Kodi na Nvidia Shield TV Ultimate Streaming Player: Snadný průvodce 4 kroky

Kodi je nejlepší aplikace pro streamování videa a Nvidia jako průkopnická platforma pro streamování a hraní her lze kombinovat a zažít něco, co ostatní nemohou nabídnout. Kodi je něco, co lze nainstalovat na jakoukoli platformu, která překoná současný zážitek ze streamingu, a toto prohlášení lze vidět prakticky při instalaci Kodi na Nvidia Shield.

Projděte si tento průvodce a podívejte se, jak si můžete nainstalovat Kodi a užít si streamování svého oblíbeného obsahu na Nvidia Shield s některými z nejlepších kodi doplňků.

Co je to Nvidia Shield TV?

Nvidia Shield je jedním z nejpopulárnějších a nejspolehlivějších mediálních přehrávačů založených na Androidu dostupných na polici. Nvidia je světově uznávaným producentem GPU a díky tomu je známá. Nicméně, přicházet s Nvidia Shield byla skvělá věc, kterou udělali, jak to přineslo ve velké konkurenci v průmyslu streamovacích mediálních konzolí. Skutečnost, že Nvidia je největším producentem GPU, jí pomohla stát se lídrem ve vysoce kvalitním streamování videa plošina. Nvidia Shield nabízí streamování v kvalitě 4K a herní zážitek Geforce.

Jak nainstalovat Kodi na Nvidia Shield TV?

Jelikož Nvidia Shield je platforma Android, lze proto pomocí obchodu Google Play Store snadno nainstalovat Kodi. V některých oblastech však není obchod Google Play z důvodu geografických omezení přístupný.

 1. Spusťte svůj štít Nvidia > Přejděte do obchodu Google Play
 2. Klikněte na vyhledávání a typ Kodi > Ze zobrazených výsledků klikněte na Kodi vyvinutý společností XBMC.
 3. Klikněte na Nainstalujte a Kodi budou staženy a nainstalovány na váš Nvidia Shield.
 4. Po instalaci otevřete aplikaci Kodi.

Nyní nainstalujte nejlepší doplňky Kodi a vychutnejte si ten nejlepší zážitek ze streamingu.

Nvidia Shield Nejlepší funkce pro Kodi

Nvidia Shield má několik věcí přes vrchol pro streamování na Kodi, jako například:

 1. Užijte si streamování videa v kvalitě HD a 4K.
 2. Snadno použitelné rozhraní s funkcí dálkového ovládání.
 3. Rychlé streamování a pokročilá přístupnost.

Jak aktualizovat Kodi na Kodi Krypton v17.6 na televizi Nvidia Shield?

Jediným způsobem, jak aktualizovat Kodi, je jeho opakovaná instalace stažením aktualizované verze Kodi na štít Nvidia. Je-li však Kodi k dispozici v Obchodě Google Play, můžete jej aktualizovat pomocí následujících kroků:

 1. Otevřete obchod Play na svém Nvidia Shieldsetup kodi on nvidia shield tv
 2. Přejít na mé aplikacenastavení kodi pomocí obchodu Play na nvidia shield
 3. Klikněte na KodiNvidia štít pro kodi
 4. Klikněte na Aktualizovat (možnost Aktualizace bude k dispozici, pouze pokud bude k dispozici aktualizace).

Jak nainstalovat Kodi Jarvis v16 na Nvidia Shield TV ?

Aktualizujte svůj Kodi Jarvis verze 16 podle následujících kroků:

 1. Stáhněte si APK soubor Kodi Jarvis verze 16 na vašem Nvidia
 2. Otevři stažený soubor ZIP a Nainstalujte Pokud se zobrazí výzva, klepněte na přepsat existující aplikace.

Jak nainstalovat doplňky Kodi na televizi Nvidia Shield ?

Postup instalace jakéhokoli doplňku Kodi na Nvidia Shield bude stejný jako u PC a FireStick. Atributy a rozhraní společnosti Kodi zůstávají na každé platformě stejné, a proto je i její způsob instalace stejný.

Nejlepší doplňky Kodi pro televizi Nvidia Shield

Nejlepší doplňky Kodi pro Nvidia Shield doporučené pro vás jsou:

 1. USTVNow
 2. BBC iPlayer
 3. Smlouva
 4. Placenta
 5. Uran
 6. Neptun Rising
 7. Nemesis
 8. cCloud TV
 9. Planet MMA
 10. Maverick TV

Nvidia Shield TV Alternates for Kodi

 • Firestick Alternative k Nvidia Shield for Kodi

Fire Stick, vyvinutý společností Amazon, je úžasným zařízením pro streamování videa pro všechny milovníky streamování, kteří s sebou rádi přenášejí své streamingové přehrávače. Fire Stick je skvělou volbou pro použití Kodi, protože poskytuje proudy v kvalitě HD a velmi uživatelsky přívětivé rozhraní.

 • Windows Alternativa k Nvidia Shield pro Kodi

Windows je ve skutečnosti nejlepší volbou uživatelů pro vyzkoušení jakéhokoli softwaru, zejména pokud jde o streamování. Důvodem je prostor pro přizpůsobení a přístupnost, které nabízí. Windows je základní platforma pro téměř každou platformu a v případě Kodi je to opravdu skvělá volba.

 • Operační systém Ubuntu pro Kodi

Ubuntu lze použít pro Kodi a Kodi na tom dobře fungují, ale instalační procedury Kodi pro Ubuntu jsou ve srovnání s jinými platformami trochu složitější.

 • Raspberry Pi Alternativa k štítu Nvidia pro společnost Kodi

Raspberry Pi je ve skutečnosti malá počítačová deska, kterou lze transformovat podle herních a parních potřeb. Díky tomu je skvělé používat Kodi, protože na něj lze nainstalovat Kodi a poskytuje skvělý zážitek ze streamování.

 • Apple TV Alternativa k Nvidia Shield pro Kodi

Když uslyšíte slovo Apple TV, první věc, která vám přijde na mysl, je pouze další inteligentní televize vyvinutá společností Apple. Apple TV je digitální streamovací zařízení navržené a vyvíjené společností Apple. Je to skvělá alternativa pro Nvidia Shield, že se rozhodnete používat Kodi, protože funkce streamování poskytované Apple TV jsou úžasné.

 •  iPad jako alternativa k Nvidia Shield na Kodi

Pokud žijete streamovat v tabletovém zařízení a hledáte potenciální alternativní streamovací platformu Nvidia Shield, měli byste zkusit Kodi na iPadu. Postup instalace Kodi na iPad je ve srovnání s jinými platformami, jako jsou Widows a Android, složitý. Kodi na iPadu je však opravdu úžasná věc, protože možnosti iPadu jsou skvělé.

Závěrečná slova

Kodi je svět zázraků a ve spojení s velkolepou platformou, jako je Nvidia Shield, si představte fascinující zážitek, který můžete mít. NVIDIA Shield je skvělá věc vyvinutá společností Nvidia a získává srdce uživatelů po celém světě. Vyzkoušejte Kodi on Nvidia Shield pro vaše streamování a herní potřeby. Nyní není k dispozici mnoho platforem, které mohou poskytovat streamování v kvalitě 4K.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this