Jak sledovat IPL 2018 Live online streamování zdarma v Indii, Austrálii, Velké Británii, USA

Slova jako ikonická, okouzlující a zábavná nestačí k vysvětlení této extravagantní kriketové ligy; IPL (Indian Premier League). Jedenácté vydání nejoblíbenější kriketové ligy globálně odstartovalo před dvěma dny a humbuk tohoto turnaje je právě na vrcholu. IPL fanoušci po celém světě hledají způsoby, jak sledovat IPL ve svých domovech a kancelářích pomocí kodi addonů.

Víme však, co je nejlepší pro fanoušky Kodi VPN, a proto jsme sestavili průvodce, který vám pomůže Jak sledovat IPL na Kodi.

Varování!! Na IPL kanálech můžete streamovat IPL zápasy z celého světa. Pro přístup k IPL vysílačům s omezeným přístupem, které budete potřebovat odblokování kanálů IPL s VPN.
CTA

Seznam kanálů / vysílačů IPL 2018

Země / RegionVysílače
IndieStar Sports

Hotstar

AfrikaSuper sporty
Spojené státyESPN
Spojené královstvíSky Sports
KanadaSportsnet
AustrálieKriketová brána
Nový ZélandSky Sports

Jak sledovat IPL na Kodi kryptonu verze 17.6 nebo nižší

Existuje mnoho doplňků pro živé sportovní přenosy, ale vybrali jsme pro vás doplněk ZEM TV Kodi, protože poskytuje spojení HD streamování pro živé vysílání IPL. Při instalaci ZEM TV pro sledování IPL živě na Kodi postupujte podle těchto pokynů.

 1. Otevřete Kodi > Přejděte do hlavní nabídky Kodi > Klikněte na ikonu Nastavení > otevřeno Správce souborů > Nyní dvakrát klikněte na Přidat zdroj.jak se dívat na ipl
 2. Klikněte tam, kde se říká ‘Žádný’ > Zadejte toto URL v adresním řádku http://kdil.co/repo/ > Nyní klikněte OK > Pojmenuj to ‘Kodil Repo  a poté klikněte na OK > Zkontrolujte obě URL a název a klikněte na OK znovu zavřete dialogové okno.jak sledovat ipl na kodi kryptonu verze 17.6 nebo nižší
 3. Návrat na stránku „Kodi“ Hlavní menu > otevřeno Přidatons z levého sloupce > Klikněte na Ikona pole.jak sledovat ipl na kodi jarvis verze 16 nebo vyšší
 4. Nyní klikněte na Nainstalujte z Zip Soubor > Přejděte dolů a klikněte na Kodil Repo > otevřeno Kodil.zip > Počkejte na oznámení.jak se dívat na IPI na kodi firestick
 5. Po zobrazení oznámení klikněte na Instalace z úložiště > otevřeno Úložiště Kodil > Jít do Doplňky videa.IPL 2018 Stáhnout Kodi
 6. Přejděte dolů a otevřete Zem TV > Klikněte na Nainstalujte > Počkejte na oznámení s povoleným doplňkem.

Jak sledovat IPL 2018 na Hotstar v USA

Tady to máte, nyní je nainstalován doplněk a nyní můžete snadno sledovat své oblíbené hry IPL naživo v Kodi.

Jak sledovat IPL na Kodi Jarvis verze 16 nebo vyšší

 1. Zahájení Kodi Jarvis V16 > Klikněte na Systém.
 2. Jít do Správce souborů > Nyní dvakrát klikněte na Přidat zdroj.
 3. Klikněte tam, kde se říká <Žádný> > Napište to URL http://kdil.co/repo/ > Klikněte na Hotovo.
 4. Pojmenujte to URL tak jako ‘Kodil Repo “ > Klikněte na Hotovo > Klikněte na OK.
 5. Jít zpět k Domovská obrazovka > Klikněte na Systém.
 6. otevřeno Doplňky > Klikněte na Instalace ze souboru ZIP > otevřeno Kodil Repo> Klikněte na Kodil.zip.
 7. Vraťte se zpět Domovská obrazovka.
 8. Jít do Instalátor doplňků > otevřeno Kodil Repo > Musím Doplňky videa a vyberte Zem TV.
 9. Klikněte na Nainstalujte.

Jak sledovat IPL na Kodi Firestick

 1. otevřeno Kodi na Fire Stick. Pokud jste nenainstalovali Kodi, nainstalujte Kodi na Fire Stick.
 2. Jít do Vývojářské možnosti > Zapněte ladění ADB a aplikace z neznámých zdrojů.
 3. Poté postupujte podle výše uvedených kroků pro instalaci doplňku na Kodi Krypton V17.6.

