Netflix VPN nefunguje – konečné řešení, které funguje v roce 2019

Netflix VPN nefunguje? Musíš tam dělat něco špatného, ​​kámo!


K tomuto problému dochází, když se pokusíte o přístup k Netflixu pomocí služeb VPN, kteří neznají skutečný význam soukromí, šifrování a zabezpečení.

Když důvěřujete nedůvěryhodným, budete kousat prach!

Projděte si tento průvodce, abyste se dozvěděli více o vztahu VPN pro Netflix.

Proč potřebuji VPN s Netflixem?

Netflix má zásadu nabízet různé knihovny obsahu v každé oblasti kvůli problémům s regulací licencí a distribuce obsahu. Uživatelé však upřednostňují přístup k nejlepší knihovně obsahu, tj. Knihovně USA Netflix a kanadské a australské knihovně USA, ale nemohou to udělat kvůli implementaci geo omezení.

Aby byla tato omezení obejít, jsou uživatelé nuceni používat VPN a plnit své potřeby sledování pomocí služby VPN.

Netflix VPN nefunguje – ale proč?

Na začátku byl přístup ke geo-omezeným knihovnám Netflix velmi snadný, protože kdokoli mohl obejít omezení prostřednictvím online proxy serverů a VPN služeb. To se stalo široce sledovaným trendem a téměř všichni to dělali po celém světě. Tato praxe uživatelů však způsobovala velké škody na výnosech distributorů Netflixu a obsahu, a proto byl Netflix nucen blokovat používání služeb VPN a proxy serverů..

Netflix začal křížovou porovnávání adresy serveru DNS s IP adresou uživatele a kdekoli zjistí rozpor mezi nimi, považuje Netflix za server VPN a zakazuje jeho přístup. Adresa serveru je černá a tento server již nemůže kdokoli použít pro přístup k Netflixu.

Mnoho poskytovatelů služeb VPN tvrdí, že poskytuje přístup do knihoven Netflix, ale všechna tato tvrzení jsou položena do klidu, jakmile je blokuje blokování VPN Netflix. Pokud si myslíte, že vaše VPN služba neobchází omezení Netflix, znamená to, že používaný server je již detekován Netflixem a je zakázán.

Jak obejít Netflix VPN zákaz a opravit Netflix VPN nefunguje problémy?

Upřímným návrhem v tomto ohledu je použití spolehlivé služby VPN, která nabízí šifrování linky a soukromí. Poté se ujistěte, že vybraný poskytovatel má aktualizované servery; v opačném případě je šance na přístup do knihovny Netflix 50/50.

Několik špičkových poskytovatelů VPN, jako jsou ExpressVPN, PureVPN a NordVPN atd., Poskytuje vysoce kvalitní maskování IP a zajišťuje, aby vás žádný systém nezachytil. Tito poskytovatelé VPN mají na výběr velký počet vysokorychlostních serverů a nejlepší je, že tito poskytovatelé čas od času přidávají další servery.

Chcete-li obejít síť Netflix VPN, připojte se k serveru VPN před přístupem na web Netflix a ujistěte se, že vaše adresa IP a server DNS mají stejnou adresu. Jakmile to zajistíte, přejděte na web Netflix a přihlaste se ke svému účtu. Uvidíte všechny názvy obsahu serveru konkrétní oblasti, který používáte. Např. Pokud jste se připojili k americkému VPN serveru, budete mít přístup do knihovny US Netflix.

V případě, že jste testovali adresu DNS serveru VPN a vaši novou adresu IP a obě se shodují, ale nemůžete získat přístup k regionální knihovně, musíte obnovit připojení. Ujistěte se, že ve vaší síti VPN nedochází k únikům DNS. Někdy se ukáže, že jde o problém.

Další věcí, jak opravit připojení VPN pomocí Netflix, je pokusit se připojit k jinému serveru. Servery někdy nereagují, což uživatelům způsobuje potíže při obcházení omezení Netflix.

Express VPN nefunguje s Netflix

Uživatelé velmi důvěřují a dávají přednost ExpressVPN pro obcházení knihovny Netflix, protože má širokou škálu serverů, které byly vysoce účinné při obcházení omezení. Uživatelé však nedávno oznámili několik problémů týkajících se toho, že ExpressVPN nepracuje s Netflixem.

Důvody, které to způsobují, mohou být jeden z následujících:

 1. Konflikt adresy IP
 2. Problém s vyprázdněním adresy serveru DNS
 3. Konfigurace proxy serveru
 4. Servery pro zaostávání / nereagování

U ExpressVPN to není obvyklé, ale tyto chyby lze snadno opravit. Více se dozvíte v našem průvodci ExpressVPN Netflix. Obsahuje všechny podrobnosti o používání Netflixu s ExpressVPN a všechny opravy chyb.

Mnoho uživatelů stále říká, že poskytovatelé VPN účtují příliš mnoho, ale způsob, jakým to vidím, soukromí a bezpečnost, které poskytují, stojí za to.

Alternativa k VPN: Netflix Proxy nebude fungovat

Mnoho uživatelů se domnívá, že VPN jsou příliš nákladné, a proto se rozhodnou pro proxy servery Netflix, protože si myslí, že tyto proxy servery budou dobrou alternativou pro VPN, ale ve skutečnosti nejsou zdaleka alternativou.

