Jak nainstalovat Nova postavit Kodi na Leia, Krypton, Jarvis a Firestick

Nova Kodi Build je velmi působivá, slušná a dobře organizovaná mezi nejlepšími kodi buildy. Má velmi atraktivní a přitom jednoduché rozhraní; což poskytuje velmi snadné použití.


Pokud jde o nejlepší kodi addony, má téměř všechny doplňky, které by buldozer chtěl mít. Vždy používejte spolehlivou službu Kodi VPN k ochraně vašeho online soukromí, protože doplňky dostupné v sestavení mohou být trochu riskantní používat.

Kůže, kterou používá, je Xonfluence Skin a je nad 200 MB, ale doplněk dokonale streamuje nejnovější filmy a televizní pořady. Postupujte podle našeho průvodce a zjistěte, jak nainstalovat nova build kodi do vašeho zařízení:

Jak nainstalovat Nova postavit Kodi na Leia a Krypton

 1. Zahájení Kodi > Klikněte na Ikona nastavení > otevřeno Správce souborů > Poklepejte na Přidat zdroj.jak nainstalovat nova build kodi
 2. Klikněte na ‘Žádný’ > Napište to URL http://thelittleguysco.net/kodi/ > Klikněte na OK > Pojmenujte zdroj jako Kluci > Klikněte na OK > Klikněte na OK znovu zavřete dialogové okno po dvojité kontrole názvu a zdrojové adresy URL.jak nainstalovat nova build kodi na krypton verze 17.6 nebo nižší
 3. Jít zpět k Domovská obrazovka > Klikněte na Doplňky sekce > Klikněte na ikonu Instalační program balíčku ikona z levého horního rohu > Vybrat Instalace ze souboru ZIP.nova build kodi
 4. Klikněte na Kluci > Vybrat plugin.program.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Vyčkejte na oznámení Byl nainstalován Průvodce jednoduchým sestavením.jak nainstalovat nova build kodi na jarvis verze 16 nebo vyšší
 5. Vraťte se zpět na Domovská obrazovka > Vybrat Programové doplňky > Klikněte na Průvodce jednoduchým sestavením > Klikněte na Rohas Staví > Klikněte na Nova> Můžete si vybrat z některého ze serverů.jak nainstalovat nova build kodi na firestick
 6. Klikněte na Nová instalace > Zobrazí se dialogové okno > Klikněte na Pokračovatnova build kodi setup
 7. Budou nainstalovány > Když o to požádá znovu načíst profil, klikněte Vynutit uzavření. Nyní jednoduše restart vaše Kodi a Nova Build se spustí.

Jak nainstalovat Nova build Kodi na Jarvis verze 16 nebo vyšší

 1. otevřeno Kodi.
 2. Klikněte na Správce souborů.
 3. Dvojklik Přidat zdroj.
 4. Klikněte na <Žádný>.
 5. Napište to URL: http://thelittleguysco.net/kodi/ > klikněte Hotovo.
 6. Ntohle zdroj „Little Guys“ > Klikněte na Hotovo > Klikněte na OK.
 7. Návrat na domovskou obrazovku > Klikněte na Systém.
 8. Klikněte na Doplňky.
 9. Vybrat Instalace ze souboru zip.
 10. Klikněte na Kluci > plugin.program.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Počkejte na upozornění na nainstalovaný doplněk.
 11. Nyní se vraťte na domovskou obrazovku > Klikněte na Systém > Klikněte na kartu Doplňky > Otevřete doplňky programu > Klikněte na Průvodce jednoduchým sestavením > Vybrat Rohas staví > Klikněte na Nova.
 12. Klikněte na Nová instalace > Zobrazí se dialogové okno > Klikněte na Pokračovat
 13. Budou nainstalovány > Když požádá o opětovné načtení profilu, klikněte na Vynutit uzavření.
 14. Restartujte Kodi a spustí se sestavení.

Mám otázku?

Pokud máte dotazy týkající se Sports Devil, podívejte se na naše fórum Kodi. Spojte se s pulzujícími uživateli Kodi a sdílejte své příběhy, problémy a řešení. “

Navštivte fórum Kodi

 

Nova build Kodi Download

 1. Návrat do Domovská obrazovka > Klikněte na Doplňky sekce > Klikněte na ikonu Instalační program balíčku ikona z levého horního rohu > Vybrat Instalace ze souboru ZIP.
 2. Klikněte na Kluci > Vybrat plugin.program.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Vyčkejte na oznámení Byl nainstalován Průvodce jednoduchým sestavením.
 3. Nyní se vraťte do Domovská obrazovka a klikněte na Doplňky karta nabídky > Vybrat Programové doplňky ze seznamu > Klikněte na Průvodce jednoduchým sestavením > Klikněte na Rohas Staví > Klikněte na Nova> Můžete si vybrat z některého ze serverů.
 4. Klikněte na Nová instalace > Zobrazí se dialogové okno > Klikněte na Pokračovat.
 5. Nova Build Kodi Bude instalován > Když požádá o opětovné načtení profilu, klikněte na Vynutit uzavření.
 6. Nyní se jednoduše restartujete a Kodi se spustí.

Jak nainstalovat Nova build Kodi na Fire Stick

Před instalací aplikace Nova Build bude vyžadována aplikace Kodi on Fire Stick. Proto nejprve nainstalujte Kodi na Fire Stick. Po instalaci produktu Kodi postupujte takto:

 1. Zahájení Kodi aplikace na Fire stick
 2. otevřeno Vývojářské možnosti > Zapněte ladění ADB a aplikace z neznámých zdrojů.

Zbytek kroků je stejný jako při instalaci Nova Build Kodi na Kodi Krypton, uvedeno výše.

Chcete-li odblokovat jeho obsah, můžete pro Firestick Kodi použít bezplatnou VPN.

Závěrečná slova

Nova je působivý systém Kodi Build díky svým přístupům a aspektům vizuálního rozhraní. Přestože má velikost přes 200 MB, toto sestavení nezpožďuje ani nezpomaluje systém vůbec. Navíc máte vše na dosah díky svým přehledným kategoriím, které vám pomohou snadno procházet.

Poskytli jsme podrobný způsob, jak ukázat uživatelům, jak nainstalovat Nova build Kodi na různých zařízeních. Pečlivě postupujte podle pokynů, ale ujistěte se, že neohrožujete své soukromí.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map