Jak nainstalovat SALTS (streamujte všechny zdroje) na Kodi za méně než 2 minuty

Streamování všech zdrojů (SALTS) je nejlepší volbou pro sledování HD filmů a televizních pořadů na Kodi. Konkuruje s dosud populárním doplňkem Kodi Exodus a nabízí celou řadu zábavy pro vaši rodinu. Pouze několik nejlepších doplňků pro kodi by poskytovalo kvalitu videa HD s několika přerušenými odkazy, SALTS je jedním z nich.


Novinky společnosti KodiUž jsem někdy slyšel o Kodi CRACKDOWN? Ano, jsou pravdivé & blokuje miliony v sledování bezplatného obsahu. VPN může udržovat vaši identitu v anonymitě a bezpečí. PureVPN je vaše nejlepší řešení, jak se chránit před upozorněním DMCA, problémy s autorskými právy & odblokování různých doplňků jako Neptun Rising, Covenant nebo GAIA.purevpn cta

Tato příručka informuje uživatele Kodi o tom, jak nainstalovat SALTS na Kodi. Uvádíme kroky k instalaci SALTS na Kodi Krypton a Kodi Jarvis.

Jak nainstalovat SALTS na Kodi Jarvis verze 16
Jak nainstalovat SALTS na Kodi Fire Stick
Jak nainstalovat SALTS na krabice Kodi
SALTS vs Exodus
SALTS nefunguje / chyby / problémy na Kodi
SALTS Fórum a knihovna Kodi

Jak nainstalovat SALTS na Kodi Krypton verze 17 nebo vyšší

 1. otevřeno Kodi Krypton v systému > Klikněte také na ikonu ozubeného kola nahoře Nastavení ikona > Pak musíte vybrat Správce souborů volba > Nyní přejděte dolů a dvakrát klikněte na Přidat zdroj na levé straně obrazovky.Jak nainstalovat soli na Kodi
 2. Klikněte na ‘Žádný’ možnost, když se objeví pole > Zde vás požádá o zadání URL úložiště, tak napište http://kdil.co/repo/ > Poté klikněte na OK > Těsně pod tím se žádá o název úložiště nebo zdroje médií, takže napište Kodil > Nyní klikněte OK zavřít krabici.jak nainstalovat soli na kodi krypton verze 17 nebo vyšší
 3. Teď se vrať Kodi Home stisknutím “Backspace” několikrát stiskněte klávesu na klávesnici a pokračujte v dalších krocích > Poté klikněte na Doplňky > Nyní vyberte Instalační program balíčku ikona.jak přidat soli na kodi
 4. Na obrazovce uvidíte několik možností, na které musíte kliknout Instalace ze souboru ZIP > Poté se objeví pole, najděte a klikněte na Kodil > Pak kodil.zip > Počkejte několik minut, než proběhne instalace.soli kodi stáhnout zip url
 5. Po dokončení instalace přejděte na Instalace z úložiště volba > Nyní přejděte seznamem dolů a klikněte na Kodil > Nyní vyberte Doplňky videa z možností > Pak najděte PRODEJ a klikněte Nainstalujte.soli na nastavení kodi
 6. Jít zpět k Kodi Home pokud potřebujete zobrazit, co je v tomto doplňku > Nyní vyberte Doplňky > Doplňky videa > PRODEJ > Filmy > Užívat si!

nastavení soli kodi

Jak nainstalovat SALTS na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

 1. Otevři tvůj Kodi software > Otevře se seznam nabídek umístěných vodorovně na obrazovce, nyní klikněte na Systém Jídelní lístek > Nyní Správce souborů > Poté dvakrát klikněte Přidat zdroj.
 2. Klikněte na ‘Žádný’ jakmile se na obrazovce objeví pole > Nyní zadejte Adresa URL úložiště Kodil kodivpn.co/repo/kodil.zip a klikněte na Hotovo > Nyní zadejte název zdroje médií “Kodil” a klikněte Hotovo > Nyní okno zavřete kliknutím OK.
 3. Musíte se vrátit zpět Hlavní nabídka Kodi pokračovat v dalších krocích > Poté klikněte na Doplňky > Ikona pole > Pak Instalace ze souboru ZIP volba.
 4. Přejděte dolů a klikněte na Kodil > Pak kodil.zip > Nyní klikněte na Instalace z úložiště > Úložiště Kodil > Doplňky videa > Nyní vyberte PRODEJ > Klikněte na Nainstalujte > Užívat si!

