

Když se používání proxy a VPN stalo prominentní praxí, Netflix byl nucen podniknout proti tomu závažné kroky. Proto Netflix přišel s blokátorem VPN, který by mohl detekovat a omezovat proxy a VPN servery v přístupu k Netflixu.

Blokování VPN se ukázalo pro Netflix pozitivně, protože žádné další proxy servery a volné VPN nelze použít k obcházení omezení.

Mnoho serverů VPN, jako je soukromý internetový přístup, které prohlašovaly, že VPN je nejlepší pro Netflix, nechalo servery na černé listině. Když se uživatelé pokusili o přístup k datovým proudům Netflixu, obešli by omezení knihovny prostřednictvím serverů na černé listině nebo dokonce s novými servery, ale když se pokusili stream přehrát, zobrazí Netflix chybu, která vypadá takto:

netflix vpn nefunguje

Tato chyba je poslední věcí, kterou chce každý uživatel VPN vidět!

Blokování VPN vyvolalo obavy poskytovatelů VPN a dalo jim novou subdoménu, do které se mohou ponořit. To je důvod, proč; přední poskytovatelé VPN v oboru začali přidávat další servery a někteří poskytovatelé dokonce přišli se speciální funkcí odblokování Netflix.

Jak se dívat na Netflix s VPN?

Netflix a Chill! Býval to populární catchphrase, ale nyní byl nahrazen Netflixem a VPN!

VPN pro Netflix se stal nezbytným nástrojem pro buldozery po celém světě, protože bez něj nemají přístup k tomu nejlepšímu z Netflixu. Špičkoví poskytovatelé VPN se vysoce zaměřují na poskytování nejlepších serverů pro online kouřící geeky, kteří obejdou geomateriály Netflix, aniž by byli detekováni, a byli v tom docela úspěšní.

Chcete-li sledovat Netflix s VPN, postupujte takto:

Poznámka: Předpokládejme, že si přejete přistupovat ke knihovně Netflix USA mimo USA pomocí VPN.

 1. Zaregistrujte se do služby VPN vytvořením účtu na oficiálních webových stránkách poskytovatele VPN a zakoupením předplatného. Poskytovatelé VPN nabízejí měsíční, roční a dvouleté plány, aby zjistili, který z nich vyhovuje vašim potřebám.
 2. Stáhněte si klienta VPN z oficiálních webových stránek poskytovatele.
 3. Nainstalujte klienta VPN do svého zařízení.
 4. Otevřete nainstalovanou aplikaci a přihlaste se k účtu VPN zadáním přihlašovacích údajů, které jste zaregistrovali na webových stránkách poskytovatele.
 5. Nyní vám klient zobrazí nabídku funkcí, vyberte funkci, která odůvodňuje vaše použití VPN. Pokud například používáte pro odblokování knihovny Netflix, vyberte si z funkcí, jako je online streaming, anonymní prohlížení nebo anonymita nebo jakákoli podobná funkce. Některé VPN určily funkce odblokování Netflix, pokud VPN, kterou používáte, má tuto funkci, pak jděte na tuto funkci.
 6. Jakmile se připojíte k americkému serveru, otevřete prohlížeč a přejděte na stránku Netflix.com.
 7. Přihlaste se ke svému účtu Netflix a uvidíte před sebou kompletní knihovnu Netflix USA.

Tam máte odblokovanou knihovnu Netflix v USA pomocí VPN. Je to velmi jednoduchý postup, jak vidíte, že v tomto postupu nejsou vyžadovány žádné vylepšení hardwaru nebo softwaru.

Zde je další příklad, pokud jde o službu VPN, která odblokuje Netflix prostřednictvím rozšíření prohlížeče Chrome namísto jeho stolního klienta..

PureVPN je jedním z nejpopulárnějších poskytovatelů VPN a díky geologickým službám online streamingu je díky své skvělé službě velmi preferován. Nejzajímavější věcí na PureVPN je však to, že může obejít omezení Netflixu prostřednictvím svého rozšíření prohlížeče..

