Jak nainstalovat PureVPN na FireStick a FireTV?

PureVPN-FireStick


Stáhněte si PureVPN pro FireStick a vychutnejte si plynulé a bezpečné streamování pomocí jedné z nejlepších VPN pro FireStick.

Budete moci streamovat jakýkoli název obsahu z jakékoli platformy, odkudkoli chcete obejít geo-omezení. Kromě toho se nemusíte starat o své soukromí, protože je to vysoce spolehlivý poskytovatel služeb nabízející vojenské šifrování.

Funkce PureVPN FireStick

PureVPN je úžasný poskytovatel služeb nabízející některé špičkové funkce jako:

  1. Uživatelsky přívětivé rozhraní
  2. Povoleno 5 současných připojení
  3. Odblokuje všechny webové stránky s omezeným přístupem jako Netflix, Hulu, Sling TV atd.
  4. Včetně funkce Split Tunneling
  5. Vysokorychlostní servery
  6. Kill přepínač k dispozici
  7. 31denní záruka vrácení peněz
  8. Zákaznická podpora 24/7

Jak nastavit PureVPN na Amazon FireStick?

Chcete-li stáhnout PureVPN na FireStick, postupujte takto:

  1. Přejděte na web PureVPN a přihlaste se k odběru jeho balíčku, který vám nejlépe vyhovuje.
  2. Stáhněte si aplikaci PureVPN do svého FireStick nebo Fire přes Amazon App Store.
  3. Otevřete aplikaci po instalaci a přihlášení pomocí PureVPN pověření.
  4. Nyní se připojte k požadovanému umístění ze seznamu dostupných regionů.
  5. Jakmile se připojíte, můžete snadno streamovat, co chcete sledovat, a budete moci obejít jakýkoli web s omezeným přístupem.

Aplikace Amazon FireStick, které nejlépe fungují s PureVPN

1. Netflix

Platforma číslo jedna online streaming je snadno dostupná a dostupná po celém světě. Problém je však v tom, že každá oblast má jinou knihovnu a mnoho slavných obsahových titulů je geograficky omezeno. Knihovna USA Netflix má nejlepší obsahové tituly na Netflixu, ke kterým lze přistupovat pouze prostřednictvím amerického serveru.

To je místo, kde vám PureVPN pomůže šifrováním provozu a umožní vám obejít geo-omezení. Netflix je známý svou vysokorychlostní streamovací službou a stejně tak servery PureVPN si představují úžasnou kombinaci.

2. Pluto TV

Pluto TV je úžasná bezplatná aplikace pro živé televizní vysílání, která uživatelům umožňuje sledovat na FireSticku širokou škálu kanálů zdarma. Existuje však i prémiový plán Pluto TV, který uživatelům poskytuje větší škálu kanálů z celého světa.

3. Tubi

Tubi lze pro freeloadery považovat za Netflix, protože má k dispozici širokou škálu populárních titulů pro streamování stejně jako Netflix. Pojem freeloaders jsem však použil, protože je zcela zdarma a nevyžaduje žádný poplatek za předplatné. Nic dobrého se však nepřijde zdarma, proto byste možná museli čelit problémům s reklamami.

4. Euronews

Pokud jste novinky feťák, který ráda udržuje přehled o všech nejnovějších aktualizacích a aktuálních zprávách, pak je pro vás Euronews právě pro vás. Poskytuje všechny nejnovější zprávy z celého světa v různých jazycích.

5. ESPN

Kdo neví o ESPN? IT je skutečně jedním z nejpopulárnějších sportovních streamovacích kanálů na světě. ESPN na FireSticku nabízí bezplatné streamování živých her a umožňuje uživatelům sledovat jejich oblíbené hry na více zařízeních.

Tato bezplatná funkce však není k dispozici u každé hry nebo události, protože některé z datových proudů se platí za zobrazení a vyžadují přihlašovací údaje pro kabelové přihlašování.

PureVPN pro 1. Gen FireStick

Nejlepší věc na PureVPN na FireStick je, že je jediným poskytovatelem VPN, který podporuje FireStick 1. generace. Ostatní poskytovatele VPN nelze přímo stáhnout do zařízení FireStick nebo Fire TV 1. generace, ale PureVPN lze snadno instalovat a používat nad nimi.

Ostatní poskytovatelé VPN nelze nainstalovat na zařízení FireStick a Fire TV 1. generace a vyžadují metodu řešení. PureVPN se však zaměřil na tuto mezeru a poskytl rozšířenou podporu první verzi zařízení FireStick, které tisíce stále používají.

PureVPN na FireStick FAQs

Proč potřebujete VPN na FireStick?

FireStick je široce používán binge pozorovateli a online streamy geeků, kteří rádi streamují velké množství obsahu z celého světa. Jedním z problémů, kterému uživatelé čelí, je geo-omezení obsahu, které nelze bez VPN obejít.

VPN nešifruje pouze provoz a poskytuje vám bezpečný přístup k blokovaným nebo omezeným webům, ale také zabraňuje omezování ISP.

Je PureVPN spolehlivý?

Ano PureVPN je spolehlivý poskytovatel VPN, proto je považován za jeden z nejlepších VPN pro FireStick. Nemá žádné úniky DNS nebo IP, má přísnou politiku bez protokolů a má šifrovací protokol vojenské úrovně.

IS PureVPN je lepší než bezplatná VPN pro FireStick?

Ano, PureVPN je z hlediska zabezpečení lepší než bezplatná VPN pro FireStick. Bezplatní poskytovatelé VPN mají úniky DNS a mnozí z nich jsou kontroverzní ohledně uchovávání datových protokolů. PureVPN však neuchovává žádné protokoly a má velmi silný šifrovací protokol AES-256, což je vysoce bezpečné.

Závěr

Uživatelé Amazon FireStick a FireTV si vždy stěžovali na nedostupnost obsahu, a to z důvodu geografických omezení. Za druhé, mnoho uživatelů čelí problémům s omezováním při pokusu o streamování s Amazon FireStick, a to díky svým poskytovatelům internetových služeb.

Díky PureVPN pro FireStick budou uživatelé moci streamovat svůj oblíbený obsah snadno obejít geo-omezení. Kromě toho si budou moci vychutnat plynulé streamování prostřednictvím vysokorychlostních serverů PureVPN a zůstat v bezpečí před problémy s omezováním ISP..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map