Jak nainstalovat SALTS na Kodi Fire Stick

 1. otevřeno Fire stick > Jít do Nastavení > Klikněte na Možnost pro vývojáře > Pak musíte zapnout Aplikace od neznáma Zdroje a Ladění ADB.
 2. Vybrat OK když se objeví pole, které vás upozorní.
 3. Vrátit se k Fire Stick Home > Nyní vyberte Vyhledávání možnost a typ „Kodi“ a klikněte na něj.
 4. Jakmile otevřete Kodi, musíte postupovat podle stejných kroků, jaké byly popsány pro Kodi Krypton a Kodi Jarvis.
 5. Přečtěte si naši jednoduchou instalační příručku k firmě Kodi firestick / firetv.

Jak nainstalovat SALTS na krabice Kodi

Nejlepší plně naložené krabice Kodi jsou v mnoha zemích nezákonné, takže pokud máte některou z těchto krabic, máte již nainstalované SALTS. Pokud však máte krabici Kodi, která není plně naložena, musíte provést některé základní kroky.

Pokud máte krabici Android Kodi, můžete Kodi snadno najít z Obchodu Google Play, kterou můžete nainstalovat přímo. Po instalaci můžete postupovat podle kroků, které jsou zvýrazněny pro Kodi Krypton nebo Jarvis. Kroky zůstávají stejné pro všechny krabice Kodi.

SALTS vs Exodus

SALTS vs Exodus

SALTS a Exodus Kodi add-on byly představeny jeden po druhém, když Kodi vstoupil na trh. Exodus však získává popularitu mezi fanoušky Kodi a brzy zasáhne pozornost. SALTS se také stal populárním doplňkem, ale byl považován za rovnocenný s Exodusem.

Po pravdě řečeno, když donucovací orgány začaly tvrdě zakročovat proti doplňkům třetích stran na kodi, SALTS praskl dost brzy, ale Exodus zůstal na svém místě. V průběhu let stál Exodus vysoký i přes těžkosti, které se vyskytly, a to je hlavní rozdíl mezi těmito dvěma doplňky..

SALTS nefunguje / chyby / problémy na Kodi

SALTS nebyl nikdy stejný, když došlo k zásahu donucovacích orgánů proti doplňky třetích stran. Vynucení bylo omezeno na zobrazování obsahu autorských práv, který vedl k uzavření oblíbených doplňků. Od té doby SALTS čelil mnoha problémům a mezi nimi jsou některé z nich uvedeny níže:

SALTS se nepodařilo nainstalovat závislost

Když se pokusíte nainstalovat soubor zip a dokončit proces instalace doplňku, bude to „Nepodařilo se nainstalovat chybu závislosti“. To může být způsobeno několika důvody. Jedním z důvodů, proč k této chybě dochází, když úložiště nefunguje. Dalším důvodem, proč k této chybě dochází, je skutečnost, že aktualizace byla provedena v úložišti.

Řešení

Máme dvě řešení ze dvou důvodů, proč se tato chyba objevuje. Pokud je to kvůli selhání úložiště, doporučujeme vám použít úložiště Kodil, jak je popsáno v této příručce. Pokud však k této chybě dojde z důvodu jakékoli aktualizace provedené v úložišti, musíte počkat asi hodinu a zkusit instalaci znovu..

SALTS Nebyly nalezeny žádné zdroje

Pokud se objeví chyba „Nebyly nalezeny žádné zdroje“, která se často vyskytuje v doplňku SALTS Kodi, můžete se cítit nespokojeni. Kdykoli narazíte na jakýkoli film pro streamování, načte se na několik minut a pak vás v poslední chvíli prohazuje.

Pokud se něco takového stane, je to proto, že stream již není k dispozici a možná budete muset vyzkoušet jiný film nebo televizní pořad.

Řešení

Možná budete chtít vymazat všechny mezipaměti, než začnete streamovat zdroje poskytované SALTS. Naučte se vše o vymazání mezipaměti na Kodi.

SALTS Kodi Forum

Protože SALTS je doplňkem třetí strany a v mnoha zemích je považován za nezákonný, nejsou k dispozici žádná oficiální fóra. Pokud se však chcete zapojit do diskuse související s SALTS, musíte zvážit Reddit příspěvek.

SALTS Kodi Library

SALTS nabízejí uživatelům zábavního mediálního obsahu celou řadu zábavních médií, seznam knihoven SALTS Kodi je uveden níže:

 1. Filmy
 2. TV pořady

Zabalení

Doplněk SALTS Kodi je známý svým všestranným mediálním obsahem zábavy, který uživatelům Kodi nabízí. SALTS také nabízí prohlížení obsahu ve vysokém rozlišení, což z něj činí užitečný doplněk Kodi. V této příručce jsme diskutovali o tom, jak nainstalovat SALTS na Kodi, takže nainstalujte tento doplněk a užívejte si filmy a televizní pořady v HD.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map