Jak nainstalovat úložiště Noobs a Nerds Kodi v 7 krocích

Úložiště NoobsandNerds se nachází vedle „SuperRepo“ jako největší seznam úložišť, který můžete nainstalovat do Kodi. Po instalaci úložiště NoobsandNerds budete mít přístup k mnoha oblíbeným doplňkům Kodi včetně MetalliQ, Zen, Bob, Spouštěče SportsDevil a mnoha dalším. Toto úložiště obsahuje množství filmů, televizních pořadů, sportovních událostí a mnoho dalšího mediálního obsahu dostupného pro streamování. V této příručce poskytujeme podrobnou příručku o instalaci úložiště NoobsandNerds Kodi.


Některé doplňky Kodi jsou omezeny na Geo a pro jejich použití v omezených oblastech budete muset používat Kodi na VPN.

Jak nainstalovat Noobs a Nerds na Kodi Krypton verze 18

 1. Zahájení Kodi > Jít do „Nastavení“ klíč, který je nahoře > Správce souborů > Dvakrát klikněte na „Přidat zdroj“.jak nainstalovat noobs a blbce na kodi
 2. Zadejte URL http://nan.aftermathwizard.net/nanrepo/ na místo, kde se říká „Žádný“ > Zadejte název zdroje médií “Noobs and Nerds”.

jak nainstalovat noobs a blbce na kodi krypton verze 17

 1. Teď jdi ​​na Domovská obrazovka Kodi stisknutím tlačítka „Esc“ na klávesnici > Klikněte na Doplňky > zmáčkni „Instalátor balíčků“ ikona v levém horním rohu.úložiště kodonů noobs a nerds
 2. Klikněte na Instalace ze souboru zip > Noobs a Nerds > Klikněte na Noobsandnerds Repo (1.7) .zip.Soubor ZIP noobs a nerds úložiště pro kodi
 3. Nyní klikněte na Instalace z úložiště > Doplňky videa > Nyní klikněte na některý z doplňků, které chcete nainstalovat ze seznamu, např. Bob, SportsDevil Launcher, The Red Pill, atd > Klikněte na Instalovat a počkejte, než doplněk povolíte. addony videa noobs a blbci video úložiště
 4. Jít do Domovská obrazovka Kodi > Klikněte na Doplňky > Hudební doplňky > Klikněte na Bob.noobs a blbci bob
 5. Užijte si filmy, hudbu, sport a více!.

krása a šelmy šelem a šelem

Jak nainstalovat Noobs a Nerds na Kodi Jarvis verze 16

Proces instalace Noobs a Nerds na Kodi Jarvis verze 16 zůstává stejný, jako v předchozím návodu krok za krokem. Vzhledem ke změně verze se však rozvržení liší.

V aplikaci Kodi Jarvis jsou karty umístěny vodorovně ve spodní části obrazovky, zatímco v nejnovější verzi Kodi lze tyto karty najít vertikálně visící na levé straně obrazovky.

Také klíč „Systémy“, který byl přítomen v Kodi Jarvis verze 16, byl v Kodi Krypton verze 17 nahrazen klíčem „Nastavení“. Při zvažování těchto změn postupujte podle výše uvedeného průvodce..

Soubor ZIP Noobs a Nerds Repo

První dva kroky instalačního průvodce můžete přeskočit stažením souboru ZIP Noobs a Nerds Repo přímo z webové stránky. Po instalaci souboru ZIP do zařízení bude možná nutné provést další krok:

Krok 3 a 4 (kombinované): Jít do Domovská obrazovka Kodi > Doplňky > Instalační program balíčku > Instalace ze souboru zip > Nyní navigovat soubor, který jste stáhli do svého zařízení, a klikněte na OK. Nyní můžete pokračovat krokem 5 a pokračovat v instalaci.

Přihlášení Noobs a Nerds

NoobsandNerds má fórum pro každý ze svých doplňků, kde uživatelé mohou diskutovat o problémech a poskytovat návrhy na jakýkoli problém související s doplňkem NoobsandNerds Kodi. Pro zveřejňování dotazů nebo návrhů potřebujete mít přihlašovací ID a heslo NoobsandNerds. K tomu se musíte zaregistrovat na webové stránky. Zde jsou kroky pro registraci na web NoobsandNerds:

 1. Přejděte na web Noobs and Nerds zde.přihlášení noobs a blbci
 2. Umístěte myš na Karta doplňku > Přejděte dolů na Podpora fóra > Klikněte na Komunitní portál nebo jiné fórum doplňků.web noobs a blbci
 3. Můžeš buď ‘Registrovat’ na web nebo se přihlaste pomocí Google nebo Facebook a začněte používat komunitní portál, pokud jste někdy chtěli pomoci s doplňkem Noobs a Nerds Kodi.

registrace noobů a blbců

Jak přidat kanály z úložiště Noobs a Nerds Kodi

V úložišti NoobsandNerds Kodi získáte mnoho oblíbených doplňků, které si můžete stáhnout na Kodi. Pokud si například stáhnete doplněk „Red Pill“ Kodi, můžete si prohlížet dokumenty z celého světa na různých kanálech.jak se dívat noobs a nerds kanál na kodi

Když otevřete doplněk Red Pill Kodi, setkáváte se s celou řadou možností, včetně Documentary Storm, Top Documentary, Free Documentary atd. Když kliknete na Documentary Storm, můžete zobrazit různé žánry dokumentárních filmů. Z těchto dokumentů vyberte libovolný dokument, který vás proto dovede k různým kanálům včetně YouTube.

Chcete-li přidat věci nahoru

Při instalaci úložiště NoobsandNerds Kodi, kde získáte přístup k mnoha oblíbeným doplňkům pro streamování nejnovějších filmů, televizních pořadů, sportu atd., Se můžete zachránit před mnoha problémy. Proč stahovat samostatný doplněk Kodi, když můžete nainstalovat doplňky Kodi all-in-one s podobným procesem? V této příručce jsme uvedli kroky, jak nainstalovat úložiště NoobsandNerds Kodi, takže si užívejte sledování veškerého nejnovějšího mediálního obsahu..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map