Chcete-li nainstalovat a obejít omezení Netflix, pokud jste uživatelem PureVPN, postupujte takto:

 1. Zaregistrujte se / přihlaste se k jakémukoli plánu odběru PureVPN.
 2. Stáhněte si rozšíření prohlížeče PureVPN (Chrome nebo Firefox).
 3. Po přidání do prohlížeče se přihlaste ke svému účtu PureVPN a jednoduše klikněte na připojit. Budete připojeni k optimálnímu americkému serveru.
 4. Nyní otevřete web Netflix a přihlaste se ke svému účtu Netflix.
 5. Vyhledejte jakýkoli film nebo televizní pořad, který chcete sledovat, ale nebyl ve vaší oblasti přístupný.

Jednoduchý!

Netflix blokuje VPN

Netflix má chytrý způsob, jak zachytit všechny narušitele omezení prostřednictvím svého blokování VPN. Když se uživatel připojí k serveru VPN, adresa IP serveru je maskovaná, což mu umožňuje obejít geo-omezení.

Některé sítě VPN však mohou změnit vaši adresu IP, nikoli však adresu DNS, což umožňuje blokování sítě Netflix VPN zjistit, že pro odblokování používáte server proxy nebo VPN. Blokátor sítě Netflix VPN kontroluje a porovnává vaši IP a DNS adresu, a pokud se neshodují, omezuje váš přístup ke streamům.

Tomuto problému čelí většinou proxy, bezplatní VPN a průměrní uživatelé VPN, protože tito poskytovatelé mohou tvrdit, že nabízejí úplnou anonymitu, ale ve skutečnosti mají chyby, které způsobují úniky DNS a mnoho dalších problémů. Používání takových služeb je vždy riskantní, protože tyto služby VPN vás činí zranitelnými vůči útokům hackerů a malwarům.

Nejlepší VPN pro Netflix zajistí, že nedochází k únikům IP nebo DNS, takže si můžete užívat streamování bez problémů. Proto vždy doporučuji lidem, aby používali dobře renomované a důvěryhodné poskytovatele VPN, spíše než takové služby VPN, které mohou ohrozit vaši bezpečnost a soukromí.

Jak obejít Netflix VPN zákaz?

Vynechání zákazu Netflix VPN již není snadný úkol, protože Netflix okamžitě blokuje přístup k VPN a nejen to, ale také uvádí konkrétní server ve svém seznamu blokovaných. Mnoho poskytovatelů VPN se stále snaží zlepšovat své služby, zatímco přední poskytovatelé VPN v tomto odvětví již učinili silný základ pro sebe tím, že zdokonalili své služby tak, aby se považovali za nejlepší VPN pro Netflix.

Pokud čelíte problémům s obcházením zákazu VPN Netflix, musíte skutečně změnit poskytovatele VPN!

Vyberte si VPN, která skutečně může obejít zákaz VPN Netflix a má na výběr celou řadu serverů, protože když jsou servery omezené, šance na získání zákazu jsou vyšší.

Abychom zmírnili vaše obavy, uspořádali jsme pět poskytovatelů VPN, které můžete bez obav použít. Poskytli jsme také jejich výsledky rychlých testů, abychom prokázali jejich důvěryhodnost.

Nejlepší VPN pro Netflix, který funguje v roce 2018

Nastavil jsem 5 poskytovatelů VPN po testování jejich možnosti obejít zákaz připojení Netflix VPN a rychlosti streamování jejich serverů.

Surfshark – VPN VPN č. 1 pro Netflix

Surfshark je úžasný poskytovatel VPN, který má skvělé funkce a chvályhodnou službu. Funguje hladce bez přerušení a okamžitě se připojí k libovolnému serveru, z jakéhokoli regionu. Jeho rychlost je hlavním faktorem, který bych každému doporučil.