IPL 2018 Stáhnout Kodi

 1. Stáhněte soubor Zip > otevřeno Kodi na vašem zařízení > otevřeno Doplňky Jídelní lístek > Klikněte na Ikona instalačního balíčku.
 2. Klikněte na Instalace ze souboru ZIP > Procházet a otevřeno stažený soubor ZIP.
 3. Klikněte na Instalace z úložiště > otevřeno Úložiště Kodil > otevřeno Doplňky videa > Klikněte na Zem > Udeřil Nainstalujte.

Jak sledovat IPL 2018 na Hotstar v USA

Jak sledovat IPL 2018 na Hotstar v USA

HotStar je indická aplikace, která uživatelům umožňuje sledovat jejich oblíbené IPL zápasy, ale ironií je, že je přístupná pouze v Indii. Proto budou uživatelé s bydlištěm v zahraničí muset přistupovat k této aplikaci na svých zařízeních se systémem Android a zařízeních Apple pomocí služby Kodi VPN.

Prostřednictvím služby VPN budou muset uživatelé nejprve vybrat server indické oblasti a poté přistoupit k aplikaci. Po stažení aplikace prostřednictvím obchodů Play Store a iTunes můžete snadno sledovat IPL naživo.

Jak sledovat IPL Live Free Online Streams

Pro uživatele s bydlištěm v Africe a na Středním východě, kteří chtějí prostřednictvím neplacené služby sledovat neomezenou akci IPL, si mohou zvolit tyto pětky:

 1. Cricingif (celosvětově)
 2. Cricketgateway (celosvětově)
 3. IPL Live 2018
 4. SuperSport (Pro uživatele v Jižní Africe)
 5. OSN Play (Pro uživatele na Středním východě)
 6. Smartcric aplikace
 7. Willow TV
 8. JIO TV
 9. Vivo IPL
 10. Cricbytes
 11. CricHD
 12. DD Sports
 13. Suvarna Plus

Cric In Gif

Jak sledovat IPL Live Free Online Streams

Cricingif je sportovní zpravodajský server, který poskytuje nejnovější aktualizace probíhajících kriketových zápasů po celém světě. Návštěvníci mohou sledovat nejdůležitější události každé hry a kontrolovat nejnovější zprávy z celého kriketového slova. Další skvělou vlastností Cricingifu je, že má vyhrazenou sekci pro uživatele, kteří chtějí sledovat IPL T20 naživo.

Kriketová brána

kriketová brána pro ipl

Mobilní aplikace brány kriketu umožňuje uživatelům zůstat v kontaktu s nejnovější kriketovou akcí. Uživatel může sledovat všechny vrcholy zápasů a zobrazit výsledkové karty, pokud chce. Skvělá vlastnost, kterou tento web má, je jeho sekce Archiv, která umožňuje používat procházky nedávnými kriketovými událostmi z celého světa. Uživatelé mohou také vidět nejnovější a trendy nové o svých oblíbených týmech prostřednictvím této aplikace.

IPL Live 2018

ipl live 2018

IPL Live 2018 je specializovaný web, který poskytuje online streamingovou službu pouze pro IPL. Kvalita toků, které tento web poskytuje, je vysoce kvalitní a servery, které tento web má, jsou bezproblémové. Nabízí tři různé servery pro streamování zápasů a poskytuje podrobnosti o dalších streamovacích službách.

Super sporty

supersport pro ipl

SuperSport je bezpochyby jednou z nejznámějších služeb sportovního vysílání na světě. SuperSport se proslavil vysíláním živých sportů v televizi a nyní se zaměřuje na online streamování živých kriketů a dalších sportovních akcí. Uživatelé si mohou při streamování prohlížet všechny nejnovější výsledky a plány zápasů IPL. SuperSport bude streamovat IPL pro Jihoafrický region ale jejich videa jsou přístupná z celého světa.

OSN Play

OSN Play for ipl

OSN Play poskytuje divákům na Středním východě sportovní proudy v arabském jazyce. Jedná se o geo-omezenou službu, kterou lze odblokovat z jiných zemí pomocí kvalitní VPN služby. Nejlepší část o OSN Play je, že její aplikace pro Android a iOS jsou k dispozici také v příslušných platformových obchodech. Uživatelé, kteří mají předplatné služeb OSN, mají přístup ke svému oblíbenému sportovnímu obsahu, aniž by platili jakékoli další poplatky.

