Jak se dívat na ceny 2018 Grammy Awards Kodi Live Online zdarma

Slavnostní předávání cen největšího hudebního průmyslu je vzdálené jen 2 dny! Ano, čtete to správně! 60. ročník cen Grammy je hned za rohem a hudební fanoušci z celého světa se dívají na největší scénu ze všech.


Grammy Awards Ceremony, pořádaný Recording Academy, je čestnou událostí v hudebním průmyslu. Celá akce je plná úžasných představení předních hudebních pocitů světa a oslav a pocty těm, kteří tolik dali průmyslu.

Sledujte cenu Grammy Awards Kodi naživo zdarma bez jakýchkoli potíží. Nominace jsou již pro všechny kategorie a lidé mají palce a oční linii nakreslené! Buďte tedy již připraveni na ocenění Grammy 2018 Kodi. Postupujte podle našeho průvodce a podívejte se, jak sledovat ceny Grammy na Kodi.

Chcete-li získat více doplňků videa nebo živých doplňků kanálů IPTV, prohlédněte si náš seznam nejlepších doplňků Kodi a ujistěte se, že používáte VPN Kodi VPN.

Kdy jsou Grammys 2018

Pódium 60. cen Grammy Awards 2018 se bude konat 28. ledna v Madison Square Garden. Akce bude hostit okouzlující James Corden a publikum se stane svědkem dechberoucího vystoupení některých z největších zpěváků, jako jsou Lady Gaga, Pink, Childish Gambino a Little Big Town..

Grammy Awards 2018 Kodi Repository

Repozitář, který doporučujeme pro Grammy Awards Kodi, je úložiště Judgment a doplňkem, který doporučujeme, je Verdict Kodi addon. Úložiště soudců je spolehlivé úložiště, zatímco doplněk Verdict Kodi je velmi dobrým doplňkem pro živé televizní vysílání, televizní pořady, filmy, koncerty, sport atd. Další informace naleznete v našem seznamu nejlepších kodi repozitářů..

Grammy Awards 2018 Kodi Official Addons

 1. cCloud Tv
 2. USTVNow
 3. BBC iPlayer
 4. FilmOn TV
 5.  Livestream.com

Důležité oznámení! Pokud streamujete server Grammy 2018 s kterýmkoli z doplňků bez připojení VPN, dejte si pozor! Zhoršujete své soukromí a bezpečnost. To je místo, kde Kodi VPN chrání vaši identitu & chrání vás před upozorněním na porušení autorských práv a zákonem DMCA při odblokování obsahu s omezeným přístupem.

 CTA

Grammy Awards 2018 Neoficiální addony Kodi

 1. Live Mix
 2. Lihattv IPTV
 3. Výrok
 4. Darebák
 5. Wampa

Jak se dívat na cenu Grammy Awards Kodi na Krypton verze 17.6 nebo nižší

 1. otevřeno Kodi na vašem zařízení.jak sledovat grammy na kodi
 2. Klikněte na Nastavení (rychlostní stupeň ikona) z nabídky vlevo.jak sledovat grammy ocenění kodi na krypton verze 17.6 nebo nižší
 3. Nyní szvolit Soubor Manažer z nabídky > Dvakrát klikněte na Přidat zdroj. Klikněte na místo, kde se říká ‘Žádný‘ > Vstoupit https://archive.org/download/judgezips/ > Klikněte na OK.jak sledovat grammy ocenění kodi na jarvis verze 16 nebo vyšší
 4. Pojmenujte tento zdroj Rozsudek a klikněte OK.grammy ocenění Kodi
 5. Návrat na stránku Domovská obrazovka > Klikněte na Doplňky > Nyní klikněte na Ikona pole z levého horního rohu.jak přidat grammy ocenění kodi addon
 6. Klikněte na Instalace ze souboru zip > Klikněte na Rozsudek > Vybrat repository.judgement.zip > Počkejte, až se zobrazí oznámení.grammy ocenění kodi ke stažení
 7. Nyní klikněte Instalace z úložiště > Hledat a otevřít Rozsudek Repo > Otevřete doplňky videa > Klikněte na Výrok > Udeřil Nainstalujte a počkejte na oznámení s povoleným doplňkem.jak sledovat grammy ocenění kodi na firestick
 8. K doplňku se dostanete přístupem na Doplňky Jídelní lístek > Video doplňky > Výrok.

Jak se dívat na cenu Grammy Awards Kodi na Jarvis verze 16 nebo vyšší

 1. otevřeno Kodi > Klikněte na Systém > Jít do Soubor Manažer > Dvojklik Přidat Zdroj.
 2. Klikněte na Žádný > Vstoupit URL https://archive.org/download/judgezips/ > Klikněte na Hotovo > Pojmenuj to ‘Rozsudek’ > Klikněte na Hotovo > Poté vyberte OK.
 3. Jít do Domovská obrazovka Kodi > Klikněte na Systém > Klikněte na Doplňky > Vybrat Instalace ze souboru ZIP.
 4. Klikněte na Rozsudek > Klikněte na repository.judgement.zip
 5. Nyní klikněte Instalace z úložiště > otevřeno Rozsudek Repo > otevřeno Doplňky videa > Vybrat Výrok > Udeřil Nainstalujte > Počkejte na instalaci doplňku.

Grammy Awards 2018 Kodi Download

 1. Stažení Zip Soubor na vašem zařízení.
 2. otevřeno Kodi > Doplňky > Klikněte na ikonu Ikona ve tvaru krabice.
 3. Klikněte na Instalace ze souboru ZIP > Procházet a otevřeno stažený soubor ZIP.
 4. Klikněte na Instalace z úložiště > Rozsudek Repo > Doplňky videa > Výrok > Nainstalujte > Užívat si!

Jak sledovat cenu Grammy Kodi na Fire Stick

Chcete-li sledovat ceny Grammy na Fire Stick, musíte nejprve nainstalovat Kodi na Fire Stick. Po instalaci Kodi postupujte takto:

 1. otevřeno Kodi aplikace na Fire Stick.
 2. otevřeno Vývojářské možnosti > Zapnout Ladění ADB a aplikace z neznámých zdrojů.
 3. Postup odtud bude stejný jako u Krypton V17. Viz výše uvedená metoda.

Grammy Awards 2018 Broadcasters / Channels List

Cena bude vysílána na CBS. „E!“ News a oficiální web Grammy Awards ‘však budou poskytovat exkluzivní pokrytí před show a po show.

Jak se dívat na ceny Grammy 2018 bez kabelu

Bohužel, pokud neplánujete sledovat ceny Grammy prostřednictvím Kodi a nedodržujete našeho průvodce cenami Grammy Kodi, můžete událost streamovat pomocí těchto odkazů.

 1. Stěny národů suché zdi
 2. Wattpad
 3. Divadlo Rio

Nepřijímáme však žádnou záruku, že tyto stránky jsou bezpečné nebo spolehlivé. Doporučujeme vám, abyste si vybrali službu KodiVPN, která chrání vaše soukromí a přístup k geograficky omezeným proudům.

Závěrečná slova

Ceny Grammy Awards jsou obřadem, kterému žádný hudební fanoušek nemůže chybět. S nominacemi na více než 80 kategorií se humbuk už dotkl oblohy. Pospěšte si a postupujte podle našeho průvodce a naučte se, jak sledovat ceny Grammy na Kodi, než bude příliš pozdě!

Jedna věc, kterou vás můžeme ujistit, je, že zážitek společnosti Grammy Awards Kodi bude něčím, na co nikdy nezapomenete. Celý večer bude plný hvězd, shromáždění, na kterém budou všechny super hvězdy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map