I když používáte Netflix na Kodi, můžete tuto VPN pro Kodi použít.

netflix cta

Klady

Rychlé připojení

Integrovaný blokovač reklam a měřičů

500+ serverů v 50 zemích

Rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox

Rychlé servery zajišťující skvělý zážitek ze streamování

Žádné úniky DNS nebo IP

Přísné zásady bez protokolů

Nevýhody

X Žádný zabiják

Americká knihovna Netflix Unblocked

Připojil jsem se k serveru Surfshark US a pokusil se o přístup do americké knihovny Netflix, pořad, který jsem hledal, byl „Penny Dreadful“, který je omezen pouze na oblast USA a nelze jej streamovat mimo USA..

surf žralok s netflix

Síť VPN připojená k serveru v mihnutí oka a já jsem byl připojen k serveru Surfshark US Los Angeles (jak můžete vidět na obrázku výše). K této show jsem se dostal bez potíží a kvalita streamování byla perfektní. Nezaznamenal jsem žádné problémy s ukládáním do paměti ani selhání ani Netflix nezjistil využití VPN.

Celou epizodu jsem si užil v kvalitě HD a ano, používal jsem připojení k internetu 20 Mb / s. Při streamování show na Netflixu s SurfShark jsem absolvoval rychlostní test a byl jsem šokován, když jsem viděl výsledky:

rychlost streamování žraloků s netflixem

ExpressVPN – # 2 Nejlepší Netflix VPN

ExpressVPN Netflix je mezi všemi ostatními poskytovateli vždy považován za nejlepšího, ale poněkud drahého poskytovatele VPN. Funkce ExpressVPN jsou vynikající a jeho výkon je prostě úžasný. Zde jsou některá fakta, která ji kvalifikují jako optimální Netflix VPN:

Klady

Má více než 2000 serverů v přibližně 94 zemích

Přísné zásady bez protokolů

Rychlé připojení

3 současné připojení

Žádné omezení šířky pásma

Zahrnuta funkce zabíjení

Nevýhody

Plány za vysokou cenu

ExpressVPN prohlašuje, že je špičkovou službou VPN a při používání ExpressVPN jsem nikdy nenarazil na žádný takový problém, který bych mohl myslet jinak. Při pokusu o přístup do knihovny USA Netflix pomocí ExpressVPN se však stalo něco neočekávaného:

ExpressVPN chicago server pro netflix

ExpressVPN Chicago Server

Ano, uhodli jste to správně!

ExpressVPN newyork server pro netflix

Server ExpressVPN NewYork

Zkoušel jsem přistupovat k Netflixu se dvěma různými servery ExpressVPN; New York a Chicago. Oba obešli geo-omezení a já jsem byl schopen hledat show ‘Zákon a pořádek“ (geo-omezená show). Oběma se však nepodařilo streamovat show, protože se jim nepodařilo obejít zákaz VPN Netflix.

To je něco, co jsem nikdy nečekal, ale když jsem se pokusil o přístup k proudu přes server ExpressVPN Washington DC, fungovalo to!

Stream fungoval docela dobře a já jsem neměl problémy s rychlostí nebo omezeními prostřednictvím tohoto serveru. Sledoval jsem celou epizodu a vůbec jsem neměl problémy s vyrovnáváním nebo přerušením.

ExpressVPN Netflix odblokován serverem Washington DC

ExpressVPN Washington DC server

Při streamování show jsem testoval rychlost serveru ExpressVPN (Washington DC) a výsledky byly docela působivé.

Rychlost streamování Expressvpn

Tento test rychlosti ukazuje, že servery ExpressVPN jsou poměrně rychlé, jak můžete vidět sami. Jedna věc, kterou jsem si po vyzkoušení ExpressVPN s Netflixem uvědomil, je to, že pokud používáte dobrou Netflix VPN a čelíte zákazu VPN, neměli byste se vzdát a neustále se míchat mezi servery.

PureVPN – VPN VPN č. 3, která pracuje s Netflixem

PureVPN patří mezi přední poskytovatele VPN a je velmi populární díky svým úžasným funkcím a špičkové kvalitě. PureVPN byla nejlepší volbou pro buldozery a online streamery kvůli velké rozmanitosti výkonu serverů a jejich serverů.

