Jak sledovat NHL 2018-2019 Live online bez kabelu

Sezóna 2018-2019 NHL začala 3. října 2018. Liga začala 31 týmy, které hrají své zápasy v 31 různých arénách. Mistrovství bude ukončeno 6. dubna 2019. Jakmile událost odstartovala, fanoušci NHL začali hledat více možností, jak sledovat NHL hry online. Tato příručka popisuje, jak sledovat NHL live online.

V této příručce také poskytujeme návod, jak sledovat NHL na Kodi. Uváděli jsme oficiálního průvodce doplňky spolu s návodem pro doplňky třetích stran.

Jak sledovat NHL.TV na Kodi Krypton verze 17.6 nebo Kodi Leia

Pokud se nechcete nechat zklamat nízkou kvalitou nebo jiným přerušením, raději nainstalujte oficiální doplněk NHL Kodi, který obsahuje živé zápasy NHL. Existují dva podobné oficiální doplňky Kodi, tj. NHL.TV a NHL Game Center. Poplatky za předplatné pro NHL.TV činí 19,99 USD měsíčně nebo 119,99 USD ročně.

Zde jsme diskutovali o tom, jak nainstalovat NHL.TV na Kodi:

 1. Otevřete na svém zařízení Kodi.
 2. V hlavní nabídce klikněte na kartu Doplňky.
 3. Klikněte na ikonu pole v levém horním rohu.
 4. Nyní klikněte na možnost Instalovat z úložiště.
 5. Otevřete úložiště doplňků Kodi.
 6. Přejděte seznamem dolů a klikněte na NHL TV
 7. Klikněte na Instalovat a počkejte na oznámení s povoleným doplňkem.
 8. Jakmile se oznámení zobrazí, získáte přístup k doplňku z nabídky Doplňky.

Jak sledovat NHL na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší (neoficiální doplněk)

 1. otevřeno Kodi Jarvis > Klikněte na Systém > Pak jděte na Správce souborů > Tady vidíte Přidat zdroj možnost, dvakrát na ni kliknout.
 2. Klikněte na ‘Žádný’ když se objeví dialogové okno > Typ URL úložiště http://mullafabz.net.rw/Repository/ > Klikněte na Hotovo > Zadejte název úložiště “Mullafabz” > Klikněte na Hotovo > Klikněte na OK.
 3. Nyní se vracíme zpět Hlavní nabídka Kodi > Vybrat Nabídka systému znovu > Poté klikněte na Doplňky > Instalace ze souboru ZIP > Mullafabz > Repository.Rising.Tides.zip > Instalace z úložiště > Rising Tide Repository > Doplňky videa > Rising Tide > Klikněte na Nainstalujte.
 4. otevřeno Rising Tide Doplněk Kodi > Jít do Sportovní kanály > Nalézt NHL Network HD nebo NBCSN zobrazit živé zápasy.

ICANUCK Kodi (ICANUCK NHL Streams)

ICANUCK bylo staré úložiště NHL, které bylo nalezeno v úložišti Fusion. Vzhledem k tomu, že došlo k zákroku proti TVAddons, kleslo s ním mnoho dalších repozitářů a také ICANUCK NHL Streams.

NHL.TV se nyní stal oficiálním doplňkem, který lze nalézt v úložišti doplňků Kodi. Není nutné instalovat úložiště ICANUCK, které již neexistuje. Existuje výše uvedený jednoduchý instalační proces pro NHL.TV.

Jak sledovat NHL bez kabelu

Sledování sportovních událostí naživo online již není problém, protože v dnešní době jsou k dispozici úžasné online streamingové služby. Existuje několik nejlepších streamovacích služeb, z nichž si můžete vybrat pro sledování NHL naživo:

 1. Sling TV
 2. Fubo TV
 3. ESPN+

Jak se dívat na NHL na Sling TV

how-to-watch-nhl-games-on-sling-tv

Sling TV je v současnosti jednou z nejlepších online streamovacích služeb v USA. Jednotlivé balíčky jsou rozděleny do různých balíčků a mají různou škálu kanálů. Nejlepší část o streamování NHL online pomocí Sling TV je, že máte přístup k oběma provozovatelům vysílání; NBC a Fox Sports.