Smartcric aplikace

Smartcric aplikace pro ipl

SmartCric je skvělá aplikace pro streamování živých kriketových zápasů z celého světa na smartphonech. Jednou z nejobtížnějších věcí této chytré aplikace pro chytré telefony je však to, že není k dispozici v Obchodě Google Play. Uživatelé, kteří si chtějí nainstalovat tuto aplikaci, si musí stáhnout svůj apk soubor z webu třetí strany a poté jej nainstalovat. Kromě toho je aplikace skvělá, protože má skvělé přátelské rozhraní a funguje skvěle.

Willow TV

WillowTV pro streamování ipl

Willow TV je přední americký sportovní specializovaný vysílací kanál, který vysílá živé různé kriketové události a události, které se dějí po celém světě. Tento kanál se sídlem v Kalifornii vysílá živě online Premier League a uživatelé mají snadný přístup k proudům.

Jio TV

jiotv zdarma streamování ipl

Jio TV nabízí svým uživatelům širokou škálu kanálů z různých regionů po celém světě a také z různých jazyků. Nabízí více než 350 televizních kanálů, z toho 50+ jsou kanály HD. Aplikaci Jio TV lze stáhnout z obchodu Google Play a Apple App Store pro příslušná zařízení.

Jednou z nejlepších funkcí, které tato aplikace obsahuje, je to, že uživatelé mohou pozastavit živý zápas, když chtějí a hrát, aby pokračovali ze stejného bodu. Uživatelé mohou také sledovat své oblíbené pořady výběrem odvysílaného obsahu z předchozích 7 dnů. Uživatelé se mohou přihlásit k odběru exkluzivních mobilních služeb Jio za pouhých 49.

jio plán pro ipl

Vivoipl

Vivo streamovat ipl

Společnost Vivo je oficiálním sponzorem indické Premier League 2018 a veškerou akci z IPL 2018 bude vysílat živě na svých webových stránkách. Uživatelé budou moci sledovat všechny zápasy IPL 2018 na webu VivoIPL. Na webových stránkách je také kompletní plán turnaje a půllitry, které lze snadno zobrazit.

Cricbytes

sledovat ipl online na cricbytes

Cricbytes je vlastně blogovací web, který publikuje zprávy a blogy o všech aktuálních a nejnovějších zprávách a výsledcích z kriketového světa. Přestože uživatelé nebudou moci sledovat hru živě na tomto webu, ale oni mohou zůstat v obraze s scorecard a všechny na hřiště zprávy a tak. Uživatelé si mohou snadno udržovat přehled o všech nejnovějších zprávách o kriketových událostech a hráčích.

CricHD

sledovat ipl oncrichd.tv

CricHD je úžasný web pro streamování, který poskytuje živé vysílání na jedno kliknutí pro různé sporty, jako je fotbal, kriket, ragby, americký fotbal, zápas, UFC, box, golf atd. Poskytuje vysoce kvalitní streamy z některých z nejlepších vysílacích sítí jako je BT Sport, ESPN HD, Euro Sport, PTV Sports a Sky Sports atd. Tato streamingová služba nemá žádná geo omezení, takže si můžete vychutnat bezplatné streamování oblíbených sportů odkudkoli a kdykoli.

DD Sports

dd sports sledovat ipl zdarma

DD sports je ve skutečnosti indická sportovní televizní síť, která se zaměřuje na pokrytí většiny domácích sportovních akcí v Indii. Bude se však vztahovat na IPL 2018 a jeho streamy budou k dispozici online ve sportovní sekci „GoHelloTV.in“. Uživatelé, kteří si chtějí zdarma streamovat IPL 2018 naživo, jej mohou streamovat prostřednictvím DD Sports. Nicméně v této záležitosti je důležité, že se může jednat o geo stream s omezeným přístupem, takže k přístupu k této službě budete možná muset použít službu VPN.

Suvarna Plus

Star-suvarna-plus

Suvarna Plus známá také jako Star Suvarna Plus je indický zábavní kanál ve vlastnictví společnosti Star Networks. Vysílá nejnovější a vintage bollywoodské filmy a mezinárodní i domácí sportovní akce. IPL je fascinující celosvětově chválená domácí kriketová liga a bude vysílána živě na Suvarna Plus. Pokud jej tedy nemůžete sledovat u vás doma v televizi, můžete jej snadno sledovat živě prostřednictvím online streamu Suvarna Plus..

Závěrečná slova

Indian Premier League je jednou z největších kriketových lig nejen jižní Asie, ale i světa. Na celém světě jsou miliony fanoušků, kteří rádi sledují tuto vzrušující kriketovou ligu. Uživatelé, kteří nemohou sledovat IPL v televizi nebo žijí v zahraničí, si IPL v Kodi mohou snadno prohlížet, nebo je mohou také streamovat živě prostřednictvím námi poskytovaných streamovacích odkazů.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this