Klady

Více než 2000 serverů ve 180 regionech

Funkce zabíjení

Je povoleno až 5 současných přihlášení

Funkce Split Tunneling

Podpora chatu po dobu 24 hodin

Žádné protokoly

Nevýhody

X Pomalé připojení

X Setkání Pings

Abych otestoval, zda PureVPN pracuje s Netflixem nebo ne, testoval jsem službu PureVPN a pokusil se o přístup k pořadu Criminal Minds z americké knihovny Netflix, protože tato show není k dispozici v jiných knihovnách Netflix..

Jedna věc, kterou zde zdůraznit, je, že PureVPN obchází zákaz VPN Netflix a geo-omezení, ale nikoli prostřednictvím svého desktopového klienta. Abyste mohli přistupovat k Netflixu, budete muset nainstalovat rozšíření prohlížeče PureVPN.

Proto jsem nainstaloval rozšíření prohlížeče Chrome PureVPN a připojil se k americkému serveru. Připojení trvalo 20 až 30 sekund, což není ve srovnání s SurfShark VPN tak rychlé. Každopádně jsem se po připojení k serveru pokusil o přístup k Netflixu a v prvním Go jsem byl úspěšný!

Hledal jsem show, našel jsem ji a pak jsem ji začal streamovat. Streamování bylo nepřetržité a abych byl upřímný, neměl jsem žádné problémy s vyrovnáváním. Dokonce i kvalita toku byla skvělá, protože kvalita obrazu nebyla pixelována, takže je jasné, že PureVPN má rychlé servery.

PureVPN Netflix odblokován

Při pokračování v streamování jsem provedl rychlostní test a výsledky byly následující:

rychlost streamování pureVPN pro netflix

Jak vidíte, rychlost stahování serveru byla velmi dobrá za předpokladu, že jsem používal připojení 20 Mb / s. Byl jsem však ohromen, když jsem viděl vysoký počet pingů detekovaných testovacím nástrojem, a byl jsem současně překvapen, protože jsem neměl problémy s vyrovnávací pamětí..

NordVPN – VPN VPN č. 4, která pracuje s Netflixem

NordVPN je tyran v odvětví VPN a je jedním z mála poskytovatelů VPN, kteří nikdy nesklamali své uživatele, protože neustále vylepšují své služby..

Klady

Špičkové šifrování

Až 6 současných připojení

Okamžitá konektivita

5000+ serverů ve 62 zemích

Rozšíření prohlížeče

Žádné protokoly

Nevýhody

X Plány předplatného mírně předražené

X Pomalá rychlost serveru pro streamování

Výkonnost NordVPN Netflix byla vždy velmi oceňována uživateli z celého světa a není pochyb o tom, že je to jeden z nejspolehlivějších poskytovatelů VPN. Než jsem to doporučil uživatelům, musel jsem se ujistit, že to funguje s Netflixem, a proto jsem testoval NordVPN s Netflixem pro přístup do americké knihovny Netflix..

Bingo! Funguje to.

NordVPN úspěšně prošel testem anonymity přístupem do americké knihovny Netflix a nebyl detekován blokátorem Netflix VPN. Takže další věcí bylo streamovat geo omezenou show, takže jsem se rozhodl streamovat úžasný film Ex-Machina. Je to film se zeměpisným omezením a není k dispozici v jiných knihovnách Netflix.

Nordvpn s Netflixem

Stream začal dobře, ale na serveru jsem čekal určitou latenci, protože se stále zapínal a vypínal. Jednoduše řečeno, streamování Netflixu s NordVPN se mi nelíbilo kvůli zpoždění v proudech. Rychlost však stále kolísala a proud byl třikrát narušen.

netflix nordvpn

Test rychlosti při streamování Netflixu se serverem NordVPN ukazuje, že rychlost nabízená serverem byla velmi nízká.

nord vpn streamovací rychlost

Tato rychlost serveru je důvodem, proč se streaming s NordVPN neukázal jako skvělý zážitek. To však neplatí u každého serveru, některé servery se však zdají být pomalé, zatímco jiné mohou poskytovat velkou rychlost. Server, který jsem zkusil v noci, nebude schopen nabídnout dobrou šířku pásma, ale určitě budou servery, které mohou nabídnout vyšší rychlost.