Je však třeba mít na paměti, že Sling TV spolu s výše uvedenými provozovateli vysílání jsou regionální sítě a nebudou mimo USA přístupné. Služba Sling TV je geograficky omezená a můžete k ní přistupovat odkudkoli mimo USA pouze pomocí služby VPN.

dostat vpn cta

Sledujte hry NHL na televizi Fubo

how-to-wach-nhl-online-on-fubo-tv

Pokud jste evropským obyvatelem a chcete streamovat NHL naživo online, pak nejlepší možností je streamovat jej pomocí Fubo TV. Ve skutečnosti jde o americkou online streamingovou službu, ale její toky se neomezují pouze na USA a lze k nim přistupovat v Evropě.

Fubo TV má velmi výhodné ceny balíčků a velké množství kanálů pro streamování živých přenosů. Můžete sledovat živou akci NHL na sportovním kanálu BeIN, který hostí vysílání od oficiálního vysílatele NHL; NBC Sports.

Streamujte NHL online na ESPN

watch-nhl-on-espn

ESPN je skutečně jednou z nejlepších voleb pro streamování živých sportovních událostí díky kvalitním vysílacím službám a HD streamování. Fanoušci NHL se mohou přihlásit k odběru online streamingových služeb ESPN a sledovat každou hru naživo a mohou také udržovat přehled o nejnovějších aktualizacích a skóre zpráv prostřednictvím webu ESPN..

ESPN však poskytuje proudy pro NHL prostřednictvím ESPN +, které je k dispozici pouze v USA. Za účelem přístupu k ESPN + z USA v Kanadě, Velké Británii a Austrálii k streamování NHL; budete potřebovat VPN. Získejte VPN a připojte se k americkému serveru a užijte si nepřetržitý přenos NHL na ESPN.

dostat vpn cta

Streamujte regionální a mimo NHL hry mimo trh?

Hry mimo trh jsou termínem běžně používaným v odvětví rozhlasového a televizního vysílání, což znamená zajistit napařování domácích lig nebo národních lig, které mají regionální účastníky, do jiných regionů po celém světě, kde oficiální provozovatelé vysílání nevysílají svůj obsah nebo které nejsou jejich cílenými segmenty trhu..

Takové hry mimo trh byly nedávno zakázány NHL a MLB, protože to poškozovalo důvěryhodnost a podíl regionálních / místních provozovatelů vysílání na trhu. Vysílání těchto událostí bylo geograficky omezeno a dokonce i on-line streamovacím službám bylo doporučeno omezit přístup k jejich streamům z neautorizovaných oblastí..

Jedním z věcí, které můžete udělat pro přenos těchto událostí živě z omezených oblastí, je to, že můžete použít různé online platformy pro streamování, jako je

 1. DIRECTV nyní
 2. Hulu živá televize
 3. PlayStation Vue
 4. YouTube TV

Tyto služby nabízejí uživatelům řadu sportovních přenosových kanálů a k jejich proudům lze snadno přistupovat pomocí služby VPN. Můžete se připojit k americkému serveru pomocí VPN a budete mít přístup k vysílání živých událostí.dostat vpn cta

Jak obejít výpadek NHL.tv

K výpadku sítě NHL se dostanete obejít geo-omezení pomocí VPN. Zeptá se vaše IP a změní vaši skutečnou IP adresu na IP adresu VPN serveru, ke kterému jste připojeni.

Pokud tedy chcete obejít výpadek NHL.Tv a sledovat jej naživo, získejte VPN, připojte se k americkému serveru a začněte přistupovat k živým proudům z kterékoli oblasti na světě, aniž byste museli čelit blokádě..

Zabalení všeho nahoru

Na začátku Národní hokejové ligy zůstal jen jeden den a poskytli jsme různé způsoby sledování online zápasů NHL. Existuje jedna oficiální metoda s oficiálními doplňky a jedna neoficiální metoda s doplňky třetích stran. Za oficiální doplněk Kodi se platí předplatné 19,99 USD / měsíc, zatímco na doplňky třetích stran se nevztahuje žádný poplatek..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this