Jak nainstalovat Sanctuary na Kodi 17.6, Jarvis, Firestick v 6 základních krocích

Nebylo by špatné uvažovat o doplňku Sanctuary paralelně s Exodusem při poskytování extrémní zábavy divákům Kodi. V této příručce jsou uvedeny podrobné kroky o instalaci Sanctuary na Kodi.


Varování! Měli byste používat VPN, abyste zůstali anonymní při používání Sanctuary, protože bude chránit vaše soukromí. Využijte 85% slevu na PureVPN a streamujte neomezený obsah na Sanctuary.

Co je Sanctuary Add-on?

Kvantový doplněk, původně nazývaný Sanctuary, má ve svém seznamu stop vše a jeho kompletní doplněk pro uživatele Kodi. Kromě zábavných diváků s filmy, televizními pořady a živými sporty nabízí také živou televizní a dětskou sekci pro cílení na větší publikum. Tento doplněk byl aktuálně převzat učněm, ale nebojte se, že všechny jeho funkce a obsah zůstaly nedotčeny..

Sanctuary Kodi Password

Pokud se pokoušíte získat přístup k obsahu pro dospělé v doplňku Sanctuary Kodi, bude vyžadováno heslo, které můžete získat přímo od vývojáře doplňku prostřednictvím twitteru.

Jak nainstalovat Sanctuary Kodi na Krypton verze 17.6 nebo nižší

Zde je postup instalace doplňku Sanctuary (Quantum) na Kodi:

 1. Nejprve musíte otevřít Kodi > Vybrat Nastavení ikona (nahoře) > Klikněte na Správce souborů > Dvakrát klikněte na Přidat zdroj.Jak nainstalovat Sanctuary na Kodi
 2. Objeví se pole, kam musíte kliknout ‘Žádný’ > Zadejte URL poskytnuté http://sanctuaryrepo.esy.es/sanc/ > Klikněte na OK > Nyní klikněte na název a typ zdroje médií ‘Útočiště’ > a klikněte OK.Jak nainstalovat Sanctuary na Kodi Krypton verze 17
 3. Teď se vrať Hlavní nabídka Kodi stisknutím “Backspace” nebo “Esc” stiskněte několikrát na klávesnici > Klikněte na Doplňky > Poté vyberte Instalační program balíčku ikona (nachází se vlevo nahoře).Nastavení svatyně kodi
 4. Jít do Instalace ze souboru ZIP > Vyhledejte a klikněte na Útočiště > Poté klikněte na repository.sanctuary-1.0.0.zip > Na instalaci úložiště musíte počkat několik sekund.Sanctuary kodi zip file
 5. Nyní klikněte na Instalace z úložiště > Útočiště > Doplňky videa > Quantum Add-on > Klikněte na Nainstalujte.Sanctuary quantum kodi
 6. Jít do Hlavní nabídka Kodi > Doplňky > Doplňky videa > Quantum Add-on > Užívat si!

Nastavení svatyně kodi

Jak nainstalovat Sanctuary na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

 1. Otevřete Kodi > Systém > Správce souborů > Poklepejte na Přidat zdroj.
 2. Klikněte na Žádný > Zadejte URL http://sanctuaryrepo.esy.es/sanc/ > Klikněte na OK > Zadejte název zdroje médií „Sanctuary“ > Klikněte na OK.
 3. Domovská obrazovka Kodi > Systém > Doplňky > Instalace ze souboru ZIP > Útočiště > repository.sanctuary-1.0.0.zip
 4. Klikněte na Instalovat z úložiště > Útočiště > Doplňky videa > Quantum > Nainstalujte.
 5. Jít do Domovská obrazovka > Systém > Doplňky > Quantum > Užívat si!

Jak nainstalovat Sanctuary Kodi na Fire Stick

 1. Zahájení Kodi aplikace na Fire Stick.
 2. Nainstalujte Kodi na Fire Stick.
 3. Jít do Vývojářské možnosti > Zapněte ladění ADB a aplikace z neznámých zdrojů.
 4. Od této chvíle postupujte podle pokynů uvedených výše pro instalaci Sanctuary Kodi na Kodi Krypton.

Sanctuary Stáhnout

Chcete-li přímo nainstalovat úložiště Sanctuary, klikněte zde na stažení a postupujte podle níže uvedených kroků:

 1. Klikněte na Stáhnout.Sanctuary Stáhnout
 2. Otevřete Kodi > Doplňky > Ikona instalačního balíčku > Instalace ze souboru ZIP > Projděte soubor ke stažení z vašeho systému.
 3. Instalace z úložiště > Útočiště > Doplňky videa > Quantum > Nainstalujte > Užívat si!

Chyby Kodi Sanctuary / nefungují / problémy

K dispozici nejsou žádné toky

K této chybě dochází, když procházíte doplněk pro datové proudy. Existuje několik důvodů, které mohou způsobit tuto chybu, například mezipaměť mohla být plná, doplněk musí být aktualizován nebo je nedostatečně aktualizován nebo může být doplněk geograficky omezen..

Řešení

Chcete-li tuto chybu opravit, vymažte mezipaměť doplňků a snižte počet poskytovatelů. Pokud se chyba stále objeví, aktualizujte doplněk nebo znovu nainstalujte pomocí spolehlivého úložiště doplňků.

Závislost na instalaci se nezdařila

Nepodařilo se nainstalovat závislost chyba nastane, když zdroj úložiště není přístupný, zastaralý nebo vypnutý.

Opravit

Vždy zkontrolujte, zda je úložiště, které se chystáte používat, přístupné, funkční a aktualizované. Pokud jsou všechny výše uvedené položky pozitivní, doplněk se nainstaluje a bude fungovat dobře.

Chyba informací protokolu

Někdy při instalaci doplňku Sanctuary vyskočí zpráva, která se stane chybou informací protokolu. V důsledku toho nemůžete nainstalovat doplněk Sanctuary na váš systém.

Řešení 1

Jedním ze způsobů, jak tento problém vyřešit, je vymazat všechny mezipaměti. Toho lze dosáhnout instalací doplňku Merlin. Má speciální funkci, která při spuštění Kodi odstraní všechny mezipaměti.

Řešení 2

Dalším řešením tohoto problému je použití sítě Kodi VPN, která vám pomůže získat přístup k doplňkům a obsahu Kodi. Tyto informace jsou vyzkoušeny a testovány, a proto musí fungovat i pro vás.

Zabalit věci

Po přezkoumání doplňku Sanctuary je moudřejší zvážit doplněk Quantum jako alternativu k Exodus, ale s extrémními vlastnostmi, které ani doplněk Exodus neodpovídají. Funkce jako živá televize a sekce pro děti jsou vzácné. V této příručce jsme diskutovali o tom, jak nainstalovat svatyni na Kodi a jak si ji můžete stáhnout přímo.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map