CyberGhost – VPN VPN č. 5 pro Netflix USA

CyberGhost je dalším poskytovatelem VPN, který zlepšuje své služby každý den a vytváří půdu pro sebe mezi nejlepšími poskytovateli VPN. Zde je několik podrobností, proč doporučuji CyberGhost uživatelům Netflix VPN.

Klady

Více než 3000 serverů v 61 zemích

Vyhrazená funkce odblokování Netflix

Více než 500 serverů pouze v USA

Funkce zabíjení

45denní záruka vrácení peněz

Až 7 současných připojení

Žádné protokoly

Nevýhody

Problémy s přímou podporou

Pomalé servery

Nejlepší věc, kterou si všimnete o CyberGhost, je to, že má v klientovi vyhrazenou funkci odblokování Netflix. Když jsem se však pokusil o přístup k knihovně Netflix USA prostřednictvím své vlastní funkce připojení připojením k serveru Dallas, blokátor sítě Netflix VPN to zjistil..

cyberghost netflix

Tak jsem přemýšlel o vyzkoušení vyhrazené funkce Netflix, která je k dispozici v sekci Odblokovat webové stránky a úspěšně se připojila. Podařilo se mi obejít geo-omezení knihovny a pokusit se streamovat show „Fosters“ (která je k dispozici pouze v knihovně USA Netflix) a streamování začalo bez problémů.

cyberghost netflix podporuje odblokování

Rychlost připojení CyberGhostu je však poněkud znepokojivá, protože připojení ke službě trvá přibližně 3 až 4 minuty. CyberGhost by měl tuto mezeru vyplnit co nejdříve.

Pokud jde o rychlost proudu, bylo to v pořádku, protože jsem dvakrát čelil problémům s vyrovnáváním. Během streamingu jsem testoval rychlost serveru a to odůvodňuje, proč byl tok tak pomalý.

rychlost streamování cyberghost

Kromě rychlosti byl výkon dobrý, protože jsem se poté potýkal s problémy se zákazem VPN a jednou z věcí, které se mi nejvíce líbilo, je rozhraní jeho klienta, které je velmi jednoduché.

Celkově se kvalifikuje jako jeden z pěti největších poskytovatelů VPN v Netflixu a pokud zlepší svůj výkon, může jít dále.

Zdarma VPN, která pracuje s Netflixem

Jak jsem již dříve hovořil, servery proxy a bezplatné sítě VPN nejsou na stejné úrovni jako obcházení zákazu služby Netflix VPN, a proto je vyzkoušení jakékoli bezplatné služby jen ztráta času. Najdete zde mnoho článků online, kde se diskutuje o bezplatných VPN pro přístup k Netflixu, ale ne všichni poskytovatelé VPN, kteří zmiňují, jsou ve skutečnosti zdarma. Doporučují uživatelům vyzkoušet si zkušební období a ne je koupit a tvrdí, že jsou to bezplatné VPN.

Nesnažím se uvádět své čtenáře v omyl, a proto říkám, že pokud opravdu chcete vyzkoušet bezplatnou VPN pro Netflix, můžete buď vyzkoušet zkušební období výše uvedených poskytovatelů V PN nebo zkusit tyto tři poskytovatele VPN, kteří také nabízejí zkušební období:

 1. Štít HotSpot
 2. Tunelský medvěd
 3. Keenow

Nejedná se o spolehlivého poskytovatele služeb Netflix VPN, ale do jisté míry je lze s Netflixem použít. Nezaručuji však, že tito poskytovatelé VPN budou moci obejít geo-omezení Netflix a blokátory Netflix VPN, nebo ne.