Uživatelé, kteří se pokusí získat přístup k Netflixu přes proxy, uvidí tuto zprávu:

Netflix vpn nefunguje

Tato chyba se nezobrazí, když navštívíte web pomocí serveru proxy, ale zobrazí se při pokusu o otevření názvu obsahu.

To je důvod, proč jsem vždy uživatele sked nepoužíval žádný proxy server, protože nejsou vůbec spolehliví.

Někteří uživatelé se také hádají o používání bezplatných sítí VPN a domnívají se, že by mohli pracovat lépe než servery proxy, ale pravdou je, že jsou podobně zranitelní, než aby byli detekováni blokátorem sítě Netflix VPN..

Bezplatné služby VPN nejsou vůbec spolehlivé kvůli jejich neefektivnímu maskování a šifrování IP a také kvůli serverům nízké kvality. To je hlavní důvod, proč nedoporučuji bezplatné sítě VPN uživatelům, kteří se pokoušejí získat přístup k serveru Netflix nebo na jiné stránky s omezeným přístupem ke geo.

Soukromý přístup k internetu Netflix nefunguje

Soukromý internetový přístup může být populární poskytovatel VPN, ale bohužel již obchází geo-omezení Netflixu, aby poskytoval přístup do knihoven Netflix. PIA v dřívějších dnech obcházela georegulace Netflixu, ale od té doby, co si Netflix uvědomil adresy serveru PIA, celý svět na ně padal.

PIA poskytla přístup k Netflixu prostřednictvím serverů Silicon Valley, ale všechny tyto věže jsou nyní na černé listině a už je nelze použít. To způsobilo velké poškození reputace soukromého přístupu k internetu.

Pokud však stále narazíte na nějaký web, který vám říká, že pro Netflix můžete použít PIA, okamžitě jej zavřete. Pro použití Netflixu si však můžete vybrat NordVPN.

PureVPN Rozšíření na zákaz přemostění VPN Netflix

PureVPN je dalším populárním a spolehlivým poskytovatelem VPN, který byl za své služby vysoce ceněn po celém světě. PureVPN má několik úžasných funkcí a mnoho vysokorychlostních serverů po celém světě.

netflix vpn zákaz

PureVPN je nejlepší volbou pro odblokování Netflixu, protože má své vlastní rozšíření prohlížeče Chrome, které umožňuje uživatelům obejít geo-omezení a přistupovat k knihovnám Netflix. Jedná se o jedinečnou vlastnost PureVPN, kterou nelze vidět v žádné jiné službě VPN.

Vynechání zákazu Netflix VPN pomocí PureVPN je velmi snadné a lze jej provést okamžitě. Stáhněte si klienta PureVPN a přihlaste se ke svému účtu PureVPN. Nainstalujte jeho rozšíření chrome a přístup Netflix. Ujišťuji vás, že při přístupu k Netflix s PureVPN nebudete čelit žádným problémům.

V tomto scénáři je však háček, že bez rozšíření PureVPN chrome nemůžete obejít zákaz VPN Netflix VPN..

Netflix VPN zdarma

Jedna věc, kterou každý rozumný netizen ví, je, že každá dobrá věc má cenu, kterou je třeba zaplatit, a nejlepší věci online nikdy nejsou zdarma. Totéž platí pro služby VPN, ty nejlepší vyžadují předplatné, zatímco ty bezplatné nejsou spolehlivé.

Když hovoříme o používání Netflixu s bezplatnou sítí VPN, vzniká první obava, zda by bezplatná síť VPN mohla obejít geo-omezení nebo ne. Podařilo se mi však najít tři bezplatné služby VPN, které lze použít s Netflix:

 1. Inteligentní proxy DNS
 2. HomebrewVPN
 3. UltraSurf

Tyto VPN byly vyzkoušeny a testovány s Netflixem a bylo zjištěno, že fungují dobře. Spolehlivost těchto bezplatných služeb VPN však není zaručena. Zabezpečení a soukromí poskytovatelů VPN zdarma jsou vždy sporné, protože mnoho z těchto služeb se podílí na protokolování dat a úniku informací. Využití bezplatných služeb VPN je vždy rizikem a nikdy tyto služby nikomu nedoporučuji, ale pokud nechcete platit za své soukromí a chcete používat bezplatnou VPN a riskantní jízdu, buďte mým hostem.

Závěr

Zákaz sítě Netflix VPN byl skutečnou bolestí pro ty, kdo sledují binge, protože přístup ke geo-omezeným knihovnám Netflix se pro všechny stal těžkým. Deprivace od nejlepšího obsahu je poslední věcí, které by jakýkoli pozorovatel bifu netflix kodi rád čelil, a proto je nutné zvolit spolehlivého poskytovatele VPN.

Mnoho nováčků nerozumí této skutečnosti a je kořistí bezplatných služeb VPN, které tvrdí, že obchází omezení Netflixu, ale jakmile jejich připojení klesne, začnou si stěžovat, že Netflix nepracuje s VPN na mnoha sociálních platformách.

Lepší bezpečí než líto je to, co říkají, takže použijte spolehlivou a důvěryhodnou službu VPN s Netflixem, abyste se ušetřili potíží při obcházení omezení Netflixu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map