Jak sledovat Floyd Mayweather vs Conor McGregor na Kodi Free Live Online

Poznámka: Khabib vs Mcgregor UFC 229 získává letos hodně humbuk. Můžete sledovat Khabib Nurmagomedov vs Conor Mcgregor live online.

Floyd ‘Money w Mayweather vs Conor ious Notorious Mc McGregor v Las Vegas 26. srpna ukončuje dlouho očekávanou spekulaci, ve které se dva nejprodávanější bojovníci na světě vydají z hlavy na hlavu.

Boj nezačal nic jiného než zvěsti, ale nakonec jsme všichni věděli, že je příliš mnoho peněz na to, abychom se této příležitosti jednoduše vzdali. Mayweather bude mít silné soupeře i přes 40 let, ale největší jméno ve smíšených bojových uměních bude věci ještě zajímavější.

Ale člověk se může divit jak se dívat na Floyd Mayweather vs Conor McGregor na kodi? Čtěte dál a dozvíte se, jak můžete sledovat zápas na internetu.

Jak se dívat na Mayweather vs McGregor na Kodi V 17
Jak se dívat na Mayweather vs McGregor na Kodi V 16
Nejlevnější způsob, jak sledovat Floyd Mayweather vs Conor McGregor Pay Per View
Floyd Mayweather vs Conor McGregor Bojujte s penězi
Vstupenky na Floyd Mayweather vs. Conor McGregor

Jak sledovat Floyd Mayweather vs Conor McGregor na Kodi Krypton verze 17

 1. Spusťte Kodi > Jít do Nastavení ikona, která je umístěna nahoře > Klikněte na Správce souborů > Nyní dvakrát klikněte na Přidat zdroj, objeví se pole.Jak sledovat Floyd Mayweather vs Conor McGregor na Kodi
 2. Klikněte na ‘Žádný’ > Zadejte URL http://repo.cazwall.com/sc/ > Klikněte na OK > Zadejte název Zdroj médií „SC“ > Klikněte na OK.Jak sledovat Floyd Mayweather vs Conor McGregor na Kodi Krypton verze 17
 3. Nyní klepněte na ikonu “Backspace” klíč několikrát, dokud se nevrátíte na Hlavní nabídka Kodi > Nyní klikněte na Doplňky > Klikněte na Instalační program balíčku ikona umístěná v levém horním rohu.Mayweather vs Conor McGregor kodi boj addon
 4. Vybrat Instalace ze souboru ZIP > Klikněte na SC > Nyní klikněte na Úložiště > Nyní repository.simplycaz-1.0.2.zip > Instalace úložiště bude nějakou dobu trvat.soubor mayweather vs conor mcgregor kodi zip
 5. Nyní klikněte na Instalace z úložiště > Jednoduše Caz Repo > Doplňky videa > Planet MMA > Klikněte na Nainstalujte.Mayweather vs Conor McGregor kodi bojové nastavení
 6. Poté, co instalace trvá několik minut, budete moci sledovat, jak Floyd Mayweather vs. Conor McGregor bojují proti streamování na Kodi.

nainstalovat mayweather vs conor mcgregor kodi

Jak sledovat Floyd Mayweather vs Conor McGregor na Kodi Jarvis verze 16

 1. Spusťte Kodi > Přejít na systémy > Klikněte na Správce souborů > Poklepejte na Přidat zdroj.
 2. Klikněte na Žádný > Zadejte URL kodivpn.co/repo/simplycaz.zip > Klikněte na OK > Zadejte název zdroje média „SC“ > Klikněte na OK / Hotovo.
 3. Vraťte se do hlavní nabídky Kodi opakovaným stisknutím tlačítka „Backspace“ > Přejít do systému > Vyberte doplňky > Klikněte na Instalovat ze souboru ZIP > Vyhledejte a klikněte na SC > Úložiště > repository.simplycaz-1.0.2.zip.
 4. Počkejte, než se doplněk povolí > Vyberte Instalovat z úložiště > Jednoduše Caz Repo > Doplňky videa > Planet MMA > Klikněte na Instalovat > Počkejte na oznámení o povolení doplňku v pravém horním rohu.
 5. Užijte si boj!

Nejlevnější způsob, jak sledovat Floyd Mayweather vs Conor McGregor Pay Per View

Zápas bude vysílán na Showtime PPV a existuje mnoho způsobů, jak získat Showtime na vašem zařízení. Showtime uvedla některá zařízení, ze kterých můžete kanál sledovat. Jsou uvedeny níže:

Floyd Mayweather vs Conor Mcgregor Showtime Platba za zobrazení

UFC také vysílá zápas 26. srpna, ale s předplatným 56,96 USD po dobu 6 měsíců.