Nejhorší VPN pro Netflix – VPN a inteligentní DNS, které již s Netflixem nefungují

Pokud bych měl jmenovat nejhoršího poskytovatele VPN, který vůbec nepracuje s Netflixem, pak to musí být soukromý přístup k internetu (PIA), protože blokovač Netflix VPN zakázal všechny své servery, které by mohly být použity pro přístup k Netflixu. Tento poskytovatel VPN již nelze použít pro přístup k Netflixu, a proto PIA vyjímá z rovnice Netflix. PIA poskytla uživatelům servery Silicon Valley pro přístup k Netflix a všechny jsou nyní blokovány Netflixem.

Pokud jde o inteligentní DNS, je to podle mě něco nespolehlivého, protože služba může obejít omezení někdy, ale ne pokaždé. Navzdory tvrzením společnosti SmartDNS o poskytnutí přístupu k USA Netflix není její služba zcela konzistentní.

Možná budete mít přístup do knihovny USA Netflix na několik dní, pokud budete mít to štěstí, ale toto štěstí se čas od času vyčerpá. Z tohoto důvodu není SmartDNS z mé strany doporučený servis.

Jak změnit oblast Netflix nebo přepnout do své oblíbené knihovny

V systému Netflix neexistuje žádná taková funkce, která vám umožní změnit knihovnu podle vašeho výběru. K tomu budete potřebovat VPN, která má servery konkrétní oblasti, ke které chcete přistupovat do knihovny, a mělo by být dost dobré, aby obešlo omezení Netflix.

Jednoduše řečeno, můžete změnit svůj region Netflix prostřednictvím VPN!

Už jsem ilustroval všechny podrobnosti, odkazoval jsem se na ně a najdete postup připojení k vaší knihovně požadovaných regionů.

Netflix VPN Reddit

Komentář z diskuse Komentář cheeseburgerwaffles z diskuse "Jak získat vše na Netflixu?…. Nejen americká knihovna".

Tento kluk sdílel své zkušenosti, že se pokusil o přístup k Netflixu pomocí PVN, ale blokátor sítě Netflix to zjistil. Nevíme, kterou VPN použil k obcházení omezení Netflixu, protože o ní nic nezmínil. Nicméně, soudě podle skutečnosti, že je detekována jeho VPN, musí to být bezplatná VPN nebo jakýkoli průměrný poskytovatel VPN.

Komentář z diskuse .

Tento uživatel se pokouší získat přístup k Netflixu přes PureVPN, ale neměl štěstí. Jak jsem již dříve hovořil, PureVPN je skvělou volbou pro obcházení geo-omezení Netflix, ale můžete tak učinit pouze pomocí rozšíření prohlížeče.

Závěr

Netflix je dnes zábavní gigant, ale mnoho lidí neví, že Netflix není něco, co začalo před několika lety. Bylo to už posledních 21 let, jak to začalo v roce 1997, kdy neexistovala žádná známka ani myšlenka digitální zábavy.

Začalo to jako služba půjčování filmů online a nyní je vládnoucím králem odvětví digitální zábavy. Netflix opravdu přetvořil zábavní průmysl díky svým vysokým standardům.

Netflix nejenže podnikl odvážné kroky v udržování své integrity, jako je blokování přístupu k VPN a proxy serverům, jakož i segregace oblastí knihoven obsahu. Na jedné straně je to pro uživatele něco odrádzajícího, ale kvalita obsahu Netflixu také přiměla uživatele, aby se ho drželi..

Uživatelé jsou tak posedlí Netflixem, že se snaží najít všechna možná řešení pro obejití omezení Netflixu, jen aby získali přístup k tomu nejlepšímu z Netflixu. Tato jednotka u uživatelů vyvolala velký tlak v odvětví VPN a vytvořila konkurenci v samotném odvětví VPN.

Pouze několik poskytovatelů VPN bylo schopno dosáhnout standardu obcházení zákazu Netflix VPN a poskytování přístupu uživatelům k zeměpisně omezenému obsahu. Netflix neblokuje přístup VPN, protože má něco proti uživateli, ale kvůli tlaku čelí od distributorů obsahu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this