Jak nainstalovat Průvodce Cellardoor TV na Kodi Krypton 17 a Jarvis 16

Tato příručka pojednává o úplném nastavení způsobu instalace průvodce Cellardoor TV na Kodi. Sledujte nejnovější mediální obsah pomocí průvodce Cellardoor TV.


Než začnete s instalací tohoto úložiště, uvědomte si, že budete při používání zranitelní.

Doporučuji vám použít pro Kodi VPN, které může šifrovat váš provoz a poskytuje vám neomezený přístup k omezenému obsahu. Doplňky a úložiště Kodi třetích stran mohou být někdy škodlivé nebo poskytují pirátský obsah, proto se důrazně doporučuje používat zabezpečený protokol.

Průvodce Cellardoor TV je místem, kde můžete najít nejnovější Best Kodi Builds for Krypton spolu s výběrem barevných motivů pro Kodi Skins.

V poslední době byla provedena kompatibilita se všemi vašimi zařízeními a je rychlá a snadná navigace. Po instalaci Průvodce Cellerdoor TV můžete najít Sestavy, které obsahují nejlepší doplňky Kodi, tj. Covenant, Bob, Poseidon a ještě mnohem více.

Jak nainstalovat Cellardoor TV na verzi Kodi Leia a Krypton

 1. Zahájení Kodi ve vašem systému > Vybrat Nastavení ikonu nebo ikonu ve tvaru ozubeného kola v horní nabídce > Klikněte na Správce souborů > Ve spodní části levé strany obrazovky dvakrát klikněte na Přidat zdroj.Jak nainstalovat Cellardoor TV na Kodi
 2. Když se objeví pole, klikněte na ‘Žádný’ > Poté zadejte Cellardoor TV URL tj. http://cellardoortv.com/repo/ > Klikněte na OK > Zadejte název úložiště, tzn. Cellardoor TV na možnost v dolní části pole > Klikněte na OK.Jak nainstalovat Cellardoor TV na Kodi Krypton verze 17 nebo vyšší
 3. Jít zpět k Kodi Home > Klikněte na Doplňky volba > Vybrat Ve tvaru krabice ikona v levém horním rohu.Průvodce Cellardoor TV na Kodi
 4. Nyní klikněte na Instalace ze souboru ZIP > V poli klikněte na Cellardoor TV > Poté vyberte repository.cdrepo-8.8.zip > Pak počkejte na instalaci úložiště.průvodce nastavením televizního průvodce cellardoor
 5. Jít do Hlavní nabídka Kodi znovu > Vybrat Doplňky > Pak Programové doplňky > Průvodce Cellardoor TV.Nastavení průvodce Kodi pro Cellardoor TV
 6. Vybrat Nástroj pro údržbu nebo Budování CDTV, nebo jakékoli jiné možnosti ze seznamu.

Konfigurace kodexu Cellardoor TV Wizard

Jak nainstalovat Cellardoor TV na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

 1. otevřeno Kodi > Jít do Systém > Pak Správce souborů > Dvojklik Přidat zdroj.
 2. Zadejte URL http://cellardoortv.com/wizard/ a klikněte na Hotovo > Zadejte název „Cellardoor TV“ > Klikněte na Hotovo > Klikněte na OK.
 3. Jít do Hlavní nabídka Kodi > Klikněte na Systém > Pak Doplňky > Klepněte na Instalace ze souboru ZIP > Vybrat Cellardoor TV > Poté klikněte na plugin.program.CellardoorTVwizard.zip > Počkejte na instalaci.
 4.  Po instalaci průvodce Cellardoor TV si prohlédněte tento doplněk pro údržbu Kodi a instalaci sestavení Cellardoor TV.

Průvodce Cellardoor TV nefunguje / chyby / problémy

Chyba kódu PIN kódu Cellardoor TV

Při instalaci Cellardoor TV Build prostřednictvím Ares Wizard vyžaduje PIN kód pro provedení dalších kroků. Ve stejném rámečku je také uveden odkaz, kde najdete kód PIN. Po zadání kódu však dojde k chybě.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, musíte do jedné minuty zadat kód PIN, abyste se této chybě vyhnuli. K této chybě obvykle dochází při vypršení časového limitu serveru. Jakmile zadáte kód, tím dříve budete moci sledovat filmy a televizní pořady.

Neplatná adresa URL pro Cellardoor TV

Když uživatelé Kodi obdrží takovou chybu, je to proto, že na jejich konci je problém se serverem. K této chybě dochází, když se pokoušíte nainstalovat Infusion Build z průvodce Cellardoor TV. Tyto chyby se však nemusejí vracet, jakmile budou vyřešeny. Sestava Infusion Build přesunula sestavení Infusion na Ares Wizard, který tam funguje dobře.

Cellardoor TV Down

Při některých příležitostech zjistíte, že Cellardoor TV nefunguje a na seznamu nenajdete mnoho nejlepších kodi doplňků. Je to kvůli aktualizacím prováděným sestavením. V důsledku toho může být pro uživatele Kodi obtížné streamovat obsah.

Řešení

Nejlepším řešením tohoto problému je vyčkat, dokud nebude aktualizováno toto sestavení. Sestavy Kodi obsahují mnoho doplňků, které je třeba aktualizovat, takže nejlepší možností je počkat několik minut a zkusit přístup k doplňku.

Jak aktualizovat Cellardoor TV

Chcete-li aktualizovat televizi Cellardoor, musíte zapnout automatickou aktualizaci nebo ji můžete také aktualizovat ručně. Chcete-li provést některou z těchto možností, postupujte takto:

 1. otevřeno Kodi > Jít do Doplňky > Klikněte na Programové doplňky > Klikněte pravým tlačítkem myši Průvodce Cellardoor TV > Klikněte na Informace.
 2. Z níže uvedené možnosti klikněte na Aktualizace pro ruční aktualizace.
 3. Zapnout Automatické aktualizace pro automatickou aktualizaci.

Jak aktualizovat Cellardoor TV

Existuje alternativní způsob instalace Průvodce Cellardoor TV pomocí Ares Wizard. Pro alternativní přístup postupujte podle následujících kroků:

 1. Nainstalujte průvodce Ares na Kodi
 2. otevřeno Průvodce Aresem > Klikněte na Procházet sestavení v horním menu > V zobrazeném seznamu sestavení klikněte na Cellardoor TV > Klikněte na Nainstalujte.

Zabalení

Průvodce Cellardoor TV přináší uživatelům Kodi mimořádnou zábavu díky různým kategoriím doplňků. V této příručce jsme poskytli úplné kroky, jak nainstalovat Průvodce Cellardoor TV na Kodi, abyste mohli sledovat své oblíbené pořady. Postupujte podle tohoto průvodce a bavte se po delší dobu. Další informace naleznete v našem nejnovějším nejlepším průvodci kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map