Nejlevnější způsob, jak sledovat Floyd Mayweather vs Conor McGregor Pay Per View

Nepředpokládáme však, že jednotlivec, který se chce dívat na jediný zápas, zaplatí tak odvážnou částku za 6měsíční předplatné. Takže jsme se ponořili trochu hlouběji a zjistili jsme, že UFC nabízí variabilní ceny pro fanoušky žijící v různých zemích. Podívejte se na následující tabulku:

ZeměCeny UFC
USA56,99 USD
Kanada43,75 USD
Filipíny18,45 USD
Malajsie59,99 USD
Rusko27,20 USD
 • Všechny ceny jsou v amerických dolarech

Jak nyní získáte z této nabídky výhodu? Můžete se přihlásit k odběru služby VPN a změnit svou polohu na Filipínách. Síť VPN znemožňuje vládě a vašemu poskytovateli služeb sledovat vaši polohu, a tak zobrazí vaši polohu na Filipínách.

Floyd Mayweather vs Conor McGregor Bojujte s penězi

Odhadované peněženky pro boj Mayweather vs. McGregor jsou ohromující. Podle Keitha Idce z boxovací scény se odhaduje, že samotný Mayweather by mohl vydělat alespoň 100 milionů USD. Toto číslo by se však mohlo dosáhnout čtyřikrát vyšší, pokud by bylo dosaženo peněžních metrik události.

Na druhé straně Conor McGregor může vydělat nejméně 75 milionů USD, což je pětkrát vyšší než kterýkoli z jeho bojů, které kdy udělal v UFC. Oficiální peněženka pro boj bude k dispozici 25. srpna, jeden den před bojem při vahách.

Aussie Media oznamuje peněženky pro Floyd vs Connor

Floyd 400 milionů USD
McGregor 127 milionů USD

Předpokládáme, že cíle PPV jsou zasaženy # MayweatherMcGregor

RT

– Boxing Kingdom (@ BoxingKingdom14) 15. června 2017

Vstupenky na Floyd Mayweather vs. Conor McGregor

Bojové lístky na Mayweather vs McGregor ještě musí být managementem nabídnuty k prodeji. Předpokládá se však, že VIP vstupenky by mohly dosáhnout až 19 000 USD na jednu vstupenku. Mezitím mnoho falešných webů využilo této příležitosti k oklamání fanoušků prodejem falešných vstupenek.

Dana White, CEO pro UFC, vzala tuto záležitost na Twitter, kde potvrdil, že se ještě musí rozhodnout o ceně letenky a fanoušci si musí být vědomi těchto falešných společností.

Vstupenky ještě nejsou v prodeji. Nenechte se roztrhnout. Tato společnost NEVrací peníze fanoušků. Oznamujeme, že bude tix goonsale pic.twitter.com/Z7KAAhkcVI

– Dana White (@danawhite) 23. června 2017

Floyd Mayweather vs. Conor McGregor Stats

Navzdory tomu, že Conor McGregor byl tvrdým protivníkem v boji, prohrál celkem 3 zápasy v kariéře UFC, zatímco vyhrál 21 zápasů. Poslední boj v listopadu proti Eddie Alvarezovi mu vynesl dva tituly divize UFC současně.

Floyd Mayweather vs. Conor McGregor Stats

Mayweather má ohromující statistiky 49-0 v jeho profesionální boxerské kariéře. On porazil Mannyho Pacquiao proti všem pravděpodobnostem a bránil mnoho se stát největším boxerem jeho času. Zjevně má v tomto zápase i nadřazenou roli, když je porovnává na základě statistik, protože fakta nelže.

floyd mayweather bojové statistiky

Floyd Mayweather vs Conor McGregor Prediction

Vzhledem k tomu, že se boj bude konat podle pravidel boxu, je Mayweather velmi oblíbená, aby vyhrála soutěž. Neobvyklý styl hry Conora McGregora však způsobí některé problémy pro neporaženého šampiona, ale stále se neprokáže, že McGregor porazí Mayweather.

Je velmi předpovězeno, že McGregorův dosah paží bude klíčem k jeho šancím. Není pochyb o tom, že McGregor má dlouhé zbraně, ale bylo by zajímavé zjistit, jestli by mohl hodit údery z podivných úhlů. McGregor nedávno zveřejnil fotografii, která pravděpodobně uzavře veškerou kritiku analytiků.

Plný dosah 74 palců. A já jsem v pravoslavné.

Příspěvek sdílený autorem Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) 2. července 2017 ve 12:20 hod. PDT

Přes šance, které jsou proti McGregorovi, jsme své peníze rozhodně vložili na Conor „Notorious“ McGregor, protože je jediným bojovníkem, který dokáže šokovat každého na světě. Způsob, jak jít McGregor!

Prosím, podělte se, jak sledovat mayweather vs mcgregor na kodi zdarma průvodce na sociálních kanálech a neváhejte se zeptat v komentářích.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this